• Aksesuar Tipi: Telefon Aksesuarı
 • Hızlı Şarj: Evet
 • Renk: Siyah
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Pil türü: Yerleşik batarya
 • Kontrol Tipi: Dokunmatik
 • Kullanım Şekli: Kablosuz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
WF-1000XM4B / 128482

SONY WF-1000XM4 TAMAMEN KABLOSUZ GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAKLIK- SİYAH

2.999 TL
749 TL'den başlayan taksitlerle
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Mağazadan teslim:Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY WF-1000XM4 TAMAMEN KABLOSUZ GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAKLIK- SİYAH

SONY WF-1000XM4 TAMAMEN KABLOSUZ GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAKLIK- SİYAH ÖZELLİKLERİ

SONY WF-1000XM4 KABLOSUZ KULAKLIK

Sizin sesiniz. Sadece o kadar.
 
Tam size göre tasarlanmış olağanüstü bir dinleme deneyimi. WF-1000XM4 tamamen kablosuz kulaklık, sektör lideri gürültü engellemeyi ve ses kalitesini bir üst seviyeye taşır. Her kulağa uyacak şekilde tasarlanan kulaklık, her duruma uyarlanan, kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar.

 

Özgürlüğü keşfedin

WF-1000XM4 kulaklığın, en gelişmiş gürültü engelleme teknolojimizi olağanüstü ses performansı ve bulunduğunuz yere göre ayarlanan kişiselleştirilmiş, akıllı özelliklerle nasıl bir araya getirdiğini görün.

Sektör lideri gürültü engelleme özelliği şimdi daha da iyi

WF-1000XM4 kulaklığın her unsuru tepeden tırnağa tasarım ürünüdür. Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş, her zamankinden daha fazla gürültü engelleme sağlayan yeni Entegre İşlemcimiz V1; daha yüksek performanslı yeni sürücü birimi; gürültü algılayan mikrofonlar ve daha dengeli bir şekilde oturan, yenilikçi Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları bunlara örnek olarak gösterilebilir.

 

Entegre İşlemci V1

Sony tarafından özel olarak geliştirilen yeni Entegre İşlemci V1, beğenilen QN1e çipimizin gürültü engelleme performansını daha da yukarı taşır. Geliştirilmiş gürültü engelleme performansı ve Bluetooth® "Çipte Sistem" teknolojisi, sektörün en yüksek gürültü engelleme seviyesini sunar, üstelik daha az güç kullanır.

Yüksek performans sergileyen çift gürültü sensörlü mikrofonlar

Kulaklık yüzeyinde bulunan, her bir kulak için biri ileri diğeri geri beslemeli iki gürültü algılama özellikli mikrofon, ister uçuş sırasındaki gürültü ister şehir trafiği ya da ofis sohbetleri olsun, çevrenizdeki ortam seslerini daha fazla yakalar.

Yeni 6 mm sürücü birimi

Mıknatıs hacmi %20 oranında artırılan ve yüksek uyumluluk diyaframı içeren yeni tasarlanmış 6 mm sürücü birimi, düşük frekanslarda gelişmiş performans sağlar. Ayrıca düşük frekans aralığında yüksek hassasiyetli bir engelleme sinyali üreterek gürültü engellemeyi geliştirir.

Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları

Yeni geliştirilen Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları benzersiz bir poliüretan köpük malzeme içerir. Bu yumuşak ve elastik malzeme, kulaklık başlığı ucu ile kulak kanalı arasındaki yüzey temas alanını mümkün olduğunca artırır ve sesi yalıtmak ve gürültüyü azaltmak üzere boşlukları ortadan kaldırır. Ayrıca WF-1000XM4 kulaklığın kulak kanalına daha stabil bir şekilde oturmasını sağlayarak takılmasını da kolaylaştırır.

Rüzgar gürültüsünü en aza indirir

Rüzgarlı günlerde dahi kendinizi tamamen sese kaptırabilirsiniz. Otomatik Rüzgar Gürültüsü Azaltma modu, havanın rüzgarlı olup olmadığını algılar ve rüzgarı otomatik olarak bastırır.

Çevrenizi daha fazla duyun

Ortam Sesi modunda, WF-1000XM4 kulaklık çevrenizdeki sesi her zamankinden daha fazla yakalar; böylece daha doğal bir dinleme deneyimi elde edebilir ve çevrenizin daha fazla farkında olabilirsiniz.

Müthiş ses kalitesi

WF-1000XM4, artık High-Resolution Audio Wireless desteği sunuyor. Özel olarak tasarlanan 6 mm sürücüler sayesinde, küçük boyutuna rağmen dinamik ses üretir, yüksek uyumluluk sunan diyafram ise zengin bir bas aralığı ortaya koyar. Entegre İşlemci V1, ses kalitesini yükseltmenin yanı sıra bozulmayı azaltır, LDAC codec işlemeyi ve DSEE Extreme’i etkinleştirir.
 • Yüksek Çözünürlüklü Sesin keyfini kablolar olmadan çıkarın

  Sektörce benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde WF-1000XM4, artık Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses özelliğini destekliyor. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten (maksimum 990 Kb/sn aktarım oranı) LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

 • Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

  Edge-AI (Yapay Zeka) kullanan DSEE Extreme™ (Dijital Ses Geliştirme Motoru), sıkıştırılmış dijital müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve vokal veya parça arası gibi her şarkıya özgü unsurları dinamik olarak tanır, ayrıca daha zengin ve eksiksiz bir dinleme deneyimi için sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi restore eder.

Daha da akıllı bir dinleme deneyimi

Biriyle konuştuğunuz anda, Speak-to-Chat otomatik olarak müziği duraklatır ve ortam sesini duyarak sohbet etmenizi sağlar; kulaklığınızı çıkarmak istemediğinizde veya elleriniz dolu olduğunda oldukça kullanışlıdır. Konuşmanız bitince, müziğiniz otomatik olarak tekrar çalmaya başlar. Speak-to-Chat sesinizi tanır ve sesinize tepki verir. Dört mikrofon ve sensörü gelişmiş ses sinyali işlemeyle bir araya getiren Hassas Ses Algılama Teknolojisini temel alır.

 

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak durumunuza göre ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar.

Seyahat

Favori parçalarınızı kesintiye uğratan arka plan gürültüsü olmadan kendinizi yolculuğunuza kaptırın.

Yürüyerek

Müziğinizin keyfini çıkarırken sokaktan ofise, etrafınızdaki her şeyin farkında olun.

Bekleme

Beklerken diğer arka plan gürültülerini fark etmeden önemli duyuruları işitin.

Sahibini tanıyan kulaklıklar

Uyarlanabilir Ses Kontrolünün, iş yeri, spor salonu veya favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanımasını ve sesi duruma uyacak şekilde ayarlamasını tercih edebilirsiniz.

Üstün görüşme kalitesi

Hüzmeleme mikrofonları ve kemik iletimi sensörü kullanan Hassas Ses Algılama Teknolojisi sayesinde WF-1000XM4 kulaklık evde, kafede, nerede olursanız olun eller serbest görüşmeler için sesinizi net ve doğru bir şekilde algılar. Ayrıca Gürültü Engelleme gürültülü durumlarda dahi telefonda konuştuğunuz kişiyi daha net duyabilmenizi sağlar.

 

Her kelimeyi yakalayacak şekilde tasarlandı

Hüzmeleme mikrofonları sadece sizin ağzınızdan çıkan sesleri alacak şekilde kalibre edilmiştir. İyileştirilmiş sinyal-gürültü oranıyla, bulunduğunuz ortam çok gürültü olsa dahi her kelimeyi yakalar.

Konuşma titreşimlerini algılayarak netliği artırır

Kemik iletimi sensörü yalnızca sesinizden gelen titreşimleri alır, ortam sesini kaydetmez, böylece görüşme yaparken konuşma seslerinin daha da net duyulmasını sağlar.

Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım alın. “Hey Google” veya “Alexa” diyerek istediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin. Eğlenin, arkadaşlarınızla haberleşin, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın ve daha fazlasını yapın.
 • Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  WF-1000XM4 kulaklık, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. WF-1000XM4, tek dokunuşla Android cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleştirmesi sağlar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

 • Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Swift Pair özelliği sayesinde WF-1000XM4 kulaklığınızı Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakınlardaki Windows 10 cihazlarda açılır pencereyle eşleştirme kılavuzu görünecektir.

Daha iyi oturma için ergonomik yüzey tasarım

1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığını (MDR-E252) piyasaya sunduğumuz günden bu yana, dünyanın dört bir yanında kulak şekilleriyle ilgili büyük çaplı veri üzerinde araştırmalar yaptık. WF-1000XM4, kulaklığın daha iyi oturmasını sağlamak amacıyla kulak boşluğuna uygun bir kalıbın yeni bir ergonomik yüzey tasarımıyla bir araya getirilmesini sağlayan araştırmaların sonucunda ortaya çıkmış bir üründür.

Doğru boyutu bulmak için uygulamayı kullanın

Sony | Kulaklık Bağlantısı ile kulaklarınız için uygun boyutu bulun. Uygulama maksimum ses kalitesi ve minimum dış gürültü sağlamak amacıyla Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçlarının ideal boyutunu bulmanız için size birkaç basit ölçüm yaptırır.

TV programları, filmler ve daha fazlası için ideal

Akıllı telefonunuzda ya da tabletinizde video içeriği mi izliyorsunuz? WF-1000XM4’teki gelişmiş kablosuz bağlantı, daha eğlenceli bir izleme deneyimi için ekranda gördüğünüzle kulaklığınızda duyduğunuzu hassasiyetle senkronize eder.

Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

İletim algoritmasının Entegre İşlemci V1 ile optimize edilmesi sayesinde, bağlantı artık daha sağlam ve parazitli ortamlarda dahi ses atlaması ihtimali daha düşük. Böylece ses, her iki kulağa aynı anda çok düşük gecikme süresiyle ve her zamankinden daha yüksek bir sinyal gücüyle iletiliyor.

Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

 

Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Şarj ettiğiniz kulaklığı 8 saatlik iş günü boyunca, kutusunda ise bir 16 saat daha kullanabilirsiniz. Yani evden her çıktığınızda 24 saat boyunca müzik dinleyebilirsiniz. Aceleniz mi var? Sadece 5 dakikalık hızlı şarj 60 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

Qi teknolojisi ile kolay kablosuz şarj

Kablo gerekmez; WF-1000XM4, kolay kablosuz şarj için Qi teknolojisine sahiptir. Kulaklığınızı ve şarj kutunuzu şarj etmek için, pil paylaşım işlevi sunan en yeni Xperia modeli gibi Qi teknolojisine sahip bir akıllı telefon da kullanabilirsiniz.

Her şey parmaklarınızın ucunda

WF-1000XM4’ün sezgisel dokunmatik kontrol ayarlarıyla sol kulaklık başlığına dokunup Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçin, uzun dokunuşla Hızlı Dikkat işlevini kullanın veya sağ kulaklık başlığına iki kere dokunarak sonraki parçaya geçin. Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla her bir kulaklık başlığına kendi işlevlerinizi de atayabilirsiniz.

Anında durdurma. Anında çalma.

Kulaklık başlıklarını kulaklarınızdan çıkardığınızda müzik durur; yakınlık sensörü, kulaklık başlıklarından birini mi yoksa her ikisini mi taktığınızı tespit eder. Kulaklık başlığını yeniden taktığınızda ise müzik tekrar başlar.

Nasıl dinlemeyi seversiniz ?

Sony | Kulaklık Bağlantısı uygulamasıyla, Ortam Sesi Kontrolü, arka plan sesinin seviyesini ayarlamanızı sağlar ve sadece insan seslerinin duyulmasına izin veren bir seçenek sunar. Ekolayzer ise ses seviyelerini müziğinize uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Renginizi seçin

WF-1000XM4 kulaklık, siyah veya gümüş rengi seçeneğiyle sunulur.

Daha küçük boyut, tavizsiz performans

WF-1000XM4 kulaklığı, ses kalitesinden veya pil ömründen ödün vermeden, önceki nesle göre %10 küçültmek için iç düzenini yeniden tasarladık. 7,3 gramlık hafif yapısıyla bütün gün rahatça kullanılabilir. Şarj kutusu da %40 oranında daha küçüktür ama size hareket halinde 16 saatlik şarj sağlamaktan geri kalmaz.

Çevre için daha iyi

Toksikliği azaltan tasarım ilkeleri ve sosyal açıdan daha sorumlu bir "Yeniden üretilmek için üretilmiştir" felsefesi temelinde tasarlanan WF-1000XM4 ambalajı, plastik içermez. Etiketler haricindeki kağıt ambalajların %99’u, Sony için özel olarak geliştirilmiş, geri dönüştürülmüş ve sürdürülebilir malzemelerden üretilir.

Kutunun içeriği

WF-1000XM4 kulaklığınızın paketini açtığınızda, 3 farklı boyutta Gürültü Yalıtımlı Kulaklık Başlığı Uçları ve bir USB-C şarj kablosu göreceksiniz.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklıkla 360 Reality Audio özelliğini kullanın.

Genel Özellikler

Aksesuar Tipi

Telefon Aksesuarı

Hızlı Şarj

Evet

Renk

Siyah

Menşei

Çin

Garanti

24

Teknik Özellikler

Pil türü

Yerleşik batarya

Kontrol Tipi

Dokunmatik

Kullanım Şekli

Kablosuz

Empedans (Ohm)

Belirtilmemiş

Hoparlör Çapı

6 mm

Konuşma Süresi (max.saat)

5,5 Saat

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Teknolojisi

Kablosuz

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.2

Multimedya

Entegre Mikrofon

Ankastre

Mikrofon

Var

Kasa

Ağırlık

41GR

Özellikler

Gürültü yok etme etkisi

Evet

Performans

Takma tipi

Kulak içi

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.2

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 999,67 TL 2.999 TL
4 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 999,67 TL 2.999 TL
4 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.499,50 TL 2.999 TL
3 999,67 TL 2.999 TL
4 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 749,75 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.999 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.999 TL 2.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 999,67 TL 2.999 TL
4 749,75 TL 2.999 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
SONY WF-1000XM4 TAMAMEN KABLOSUZ GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KULAKLIK- SİYAH

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı