İnsan Kaynakları

Teknoloji sektörünün en önemli oyuncularından biri olan, ikame edilemeyecek tek kaynağın İNSAN olduğunu bilen ve tüm kurum kültürünü ve değerlerini bu gerçek üstüne yapılandıran VATAN Bilgisayar, çalışanları ve ağırlamaktan büyük keyif aldığı misafirleri ile büyük bir ailedir.

1983 yılında Türkiye’nin ilk Bilgisayar Mağazasını Taksim-Elmadağ’da açmasının üzerinden geçen 40 yılda bugün 151 mağazaya ulaşan VATAN Bilgisayar, Türkiye’nin ilk teknoloji marketini açmasının yanı sıra, dünyanın en büyük teknoloji marketini de açarak pek çok ilke imza atmıştır.

Aklında teknoloji olan herkesin zevkle ve güvenle alışveriş yaptığı, çalışanlarının da aşkla çalıştığı Vatan Bilgisayar’ ın İnsan Kaynakları bölümü olarak, kurumumuzda işe başlayan çalışanlarımızın ilk gün itibariyle hem bugün hem de yarınları için doğru yerde olduklarını hissetmelerini sağlamak amacındayız. Yapılandırdığımız tüm İnsan Kaynakları sistemlerimiz bu amaca hizmet etmektedir.

Misafirlerine daha konforlu ve zevkli bir hayat sunmak için hizmet veren çalışanlarının, mutluluğu ve üretkenliği VATAN Bilgisayar için birincil önceliktir. İnsan Kaynakları ekibimiz, kurduğu sistemler ve uygulamalarla; doğru insanları doğru işlere yerleştirerek, onların eğitim ihtiyaçlarını kendi Akademimiz ve dış eğitimlerle etkin bir şekilde gidererek , başarının ödüllendirilmesini sağlayarak ve Değerlendirme Merkezi uygulamalarıyla kariyer hedeflerini realize ederek bu önceliğe hizmet etmektedir.

İşe alım sürecimizle birlikte ailemize katılan çalışanlarımız, ilk gün itibariyle oryantasyon eğitimlerimizle gelişim süreçlerimize dahil olmaktadır. Gerek Vatan Akademi, gerek dış eğitim firmaları ve gerekse saha eğitimleri ile donatılan çalışanlarımız, kurumumuzda kariyerlerine ilk gün itibariyle emin adımlarla ilerlemektedirler.

Uygulamakta olduğumuz kariyer ve performans sistemlerimiz doğrultusunda yüzlerce çalışanımız, Vatan Bilgisayar’da kariyerlerine yönetici olarak devam etmektedirler. Çalışanlarımız kendilerine verilen hedefler ve yetkinliklerine göre değerlendirilip, yılın belli dönemlerinde yapılan Değerlendirme Merkezi uygulamaları sonucunda başarılı olmaları halinde yönetici olabilmektedirler.

Kurumumuzu geleceğe taşıyacak olan en büyük değerimizin, bu büyük aileyi oluşturan çalışanlarımız olduğunun bilincindeyiz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı