En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Ağız ve Diş bakım ürünleri fiyatları, şarjlı diş fırçaları ve başlıkları uygun fiyatlar, kampanya ve taksitlerle Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
BRAUN (16)
Fiyat Aralığı Bilgi
Güç Kaynağı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Küçük Ev Aletleri Kişisel Bakım Ürünleri Ağız ve Diş Bakım Ürünleri modellerinde 16 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:16 
ÖZEL ÜRÜN
     

    Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

    Ağız ve diş bakım ürünleri sağlık, görüntü ve temizlik açısından büyük önem taşır. Ağız bakımı insanların toplum içerisinde konuşurken ya da gülümserken temiz ve sağlıklı görünmesini sağlar. Diş fırçalamak doktorlarında tavsiyesiyle birlikte her gün düzenli bir şekilde yapılmalıdır. Yıllardır kullanılan manuel diş fırçalarının yerini teknolojinin de ilerlemesiyle elektrikli diş fırçaları almaya başladı.

    Şarjlı diş fırçaları dişlerinize, manuel diş fırçalarına göre daha fazla darbe uygulayarak plakları daha iyi çıkarır. Diş fırçalamada en dikkat edilmesi gereken konu doğru bir şekilde dişlerin fırçalanmasıdır. Elektrikli diş fırçası el yeteneğinde sağlık sorunu olan bireylerin ağız bakımını doğru bir şekilde yapmasına olanak sağlıyor. Birçok elektrikli diş fırçasında ağırlık sensörleri bulunur. Ağırlık sensörü dişe fazla baskı yapılmasını engeller. Tüm fırçalamayı sizin yerinize yaparak aşınmayı ve yanlı fırçalamayı ortadan kaldırır. Şarjlı diş fırçalarının tercih edilmesindeki önemli özelliklerden bir tanesi zamanlama aparatının olmasıdır. Zamanlama aparatı ile her dişi ne kadar süre temizlediğinizi görebiliyor ve böylece diş fırçalama işlemini tam yapabiliyorsunuz.

    Şarjlı diş fırçalarının birçok parçası bulunabilir. Dişlere masaj yapan, bakteri plağı kaldıran, arayüz temizleyici, çocuk başlığı gibi parçalar ağız bakımını özelleştirir. Kaliteli ve güvenilir elektrikli diş fırçaları uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.