SONY Televizyon

Televizyon fiyatları, ucuz LED TV modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen TV satın alın.

SONY Tüketici Elektroniği kategorisinde Televizyon modellerinde 0 adet ürün bulundu.

ARADIĞINIZ KRİTERLERE
UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

SONY TV

Televizyonlar günümüzde her evde bulunan, önemli haberleşme teknolojilerinden biridir. 1946 yılında Japonya da kurulan SONY, 60 yılı geçen sürede elektronik alanlarda, yüksek teknolojide ürünler üretmektedir. SONY, birçok teknoloji alanında hizmet vermektedir. Bunlardan bazıları telefon, televizyon, oyun konsolu, notebook, fotoğraf makinesi, görüntü ve ses sistemleridir. SONY TV’ler de teknoloji alanında dünyada önemli bir yer tutmaktadır. Yüksek çözünürlükte Sony 3D TV, Sony OLED TV, Sony ULTRA HD TV’ler üreten SONY, dünyada en çok ilgi gören televizyon markaları arasındadır.

İnsan ihtiyaçları arttıkça teknoloji daha da ilerlemektedir. Her geçen gün yeni ürünler, yeni keşifler, yeni fikirler ortaya atılmaktadır. SONY teknolojiye öncülük eden markaların başında gelmektedir ve aynı zamanda televizyon alanında da öncülük etmektedir. Günümüzde televizyonlarda en net görüntü kalitesini, 4K teknolojisi sağlamaktadır. Sony 4K televizyonlarda, üst düzey görüntü kalitesi, parlaklığı, renkleri ve ayrıntıları bir araya getirmektedir. Televizyon satın alırken, bulunduracağınız ortama uygun büyüklükte bir ürün seçmenizi tavsiye ederiz. Sony marka TV’ler; 48 inç, 49 inç, 55 inç, 65 inç, 75 inç, 77 inç, 85 inç olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin; büyük bir odada, küçük bir televizyon kullanmanız, gözlerinize zarar verebilir ve görüntü kalitesinden yeterince faydalanamamanıza neden olabilir. Bu sebepten kullanım amacınıza göre bir televizyon seçimi yapmanız gerekmektedir.

Günümüzde android telefonlar, tabletler, akıllı saatler kullanılmaktadır. Sony, android işletim sistemini uyumlu bir şekilde televizyonlara uyarlamıştır. Bu işletim sistemi, arayüzü ifade eder. Sony Android TV’ler, dünyada ilgiyle karşılanmakta ve günümüzdeki modern evlere muazzam bir uyum sağlamaktadır.

Smart özelliğine sahip Sony marka TV’ler internete bağlanmanızı sağlar. Akıllı telefonlarda kullanıldığı gibi televizyonlara entegre edilmiş bu özellik, uygulamalar ve oyunlara erişmenize olanak sağlar. Android işletim sistemiyle oturmuş bir ekosistem söz konusu olduğundan telefonunuzda gerçekleştirdiğiniz işlemlerin birçoğunu, televizyonunuzda da gerçekleştirebilirsiniz. Sony Android TV’lerdeki uygulamalardan bazıları Youtube, Facebook, Twitter, Instagram’dır.

TV’lerin bir diğer özelliği tarama hızları, saniyede verilen görüntüyü ifade etmektedir. 200 Hz özelliğine sahip bir televizyon saniyede 200 kareyi ekranda göstermektedir. Televizyonunuzun tarama hızı ne kadar yüksek ise alacağınız görüntü kalitesi ve görüntü akıcılığındaki canlılık o kadar yüksek olacaktır. SONY televizyonların tarama hızları; 60 Hz ve 100 Hz olarak değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda SONY marka TV’ler, satış sonrası verdiği destek ve hizmetle de müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

SONY TV’lerde en keyifli spor müsabakalarını, dizileri, filmleri aldığınız net görüntü ve gerçekçiliğiyle izleyebilirsiniz. Aynı zamanda oyun konsolunuzu bağlayarak, iyi bir performans ve tepki süresi elde edebilirsiniz. Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Uygun fiyatlar ve çeşitli taksit seçenekleriyle Sony TV’ler Vatan Bilgisayar’da.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı