Klimalar

Klima fiyatları, ucuz klima modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.

Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Klimalar modellerinde 7 adet ürün bulundu.

Klimalar

Klima ürünleri, kapalı ortamdaki havayı isteğinize göre hem ısıtabilen hem soğutabilen hem de sigara gibi rahatsız edici kokulara karşı havayı temizleme amacıyla kullanabileceğiniz, özellikle ev ve iş yerlerinde oldukça ihtiyaç duyulan iklimlendirme teknolojisinin ürünü olan bir beyaz eşyadır.Hem ısıtma hem soğutma özelliğini içinde barındırmasından dolayı her mevsim kullanabileceğiniz bir ürün olan klimalar, evinize ve tercihinize göre değişebilen oldukça fazla modelle sahiptir. Klimalar, sessiz çalışma özelliği, sahip olduğu güç, büyüklük, metrekare bazında soğutma ve az enerji harcama gibi farklı teknik özelliklerine göre tercih edilebilecek birçok marka ve model klimalar bulunuyor.

Enerji tüketimi konusunda A++ enerji harcayan klima ürünlerini tercih ettiğiniz takdirde, olabildiğince az enerji tüketen bir klimaya sahip olursunuz. Bu durum size daha düşük fatura tutarı olarak yansıyacaktır. A+, A, B, C, D enerji sınıfına sahip klima modelleri de mevcuttur. Enerji sınıfı A sınıfından D sınıfına doğru ilerledikçe enerji tüketimi artacak, ürünün verimliliği ise azalacaktır. Bu sebeple A++, A+, A enerji sınıfına sahip klima ürünlerini tercih etmeniz uzun vadede kullanımlarınızda daha faydalı olacaktır.

Klima ürünü satın alırken tasarım ve renk gibi kişisel tercihlerinizin yanı sıra bazı teknik özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Örneğin bir klimanın BTU değeri, o klimanın etki edebilme gücünün kaç metrekareye kadar olduğunu gösterir. Alacağınız klima ürününü kullanacağınız alana uygun seçebilmeniz için öncelikle klimalardaki BTU özelliğini dikkate alabilirsiniz. Genellikle tercih edilen klimaların 9000 BTU, 12000 BTU, 24000 BTU değerlere sahip klimalar olduğunu görüyoruz. Klima kullanacağınız geniş alanlar için BTU değeri yüksek, küçük alanlar için ise BTU değeri az olan klimaları tercih edebilirsiniz. Bu değerlerde üretim yapan Samsung, Baymak, Vestel gibi markaların klima ürünlerini rahatça temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı