PHILIPS Televizyon

Televizyon fiyatları, ucuz LED TV modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen TV satın alın.

PHILIPS Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 32 adet ürün bulundu.

Philips TV

Teknolojik alanda önemli markalardan birisi Philips’dir. Philips, 1891 yılında Hollanda da kurulmuştur. Elektronik alanda büyük bir öneme sahip olan Philips, tüketici elektroniği, ev aletleri, aydınlatma, kişisel bakım ürünleri ve medikal sistemlerde, 60’dan fazla ülkede hizmet vermektedir. Philips TV’ler televizyon sektöründe önemli bir yere sahiptir. Yüksek çözünürlükte ürettiği Philips 3D TV, Philips LED TV, Philips UHD LED TV, Philips Oled TV’ler dünyada bir hayli ilgi görmektedir. Philips’in, yenilikçi olması ve sürekli gelişmesi küresel anlamda onu teknoloji alanında öncülük eden markalardan yapmaktadır.

Günümüzde akıllı telefon, akıllı saat, akıllı çamaşır makinası ve akıllı arabalar son teknolojiyle piyasaya sürülmektedir. Buna istinaden TV teknolojisinde de önemli gelişmeler olmuştur. Philips TV’lerde bulunan arayüz özelliği, kullanılan işletim sistemini ifade etmektedir. Philips Android işletim sistemini ve Smart özelliğini kullanmaktadır. Dünyada birçok cihazda kullanılan android işletim sistemi oturmuş bir sistemdir. Dolayısıyla Philips TV’ler bu sistemle uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Smart TV olarak bilinen özellik, televizyonunuzdan internete erişmenize olanak sağlar. Bu sayede televizyonlar için tasarlanan uygulamalar ve oyunları kullanabilirsiniz. Örneğin; televizyonunuzdan sosyal medyayı takip edebilir, video izleyebilir veya internette ihtiyacınız olan işlerinizi halledebilirsiniz.

Philips TV’lerde ekran boyutları 24 inç - 75 inç arasında değişiklik göstermektedir, 49 inç ve 55 inç boyutları daha çok tercih edilmektedir. Televizyon seçerken kullanmak istediğiniz ortama uygun büyüklükte bir ekran seçmeniz yararınıza olacaktır. Küçük bir ekran, büyük bir odayla uyum sağlayamaz. Ekran büyüklüğü televizyon izlerken keyifli zaman geçirmek için önemli bir rol oynamaktadır.

Tarama hızları televizyonların önemli özelliklerinden biridir. Philips TV’lerin tarama hızları 100 Hz, 500 Hz, 1000 Hz, 2000 Hz olarak değişiklik göstermektedir. Tarama hızının yüksek olması televizyonunuzdan daha net bir görüntü ve yüksek performans elde etmenizi sağlamaktadır. Bu özellik, oynağınız oyunlarda performans artışı ve tepki süresini de arttırmaktadır. Philips satış sonrası destek hizmetlerini de ön planda tutmaktadır.

Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Yüksek çözünürlükteki Philips televizyonlar, philips led tv ve philips ultra hd led tv modelleri uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı