Saç Maşaları

Saç maşaları en uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi saç maşası modelleri için hemen tıklayın!

Kişisel Bakım Ürünleri kategorisinde Saç Maşaları modellerinde 13 adet ürün bulundu.

Saç Maşaları

Elektrikli kişisel bakım ürünleri arasında en çok rağbet gören ve düz yapıda bulunan saçlara bukle şekli vermek için kullanılan saç maşaları, Arzum, Braun, Fakir, Grundig, Remington, Rowenta gibi teknoloji markaları tarafından üretiliyor. Spiral bukleler elde etmek için kullanılan saç maşaları, birbirinden farklı ısı dereceleri, gövdesindeki kaplama ürün cinsi, gövde genişliği, ısı aralığı, hızlı ısınma süresi, ısıyı eşit yayabilme ve otomatik olarak kapanma gibi özellikleri yönünden birbirinden ayrılıyor. Aynı zamanda son teknolojiye sahip saç maşaları, birden çok ısı ayarına, dijital LCD ekrana, zaman ayarlı ve sesli uyarı sistemine, otomatik kapanma özelliğine ve hafıza fonksiyonuna sahiptir.

Saç maşaları ile birlikte bukle maşalarını da, saçınıza dalga vermek için kullanabilirsiniz. Son derece hızlı ve pratik kullanıma sahip bukle maşası ürünleri sayesinde, olabilecek en mükemmel buklelere en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Saç bukle maşasının keratin ve badem yağı kaplı hazneye sahip olması, saçınıza destek vererek zarar görmesini engeller. Aynı zamanda sahip olduğu zaman ayarı ve otomatik olarak kendinden kapanma özelliği ile güvenliğinizi sağlayarak, saç maşanızı fişte takılı olarak unutmanız halinde kötü bir sonuçla karşılaşmanızı engeller. Üzerinde bulunan LED, LCD ekran sayesinde ısı kontrolünü kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda hafıza fonksiyonu ile önceki ısı ayarını kolayca bulabilirsiniz. Saç maşalarını kullanmanın bir avantajı da, saçlarınızı şekillendirmenin yanı sıra kurutma işlemine de yardımcı olmasıdır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı