Masaüstü Bilgisayarlar

Masaüstü bilgisayar fiyatları, desktop bilgisayar modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın alın.

Bilgisayar kategorisinde Masaüstü Bilgisayarlar modellerinde 54 adet ürün bulundu.

Masaüstü Bilgisayar

Masaüstü Bilgisayar genelde ev ve iş yerlerinde sabit olarak kullanılan kasa, monitör ve klavye setinden oluşan cihazlardır. Çeşitli masaüstü bilgisayarlar bulunmaktadır; kasa tipi ve işlevlerine göre farklılık göstermektedir. Mini Masaüstü Bilgisayarlar kompakt bilgisayar türüdür. Gaming Masaüstü Bilgisayarlar özel soğutma sistemi ve üstün donanım kullanılan bilgisayar türüdür. Hepsi Bir Arada Masaüstü Bilgisayarlar ise kasa ve monitörün tümleşik olarak üretildiği türdür. Masaüstü bilgisayarlar isteğe göre geliştirilebilir, dizüstü bilgisayarlara göre daha yüksek performans alma ihtimali kuvvetlidir.

Sitemizde masaüstü bilgisayar alırken sadece kasa olarak, kasa yanında klavye seti ile birlikte veya hepsi bir arada masaüstü bilgisayar seçimi yapabilirsiniz. Yüksek işlemci ve grafik performansı sağlayan parçalarla donatılmış ve soğutma sistemi de üstün olan Gaming Masaüstü bilgisayarlar oyuncular için tasarlanmış olsa da donanımlarının üstün güçlere sahip olmasından dolayı grafik tasarımı ve projeler için de kullanılabilir. Mini PC olarak adlandırılan kompakt tasarımları ile dizüstü bilgisayarlardan daha az yer kaplayan bilgisayarlar tak çıkar özelliği ile gideceğiniz her yerde yanınızda olur, klavye mouse seti ve monitör bağlayarak kullanım imkânı sunar. Masaüstü bilgisayarların en önemli özelliklerinden biri anakartın desteğine bağlı olarak geliştirilebilmesidir. Uygun parçalar kullanılarak özellik yükseltilmesi ve parça değişimleri kolaylıkla yapılabilir.

Apple iMac, Asus, Casper ve Lenovo gibi markalara ait masaüstü bilgisayarları uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'dan satın alabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı