En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

LG Televizyon

LG Televizyon modelleri, markaları, LED ve LCD ekran TV'ler ve televizyon kampanyaları ve daha fazlası 6 taksit fırsatıyla Vatan Bilgisayar'da!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
AXEN (10)
GRUNDIG (19)
LG (47)
PHILIPS (23)
SAMSUNG (51)
SEG (6)
SONY (22)
VESTEL (26)
Monitör Tipi Bilgi
DLED (9)
Full HD (2)
LED (3)
OLED (6)
Ultra HD (17)
Ekran Boyu Bilgi
24 inch (2)
32 inch (2)
43 inch (6)
49 inch (8)
50 inch (3)
55 inch (13)
65 inch (8)
70 inch (1)
75 inch (4)
Çözünürlük (Piksel) Bilgi
Tarama Hızı Bilgi
50 Hz (7)
60 Hz (13)
100 Hz (2)
200 Hz (1)
1600 Hz (2)
1900 Hz (1)
2300 Hz (2)
Arayüz Bilgi
Smart (44)
Smart Tv Bilgi
Var (40)
Yok (3)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Çözünürlük Bilgi
Full HD (2)
HD (3)
Ultra HD (42)
Seçimleriniz
47 ÜRÜN
Markalar
LG Tüketici Elektroniği Televizyon modellerinde 47 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/3  Ürün Sayısı:47 

LG TV

LG TV'ler televizyon sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Televizyonlar en önemli haberleşme teknolojilerinden biridir. Yayınlanan sesleri ve görüntüleri alıcıya ulaştırırlar. 1958 yılında kurulan LG, 50 yılı aşkın süredir elektronik alanlarda ileri teknolojide ürünler geliştirmektedir. Sürekli olarak yenilikçi bir marka olması nedeniyle televizyon alanında da öncülük yapmaktadır. Kontrast, renk, çözünürlük, keskin ses, detaylar ve zarif görünümüyle LG TV’ler, sinemayı evinize taşımaktadır.

Bilişim teknolojisi ilerledikçe sürekli olarak yeni gelişmeler ortaya atılmaktadır. Televizyon satın alırken ihtiyacınıza göre bir ürün seçmenizde fayda var. Bu sebepten dolayı öncelikle hangi ürünü alacağınız değil, ürünü ne amaçla kullanacağınız önemlidir. Televizyon seçimindeki en önemli özelliklerden birisi boyutudur. LG TV’ler 24 inç-105 inç arası değişmektedir, 43 inç, 49 inç, 55 inç en çok tercih edilen boyutlardır. Ayrıca televizyon ile oturulacak mesafenin iyi hesaplanması gerekmektedir. Uzak bir mesafeden, küçük ekranlı bir televizyon izlemeniz, görüntü kalitesinden yeterince faydalanamamanıza neden olacaktır ve gözlerinize zarar verecektir.

Televizyonunuzda internet veya bazı uygulamaları kullanmak istiyorsanız, Smart özelliği olan bir ürün almanız gerekmektedir. Akıllı telefonlarda kullanıldığı gibi, televizyonlara entegre edilmiş bir özelliktir. LG Smart TV’ler bu özelliği kullanışlı bir şekilde uygulamayı başaran markalar arasındadır. Bu özellik ile Smart TV’ler için özel geliştirilmiş uygulamalar ve oyunlardan yararlanabilirsiniz; Youtube, Facebook, Twitter, Instagram gibi. Televizyonların arayüzleri değişiklik göstermektedir. Arayüzler, kullanılan işletim sistemini ifade etmektedir. LG Smart TV’ler WebOS işletim sistemi ile üretilmektedir. WebOS televizyonunuzda hızlı hareket etmeyi, oyun oynamayı ve uygulamaları kullanmanıza imkân sağlıyor. LG ile Webos işletim sistemi her geçen gün ilerlemektedir.

LG televizyonlarda tarama hızları450 PMI, 1000 PMI, 1700 PMI, 1500 Hz, 2300 Hz olarak değişiklik gösterebilmektedir. Tarama, saniye başına görüntü verme özelliğidir. Yani 100 hz tarama özelliğine sahip bir televizyon saniyede 100 resmi ekranda göstermektedir. Bu hız arttıkça daha net ve keskin görüntü elde edilmektedir. Böylelikle aksiyon filmleri veya spor müsabakalarında akıcı görüntüleri net olarak algılayabilirsiniz.

Vatan Bilgisayar, kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Yüksek çözünürlükteki görüntü kalitesine sahip LG televizyonlar uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.