En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

GRUNDIG Televizyon

GRUNDIG Televizyon modelleri, markaları, LED ve LCD ekran TV'ler ve televizyon kampanyaları ve daha fazlası 6 taksit fırsatıyla Vatan Bilgisayar'da!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
AXEN (10)
GRUNDIG (19)
LG (47)
PHILIPS (23)
SAMSUNG (51)
SEG (6)
SONY (22)
VESTEL (26)
Monitör Tipi Bilgi
Full HD (1)
LED (18)
Ekran Boyu Bilgi
22 inch (1)
32 inch (2)
40 inch (2)
43 inch (5)
49 inch (2)
50 inch (1)
55 inch (3)
58 inch (1)
65 inch (2)
Çözünürlük (Piksel) Bilgi
Tarama Hızı Bilgi
50 Hz (15)
100 Hz (2)
600 Hz (1)
Arayüz Bilgi
Smart (15)
Smart Tv Bilgi
Var (15)
Yok (4)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Çözünürlük Bilgi
Full HD (7)
Ultra HD (12)
Seçimleriniz
19 ÜRÜN
Markalar
GRUNDIG Tüketici Elektroniği Televizyon modellerinde 19 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:19 

GRUNDIG TV

Grundig, ilk olarak Almanya’nın Nürnberg şehrinde 1945 yıllarında ismini duyurmuştur. Küçük ve büyük ev aletleri, televizyon, radyo, ses sistemleri ve mp3 çalar gibi elektronik alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Televizyon sektöründe ise sitemizde bulabileceğiniz Grundig LED TV ve Grundig Ultra HD LED TV modelleri bulunmaktadır. Ultra HD televizyonlar 4K olarak da adlandırılır.3840*2160 piksel çözünürlükteki görüntüleri destekler. Buna bağlı olarak televizyonların görüntü kalitesi de bir hayli artar. Grundig Ultra HD TV’ler yüksek çözünürlüklü, net ve akıcı bir televizyon keyfi sunmaktadır. Günümüzde en kaliteli görüntüler 4K teknolojisi ile sağlanmaktadır.

Grundig TV’lerin ekran boyutları 22 inç ile 55 inç arasında değişiklik göstermektedir. 43 inç,49 inç en çok tercih edilen boyutlardandır. Kullanacağınız alana ve televizyon izleneceğiz mesafeye göre ekran boyu seçmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde televizyondan yeterli performans elde edemeyebilirsiniz. Smart TV’ler internet erişimine olanak sağlamaktadır. TV için geliştirilen uygulamalar ve oyunlardan Grundig Smart TV’ler ile hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu uygulamalardan birkaçı youtube, facebook, instagram’dır.

TV’lerin bir diğer özelliği tarama hızları, saniyede verilen görüntüyü ifade etmektedir. 200 Hz özelliğine sahip bir televizyon saniyede 200 resmi ekranda göstermektedir. Televizyonunuzun tarama hızı ne kadar yüksek ise alacağınız görüntü kalitesi ve görüntü akıcılığındaki canlılık o kadar yüksek olacaktır. Grundig TV’lerin tarama hızları; 200 Hz, 1000 Hz veya 2000 Hz olarak değişiklik göstermektedir.

Grundig TV’lerde en keyifli spor müsabakalarını, dizileri, filmleri aldığınız net görüntü ve gerçekçiliğiyle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun konsolunuzu bağlayarak, iyi bir performans ve tepki süresi elde edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Grundig TV’ler Vatan Bilgisayar’da.