• CrossFire: Var
 • Onboard: SPDIF Çıkışı (optik)
 • Çoklu Grafik Teknolojisi: Var
 • Onboard: Display Port
 • Onboard: HDMI
 • Onboard: Kablosuz Wi-Fi
 • Yapı: ATX
 • Onboard: PS/2 (Klavye/fare yuvası)
TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) / 103943

ASUS TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4400MHz (OC) M.2 Anakart

1.746 TL
291 TL'den başlayan taksitlerle
5 (Toplam Yorum: 9) Yorum Yap

Özellikleri ve dayanıklılığı harika tasarlanmış Wi-Fi Askeri malzemeler ve biraz araştırdığınız en az ısınan anakart modeli olduğunu göreceksiniz düşünmeden alınır.

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

ASUS TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) AM4 AMD Ryzen™ DDR4 4400MHz (OC) M.2 Anakart

ASUS TUF GAMING X570-PLUS (WI-FI) AM4 AMD RYZEN™ DDR4 4400MHZ (OC) M.2 ANAKART

ASUS TUF GAMING


X570-PLUS (WI-FI)


PCIe 4.0, çift M.2, Wi-Fi, 14 Dr. MOS güç aşaması, HDMI, DP, SATA 6Gb/s, USB 3.2 Gen 2 ve Aura Sync RGB aydınlatma ile AMD AM4 X570 ATX oyuncu anakartı


AMD AM4 Soket: 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır


İyileştirilmiş Güç Çözümü: Maksimum dayanıklılık için 12+2 Dr. MOS güç aşamaları, 6 katmanlı PCB, ProCool soketler, askeri sınıf TUF parçalar ve Digi+ VRM


Kapsamlı Soğutma: Aktif yonga seti ısı bloğu, VRM ısı bloğu, M.2 ısı bloğu, hibrit fan çıkışları ve Fan Xpert 4


Yeni Nesil Bağlantılar: Çift PCIe 4.0 M.2 ve USB 3.2 Gen 2 Type-A /Type-C


Gaming Ağ Bağlantısı: Özel Realtek® L8200A Gigabit Ethernet, Intel 2x2 802.11ac Wi-Fi ile MU-MIMO desteği, Bluetooth 5.0, TUF LANGuard ve TurboLAN teknolojisi


Realtek S1200A Kodek: Stereo hat çıkışı için 108dB, hat girişi için 103dB sinyal-gürültü oranı ile saf ses kalitesi


Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, aralarında programlanabilir RGB şeritlerinin de bulunduğu birçok uyumlu PC aksesuarı ile senkronize edin


TUF Oyuncu İttifakı: ASUS donanım ekosistemi, parçalardan kasaya kadar en iyi uyumluluk ve tamamlayıcı estetiği sunar

Dr. MOS


TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi)'ın işlemci VRM'i, MOSFET'lerin yüksek ve alçak taraflarını birleştirerek tek bir pakette sunan, bu sayede AMD'nin en yeni işlemcilerinin ihtiyaç duyduğu güç ve verimliliği sağlayan 12+2 Dr. MOS güç aşamalarını kullanır.

6 KATMANLI PCB TASARIMI


Çoklu PCB katmanları, ısıyı kritik bileşenlerden uzaklaştırmak için daha fazla boşluk yaratarak, işlemcinizin stok hızının üstüne çıkmasını sağlar.

ProCool Soketler - İyileştirilmiş EATX 4-pin & 8-pin Soketler


Geleneksel güç girişleriyle karşılaştırıldığında ProCool soketler, PSU güç hatlarıyla tam teması garantilemek için sıkı özelliklerle üretilmiştir. Bu sayede sıcak noktaların ve bağlantı hatalarının önlenmesine yardımcı olmak için empedansı düşürür.

 • TUF BOBİNLER

  Sertifikalı askeri sınıf TUF bobinler, işlemciye stabil güç sağlar, böylece sistemin kararlılığı artırılmış olur.


 • TUF KAPASİTÖRLER

  +20% sıcaklık toleransı ve 5 kat daha uzun ömür.


 • Digi+ VRM

  Digi+ VRM voltaj düzenleyici modül (VRM), endüstrideki en iyilerden biridir. İşlemciye ultra akıcı ve ultra temiz güç aktarılmasını garantiler.

Daha Serin Tasarım


1. VRM ISI BLOĞU

Geniş bir temas yüzeyine sahip büyük ve yüksek kütleli ısı bloğu, VRM ve bobin alanlarını kaplar.


1. TERMAL PED

Yüksek kaliteli termal pedler, indüktör ve dizili fazın ısısını ısı bloğuna aktarmasına yardımcı olur.


2. AKTİF YONGA SETİ ISI BLOĞU

Özel bir yonga seti fanına sahip olan yonga seti ısı bloğu, daha kararlı performans için en iyi soğutmayı garantiler.


3. M.2 ISI BLOĞU

M.2 ısı bloğu, M.2 SSD'yi yüksek performans ve güvenilirlik için en iyi çalışma sıcaklığında tutar.

Aktif Yonga Seti Isı Bloğu Çözümü


PCIe 4.0 ile iki kat bant genişliği sunan X570 platformu, önceki nesilden daha fazla termal zorlukla karşılaşır. TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi)'daki Aktif PCH ısı bloğunun özel fanı, sıcaklıkla oluşabilecek yavaşlamalarla verimli şekilde başa çıkar, aktarım sırasındaki performans düşüşlerini önler.

 

Özel Delta SuperFlo Fan

60.000 saatlik L10* yatak ömrüne sahip yüksek dayanıklı ve düşük gürültülü bir fan.

 

Havalandırma Kanalı

Özel olarak tasarlanmış bir hava kanalı, fanın statik basınç oluşturmasına yardımcı olur ve kanatçıklar üzerindeki hava akışını konsantre eder.

 

Kanatlı Soğutucu

Soğutucu yüzgeci yoğunluğu, düşük dirençli bir egzoz yolunu korurken yüzey alanını maksimize etmek için ayarlanmıştır.

Kapsamlı Fan Kontrolleri

TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi), Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI BIOS'umuz tarafından ayarlanabilen, en kapsamlı fan kontrollerini barındırır.

 • Çoklu Sıcaklık Kaynağı

  Her çıkış, iş yükü tabanlı soğutma amacıyla, üç ayarlanabilen termal sensörü takip etme ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Tüm ayarlar ise Fan Xpert 4 veya UEFI tarafından kontrol edilebilir.​


 • Hepsi Bir Arada Sıvı Soğutma

  PWM veya DC sıvı pompaları için tam kontrol sağlar. Özel ve kapalı sistem sıvı soğutma kurulumları için mükemmeldir.


 • 4-Pin PWM/DC Fan

  Kart üzerindeki her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.


 • Akıllı Koruma

  Özel bir entegre devre, her fan çıkışını aşırı ısınma ve aşırı akıma karşı korur.


Çift PCIe 4.0 M.2


Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, tip 22110'a kadar destekler ve muhteşem bir hız artışı için NVMe SSD RAID desteği sağlar. İki PCIe 4.0 depolama cihazına kadar destekle birlikte bir RAID kurulumu yapın ve 3. Nesil AMD Ryzen platformunda, en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarın.

ASUS OPTIMEM - Özel Bellek Tasarımı


ASUS OptiMem bellek iz yolu, daha yüksek bellek frekansları ve daha düşük gecikmeleri mümkün kılarak, AMD'nin Infinity Fabric mimarisinin tüm performans potansiyelini açığa çıkarır.

SAFESLOT


SafeSlot, PCIe yuvasının ASUS tarafından yeniden icat edilmiş halidir, üstün eğilme ve kırılma direnci sağlar. Yeni bir içeri lehimleme işlemiyle tek aşamada üretilen SafeSlot, daha güçlü bir yuva için metal ile kaplanmıştır, ek lehim noktalarıyla da PCB'ye sıkı şekilde tutunmaktadır.

ESD Koruyucuları


ESD Korumaları, +/- 10kV hava deşarjı ve +/- 6kV temas deşarjına kadar koruma sağlayarak elektrostatik deşarjdan oluşabilecek hasarı engelleyerek, parçaların ömrünü uzatır. Endüstri standardı olan +/- 6kV ve +/- 4kV'nin de üzerine çıkar.

 

Klavye ve Mouse Konektörleri

Devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.

 

Ekran Kartı Koruması

VGA çıkış işlevini korumak için devre üzerinde ek ESD TVS diyotlar.

 

USB Konektörleri

Yüzeye monte ve çift iç hat paketler için TVS diyot.

TUF LANGuard


TUF LANGuard, gelişmiş sinyal çiftleme teknolojisi ve yüksek kalite yüzeye monte kapasitörleri birlikte kullanarak veri akışını iyileştiren, anakartı yıldırım düşmesi ve statik elektrikten koruyan, askeri sınıf bir yeniliktir.

 • DRAM Aşırı Voltaj Koruması

  Kart üzerindeki değiştirilebilir sigortalar, aşırı akım ve kısa devre hasarını engeller. Bu özellik giriş/çıkış yuvalarından DRAM'e kadar genişleyerek, sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın ömrünü uzatır.

Paslanmaz Çelik Arka Plaka


TUF Gaming anakartlar, krom oksitle kaplanmış ve bu sayede geleneksel plakalardan 3 kat daha uzun ömre sahip, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka plakaya sahiptir. Bu koruma özelliği ile TUF Gaming anakartlar, diğer markaların kartlarının dayanabildiği 24 saatlik tuz sis testine, 72 saat dayanabilmektedir.

Armoury Crate

Armoury Crate, desteklenen ürünler için merkezi bir kontrol sunmak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Armoury Crate, tek ve sezgisel bir ara yüz üzerinden uyumlu cihazlarınızdaki RGB aydınlatma ve efektleri kişiselleştirmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda içerisinde klavye ve farelerin de bulunduğu ASUS ürünlerinin ayarlarını kontrol etmenize de imkân tanır. Armoury Crate, ürün kaydı yapmanızı ve ASUS topluluğu ile bağlantıda kalmanızı da sağlar.

Özel Gigabit Ethernet


Ultra hızlı oyunları, ASUS'a özgü Realtek® L8200A Gigabit Ethernet ile deneyimleyin. Performans ve kararlılık iyileştirmeleri ile LAN bağlantınız işlemcinizi verimli olarak kullanacak ve düşük gecikmeli veri aktarımları sağlayacak.

Intel Wireless-AC 9260  -  Dahili Wi - Fi 5


TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi), 1.73Gbps'ye kadar kablosuz hızları için 2x2 MU-MIMO ve geniş 160MHz kanallı Intel Kablosuz AC-9260 Wi-Fi 5 (802.11ac) özelliklerine sahiptir. * Dahili Kablosuz -AC 9260 Wi-Fi adaptörü kablosuz veriyi 2 kata kadar daha hızlı iletir - böylece donanımınız yönlendiriciden uzaktayken bile hızlı, sorunsuz veri transferleri elde edersiniz. Intel Wireless-AC 9260, her zamankinden 2 kata kadar daha hızlı ve 4 kata kadar daha geniş olan bağlantılar için Bluetooth 5.0 da sunuyor.

Turbo LAN


cFosSpeed trafik şekillendirme teknolojisi ile Turbo LAN, gecikmeyi 1.45 katına kadar azaltmak için daha fazla gecikme düşürme desteği ve sezgisel bir arayüz sunuyor. Hem de uzman bilgisine gerek olmadan. Aynı zamanda içerisinde yer alan Game moduyla birlikte, oyunlarla ilgili veri aktarımlarına öncelik verebilir, oyun oynadığınız zaman ağ işlemleriniz sorunsuz hale gelir!

 

1. Gerçek zamanlı hız takibi

2. Kendi favori listenizi gruplama

3. Tek tıkla en yüksek önceliği verme

4. Uygulamanızı hızlandırmak için öncelik ayarlama

REALTEK S1200A CODEC


1. TUF GAMİNG SES KORUMASI

Etkili koruma, en iyi kaliteyi garantilemek için ses sinyallerinin bütünlüğünü korur.


2. SESİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Yüksek kaliteli Japon ses kapasitörleri sıcak, doğal ve sizi içine çeken bir ses sağlar.


3. ÖZEL S1200A CODEC

Büyüleyen bir ses alanı ve hükmeden dinamikler sağlar.


4. SES KALKANI

Analog/dijital sinyal alanlarını ayırır, çoklu katmanlı kesintileri büyük oranda azaltır.

Sinyal-Gürültü Oranı


TUF Gaming X570 serisi anakartlar, Realtek ile yakın bir iş birliğiyle tasarlanan, benzersiz bir ses kodekini kullanır: Realtek S1200A. Aynı zamanda stereo hat çıkışında 108dB ve hat girişinde 103dB'lik sinyal-gürültü oranıyla saf ses kalitesi sağlar.

Oyuncu Kulaklıkları İçin DTS CUSTOM


Savaş yeteneklerinizi özel DTS Custom dahili ses ile ön plana çıkarın. Gelişmiş emülasyon teknikleriyle stereo kulaklıkları için pozisyonel ipuçları oluşturan DTS Custom, dahili sesi yeni bir seviyeye taşıyor. Üç ön ayarla birlikte – Aerial, Soundscpae ve Tactical – farklı oyun türlerinde bile büyük avantaja sahip olacaksınız.

 

AERIAL MODU

Sesi, oyun dünyasının üzerinde geziyormuşçasına deneyimleyin. MOBA, RTA, strateji ve spor oyunları için mükemmeldir!

 

SOUNDSCAPE MODU

MMO, RPG ve korku oyunları için ideal ses ayarı sağlar, kulaklarınızı aksiyonun merkezine yerleştirir!

 

TAKTİKSEL MODU

Şşşşt! Öbür taraftaki düşmanınız mı? DTS Custom, gizlilik esaslı oynanış için detayları güçlendirir, böylece her adım sesini tespit edip yerini belirleyeceksiniz!


Rakiplerinizi Gölgede Bırakın

İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir görünüm hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'lerin yanında dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için de işlevsel ön ayarlara sahip tam RGB aydınlatma kontrolü sunar. Hepsi de sayısı giderek artan Aura özellikli donanım portföyüyle senkronize edilebilir.

Adreslenebilir GEN 2 RGB Başlık


TUF Gaming X570-Plus (Wi-Fi) artık güncellenmiş programlanabilir RGB çıkışı ile yeni nesil aydınlatma cihazlarına hazır. Bu çıkışla birlikte bağlı cihazda kaç adet programlanabilir LED'in bulunduğu tespit edilebiliyor, böylece otomatik ayarlanmış aydınlatma efektleri için kurulum işlemini kolaylaştırıyor. Yeni başlık ayrıca mevcut Aura RGB ekipmanları için geriye dönük uyumluluk sunuyor.

Teknik Özellikler

CrossFire

Var

Onboard

SPDIF Çıkışı (optik)

Çoklu Grafik Teknolojisi

Var

Onboard

Display Port

Onboard

HDMI

  İzle

Onboard

Kablosuz Wi-Fi

Yapı

ATX

Onboard

PS/2 (Klavye/fare yuvası)

Onboard

4 x USB 3.2 Gen 1

Onboard

Bluetooth

  İzle

Onboard

3 x USB 3.2 Gen 2

Onboard

Ethernet (10/100/1000)

İşlemci Özellikleri

İşlemci Soket Tipi

Soket AM4

İşlemci Serisi

AMD Ryzen™

Ram Özellikleri

RAM Tipi

DDR4

HDD Özellikleri

HDD I/O

M.2

HDD I/O

SATA III

  İzle

Grafik Kart

VGA Slot

PCI Express 4.0

Özellikleri

Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

4400 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Hafıza Bus Hızı

2933 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3400 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Hafıza Bus Hızı

2666 MHz

Hafıza Bus Hızı

3466 (OC) MHz

Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Anakart

MB Chipseti

AMD® X570

MB Ram Slot sayısı

4

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

36

Bu ürünle toplam 9 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(9) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 582,00 TL 1.746 TL
5 349,20 TL 1.746 TL
6 291,00 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 582,00 TL 1.746 TL
2 + 4 291,00 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 3 291,00 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 582,00 TL 1.746 TL
2 + 4 291,00 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 349,20 TL 1.746 TL
3 + 3 291,00 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.746 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.746 TL 1.746 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 582,00 TL 1.746 TL
4 + 2 291,00 TL 1.746 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı