ASUS Notebook

Notebook fiyatları, en uygun laptop modelleri ve distribütör firma garantili dizüstü bilgisayar markaları sadece Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın alın.

ASUS Bilgisayar kategorisinde Notebook modellerinde 49 adet ürün bulundu.

 

Asus Notebook

Asus bilgisayar ve bilgisayar donanımı üretiminde teknolojiye öncülük eden markalar arasındadır. Birçok bilgisayar parçası ve bilgisayar üretimi sağlayan Asus, aynı zamanda birçok ülkede tercih edilmektedir. Yüksek görüntü kalitesi, keskin ses ve hızlı dizüstü bilgisayar üretimi sağlayarak, bilgisayar başında keyifli vakit geçirmenizi sağlamaktadır. Asus notebook; sizlere her modelinde benzersiz bir performans sunuyor. Yeni çıkan Zenbook 3 sizlere en güçlü teknolojiyi sunuyor. Zenbook 3 şimdi daha ince ve zariftir. Görünümü sizleri oldukça büyüleyecek. Diğer modellerine göre daha ince ve daha hafif olan Zenbook  3 oldukça büyüleyici bir tasarıma sahiptir.  Asus standart tasarım anlayışını değiştirerek tasarımda çığır açmaya devam ediyor. 

Notebook satın alırken ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahip bir ürün seçmeniz yararınıza olacaktır. İşlemciler, bilgisayarda kullanılan verilerin işlenmesini sağlamaktadır. Core i5, Core i7, Coleron veya Amd A8 gibi işlemci teknolojileri Asus dizüstü bilgisayarlar da kullanılmaktadır. Core i7 işlemci teknolojisine sahip bir notebook, Core i5 işlemci teknolojisine sahip bir notebook'a göre (diğer donanımların aynı olduğunu düşünürsek) daha fazla performans elde etmenizi sağlayacaktır. Ekran kartı tipleri paylaşımlı ve paylaşımsız olarak 2’ye ayrılır. Paylaşımsız ekran kartları, sahip olduğu özelliği görüntü kalitesine yoğunlaştırarak performans artışı sağlayabilmektedir.

Asus dizüstü bilgisayarların ekran boyları; 11.6 inç, 12.5 inç, 13.3 inç, 14 inç, 15.6 inç, 17.3 inç olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bilgisayar satın alırken ekran boyu büyük önem arz etmektedir. Ekranı boyu küçük dizüstü bilgisayarlar, seyahat esnasında kolaylık sağlayabilmektedir. Ekran boyu büyük dizüstü bilgisayarlarda ise daha net ve detaylı görüntüler elde edebilirsiniz. Asus dizüstü bilgisayarların Ram kapasitesi; 4 GB, 8 GB, 12 GB, 16 GB, 32 GB gibi değişiklikler gösterebilmektedir. Ram bilgisayarın daha hızlı çalışabilmesi için kullanılan geçici bir depolama alanıdır. Ram kapasitesi yüksek bir bilgisayar, verilere ulaşmanız için kolaylık sağlayabilmektedir.

Asus 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar katlanabilme özelliğine sahiptir. Genel olarak dokunmatik özelliği bulunan Asus 2’si 1 arada dizüstü bilgisayarlar, tablet olarak da kullanılabilmektedir. Film veya video seyrederken küçük bir televizyon görünümü alabilmektedir. Asus gamebook, oyun severler için tasarlanmıştır. Özel geliştirilmiş soğutucuya sahip Asus gamebook’lar, yüksek görüntü kalitesiyle ve oyun oynarken rahatça kullanılabilen klavye özelliğiyle oyun içerisinde performans artışı sağlayabilmektedir.

Sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak, ihtiyacınıza uygun fiyat ve özellikteki dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Asus dizüstü bilgisayarlar Vatan Bilgisayar’da.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı