En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Toplar

Top modelleri uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Basketbol topu, futbol topu, voleybol topu ve daha fazlası toplar kategorisinde.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
MIKASA (33)
PROTECH (1)
SPALDING (31)
Voit (2)
WILSON (51)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Spor Aletleri Toplar modellerinde 118 adet kayıt bulundu.
  Karşılaştır
    Sayfa:1/6  Ürün Sayısı:118 
  ÖZEL ÜRÜN

   Top Modelleri

   Farklı spor branşlarında faaliyet göstermekte olan çeşitli spor aletlerine ve aksesuarlarına vatanbilgisayar.com’dan ulaşabilirsiniz.

   Mikasa, Spalding, Protech ve Voit gibi birbirinden kaliteli, spor aleti dünyasının vazgeçilmezi olan markalarımızla karşınızdayız. Sizlerin beğenisine sunmuş olduğumuz bu kategorilerimizle Amerikan Futbol Topları, Hentbol Topları, Korfball Topları, Su Topları ve Voleybol Topları gibi çoğu ürünlerimize ulaşabilir, ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmenin tadını çıkarabilirsiniz.

   Spor ürünlerinin yapılacak faaliyete uygun rahatlık ve estetikte olması öncelikli tercih sebebidir. Örnek verecek olursak bir boks eldiveninin rahat ve eli kavrayıcı olması önemli bir detaydır.

   Topla oynanan sporlarda topun uluslararası standartlığına uygunluğu ve dayanıklılığı kontrol edilmelidir. Golf ve beyzbol sporları ise özel sopaları ve topları olan temel ekipmanlardan oluşmaktadır.

   Futbolda tekmelik takılarak sakatlıklara ve yaralanmalara karşı önlem alınması gerekir. Futbolda çim sahalarda çivili kramponların toprak zemini daha iyi kavraması gerekirken, halı sahalarda kullanılmakta olan ayakkabılar daha törpülü bir yapıya sahiptir.

   Antrenman yaparken özellikle saha içinde kondisyon çalışırken plastik çanaklar ve kuklalar kullanılmaktadır.

   1900'lü yılların başlarında Kanadalı bir beden eğitimi öğretmeni olan James Naismith, beyzbol oyuncularına ve atletlere kötü havalarda antrenman yaptıramadığı için jimnastik salonunda çalışmak zorunda kalmış, basket topu olmadığı için futbol toplarını şeftali sepetlerine sokmaya çalışarak basketbolu icat etmiştir.

   Basketbol topları fiyat skalası oldukça geniştir. Profesyonel liglerde özellikle Spalding basketbol topları kullanılmaktadır. Basketbol hızla dünyaya yayılırken standart pota yükseklikleri, top ağırlıkları, saha boyutları gibi kurallarda oluşmaya başlamış ve ayrıca özel basketbol ayakkabıları üretilmeye başlanmıştır.

   Basketbol kendi endüstrisini yaratan bir salon sporu olarak doğduktan sonra sokaklarda da yaygın hale de gelmiştir. Ancak hem sokakta hem salonda basketbol toplarının standart ölçüleri çevre uzunluğu 77-78 santim ağırlığı 600-650 gram olacak şekilde sabitlenmiştir.

   Kipsta basketbol topu, Molten basketbol topu ve Spalding basketbol topları önemli markalar olarak yer edinmiştir. Eğer basketbol oynamayı seviyorsanız www.vatanbilgisayar.com ‘a uğrayarak kaliteli ve bütçenize uygun basketbol topu ürünlerimize göz atabilirsiniz.