Elektrikli Süpürge ve Yıkama

Elektrikli süpürge fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi elektrikli süpürgeler ve taksit seçenekleri için tıklayın!

Elektrikli Ev Aletleri kategorisinde Elektrikli Süpürge ve Yıkama modellerinde 130 adet ürün bulundu.

(4)
XC8049/01

PHILIPS XC8049/01 DİKEY SÜPÜRGE

Sepette 250 TL İndirim
6.999 TL
KARGO BEDAVA
(0)
SWEEVA 6500M

TCL SWEEVA 6500M MOP DUSTBOX ROBOT SÜPÜRGE

Sepette 250 TL İndirim
8.999 TL
KARGO BEDAVA
(0)
ROBOROCK Q7 MAX Beyaz

ROBOROCK Q7 MAX Robot Süpürge Beyaz

Sepette 500 TL İndirim
12.499 TL
KARGO BEDAVA
(0)
SWEEVA 6000M

TCL SWEEVA 6000M MOP ROBOT SÜPÜRGE

Sepette 250 TL İndirim
6.719 TL
KARGO BEDAVA

Elektrikli Süpürge

Elektrikli süpürgeler, evleri, iş yerlerini ve otomobil gibi araçların içini de dahil olmak üzere mümkün olan ve gerekli görülen tüm alanları, vakum gücü ile çekilebilecek hacim ve büyüklükte ki tozları temizlemek amacı ile kullanılan elektrikli bir ev aletidir. Elektrikli süpürgelerin büyük çoğunluğu, elektrik prizine bağlı olarak çalışır. Fakat süpürme işlemi yaparken kablo ile priz bağlantısı gerektirmeyen portatif tasarıma sahip elektrikli süpürgeler de mevcuttur. Bu tip elektrikli süpürgeleri kullanımdan önce şarj ederek kullanıma hazır halde bulundurabilir, ihtiyacınız olduğunda prize bağlı kalmadan istediğiniz alanı temizlerken kullanabilirsiniz.

Şarjlı süpürge kullanmak isterseniz, farklı tasarım ve amaçlarda birçok çeşidini piyasa da kolayca bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse küçük alanlarınızı temizlemek için ideal olabilecek minimal boyutta tasarlanmış el süpürgelerini, koltuk altları, konsol arkası gibi ulaşılması zor alanlar ve günlük kullanım için ise tercih edebileceğiniz şarjlı dikey süpürgelerini kullanabilirsiniz. Özellikle şarjlı dikey süpürgelerin, pratik kullanım imkanı, şık tasarımı ve farklı teknik özelliklerde geniş ürün gamına sahip olması, kablosuz şarjlı dikey süpürgelerin son zamanlarda oldukça tercih edilebilir kıldığını gözlemliyoruz.

Birçok farklı marka da bu eğilimi önemseyerek kablosuz kullanıma uygun motorlu şarjlı süpürge, vakumlu şarjlı dikey süpürge, torbasız dikey şarjlı süpürge gibi farklı özelliklere ve kullanımlara uygun süpürgeler üretiyor. Bu çeşitlilik sayesinde her ortama ve kullanım amacına hizmet edecek elektrikli süpürge modeli bulmanız oldukça kolay. Kullanım kolaylığı açısından tercih edilebilen şarjlı süpürgelerin yanı sıra üstün teknik özellikleri ile vazgeçilemeyen ve kendini sürekli yenileyen toz torbalı ve toz torbasız süpürgeler de mevcut. Geniş toz torba kapasitesi bulunan toz torbalı elektrikli süpürgeler de, yüksek watt ve emiş gücü özelliği için tercih edilmekte. Torbalı kullanım istemezseniz, toz torbasız elektrikli süpürge modelleri de kullanım kolaylığı ve yüksek teknik özellikleri açısından tercih ediliyor. Toz torbasız elektrikli süpürge, toz torbasını değiştirme ya da temizleme gibi bir işleme gerek kalmadan size kolay kullanım imkanı sağlar. Toplanan tozlar haznede toplanarak işiniz bittiğinde kolayca temizleme olanağı verir. Toz temizleme ile hiç uğraşmak istemezseniz de su haznesine sahip elektrikli süpürgeleri tercih edebilirsiniz. Sulu elektrikli süpürge yani su filtreli elektrik süpürge, içine aldığı tüm tozu suyun içinde hapseder. Hazneyi direk olarak suyuyla birlikte dökerek kolayca temizleyebilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı