Rondolar ve Doğrayıcılar

Mutfak Ürünleri kategorisinde Rondolar ve Doğrayıcılar modellerinde 7 adet ürün bulundu.

Rondo ve Doğrayıcılar

Mutfakta en büyük yardımcılarımızdan biri olan doğrayıcılar, yiyecek hazırlamak için çeşitli gıdaları kesip küçük parçalara ayırma işleminde kullanılıyor. Meyve, sebze, et parçaları, fındık, ceviz, badem gibi kuruyemiş grubuna da dahil olan gıdaları doğramak için kullanılan rondolar, her mutfakta yerini almış olan elektrikli mutfak aletlerinden biridir. Mutfaktaki işlerin daha hızlı ve pratik ilerlemesine yardımcı olan rondolar, Arnica, Arzum, Korkmaz, Philips ve Tefal gibi markalar tarafından üretiliyor.

Birbirinden farklı tasarıma ve teknolojik özelliğe sahip rondoları www.vatanbilgisayar.com adresinden rahatlıkla bulabilirsiniz. Doğrama işlemlerinizde mükemmel sonuçlar elde etmek için dört bıçaklı rondo ürünlerini tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde 400-500 watt değerindeki rondo ürünlerine eşlik eden hazne alanı da kullanımınıza ve ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir. Tek hamle de daha fazla ürünü parçalara ayırmak istiyorsanız 1,5 lt hazneye sahip rondoları tercih edebilirsiniz. Bu geniş kapasite ile yemek davetlerinize daha kolay hazırlanabilirsiniz. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliğine sahip rondolar ile kullanım sonrası temizliği düşünmenize gerek kalmaz.

Rondo ürünlerinde sadece sebze meyve gibi yiyecekleri değil, ihtiyaç durumunda dayanıklı bıçak sistemi ile buz da kırabilir, istediğiniz boyutlara getirebilirsiniz. Birbirinden farklı aparatlar ile doğramak istediğiniz yiyecekleri istediğiniz büyüklükte ve kalınlıkta doğrayabilirsiniz. Farklı hız ayarlarını kullanarak dilediğiniz yiyeceği parçalara ayırabilirsiniz. Kendinizi yormadan tek bir tuş ile rondonuzu çalıştırabilir, mükemmel sonuçlara şahitlik edebilirsiniz. Ayrıca doğrayıcı ürünlerinde güvenliği sağlamak amacıyla otomatik kapanma emniyeti özelliği bulunuyor. Bu sayede olası kazalara karşı önlem almanıza yardımcı olan rondo ürünlerini vatanbilgisayar.com adresi üzerinden inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun rondo ürününü sitemiz üzerinden veya mağazalarımızdan temin edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı