• Soket Tipi: Soket AM4
 • Ram Tipi: DDR4
 • Anakart Markası: ASUS
 • Anakart Chipseti: AMD® X570
 • Anakart Yapı: ATX
 • Maks. Ram Desteği: 128GB
 • Ram Slot Sayısı: 4
 • Desteklenen Ram Hızı: 3200 MHz - 3000 MHz - 2933 MHz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
PRIME X570-PRO / 97919

ASUS PRIME X570-PRO AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 Anakart

2.776 TL
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

Asus un kalitesi tartışılmaz ama Asus un resmi sitesinde kart özellikleri incelendiğinde bile belirtilen standart Wi-Fi 5. Yorumlarda Wi-Fi 6 yazılmış, hatalı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

ASUS PRIME X570-PRO AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 Anakart

ASUS PRIME X570-PRO AMD X570 AM4 RYZEN DDR4 4400MHZ (O.C.) M.2 ANAKART ÖZELLİKLERİ

ASUS PRIME X570-PRO

 

PCIe 4.0, 14 güç aşamalı DrMOS, DDR4 4400MHz, çift M.2, HDMI, SATA 6Gb/s,USB 3.2 Gen 2 ön panel bağlantısı ve Aura Sync RGB aydınlatmalı AMD AM4 ATX anakart

 

AMD AM4 Soket: 2. Ve 3. Nesil AMD Ryzen™ işlemcilere hazır

 

Gelişmiş güç çözümü: Yüksek kaliteli malzemelerle daha iyi güç verimliliği

 

5 Yönlü Optimizasyon: Tek tıkla, sistem bütününde ayarlama ile CPU ya da GPU’nun yoğun kullanıldığı işlerde iyileştirilmiş hız aşırtma ve akıllı soğutma

 

Endüstri lideri soğutma seçenekleri: Fan Xpert 4 ya da ödüllü UEFI üzerinden fanlar ve çift pompa girişleri için kapsamlı kontrolleri

 

ASUS OptiMem: Gelişmiş bellek hız aşırtması için iz ve yolların dikkatli düzenlenmesi ile korunan sinyal bütünlüğü

 

Yeni nesil bağlantı: PCIe Gen 4 desteği, çift M.2 desteği, USB 3.2 Gen 2 girişleri ve ön panel çıkışı ile üstün esneklik

 

M.2 ısı bloğu: Ultra verimli ısı bloğu, M.2 SSD sıcaklıklarını, yavaşlamayan aktarım hızları ve gelişmiş kararlılık için düşürür

 

Aura Sync RGB: LED aydınlatmayı, içerisinde yeni nesil programlanabilir RGB şeritlerin de bulunduğu, geniş bir uyumlu PC aksesuarı portföyüyle eşleştirin

PRIME

Profesyonel bir görünüme sahip olan Prime X570 serisi, aklında ciddi amaçlar olan ve Ryzen™ işlemcilerini daha üretken şekilde kullanmayı tercih eden kullanıcılar için üretilmiştir. Kapsamlı özellikleri ve ASUS'a özgü içerikleriyle bilinen Prime X570, erişilebilir performans için geniş ayar seçeneklerine sahiptir.

 

Sisteminizin Temeli

Artırılmış sayıda çekirdek ve bant genişliği ile en yeni Ryzen işlemcileri destekleyen Prime X570 serisi, kararlı güç, sezgisel soğutma ve esnek aktarım seçenekleri ile aksiyona hazırdır. Günlük üretkenliğinizi artırmak için tüm temel özellikleri sağlar.

Güç dağıtımı iyileştirmeleri

 

En yeni AMD Ryzen 3. Nesil işlemciler, daha fazla çekirdek ve bant genişliği ile geleneksel masaüstü işlemcilerden daha fazla güce ihtiyaç duyar. Prime X570-Pro ise kararlı güç sağlar. Anakartın güç kaynağına olan bağlantısını 8+4 pin bağlantı ile sağlayarak, işlemcilere direkt olarak 12V sunar. ProCool tasarımızı baz alan bu girişler, diğer pin bağlantılarından daha fazlasını taşıyabilen katı pinler kullanır.

Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası

 

Dahili M.2 ile hıza ulaşın

 

Çift PCIe 4.0 M.2 yuvası, 22110 standardına kadar destek sunar, muhteşem bir performans artışı için de NVMe SSD RAID desteği sağlar. İki taneye kadar PCIe 4.0 depolama cihazıyla RAID kurulumu yapın ve 3. Mnesil AMD Ryzen platformunda en yüksek veri aktarım hızlarının keyfini çıkarın.

USB 3.2 Gen 2 Tip-A & Tip-C

 

Dahili USB 3.2 Gen 2 ile Üstün 10Gbps Hız

 

Geriye dönük uyumluluğa sahip USB 3.2 Gen 2 Tip-A™ ve döndürülebilir USB 3.2 Gen 2 Tip-C™ yuvaları ile 10Gbps'ye kadar yüksek hızlı veri aktarımı ve en üstün bağlantı esnekliğini deneyimleyeceksiniz.

Tasarımdan serin

 

Prime X570-Pro, Fan Xpert 4 ya da UEFI BIOS ile ayarlanabilen, en kapsamlı soğutma seçeneklerini barındırır.

 

Çoklu sıcaklık kaynakları

Her çıkış, dinamik olarak üç termal sensörü takip ve tepki vermesi için ayarlanabilir. Aynı zamanda Fan Xpert 4 ile desteklenen ASUS grafik kartlarının sıcaklıklarını ederek, GPU ve İşlemcinin yoğun kullanıldığı görevler için soğutmayı iyileştirebilirsiniz.

 

Çift pompa çıkışı

Yüksek performanslı PWM veya DC sıvı pompaları için 3A'nın üzerinde güç sağlayan özel bir çıkış, buna ek olarak kapalı sistem sıvı soğutmalar için ayrılmış ikinci bir ek çıkış.

 

4-pin PWM/DC fan

Dahili her çıkış, PWM veya DC fanların otomatik tespitini destekler.

 

Akıllı Koruma

Özel bir yerleşik devre, her fan çıkışını aşırı sıcaklık ve aşırı akıma karşı korur.

Sıra dışı ses

 

Saf, güçlü ses için Realtek kodek ve benzersiz tasarım özellikleri

 

Prime X570-Pro, Realtek ile yakın çalışmanın eseri olan benzersiz bir ses kodekini kullanır: Realtek S1220A. Bu kodek, stereo hat çıkışı için rakipsiz 120dB sinyal-gürültü oranı, hat girişi içinse 113dB sinyal-gürültü oranı sunarak saf ses kalitesi sağlar. Buna ek olarak yeni bir empedans tespit devresi, kazancı otomatik olarak ayarlar, böylece kulaklıklarınız için en uygun ses aralığını garantiler.

5 Yönlü Optimizasyon

 

Tek tıkla hız aşırtma ve soğutma, tamam!

 

Tek tık, tüm o karmaşık ayarları halleder. ASUS 5 Yönlü Optimizasyon, PC'nizi akıllı kılar. Sistemin önzemli özelliklerini dinamik olarak iyileştirir, sisteminize özel hız aşırtma ve soğutma profilleri sunar.

 

Benzersiz sistem konfigürasyonunuza göre iyileştirilmiş hız aşırtma ve soğutma profilleri sunan otomatik ayar yazılımı.

 

Günlük kullanımda fanlar sessiz kalırken, CPU veya GPU'nun yoğun kullanıldığı görevlerde uygun bir hava akışı sağlarlar.

 

Stres testi işlevi, CPU veya bellek odaklı iş yüklerini iyileştirmenize ve hız aşırtmanıza yarar.

CPU performans artışı

 

TurboV İşlem Ünitesi (TPU) voltajlara ince ayar yapma, sistem istatistiklerini takip etme ve en iyi performans için hız aşırtma parametrelerini ayarlama özelliği sunan, otomatik sistem ayar yazılımımızın arkasındaki zekadır.

Tam enerji verimliliği

 

Enerji İşlem Birimi (EPU) ile sistem genelinde güç tasarrufunun keyfini çıkaracaksınız. EPU otomatik olarak güç tüketimini iyileştirir ve Away modu ile tasarrufu en üst seviyeye taşır.

Hava veya sıvı için esnek soğutma kontrolleri

 

Prime X570-Pro ile Fan Xpert 4 veya ödüllü UEFI'ımız üzerinden kapsamlı fan kontrolüne sahip olursunuz. İster hava ister sıvı ile soğutun, Otomatik Ayarlama modu, tek tıkla tüm parametreleri akıllı olarak ayarlar. Aynı zamanda tüm fan hızlarını varsayılan minimum hızın da altına çeken Extreme Quite modu da bulunmaktadır. Böylece sisteminizi hafif işler yaparken sessiz tutarsınız.

Hassas dijital güç kontrolü

 

Digi+, voltaj düşüklükleri, değişen frekans ve güç verimlilik ayarları üzerinde gerçek zamanlı kontrol sunar, CPU voltaj düzenleyicisi üzerinde üstün kararlılık ve performans için ince ayar yapmanıza imkân tanır.

Uygulamaya özel optimizasyon

 

Turbo App, uygulama seviyesinde CPU hız aşırtması, fan profilleri, ağ veri önceliği ve ses ayarı iyileştirmesi yapmanızı sağlar. Yani yaptığınız işe göre mükemmel şekilde iyileştirilmiş bir sisteme sahip olursunuz.

Armoury Crate

 

Armoury Crate, desteklenen ürünler için merkezi bir kontrol sunmak için tasarlanmış yeni bir yazılımdır. Armoury Crate, tek ve sezgisel bir ara yüz üzerinden uyumlu cihazlarınızdaki RGB aydınlatma ve efektleri kişiselleştirmenizi sağlar. Yazılım aynı zamanda içerisinde klavye ve farelerin de bulunduğu ASUS ürünlerinin ayarlarını kontrol etmenize de imkân tanır. Armoury Crate, ürün kaydı yapmanızı ve ASUS topluluğu ile bağlantıda kalmanızı da sağlar.

Aura Sync

 

Rakiplerinizi Gölgede Bırakın

 

İyi ayarlanmış bir sistem, eşdeğer bir estetiği hak eder. ASUS Aura, dahili RGB LED'ler ve dahili RGB çıkışlara bağlı şeritler için birçok işlevsel ayar ile tam RGB aydınlatma kontrolü sunar.* Hepsi de sayısı giderek ardan Aura özellikli ASUS donanımlarıyla senkronize edilebilir.

Adreslenebilir Gen 2 RGB başlık

 

Prime X570-Pro artık güncellenmiş programlanabilir RGB çıkışı ile yeni nesil aydınlatma cihazlarına hazır. Bu çıkışla birlikte bağlı cihazda kaç adet programlanabilir LED'in bulunduğu tespit edilebiliyor, böylece otomatik ayarlanmış aydınlatma efektleri için kurulum işlemini kolaylaştırıyor.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

Ram Tipi

DDR4

Anakart Markası

ASUS

Anakart Chipseti

AMD® X570

Anakart Yapı

ATX

Maks. Ram Desteği

128GB

Ram Slot Sayısı

4

Desteklenen Ram Hızı

3200 MHz - 3000 MHz - 2933 MHz

Maks. Ram Hızı (O.C.)

4400 MHz

Sata 6Gb/s

6

M.2 Yuva Sayısı

2

PCI-E X1

3

USB 3.2

7

TYPE-C

1

HDMI

1

DisplayPort

1

Ethernet

10/100/1000Mbps

Dahili Ses Kartı

Realtek S1220A 7.1

Boyutlar (cm)

30.5 x 24.4 cm

Genel Özellikler

Garanti

36

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 135 yorum yapıldı.

(135) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 925,33 TL 2.776 TL
4 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 925,33 TL 2.776 TL
4 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.388,00 TL 2.776 TL
3 925,33 TL 2.776 TL
4 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 694,00 TL 2.776 TL
4 694,00 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.776 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.776 TL 2.776 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 925,33 TL 2.776 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
ASUS PRIME X570-PRO AMD X570 AM4 Ryzen DDR4 4400MHz (O.C.) M.2 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı