• Renk: Siyah
 • Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • Ekran Boyutu: 3 inch
 • Ekran Özellikleri: TFT
 • Pil Çeşidi: Lithium-ion
 • Video Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
 • Desteklenen Hafıza Kartı: SD Kart
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
ZVE10LBDI.EU / 128667

SONY ZV-E10 16-50MM LENS KIT 24.2 MEGAPİKSEL VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

9.499 TL
2.374 TL'den başlayan taksitlerle
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Siparişiniz ortalama 2 iş gününde kargoya teslim edilir.
Mağazadan teslim:Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Ekran Boyutu:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY ZV-E10 16-50MM LENS KIT 24.2 MEGAPİKSEL VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

SONY ZV-E10 16-50MM LENS KIT 24.2 MEGAPİKSEL VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ ÖZELLİKLERİ

SONY ZV-E10 VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Daha fazlasını yakala

Stilinize uygun bir lens bulun

Dünyayı görmeyi tercih ettiğiniz şekilde yakalayan değiştirilebilir lensler sayesinde, ZV-E10 ile profesyonel görünümlü video blog’lar üretmek çok kolaydır. Pek çok yaratıcı olasılıktan bazılarını keşfetmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Geniş ve dinamik kayıt

Geniş açılı lensle, dinamik kayıtlar çekmek ve özçekimlerde kendinizi ve bulunduğunuz yeri ön plana çıkarmak kolaydır. Fondaki şehre veya doğaya daha fazla yer verin ve izleyicilerinizle ortak bir deneyim yaşayın.

Dikkat çeken arka plan

Sabit netleme uzaklıklı lensle kolayca dikkat çeken video blog çekimi yapın. Bu lensler, nesnenin ön plana çıkmasını sağlayan pürüzsüz, doğal arka plan bulanıklığı oluşturur. Loş ışıklı ortamda daha parlak bir görüntü istediğinizde de kullanabilirsiniz.

Son derece yakın çekimler ayrıntıları vurgular

Diğer lens türlerinin aksine, makro lens, nesnenize daha fazla yaklaşmanızı ve küçük ayrıntıları normal lenslere göre daha büyük boyutta yakalamanızı sağlar. İster taktığınız bir aksesuar ister hazırladığınız bir yemek olsun, makro lens, nesnenize iyice yaklaşabilir ve her görkemli ayrıntıyı ortaya çıkarabilir.

Uzaktaki hareket

Video blog’unuz için ister seyahat ister günlük hayat çekimi yapın, bir telefoto lensle uzaktaki nesneleri, manzaraları veya hareketleri net ayrıntılarla çekebilirsiniz. Yakınlaştırma ve uzaklaştırma da hikayenize başka bir dinamik unsur ekleyebilir.

60’ın üzerinde lensle video blog yelpazenizi genişletin

Sony’nin lens yelpazesi, ZV-E10 ile çektiğiniz video blog’lara başka bir boyut ekler. Sony, video yapımı için tasarlanmış lensler de dahil, Sony fotoğraf makineleri için ideal nitelikte altmıştan fazla lens sunar. Eşsiz lens yelpazesi içinden seçim yapın ve kendinizi ifade etme gücünüzü keşfedin.

Arka plan bulanıklaştırma için tek dokunuşla kontrol

Karmaşık manuel ayarlara gerek yoktur; arka plan bulanıklığını (bokeh) açmak ve kapatmak için tek bir düğmeye basmanız yeter. Ana nesneye dikkat çeken, profesyonel görünümlü, bulanık bir arka plan elde etmek için “Bulanık” ayarını ya da sahnenin tamamını net bir şekilde göstermek için “Net” ayarını seçin.
 

Ağır ve hızlı çekimle dramatiklik katın.

ZV-E10’un Fotoğraf/Video/Ağır ve Hızlı düğmesiyle, gerçek zamandan 4 kat daha düşük bir hızda ağır çekim video kaydı için Ağır ve Hızlı moduna kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca ayarı değiştirerek 60 kata kadar daha yüksek bir hızda hızlı çekim yapabilirsiniz. Bu çekimler, PC’de post düzenleme yapmadan ve net Full HD kalitesinde yapılabilir.
 

Ürün inceleme videoları için ideal

Ürün inceleme videoları kaydederken yaşanan sıkıntıları ortadan kaldırır. Ürün Teşhiri Ayarı etkinken, netlemeyi ürüne kaydırmak için elinizi ürünün arkasına koymanız gerekmeden, fotoğraf makinesi netlemeyi yüzünüzden fotoğraf makinesinin önünde tutulan ürüne çabucak ve otomatik olarak kaydırır.
 

Doğal ve pürüzsüz cilt tonları

ZV-E10, özel ayarlar gerekmeden, cilt tonlarını doğal bir görünümle yakalar. Ayrıca cilt görünüşünü pürüzsüzleştirmek için Yumuşak Cilt Efekti de bulunur; bu efekt, tercihinize göre Kapalı / Düşük / Orta / Yüksek olarak ayarlanabilir.

 

Hareket ederken dahi yüksek kaliteli video

ZV-E10’un görüntü sabitleme sistemi, yürürken dahi akıcı, net video kayıtları çekmenizi sağlar. Bir başka özellik olan Yüz Öncelikli Otomatik Pozlama (AE), yüzünüzdeki ışığı otomatik olarak parlaklaştırır. Yürürken dahi yüzünüzü otomatik olarak algılar ve iç mekandan dış mekana, ışıktan gölgeye geçtiğinizde dahi aydınlık görünmesi için gereken ayarları yapar.
 

Otomatik, hassas netleme

ZV-E10, herhangi bir ayar olmadan yüzünüzü ve gözlerinizi otomatik olarak takip edebilir ve başka nesnelere kaymadan netlemeyi sabit tutabilir. Netlemeyi kaydırmak istediğinizde, tek yapmanız gereken LCD monitöre dokunmaktır; fotoğraf makinesi, seçtiğiniz nesneyi AI destekli Gerçek Zamanlı Takip özelliğiyle izler.
 

Akıcı, profesyonel netleme geçişi

ZV-E10’da, daha etkileyici bir görünüm için netleme hızı yaratılacak havaya göre özelleştirilebilir. Fotoğraf makinesi, hızlı geçişten daha serbest geçişe kadar giden, yedi farklı hız arasından seçim yapmanızı sağlar. Kullanımıyla ilgili ilham almak için aşağıdaki videoyu izleyin.

Daha akıcı video blog çekimi için çekim kolu

İsteğe bağlı GP-VPT2BT, özçekimleri ve yüksek veya alçak açılardan yapılan çekimleri daha da kolaylaştırır. Çekim sırasında, makinedeki düğmelere uzanmadan koldaki kontrollere de erişebilirsiniz. Bu kontrollerle kaydı başlatıp durdurabilir, zum yapabilir ve Bokeh Anahtarını “Bulanık” veya “Net” olarak ayarlayabilirsiniz.

Daha büyük sensör kalitede fark yaratır

 

ZV-E10’un etkileyici görüntüleri, kameranın büyük APS-C boy görüntü sensörünün bir sonucudur; bu sensör, profesyonel sinema modellerine kadar olan kameralarda bulunan sensörle aynı türdür. Sensör, tipik bir akıllı telefonda bulunandan en az on kat daha büyüktür, dolayısıyla çok daha fazla ışık ve görüntü verisi toplayarak güzel görüntüler ve akılda kalan bokeh efektleri üretir.

Profesyonel görünümlü bokeh emrinizde

ZV-E10, filmlerde gördüğünüz gibi, hafifçe bulanık bir arka planla etkileyici görüntüler çekmenizi kolaylaştırır. Fotoğraf makinesinin büyük boy sensörü, nesnenin arka planın önünde gerçekten ön plana çıktığı çarpıcı çekimler yapmanızı sağlayarak bunu mümkün kılar.

Etkileyici 4K videolar

Yüksek çözünürlüklü 4K videolar hazırlamak, MOVIE (Video) düğmesine basmak kadar kolaydır ve ZV-E10’un büyük görüntü sensörü güzel bir renk paleti sağlar. Maksimum ayrıntı elde etmek amacıyla görüntü sensörü 4K için gereken veri hacminin 2,4 katını kaydeder, sonra verileri yoğunlaştırarak son kaydı üretir.

Loş ışıkta net kayıt

ZV-E10, iyi aydınlatılmamış ortamlarda çekim yaparken dahi, minimum gürültüyle güzel ayrıntılar gösteren görüntüler sunar. Bunların hepsi, toplanan ışığı en üst düzeye çıkaran görüntü sensörünün boyutu sayesindedir. Sonuçta loş ışıklı iç mekanlarda veya geceleri dışarıda çekim yaparken dahi net, temiz görüntüler ortaya çıkar.

Net Ses Kaydı için üretildi

ZV-E10, endişelenmeden sesinizi net bir şekilde kaydetmenizi kolaylaştırır. Dahili Yönlü 3 Kapsüllü Mikrofon, fotoğraf makinesinin önünden gelen sesi yakalayacak şekilde optimize edilmiştir ve kalabalıkta dahi sesinizi net bir şekilde kaydeder.

Rüzgarda, dışarıda dahi net ses kaydı

ZV-E10, dışarıda çekim yaparken rüzgar gürültüsünü azaltan bir rüzgar siperi ile birlikte verilir. Stressiz bir çekim için tek yapmanız gereken siperi takmaktır, böylece çekimden sonra gürültü seviyelerini ayarlamanız gerekmez.

Daha da yüksek ses kalitesi

Geleneksel analog ses iletiminin aksine, kablo sinyali parazitini dert etmeniz gerekmez. Düşük gürültülü, tamamen dijital net ses için ZV-E10’u Çoklu Arayüz (MI) Yuvası üzerinden Dijital Ses Arabirimi destekli bir Sony mikrofonla eşleştirmeniz yeterli.

Yüksek kaliteli görüntülerle kolay uzaktan bağlanabilirlik

ZV-E10, büyük sensöründen ve dahili mikrofonundan faydalanılarak çevrimiçi iletişim aracı ve canlı akış fotoğraf makinesi olarak kullanılabilir. ZV-E10’u harici fotoğraf makinesi olarak kullanmak için bir PC’ye veya Sony Xperia™ akıllı telefona USB Type-C® kablosuyla bağlayın.

 

Hemen çekin, hemen paylaşın

Çektikten hemen sonra, profesyonel kalitede videoları sosyal medyada paylaşın. Ücretsiz Imaging Edge Mobile yazılımı, videolarınızı veya fotoğraflarınızı ZV-E10’dan akıllı telefonunuza çabucak göndermenizi sağlar.

Yorulmadan dikey video çekimi

Dikey olarak çekilen videolar otomatik olarak eklenen dikey yön etiketleriyle oynatılabilir veya düzenlenebilir, böylece akıllı telefon ekranları için özel olarak üretilmiş içerikler yükleyebilirsiniz.

Akıllı telefonda kolay video düzenleme

Movie Edit add-on, akıllı telefonda video düzenlemeyi kolaylaştırır. Fazla titreşimli çekimlere gelişmiş sabitleme uygulayın veya popüler sosyal medya en/boy oranlarına uygun şekilde videoyu yeniden kadrajlayıp kırpın.

Stressiz güç kaynağı

Video blog içerikleri oluştururken güç kaynağı konusunda endişelenmenize gerek yoktur; ZV-E10, stressiz çekim sağlamak için birden çok güç kaynağı seçeneğiyle donatılmıştır.

Dış çekimler için uzun süreli güç

ZV-E10’un pili, 125 dakikaya varan kesintisiz video çekimi veya 440 adede kadar fotoğraf çekimi sağlar, yani dışarıda uzun süreli çekimleri rahatça yapabilirsiniz.

Daha uzun çekimler için harici güç kaynakları

Daha da fazla esneklik için, fotoğraf makinesi USB Type-C® konnektör üzerinden harici güç kaynaklarını destekler, yani kayıt süresini uzatmak için harici mobil piller kullanabilirsiniz.

Canlı akışa uygun isteğe bağlı AC gücü

AC gücüne erişiminiz olduğunda, AC-PW20AM gibi bir AC adaptörü kullanabilir ve pil şarjının biteceğinden endişelenmeden çekim yapabilirsiniz; bu, canlı akış yaparken kullanışlı bir özelliktir.

Fotoğraf makinesi içinde sanatsal efektler ekleyin

Çeşitli sanatsal efektler oluşturmak için renginizi değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken Yaratıcı Stil ayarını değiştirmek veya Görüntü Efekti modlarını kullanarak yedi farklı görsel efekt arasından seçim yapmaktır.

Yaratıcı görünen renk tonları için S-Log3 desteği

ZV-E10, daha yaratıcı bir renk tonu için diğer üst düzey Alpha serisi makinelerde de kullanılan S-Log3 özelliği sağlar. PC’de post prodüksiyon düzenlemesi sırasında, S-Log3 son renkler üzerinde daha fazla kontrol için geniş dinamik aralık sunar.

HLG ile anında, gerçekçi 4K HDR videolar

ZV-E10, karmaşık post prodüksiyon düzenlemesi veya renk tonlaması olmadan, aslına sadık, doğal renklerle 4K HDR (Yüksek Dinamik Aralıklı) videolar çekme seçeneği sunar.

PC ile uzaktan kontrol için Imaging Edge Desktop

PC ekranınızdan canlı çekimi kontrol etmenizi ve izlemenizi, aynı zamanda fotoğrafları organize edip düzenlemenizi sağlayan Imaging Edge Desktop yazılımı uygulamalarıyla görüntülerinizi bir üst seviyeye taşıyın.

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Garanti

24

Menşei

Çin

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

3 inch

Ekran Özellikleri

TFT

Güç

Pil Çeşidi

Lithium-ion

Multimedya

Video Çözünürlüğü

3840 x 2160 (4K)

Bellek

Desteklenen Hafıza Kartı

SD Kart

Sensör

Fotoğraf Hassasiyeti

24.2 Megapiksel

ISO Hassasiyeti

Otomatik (100-32000)

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.166,33 TL 9.499 TL
4 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.166,33 TL 9.499 TL
4 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 4.749,50 TL 9.499 TL
3 3.166,33 TL 9.499 TL
4 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 2.374,75 TL 9.499 TL
2 + 2 2.374,75 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 9.499 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 9.499 TL 9.499 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 3.166,33 TL 9.499 TL
4 2.374,75 TL 9.499 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
SONY ZV-E10 16-50MM LENS KIT 24.2 MEGAPİKSEL VLOG DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı