En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

APPLE Notebook

APPLE Notebook fiyatları, en uygun laptop modelleri ve distribütör firma garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. Apple, Asus, HP, Lenovo, Msi gibi bir çok marka Notebook modelleri için vatanbilgisayar.com'u ziyaret edin. Fırsatları kaçırmayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ACER (17)
APPLE (30)
ASUS (36)
DELL (10)
HP (32)
HUAWEI (1)
LENOVO (28)
MSI (12)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kullanım Amacı Bilgi
İşlemci Özellikleri Bilgi
Ekran kartı Bilgi
RAM Kapasitesi Bilgi
8 GB (28)
16 GB (2)
Disk Türü Bilgi
SSD (30)
Disk Kapasitesi Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
12 inch (5)
13 inch (8)
13.3 inch (15)
15 inch (2)
Çözünürlük (Piksel) Bilgi
Monitör Tipi Bilgi
Full HD (4)
IPS (30)
İşletim Sistemi Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Seçimleriniz
30 ÜRÜN
Markalar
APPLE Bilgisayar Notebook modellerinde 30 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:30 
 

Apple Notebook

Apple’ın ürettiği dizüstü bilgisayarlar, MacBook olarak adlandırılmaktadır. Macbook Air ve MacBook Pro olarak 2’ye ayrılmaktadır. MacBook Air, günlük kullanımlar için tercih edilirken, MacBook Pro yüksek performans arayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

MacBook Air, İOS işletim sistemine sahiptir. MacBook Air, genel olarak 4 GB ya da 8 GB Ram kapasitesinde üretilmektedir ve Ram kapasitesi arttırılmamaktadır. Bunun sebebi Ram’lerin anakart ile bütünleşik bir şekilde çalışmasıdır. MacBook Air’ler de SSD teknoloji kullanılır ve okuma ve yazma hızları oldukça yüksek performans sağlamaktadır. MacBook Pro ile kıyaslandığında daha ekonomik olan MacBook Air, çok yüksek performans beklentisi olmayan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.

MacBook Pro Ram kapasiteleri genel olarak 8 GB veya 16 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Resim, video, grafik tasarım gibi programları yoğun olarak kullanan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yüksek işlemci gücüne ve performansa ihtiyacı olan kullanıcılar tarafından birçok ülkede tercih edilmektedir.

MacBook ekran boyları 13 inç, 13.3 inç, 15 inç, 15.4 inç olarak değişiklik göstermektedir. Core i5 ve Core i7 gibi işlemci teknolojisine sahip MacBook’lar, yüksek görüntü kalitesine ve zarif bir görünüme sahiptir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle notebooklar Vatan Bilgisayar’da.