• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • Zamanlayıcı: 2,5,10 s
 • Ekran boyutu: 3 inch
 • Dahili mikrofon: Var
 • Lens yapısı: 9/8
 • Flaş öncesi: Var
 • Desteklenen pil sayısı: 1
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ZVE10LBDI.EU / 128667

Sony ZV-E10 16-50mm Vlog Fotoğraf Makinesi

Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Sony ZV-E10 Özellikleri

Sony ZV-E10 16-50mm Vlog Fotoğraf Makinesi

SONY ZV-E10 VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Daha fazlasını yakala

Stilinize uygun bir lens bulun

Dünyayı görmeyi tercih ettiğiniz şekilde yakalayan değiştirilebilir lensler sayesinde, ZV-E10 ile profesyonel görünümlü video blog’lar üretmek çok kolaydır. Pek çok yaratıcı olasılıktan bazılarını keşfetmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Geniş ve dinamik kayıt

Geniş açılı lensle, dinamik kayıtlar çekmek ve özçekimlerde kendinizi ve bulunduğunuz yeri ön plana çıkarmak kolaydır. Fondaki şehre veya doğaya daha fazla yer verin ve izleyicilerinizle ortak bir deneyim yaşayın.

Dikkat çeken arka plan

Sabit netleme uzaklıklı lensle kolayca dikkat çeken video blog çekimi yapın. Bu lensler, nesnenin ön plana çıkmasını sağlayan pürüzsüz, doğal arka plan bulanıklığı oluşturur. Loş ışıklı ortamda daha parlak bir görüntü istediğinizde de kullanabilirsiniz.

Son derece yakın çekimler ayrıntıları vurgular

Diğer lens türlerinin aksine, makro lens, nesnenize daha fazla yaklaşmanızı ve küçük ayrıntıları normal lenslere göre daha büyük boyutta yakalamanızı sağlar. İster taktığınız bir aksesuar ister hazırladığınız bir yemek olsun, makro lens, nesnenize iyice yaklaşabilir ve her görkemli ayrıntıyı ortaya çıkarabilir.

Uzaktaki hareket

Video blog’unuz için ister seyahat ister günlük hayat çekimi yapın, bir telefoto lensle uzaktaki nesneleri, manzaraları veya hareketleri net ayrıntılarla çekebilirsiniz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma da hikayenize başka bir dinamik unsur ekleyebilir.

60’ın üzerinde lensle video blog yelpazenizi genişletin

Sony’nin lens yelpazesi, ZV-E10 ile çektiğiniz video blog’lara başka bir boyut ekler. Sony, video yapımı için tasarlanmış lensler de dahil, Sony fotoğraf makineleri için ideal nitelikte altmıştan fazla lens sunar. Eşsiz lens yelpazesi içinden seçim yapın ve kendinizi ifade etme gücünüzü keşfedin.

Arka plan bulanıklaştırma için tek dokunuşla kontrol

Karmaşık manuel ayarlara gerek yoktur; arka plan bulanıklığını (bokeh) açmak ve kapatmak için tek bir düğmeye basmanız yeter. Ana nesneye dikkat çeken, profesyonel görünümlü, bulanık bir arka plan elde etmek için “Bulanık” ayarını ya da sahnenin tamamını net bir şekilde göstermek için “Net” ayarını seçin.
 

Ağır ve hızlı çekimle dramatiklik katın.

ZV-E10’un Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı düğmesiyle, gerçek zamandan 4 kat daha düşük bir hızda ağır çekim video kaydı için Ağır ve Hızlı moduna kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca ayarı değiştirerek 60 kata kadar daha yüksek bir hızda hızlı çekim yapabilirsiniz. Bu çekimler, PC’de post düzenleme yapmadan ve net Full HD kalitesinde yapılabilir.
 

Ürün inceleme videoları için ideal

Ürün inceleme videoları kaydederken yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırır. Ürün Teşhiri Ayarı etkinken, netlemeyi ürüne kaydırmak için elinizi ürünün arkasına koymanız gerekmeden, fotoğraf makinesi netlemeyi yüzünüzden fotoğraf makinesinin önünde tutulan ürüne çabucak ve otomatik olarak kaydırır.
 

Doğal ve pürüzsüz cilt tonları

ZV-E10, özel ayarlar gerekmeden, cilt tonlarını doğal bir görünümle yakalar. Ayrıca cilt görünüşünü pürüzsüzleştirmek için Yumuşak Cilt Efekti de bulunur; bu efekt, tercihinize göre Kapalı / Düşük / Orta / Yüksek olarak ayarlanabilir.

 

Hareket ederken dahi yüksek kaliteli video

ZV-E10’un görüntü sabitleme sistemi, yürürken dahi akıcı, net video kayıtları çekmenizi sağlar. Bir başka özellik olan Yüz Öncelikli Otomatik Pozlama (AE), yüzünüzdeki ışığı otomatik olarak parlaklaştırır. Yürürken dahi yüzünüzü otomatik olarak algılar ve iç mekandan dış mekana, ışıktan gölgeye geçtiğinizde dahi aydınlık görünmesi için gereken ayarları yapar.
 

Otomatik, hassas netleme

ZV-E10, herhangi bir ayar olmadan yüzünüzü ve gözlerinizi otomatik olarak takip edebilir ve başka nesnelere kaymadan netlemeyi sabit tutabilir. Netlemeyi kaydırmak istediğinizde, tek yapmanız gereken LCD monitöre dokunmaktır; fotoğraf makinesi, seçtiğiniz nesneyi AI destekli Gerçek Zamanlı Takip özelliğiyle izler.
 

Akıcı, profesyonel netleme geçişi

ZV-E10’da, daha etkileyici bir görünüm için netleme hızı yaratılacak havaya göre özelleştirilebilir. Fotoğraf makinesi, hızlı geçişten daha serbest geçişe kadar giden, yedi farklı hız arasından seçim yapmanızı sağlar. Kullanımıyla ilgili ilham almak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Daha akıcı video blog çekimi için çekim kolu

İsteğe bağlı GP-VPT2BT, özçekimleri ve yüksek veya alçak açılardan yapılan çekimleri daha da kolaylaştırır. Çekim sırasında, makinedeki düğmelere uzanmadan koldaki kontrollere de erişebilirsiniz. Bu kontrollerle kaydı başlatıp durdurabilir, zum yapabilir ve Bokeh Anahtarını “Bulanık” veya “Net” olarak ayarlayabilirsiniz.

Daha büyük sensör kalitede fark yaratır

 

ZV-E10’un etkileyici görüntüleri, kameranın büyük APS-C boy görüntü sensörünün bir sonucudur; bu sensör, profesyonel sinema modellerine kadar olan kameralarda bulunan sensörle aynı türdür. Sensör, tipik bir akıllı telefonda bulunandan en az on kat daha büyüktür, dolayısıyla çok daha fazla ışık ve görüntü verisi toplayarak güzel görüntüler ve akılda kalan bokeh efektleri üretir.

Profesyonel görünümlü bokeh emrinizde

ZV-E10, filmlerde gördüğünüz gibi, hafifçe bulanık bir arka planla etkileyici görüntüler çekmenizi kolaylaştırır. Fotoğraf makinesinin büyük boy sensörü, nesnenin arka planın önünde gerçekten ön plana çıktığı çarpıcı çekimler yapmanızı sağlayarak bunu mümkün kılar.

Etkileyici 4K videolar

Yüksek çözünürlüklü 4K videolar hazırlamak, MOVIE (Video) düğmesine basmak kadar kolaydır ve ZV-E10’un büyük görüntü sensörü güzel bir renk paleti sağlar. Maksimum ayrıntı elde etmek amacıyla görüntü sensörü 4K için gereken veri hacminin 2,4 katını kaydeder, sonra verileri yoğunlaştırarak son kaydı üretir.

Loş ışıkta net kayıt

ZV-E10, iyi aydınlatılmamış ortamlarda çekim yaparken dahi, minimum gürültüyle güzel ayrıntılar gösteren görüntüler sunar. Bunların hepsi, toplanan ışığı en üst düzeye çıkaran görüntü sensörünün boyutu sayesindedir. Sonuçta loş ışıklı iç mekanlarda veya geceleri dışarıda çekim yaparken dahi net, temiz görüntüler ortaya çıkar.

Net Ses Kaydı için üretildi

ZV-E10, endişelenmeden sesinizi net bir şekilde kaydetmenizi kolaylaştırır. Dahili Yönlü 3 Kapsüllü Mikrofon, fotoğraf makinesinin önünden gelen sesi yakalayacak şekilde optimize edilmiştir ve kalabalıkta dahi sesinizi net bir şekilde kaydeder.

Rüzgarda, dışarıda dahi net ses kaydı

ZV-E10, dışarıda çekim yaparken rüzgar gürültüsünü azaltan bir rüzgar siperi ile birlikte verilir. Stressiz bir çekim için tek yapmanız gereken siperi takmaktır, böylece çekimden sonra gürültü seviyelerini ayarlamanız gerekmez.

Daha da yüksek ses kalitesi

Geleneksel analog ses iletiminin aksine, kablo sinyali parazitini dert etmeniz gerekmez. Düşük gürültülü, tamamen dijital net ses için ZV-E10’u Çoklu Arayüz (MI) Yuvası üzerinden Dijital Ses Arabirimi destekli bir Sony mikrofonla eşleştirmeniz yeterli.

Yüksek kaliteli görüntülerle kolay uzaktan bağlanabilirlik

ZV-E10, büyük sensöründen ve dahili mikrofonundan faydalanılarak çevrimiçi iletişim aracı ve canlı akış fotoğraf makinesi olarak kullanılabilir. ZV-E10’u harici fotoğraf makinesi olarak kullanmak için bir PC’ye veya Sony Xperia™ akıllı telefona USB Type-C® kablosuyla bağlayın.

 

Hemen çekin, hemen paylaşın

Çektikten hemen sonra, profesyonel kalitede videoları sosyal medyada paylaşın. Ücretsiz Imaging Edge Mobile yazılımı, videolarınızı veya fotoğraflarınızı ZV-E10’dan akıllı telefonunuza çabucak göndermenizi sağlar.

Yorulmadan dikey video çekimi

Dikey olarak çekilen videolar otomatik olarak eklenen dikey yön etiketleriyle oynatılabilir veya düzenlenebilir, böylece akıllı telefon ekranları için özel olarak üretilmiş içerikler yükleyebilirsiniz.

Akıllı telefonda kolay video düzenleme

Movie Edit add-on, akıllı telefonda video düzenlemeyi kolaylaştırır. Fazla titreşimli çekimlere gelişmiş sabitleme uygulayın veya popüler sosyal medya en/boy oranlarına uygun şekilde videoyu yeniden kadrajlayıp kırpın.

Stressiz güç kaynağı

Video blog içerikleri oluştururken güç kaynağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur; ZV-E10, stressiz çekim sağlamak için birden çok güç kaynağı seçeneğiyle donatılmıştır.

Dış çekimler için uzun süreli güç

ZV-E10’un pili, 125 dakikaya varan kesintisiz video çekimi veya 440 adede kadar fotoğraf çekimi sağlar, yani dışarıda uzun süreli çekimleri rahatça yapabilirsiniz.

Daha uzun çekimler için harici güç kaynakları

Daha da fazla esneklik için, fotoğraf makinesi USB Type-C® konnektör üzerinden harici güç kaynaklarını destekler, yani kayıt süresini uzatmak için harici mobil piller kullanabilirsiniz.

Canlı akışa uygun isteğe bağlı AC gücü

AC gücüne erişiminiz olduğunda, AC-PW20AM gibi bir AC adaptörü kullanabilir ve pil şarjının biteceğinden endişelenmeden çekim yapabilirsiniz; bu, canlı akış yaparken kullanışlı bir özelliktir.

Fotoğraf makinesi içinde sanatsal efektler ekleyin

Çeşitli sanatsal efektler oluşturmak için renginizi değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yaratıcı Stil ayarını değiştirmek veya Görüntü Efekti modlarını kullanarak yedi farklı görsel efekt arasından seçim yapmaktır.

Yaratıcı görünen renk tonları için S-Log3 desteği

ZV-E10, daha yaratıcı bir renk tonu için diğer üst düzey Alpha serisi makinelerde de kullanılan S-Log3 özelliği sağlar. PC’de post prodüksiyon düzenlemesi sırasında, S-Log3 son renkler üzerinde daha fazla kontrol için geniş dinamik aralık sunar.

HLG ile anında, gerçekçi 4K HDR videolar

ZV-E10, karmaşık post prodüksiyon düzenlemesi veya renk tonlaması olmadan, aslına sadık, doğal renklerle 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı) videolar çekme seçeneği sunar.

PC ile uzaktan kontrol için Imaging Edge Desktop

PC ekranınızdan canlı çekimi kontrol etmenizi ve izlemenizi, aynı zamanda fotoğrafları organize edip düzenlemenizi sağlayan Imaging Edge Desktop yazılımı uygulamalarıyla görüntülerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Kamera

Zamanlayıcı

2,5,10 s

Fotoğraf çekme modu

Açış önceliği, Otomatik, Lens priority, Manuel, Program, Manzara

Parlaklık ayarı

Var

Zıtlık ayarı

Var

Beyaz dengesi

Otomatik, Bulutlu, Günışığı, Flaş, Florasan, Manuel, Gölge, Su altı

Fotoğraf makinası pleybek

Tek görüntü, Slayt gösterisi

Fotoğraf efektleri

Siyah&Beyaz, Sepia (fotoğraf baskı kağıdı)

Tripod montajı destekli

Var

Doygunluk ayarı

Var

Ekran

Ekran boyutu

3 inch

Dokunmatik ekran

Var

Çok açılı LCD görünümü

Var

Diagonal ekran boyutu

7,5 cm

Ekran özellikleri

TFT

Dışa döner ekran

Var

Ekran çözünürlüğü

921600 dot

Ses

Dahili mikrofon

Var

Gömme hoparlörler

Var

Dahili ses

Tek

Lens sistemi

Lens yapısı

9/8

Filtre boyutu

4,05 cm

Diafram bıçağı sayısı

7

Lens monte arayüzü

E bağlantı

Minimum açıklık

36

Dijital zum

8x

Odaklama mesafesi

16 - 50 mm

Maksimum açıklık

3,5

Flaş

Flaş öncesi

Var

Flaş maruziyet kilidi

Var

Flaş modları

Otomatik, Kapalı flaş, Flaş açık, Flaş öncesi, Yavaş senkronizasyon

Flaş senk-hızı

1/160 s

Batarya

Desteklenen pil sayısı

1

Pil ömrü (CIPA standart)

440 vuruşlar

Pil türü

NP-FW50

Kepenk

Kamera kapağı türü

Elektronik, Mekanik

Resim kalitesi

Fotoğraf makinesi türü

MILC

Sensör formatı

Gelişmiş Fotoğraf Sistemi tipi C (APS-C)

Megapiksel

24,2 MP

Toplam megapiksel

25 MP

Desteklenen açı oranları

1:1,3:2,4:3,16:9

Resim sabitleyici

Var

Resim sabitleme lokasyonu

Lens

Sensör tipi

CMOS

Ağırlık & boyutlar

Lens ağırlığı

116 gr

Lens uzunluğu

2,99 cm

Lens çapı

6,47 cm

Derinlik

44,8 mm

Ağırlık

343 gr

Genişlik

115,2 mm

Yükseklik

64,2 mm

Hafıza

Uyumlu hafıza kartları

MS Micro (M2), MS PRO Duo, MS Pro-HG Duo, MicroSD (TransFlash), MicroSDHC, MicroSDXC, SD, SDHC, SDXC

Bellek yuvası sayısı

1

Bağlantı

Kulaklık çıktı sayısı

1

USB versiyonu

2.0

Kulaklık bağlantısı

3,5 mm

HDMI

Var

PictBridge

Yok

USB konnektörü

USB C Tipi

Işıklama

Işık pozlama denetimi

Program AE

Işık ölçme

Merkezi ağırlık, Değerlendirme (Çoklu doku), Matris, Spot

ISO duyarlılığı (minimum)

100

ISO hassasiyeti

Otomatik (100-32000)

Işıklama tipi

Otomatik, Manuel

Işık pozlaması düzeltme

± 5EV (1/2EV; 1/3EV step)

Paket içeriği

Omuz askısı

Var

Piller dahil

Var

Pakete dahil kablolar

USB

Lens kapağı dahil

Var

AC sarma adaptör

Var

Video

Video çözünürlüğü

1920 x 1080,3840 x 2160

HD türü

4K Ultra HD

Video kaydı

Var

Odaklama

Oto Fokus noktaları

425

Oto Fokus nokta seçimi

Otomatik

Ağ Bağlantıları

Bluetooth

Var

Bluetooth versiyonu

4.1

Tasarım

Ürün rengi

Siyah

Çevresel koşullar

Çalışma ısısı aralığı

0 - 40 °C

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.999 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 16.999 TL 16.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 8.499,50 TL 16.999,00 TL
3 5.666,33 TL 16.999,00 TL
4 4.249,75 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 8.499,50 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.666,33 TL 16.999,00 TL
4 4.249,75 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.249,75 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.666,33 TL 16.999,00 TL
4 4.249,75 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 4.249,75 TL 16.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 5.666,33 TL 16.999,00 TL
4 4.249,75 TL 16.999,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
Sony ZV-E10 16-50mm Vlog Fotoğraf Makinesi

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı