İşe Alım

Vatan ailesinde yerini alıp, zirve yolculuğuna katılmak ister misin?

Seçme ve yerleştirme sistemimizin temel amacı; kurumumuza ve teknoloji perakende sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak, şirket değerlerimizi ve kurum kültürümüzü benimseyip sahip çıkacak doğru adayları doğru işe adil bir değerlendirme sistemiyle yerleştirerek mutlu çalışanlar oluşturmaktır.

İşe Alım Süreçlerimiz

Mağaza ya da Genel Müdürlük bölümlerinden gelen talep üstüne başlayan İşe alım süreçlerimiz öncelikle söz konusu pozisyon için “doğru insan” profilini doğru tanımlayarak başlar. Söz konusu profilin arayışı, hem iç duyuru sistemi ile kurum içinden hem de Kariyer portalları, danışmanlık firmaları gibi çeşitli araçlarla kurum dışından sürdürülmektedir.

Kurum içinden değişim talebi gelmesi halinde yapılan yetkinlik bazlı mülakatlarda ilgili çalışanın uygun bulunması halinde her iki yöneticinin de geçişi onaylaması doğrultusunda geçiş gerçekleştirilir.

Kurum dışı süreçlerimiz; aday filtrasyonu ve pozisyona göre gerçekleştirilen telefon mülakatlarıyla başlar ve yetkinlik bazlı insan kaynakları mülakatlarıyla devam eder. Olumlu bulunan adaylarımızın ilgili Bölüm/ Mağaza müdürü ile yapılan görüşmelerinin ardından, karar verilen nihai adayımız için referans kontrolleri yapılarak, teklifle süreç sonlandırılır.

Açık olan pozisyonlarımıza kariyer portalları üzerinden veya [email protected] adresinden başvurabilirsiniz. VATAN Ailesi’nin bir parçası olmak için bize başvuruda bulunan her adayımız bizim için değerlidir ve olumlu / olumsuz süreçle ilgili tüm adaylarımıza bilgi verilir.

Kariyer.net portalında yayınlanan ilanlarımıza kullanıcı adı ve şifrelerinizle giriş yaparak, başvuru yapabilirsiniz. Aşağıda güncel ilanlarımız bulunmaktadır.

Kişisel verileriniz iş başvuru süreçlerinde tarafınızla iletişime geçilmesi ve iş başvurunuzun değerlendirilmesi, amacıyla Kariyer.net tarafından işlenecektir.

 

Mağaza Açılış Süreci

Vatan Bilgisayar, Türkiye’nin birçok ilinde yeni mağazalar açarak hem istihdam yaratmakta hem de ürünlerini teknoloji severlerle buluşturmaktadır.

Mağaza açılışları döneminde çıkmış olduğumuz ilanlara yapılan başvurular, filtrasyon ve telefon mülakatlarıyla ön elemeden geçirilmektedir.

Ardından mağazanın açılacağı ilde işe alım ve mağaza yöneticileri tarafından yetkinlik bazlı mülakatlar yapılmaktadır.

Bu mülakatlar sonucunda olumlu bulunan adaylarımız referans kontrolleri sonrasında ailemizin en yeni üyeleri olarak, mağaza açılışları öncesi yaklaşık 1 ay sınıf ve saha eğitimlerine tabi tutulmaktadırlar.

Ödüllerimiz

Kariyer.net

  • 2007 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2008 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri – En çok başvuru alan firma

  • 2010 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri – En çok başvuru alan firma

  • 2011 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2012 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2013 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülleri – En çok başvuru alan firma

  • 2014 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2015 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2016 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

  • 2017 Kariyer.net İnsana Saygı Ödülü

Secretcv.com

2017 SecretCV İK’nın Yıldızları Ödülü

Yenibiris.com

2013 Yenibiris.com Yılın İşverenleri

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı