Drone Multikopter

Drone fiyatları, ucuz multikopter modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Tüketici Elektroniği kategorisinde Drone Multikopter modellerinde 11 adet ürün bulundu.

Drone

En basit haliyle uzaktan kontrol edilebilir insansız hava aracı olarak tanımlayabildiğimiz Drone ürünleri, hem amatör olarak hem de profesyonel olarak kullanılarak eğlence sektöründen iş hayatına kadar geniş bir yelpazede tercih ediliyor. 

Önceleri hobi için tercih edilen drone ürünleri artık ticari amaçla da tercih ediliyor. Özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde, reklamcılık sektöründe kullanılan drone ürünleri, dayanıklı malzemeden tasarlanmış gövde yapısıyla oluşabilecek darbelere karşı direnç gösteriyor.

Uzun süreli fotoğraf ve video çekimleri için sahip olduğunuz drone ürününün bataryası oldukça önemlidir. Bu noktada uzun bir uçuş deneyimi için uzun ömürlü bir bataryaya sahip olmak gerekir. Uzaktan kullanım için kumandanın yeterli olduğu drone ürünü, kullanım amacına göre özel olarak da üretiliyor. Örneğin kutlama, parti çekimleri için kullanılabilirken artık askeri alanda dahi kullanılabiliyor. Sadece çekim amacıyla değil kısa mesafeler için taşımacılık ve teslimat işlerinde de kullanılıyor.

Drone ürününü sadece eğlence hobi için değil profesyonel olarak kullanmak isterseniz dikkat etmeniz gereken birden çok nokta olacaktır. Örneğin sahip olduğunuz drone ürününün kalkış hızı, drone hız sınırı gibi bilgilere sahip olmanız gerekebilir. Ayrıca drone ürününüz havada uçuş halindeyken kontrolünü, yön tespitini sağlıklı bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Hava sıcaklığının yüksek olması durumunda ya da düşük olması durumunda ne gibi aksiyon alınması gerektiğini de bilmeniz gerekebilir.

Autel, Corby, DJI ve PowerVision gibi markalar tarafından farklı tasarım ve teknik özellikte üretilerek kullanıcı deneyimine sunulan Drone ürünleri insansız hava aracı olmasından dolayı teknoloji sektöründe büyük ilgi uyandırıyor. 

Ağırlığı 500gr ve üstü olan drone ürünleri Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sistemine kaydettirme zorunluluğu vardır. Bu sebeple drone ürünleri ağırlığına göre, SH kaydı gerektiren ve SH kaydı gerektirmeyen drone ürünleri olarak ayrılıyor. Sizde kullanım amacınıza göre ihtiyacınız olan drone ürününü vatanbilgisayar.com web sitesi üzerinden ve vatan bilgisayar mağazalarından temin edebilirsiniz.
 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı