Türk Kahve Makineleri

Türk kahve makinesi fiyatları, en uygun türk kahve makinesi modelleri ve garantili markalar sadece Vatan Bilgisayar'da. En uygun ödeme seçenekleri ile hemen satın al.

Mutfak Ürünleri kategorisinde Türk Kahve Makineleri modellerinde 29 adet ürün bulundu.

(3)
TCM7061D

GRUNDIG TCM7061D TÜRK KAHVESİ MAKİNESİ

Web'e Özel Sepette 200 TL İndirim 5.999 TL
6.199 TL
BUGÜN KARGODA
(0)
A861-01

KORKMAZ A861-01 KAHVEKOLİK TWİN KAHVE MAKİNESİ (SİYAH/KROM)

Web'e Özel Sepette 200 TL İndirim 4.859 TL
5.059 TL
KARGO BEDAVA
(0)
A862-01

KORKMAZ A862-01 KAHVEKOLİK AQUA KAHVE MAKİNESİ SİYAH/KROM

Web'e Özel Sepette 200 TL İndirim 5.179 TL
5.379 TL
KARGO BEDAVA

Türk Kahve Makinesi

Günümüzde vazgeçilmez bir içecek olan kahvelerin yapımında, olabildiğince pratik ve hızlı bir çözüm olarak üretilen kahve makineleri, elektrikli mutfak ürünlerinin bir üyesidir. Arzum, Fakir, Grundig, Korkmaz ve Tefal gibi markalar tarafından üretilen Elektrikli Türk Kahvesi makineleri ile kahvelerinizi son derece köpüklü, kıvamlı ve kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Türk kahve makinelerindeki özel teknolojili sistemlerde, kahvenin taşmasını engelleyen özelliği mevcuttur.

Cooksense teknolojisine sahip Türk Kahve Makinelerini kullanarak, kahvenizin her zaman ideal kıvamda köpüğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda Türk kahve makinelerinde kullanılan Spinjet teknolojili özel sistem sayesinde, kahvenizi yaparken karıştırmanıza gerek kalmadan kıvam elde edebilirsiniz. Bu özellikte oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca cezve ile yapacağınız kahvelerde sade, şekerli ve orta şekerli kahveler yapmak için ayrı ayrı uğraşmanız gerekirken, Türk kahve makinesini kullanarak sade, şekerli ve orta şekerli olacak şekilde farklı lezzetlerde, aynı zamanda tek hamle ile istediğiniz şeker miktarında kahvelerinizi yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

Türk kahve makinelerinde kullanılan teknolojiye ve kapasitesine göre aynı anda birden fazla fincan kahveyi yapabilirsiniz. Türk kahve makinelerinde ağır ateşte pişirme, taşma önleyici sistem, sesli uyarı sistemi gibi özellikler bulunuyor. Özellikle sesli uyarı sistemi sayesinde, kahveniz pişinceye dek başında beklemeniz gerekmiyor.

İleri teknolojiyi kullanan Türk kahve makinelerinde ise tüm kahveseverleri memnun edecek bir diğer özellik de kendi kendini temizleyebilme özelliğidir. Kendi kendini temizleyebilme özelliği sayesinde siz kahvenizi içerken Türk kahve makineniz işini bitirmiş, kendini temizleme işlemini de sizi yormadan halletmiş olacaktır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı