GRUNDIG Televizyon

GRUNDIG Televizyon modelleri, markaları, LED TV, QLED, OLED, FHD ve UHD ekran TV'ler ve daha fazlası taksit fırsatlarıyla Vatan Bilgisayar'da!

GRUNDIG Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 22 adet ürün bulundu.

GRUNDIG TV

Grundig, ilk olarak Almanya’nın Nürnberg şehrinde 1945 yıllarında ismini duyurmuştur. Küçük ve büyük ev aletleri, televizyon, radyo, ses sistemleri ve mp3 çalar gibi elektronik alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Televizyon sektöründe ise sitemizde bulabileceğiniz Grundig LED TV, Grundig Full HD TV ve Grundig Ultra HD LED TV modelleri bulunmaktadır. Ultra HD televizyonlar 4K olarak da adlandırılır. 3840*2160 piksel çözünürlükteki görüntüleri destekler. Buna bağlı olarak televizyonların görüntü kalitesi de bir hayli artar. Grundig Ultra HD TV’ler yüksek çözünürlüklü, net ve akıcı bir televizyon keyfi sunmaktadır. Günümüzde en kaliteli görüntüler 4K teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Grundig TV’lerin ekran boyutları 24 inç, 32 inç, 40 inç, 43 inç, 49 inç, 50 inç, 55 inç58 inç ve 65 inç arasında değişiklik göstermektedir. 43 inç, 49 inç en çok tercih edilen boyutlardandır. Kullanacağınız alana ve televizyon izleneceğiz mesafeye göre ekran boyu seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde televizyondan yeterli performans elde edemeyebilirsiniz. Smart TV’ler internet erişimine olanak sağlamaktadır. TV için geliştirilen uygulamalar ve oyunlardan Grundig Smart TV’ler ile hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalardan birkaçı youtube, facebook, instagram’dır.

TV’lerin bir diğer özelliği tarama hızları, saniyede verilen görüntüyü ifade etmektedir. 200 Hz özelliğine sahip bir televizyon saniyede 200 resmi ekranda göstermektedir. Televizyonunuzun tarama hızı ne kadar yüksek ise alacağınız görüntü kalitesi ve görüntü akıcılığındaki canlılık o kadar yüksek olacaktır. Grundig TV’lerin tarama hızları; 50 Hz'den başlamaktadır.

Grundig TV’lerde en keyifli spor müsabakalarını, dizileri, filmleri aldığınız net görüntü ve gerçekçiliğiyle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun konsolunuzu bağlayarak, iyi bir performans ve tepki süresi elde edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Grundig TV’ler Vatan Bilgisayar’da.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı