SONY


Sony markası, tüketici elektroniği üretimine, televizyon, fotoğraf makinesi, kulak üstü kulaklık, kablolu kulaklık, konsol, oyun, cep telefonu ve hoparlör gibi ürünler üretiyor. Sony, hem oyun konsolu üreticisi hem de video oyun yayıncısı olarak piyasa da yer alıyor. Sony markası, Xperia cep telefonunu üretmiş, Z1, Z2 ve Z3 gibi serilerle Xperia cep telefonunu, kullanıcının beğenisine sunmuştur.


SONY TV
Sony markası, ses konusunda zaten var olan başarısıyla, görüntü fonksiyonunu birleştirerek yüksek kaliteli ses ve görüntü sistemine sahip televizyonlar üretiyor. Sony televizyon ürünlerinde, 4K Ultra HD, LED, Fully Array LED, OLED, Master Series Full Array LED, 8K, Master Series OLED 4K Ultra HD, Yüksek Dinamik Aralık(HDR), Smart TV (Android TV), Triluminos ekran gibi sadece görüntü kalitesiyle birçok farklı statü de ürün piyasaya sunulmuştur. Sony, televizyon ürünlerinde, çerçeve, ayak ve kasa tasarımında da farklı dizayna sahip ürünleri size sunar. Her zaman kullanıcıya bir adım daha fazlasını vermek isteyen Sony markası, bazı televizyon ürünlerinde kavisli LED teknolojisini kullanarak, ürünün sadece iç donanımında değil tasarımda da büyük bir yenilik yaptı. Kavisli Led teknolojisi sayesinde içerikleri daha zevkli ve gerçekçi izleme keyfini size sunar. İhtiyaç ve isteklerinize göre, şık ve kullanımınıza uygun farklı tasarımlarda Sony marka televizyonları, Vatan bilgisayar da bulabilirsiniz. Web sitemiz vatanbilgisayar.com üzerinden, 4K çözünürlüklü ve Clear Audio+ gibi spesifik özelliklere sahip Sony 49XG7096 49'' 123 cm 4K UHD Smart TV, Dahili Uydu Alıcılı Televizyona rahatlıkla ulaşabilir, sipariş verebilirsiniz.


Sony Oyun Konsolu
Televizyon gibi görüntü araçlarında, üst düzey oyun deneyimi yaşamak için, çok sevilen Sony oyun konsolları, oyun severler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Konsollar, bilgisayar tabanlı ürünler olduğu için işlemci, SSD ve ram gibi parçaları içinde barındırıyor. Bu sayede bünyesinde kullanılan SSD, işlemci gibi etkenler, Sony konsola hız ve güç kazandırıyor. Oyun konsolu olarak Sony markasının ürettiği Playstation ürünü, dünya çapında bilinir ve tercih edilen bir video oyun konsolu serisidir. Sony markasına ait Sony PS4 Dualshock 4 Controller oyun koluna vatanbilgisayar.com adresinden, şık tasarımı, yenilenen ve zengin içeriğiyle sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca yenilikleri seven Sony’nin ürettiği, oyunları gerçeğe çeviren, Sony Playstation VR Sanal Gözlük+ VR Worlds + Camera ürününe sitemizden ulaşarak sipariş verebilirsiniz.


Sony Kulaklık
Sağ ve sol olmak üzere iki küçük hoparlörün kulak hizasına konumlandırılacak şekilde tasarlanan elektronik bir ürün olan kulaklıkların, en büyük ve avantajlı özelliği hafif ve taşınabilir özellikte olmasıdır. Kulaklık ürünleri hoparlörün olabildiğince minimalize ve kompakt yapı halidir. Zamanla kulaklıklar, çok farklı şekillere dönüşmüş ve ihtiyaç doğrultusunda yenilikler kazanmıştır. Sony, ses konusundaki kalite ve başarısını kulaklık ürünlerine de yansıtmış, kulak üstü, kafabantlı, silikonlu kulak içi kullanımına uygun ve bluetoothlu kablosuz kulaklıklar üretmiş, kullanıcının isteklerine cevap vermiştir. Katlanır yapısı, kolay kullanımı ve tüm kulağı kaplayan hacmi sayesinde yoğun ses çıkışı sağlayan Sony MDR-ZX110APB Kulaküstü Mikrofonlu Kulaklık ürününü, kulak içi formunda hafif yapı da Sony MDR-EX15APB Silikonlu Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık ürünü için adresini Vatan Bilgisayarı ziyaret edebilirsiniz. Spor gibi hareketli zamanlarda kullanmak için ya da kablo uzantısı olmadan daha özgür kullanımınız için S WF-SP800N gürültü engelleme özellikli IP55 tamamen kablosuz spor kulaklık ürününe https://www.vatanbilgisayar.com/sony-wf-sp800n-gurultu-engelleme-ozel-ip55-tamamen-kablosuz-spor-kulaklik-mavi.html adresinden ulaşabilir, kolayca temin edebilirisiniz.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı