DJI Drone Multikopter

DJI Drone fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da. En iyi drone ve multikopterler için tıklayın! Hemen satın al.

DJI Tüketici Elektroniği kategorisinde Drone Multikopter modellerinde 9 adet ürün bulundu.

DJI DRONE

 

Drone, multikopter sektöründe adından sıkça söz ettiren DJI markası, drone ürünlerinin üretiminde hem birçok farklı tasarım ve teknik özelliğe sahip geniş ürün gamıyla hem de kalitesiyle ön plana çıkıyor. Çin ülkesinin Shenzhen bölgesinde kurulup 2006 da dünyaya açılan çok uluslu DJI markası, hem amatör kullanıcılarını hem de profesyonel drone kullanıcılarını tatmin edecek drone ürünleri üretiyor. DJI marka drone ürünlerinin profesyonel kategorisinde yer alan ürünleri, üst düzey çekimler ve kalite olarak fark yaratıyor. Birçok skalada ve kullanım amacına göre ürettiği farklı serileri bulunuyor.

DJI marka drone ürünlerinin gelişmiş modellerinde iki kamera, çok yönlü engel algılama, geliştirilmiş RTH, hücresel iletim modülü, ayarlanabilir diyafram, tele kamera, 4/3 CMOS, O3+ video iletimi ve doğal renk çözümü gibi özellikler bulunuyor. Daha basic modellerinde ise tek dokunuşla kalkış – iniş, sabit gezinme, hızlı çekim, panorama çekimler, 3 eksenli gimbal, 360 derece pervane koruması, iki yönlü şarj merkezi ve 4x zoom yapabilme gibi özellikler bulunuyor.

DJI markası, teknolojiyi hem donanımsal hem yazılımsal olarak drone multikopter ürünlerine yansıttığını görüyoruz.

Birbirinden farklı kullanım amaçlarını baz alarak özel olarak tasarlanan birçok farklı ürüne sahip DJI Drone ürünlerini vatanbilgisayar.com web sitesi üzerinden ya da vatan bilgisayar mağazalarından temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı