100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Blender

Blender seti fiyatları ve blender seti, mutfak robotu modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi blender seti ve mutfak robotu için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARNICA (3)
ARZUM (11)
BRAUN (7)
FAKIR (5)
GRUNDIG (3)
KENWOOD (3)
KORKMAZ (5)
PHILIPS (4)
TEFAL (3)
Fiyat Aralığı Bilgi
Güç Bilgi
Hazne Kapasitesi Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Blender modellerinde 46 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:46 
  ÖZEL ÜRÜN
    

   Blender

   Blender, mutfaktaki en önemli yardımcılarımızdan biridir. Genel olarak karıştırıcı olarak bilinir. Ayran, çorba, püre, meyve, sebze ve birçok sıvı ve yiyecek hızlı ve güzel bir şekilde çırpılarak istenen kıvama getirilir. Blender satın alırken hız kademesinin olması, yiyecek veya sıvıyı istediğiniz kıvama getirmeniz için kolaylık sağlar. Blender motor güçleri; 500 Watt, 700 Watt, 1000 Watt gibi değişiklikler göstermektedir. Güçlü motora sahip bir Blender ile ihtiyacınızı daha kısa sürede karşılayabilirsiniz.

   Blender’lar; el blender’ı ve geleneksel blender olarak 2’ye ayrılmaktadır. El blender’ı hafif çırpma ve karıştırma için tasarlanmıştır. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunmaktadır. Kablosuz olanları kolay kullanıma ve taşınabilme özelliğine sahiptir. Kablolu blender’lar ise kablosuzlara göre daha güçlüdür. Sıcak içecekleri karıştırmak için de metal saplı blender tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

   Geleneksel blender, el blenderına göre daha güçlüdür. Motoru güçlü bir blender ile buz, elma, ayva gibi sert malzemeler parçalanabilmektedir. Genel olarak cam, çelik veya plastik içerisinde, bıçakların dönerek malzemeleri parçalamasını sağlar. Kapakları olduğundan, içinde bulunan malzeme dışarı çıkmaz.

   Kaliteli ve güvenilir malzemelere sahip bir blender seçmeniz sağlığınız için yararlı olacaktır. Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Arnica, Arzum, Fakir, King, Korkmaz, Philips, Tefal ve birçok marka blender, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.