Vatan @kademi

[email protected], güncel eğitim uygulamalarını yakından takip eden ve çalışanlarına farklı eğitim metotlarını kullanarak zengin bir eğitim platformu sunan bir kurum Akademisidir. Karma eğitim modelini benimseyen [email protected], uzaktan öğrenme yoluyla verilen eğitimlerin yanı sıra sınıf içi eğitimler ve saha eğitimleri ile çalışanlarının öğrenim ve gelişimlerinin kalıcı olmasını hedefler.

Oryantasyon Eğitimleri

Vatan Ailesine katıldığınız ilk gün ilk tanıştığınız şeylerden biri çalıştığınız bölüme göre, [email protected]’nin sınıf veya uzaktan eğitimlerinden biridir.

Mağaza çalışanlarımız için; Kurum tanıtımını, iletişim, satış becerileri, ekip olmak gibi sınıf eğitimlerimizi, ürün bilgisi, müşteri yasal ilişkileri ve çeşitli kişisel gelişim eğitimlerini kapsayan uzaktan eğitimlerimiz takip eder.

MT (Management Trainee) Yönetici Adayı Eğitim Programı

Vatan Bilgisayar MT Programının temel amacı, kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir.

MT eğitim süreci 4 aylık bir süreyi kapsar. Bu süre içerisinde, [email protected] ve anlaşmalı üniversitelerin işbirliği ile bir eğitim programına dâhil olan adaylar, gerek sınıf eğitimleri gerekse saha eğitimleriyle bu programı sonlandırır. Programın sonunda değerlendirme merkezi sürecini başarıyla geçen adaylar mağazalara yönetici olmak üzere atanırlar. Bu program kapsamında; Yönetim/ liderlik Becerilerinden, koçluğa, ürün yönetiminden perakende matematiğine, stok yönetiminden, mağazacılıkta görsel teşhire kadar daha pek çok başlıkta eğitimler hem sınıf içi olarak verilmekte, hem de saha uygulamalarıyla desteklenmektedir.

YÖGEP (Yönetici Geliştirme Programı)

YÖGEP (Yönetici Geliştirme Programı) , sürekli öğrenme ve gelişmeyi felsefe edinen [email protected] tarafından, mağaza tüm kademe yöneticileri için düzenlenen, bir eğitim programıdır.

Kişisel gelişim ve yönetim becerileri eğitimlerini içeren YÖGEP dâhilinde katılımcılar, yıl içinde toplam 12 gün süren, teorik bilgilerin saha uygulamalarıyla desteklendiği eğitimlere katılır.

2014 yılı içinde 215 yönetici YÖGEP programını başarıyla tamamlamıştır.

Uzaktan Eğitim

Doğru işe doğru eleman prensibiyle eleman alımları yapıp, çalışanlarının yetkinliklerini geliştiren Vatan Bilgisayar, [email protected] tarafından hayata geçirilen uzaktan eğitim platformu ile Vatan Bilgisayar çalışanlarının, mekân bağımsız kişisel ve iş hayatındaki gelişimini devam ettirebilmeyi hedefleyerek Eylül 2014 tarihi itibariyle uzaktan eğitimlere başladı.

[email protected], Uzaktan Eğitim Sistemi üzerinden hem saha hem de genel müdürlük çalışanlarının, düzenli aralıklarla katılımlarıyla; Kişisel Gelişim Eğitimleri, Yönetim Becerileri Eğitimleri, Operasyonel Eğitimler ve Ürün Eğitimleri vererek tüm Vatan Bilgisayar çalışanlarının gelişimini hedefler.

Becerileri Eğitimleri, Operasyonel Eğitimler ve Ürün Eğitimleri vererek tüm Vatan Bilgisayar çalışanlarının gelişimini hedefler. Uzaktan eğitim sistemi verileri [email protected] tarafından düzenli olarak raporlanarak, eğitimlerde en başarılı çalışanlarımıza her ayın sonunda hediyeler verilir.

[email protected] Uzaktan Eğitim Sisteminde, mevcut eğitimlerle birlikte ihtiyaçlar doğrultusunda [email protected] tarafından planlanan ve üretilen yeni eğitimler de çalışanlarımızın erişimine sunulmaya ve çalışanın sürekli gelişiminin sağlanmasına devam edilmektedir.

Dış Eğitimler

Vatan Bilgisayar yönetici ve çalışanları, [email protected] tarafından verilen eğitimlerin yanı sıra, farklı bakış açıları edinmek, sektörel gelişmeleri takip etmek adına;

Doğan Cüceloğlu,
Üstün Dökmen,
Ufuk Koç,
Özlem Çakır


gibi Türkiye’de alanında önde gelen kişiler tarafından verilen eğitimlere de katılmaktadırlar.

Dış Eğitimler

Sektör gereği teknolojik yenilikleri takip etmek, öğrenmeyi sürekli kılmak, kendi alanında uzman çalışanlar yaratmak ve mağazalarımızı ziyaret eden müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına, mağazalarımızda satılmakta olan her ürün grubuna ait tüm markalar için belli aralıklarla verdirilen, reyon/ ürün/ marka eğitimleridir.

Vatan mağazalarında ihtiyaca yönelik verilen ürün eğitimleri, tedarikçilerin kendi eğitmenleri tarafından verilir.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı