CASPER Notebook

Notebook fiyatları, en uygun laptop modelleri ve distribütör firma garantili dizüstü bilgisayar markaları sadece Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın alın.

CASPER Bilgisayar kategorisinde Notebook modellerinde 19 adet ürün bulundu.

 

Casper Notebook

Dizüstü bilgisayar satın alırken dikkat edilmesi gereken belirli kriterler vardır. Satın alacağınız bir notebook’u 2 yıl veya 3 yıl kullanabilmeniz o notebook’un donanımlarına göre değişiklik gösterebilir. Bunun sebebi yazılımların, donanımlara uygun bir şekilde tasarlanmasıdır. Yüksek donanıma sahip notebook’lar, ilerleyen süreçte tasarlanan yazılımlarla uyumlu çalışabilmektedir ve dizüstü bilgisayarınızın ömrünün uzamasını sağlamaktadır. Casper’ın kullanıcı dostu fiyatları ile kaliteli notebooklara sahip olabilirsiniz.

Casper dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 2 GB, 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB veya 32 GB olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bilgisayarın verilere ulaşmasını hızlandıran Ram, performans açısından büyük önem taşımaktadır. 1280*800, 1366*768, 1920*1080 gibi çözünürlüğe sahip Casper notebook’lar, yüksek görüntü kalitesiyle bilgisayar başında hoş vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Ekran kartları paylaşımlı ve paylaşımsız olarak 2’ye ayrılmaktadır. Paylaşımsız ekran kartları tüm donanımını ekrana odaklayarak daha güçlü bir ekran kalitesi elde etmenizi sağlayabilir. (diğer özellikler de önemli rol oynamaktadır)

Kullanım amacınıza göre işlemciye sahip bir notebook tercih etmeniz yararınıza olacaktır. İşlemci bilgisayarın verileri işlemesini sağlar. Casper işlemci teknolojisi Core i3, Core i5, Core i7 gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Notebook’ların ekran boyları değişiklik gösterebilmektedir. Sürekli seyahat halindeyseniz küçük ekranlı bir notebook tercih etmeniz taşıma kolaylığı sağlayabilir. Casper notebookların ekran boyları 10 inç, 11.6 inç, 13.3 inç, 15.6, 17.3 inç gibi değişiklikler gösterebilir.

Casper 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir ve genel olarak dokunmatik ekran olarak tasarlanmaktadır. Casper 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarınızı tablet olarak da kullanabilirsiniz. Casper gamebook oyun severler için üretilmiştir. Özel tasarlanan klavyesi ve görüntü kalitesiyle oyun içerisindeki performansınızı arttırabilirsiniz. Casper Excalibur G600, Directx12 teknolojisi oyun oynarken GTX 1050 ekran kartı sayesinde oyun deneyiminiz oldukça gerçekçi bir hal alacaktır.  Excalibur G600 tasarımı ile de çok tercih edilen bir Caper notebook modelidir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Casper dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı