• Garanti: 24
 • Menşei: Çin
 • Taşıma kutusu: Var
 • Kulaklık türü: Binoral
 • Pil performansı: 1200 mAh
 • Ürün rengi: Siyah
 • Bluetooth: Var
 • Kulaklık çeşidi: Kulakla ilgili
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
WH1000XM5B.CE7 / 134039

Sony WH-1000XM5B Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık -Siyah

6.799 TL
1.699 TL'den başlayan taksitlerle
Renk

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde, Kolay Gelsin ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Mağazadan teslim: Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY WH-1000XM5 Özellikleri

Sony WH-1000XM5B Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık -Siyah
 

SONY WH-1000XM5 KABLOSUZ KULAKLIK

DÜNYANIZ VE SİZ. BAŞ BAŞA.
 
WH-1000XM5 kulaklık, sektörde lider gürültü engelleme, sekiz mikrofonu kontrol eden iki işlemci, gürültü engellemeyi koşullara ve ortama göre otomatik olarak optimize eden Auto NC Optimizer özelliği ve yeni geliştirilen sürücü birimiyle dikkatin dağılmadığı müzik dinleme deneyiminin ve net görüşmelerin kurallarını yeniden yazıyor.

 

En iyi gürültü engelleme teknolojimiz daha da gelişiyor

Gürültü engelleme özellikli bu Sony kulaklığın, gelmiş geçmiş en iyi gürültü engelleme teknolojimizi eşsiz bir sesle nasıl bir araya getirerek gerçek anlamda dikkate değer bir dinleme deneyimi yaşattığını görün.
 

Sektöründe öncü gürültü engelleme

Birden çok mikrofonla gürültü engelleme özelliği sunan WH-1000XM5 kablosuz kulaklığımız, uçak gürültüsünden insanların sesine kadar, daha fazla yüksek ve orta frekanslı sesi engeller. Ayrıca Auto NC Optimizer ile gürültü engelleme, takma koşullarınıza ve ortamınıza bağlı olarak otomatik olarak optimize edilir.

 

Çoklu Gürültü Sensörü teknolojisi 

Bu kulaklık, her kulaklık başlığında dört mikrofonla gürültü engelleme konusunda şimdiye kadar attığımız en büyük adımdır. Yüksek frekanslı gürültüde büyük bir azalma için ortam sesi daha da doğru şekilde yakalanır. Auto NC Optimizer sayesinde, takma koşullarına ve atmosfer basıncı gibi dış faktörlere bağlı olarak, gürültü engelleme performansı her zaman otomatik olarak optimize edilir.

Rakipsiz gürültü engelleme

Özel olarak Sony tarafından geliştirilen Entegre İşlemci V1, HD Gürültü Engelleme İşlemcimiz QN1'in tam potansiyelini ortaya çıkarır. Bu eşsiz teknoloji kombinasyonu, sekiz mikrofonu kontrol ederek eşi görülmemiş gürültü engelleme kalitesi sunar.

Özel olarak tasarlanan 30 mm sürücü birimi

Yumuşak kenara sahip özel tasarım 30 mm sürücü birimi, gürültü engellemeyi geliştirerek ortam gürültüsü olmadan kusursuz bir müzik keyfi yaşamanıza yardımcı olur. Karbon fiber kompozit malzemeyle hafif ve sağlam bir dom elde edilir ve özellikle yüksek frekans aralıklarında ses netliği artar.

Kusursuz şekilde tasarlanmış, üstün ses

Karbon fiber kompozit malzemeden hafif ve sağlam bir kubbe içeren, özel tasarımlı 30 mm (hassasiyetle geliştirilmiş) sürücü birimi, daha doğal ses kalitesi için yüksek frekans hassasiyetini artırır. Mükemmel iletkenlik için altın içeren, birinci kalite kurşunsuz lehim, dengeli güç dağıtımı için Hassas Ses Rezistansı ve net, tutarlı ses sağlayan gelişmiş bir sinyal/gürültü oranı için optimize edilmiş devre, eşsiz Sony teknolojilerindendir.

 

Kablolu veya kablosuz olarak High-Resolution Audio dinleyin 

Sektörce benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde WH-1000XM5, High-Resolution Audio ve High-Resolution Audio Wireless özelliklerini destekler. LDAC, alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileterek sıra dışı High-Resolution Audio kalitesi sunar.
 

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon 

DSEE Extreme™, Edge-AI (Yapay Zeka) ile sıkıştırılmış müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve her bir şarkının kendine özgü unsurlarını dinamik şekilde tanıyarak, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.
 

Sektörde lider arama kalitesi

Hassas Ses Alma Teknolojimiz, dört hüzmeleme mikrofonu ve AI tabanlı bir gürültü engelleme algoritması kullanarak sesinizi hassasiyetle izole eder. Yeni geliştirilen rüzgar gürültüsü engelleme, görüşmeler sırasında rüzgar gürültüsünü en aza indirir. Nerede olursanız olun, her zaman net bir şekilde duyar ve duyulursunuz.

 

Sesinize odaklanan birden çok mikrofon

Dört hüzmeleme mikrofonuna sahip bu kulaklık, sadece sizin sesinizi alacak şekilde kalibre edilir. Daha iyi sinyal/gürültü oranı, etrafta çok gürültü olsa dahi her kelimeyi yakalamasını sağlar.

Ultra net, gürültüsüz görüşmeler

Hassas Ses Alma Teknolojisi ve gelişmiş ses sinyali işleme özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda olsanız dahi görüşmenin diğer tarafındaki kişi sesinizi net şekilde duyar. Gürültü azaltma algoritmamız, 500 milyonu aşkın ses örneği kullanılarak AI makine öğrenmesiyle, çok çeşitli ortamda ortam gürültüsünü bastıracak ve sesinizi net şekilde ortaya çıkaracak biçimde geliştirilmiştir.
 
1 = Gürültülü
2 = Gürültüsüz

Gürültüsüz bir tasarımla gün boyu rahatlık

Bu hafif kulaklık, yeni geliştirilen yumuşak ve oturan deriyle kaplanmıştır. Bu malzeme, kulaklara fazla baskı yapmadan kafaya tam oturur, dışarıdan gelen sesleri engeller. Kademesiz kaydırıcı, sorunsuz mil ve askı içeren gürültüsüz tasarımımız, WH-1000XM5'i keyifle takmanızı sağlar.

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, otomatik olarak yaptığınız işe göre ayarlanır

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar. Etkinleştirildiğinde, davranışlarınızı öğrenip iş yeri ya da favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanır ve sesi duruma uygun şekilde ayarlar.

 

Her gün rahatlık için Speak-to-Chat yeter

Sohbete başladığınızda Speak-to-Chat müziği otomatik olarak durdurur ve ortam sesine izin verir; kulaklığı çıkarmak istemediğinizde veya eller serbest konuşmak istediğinizde kullanışlıdır. Bu akıllı özellik, sesinizi tanımak ve buna yanıt vermek için kulaklığa entegre mikrofonları ve gelişmiş ses sinyali işleme teknolojisini kullanır. Sohbetiniz bitince müzik otomatik olarak yeniden başlar.

Favori müziğinize hızlı erişim

Hızlı Erişim sayesinde bu kulaklığı, iki veya üç dokunuşla, akıllı telefonunuza dokunmadan Spotify’da müzik çalmaya devam edecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Anında durdurma. Anında çalma.

Kulaklığı çıkardığınızda müzik durur; kapasitif sensör kulaklığı ne zaman taktığınızı bilir. Algılama doğruluğunu ve tasarımı da iyileştirir. Kulaklığı geri taktığınızda, müzik tekrar devam eder.

Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım – “Hey Google” veya “Alexa” diyerek istediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin. Müzik dinleyin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bildirim alın, hatırlatma ayarlayın. Kulaklığın gürültü engelleme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edin. Google Assistant veya Siri kullanarak Microsoft Outlook’ta e-postalarınızı dinleyip etkileşim kurun ve Microsoft Teams toplantılarına katılın.

Sony | Headphones Connect uygulamasıyla güvenle dinleyin

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) yönergeleriyle kulaklığınız tarafından kaydedilen ses basınç verilerini karşılaştırarak ne kadar güvenle müzik dinlediğinizi kontrol edin. Dinleme seviyeleriniz fazla yüksek olduğunda İS bildirimleri alın.

Çok noktalı bağlantı

Bu Bluetooth® kulaklık, tam rahatlık için iki Bluetooth® cihazıyla aynı anda eşleştirilebilir. Yani bir arama geldiğinde, kulaklığınız hangi cihazın çaldığını bilir ve doğru cihaza otomatik olarak bağlanır. Ayrıca tek bir düğmeye dokunarak kulaklığınızı bu iki cihazdan birine hızla geçirebilirsiniz.

Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

WH-1000XM5, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. Kulaklığınızı nerede bıraktığınızı bir ses sayesinde veya akıllı telefonunuzda Google’ın Cihazımı Bul uygulamasından bilinen son yerine bakarak bulmanızı sağlar.
 

Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

Swift Pair sayesinde kulaklığınızı Windows 11 veya Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 11 veya Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

Tüm gün süren güç ve hızlı şarj

30 saatlik son derece uzun pil ömrü sayesinde, uzun yolculuklarda dahi yeterli güce sahip olacaksınız. Acil şarja ihtiyacınız varsa isteğe bağlı USB-PD uyumlu AC adaptörüyle sadece 3 dakikada 3 saatlik şarj elde edebilirsiniz.

Her şey parmaklarınızın ucunda

WH-1000XM5 kulaklıkta sezgisel kontrol ayarları bulunur; örneğin, soldaki düğmeye basarak Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçebilir veya sağdaki dokunmatik paneli kullanarak müziği çalıp duraklatabilir, parça atlayabilir, ses seviyesini değiştirebilirsiniz.

Katlanabilen kılıf yer kazandırır

Yumuşak ve uyumlu kılıfta kulaklığınızı zahmetsizce taşıyın. Yanınıza alıp çantanızda kolayca taşıyabilmeniz için katlanabilir özelliktedir.
 

Kutunun içeriği

WH-1000XM5 kulaklığınızın ambalajını açtığınızda, bir taşıma çantası, kulaklık kablosu (yaklaşık 1,2 m) ve USB şarj kablosu bulacaksınız.
 

Çevre için daha iyi

Toksikliği azaltan tasarım ilkeleri ve sosyal açıdan daha sorumlu “Yeniden Üretilmek İçin Üretilmiştir” felsefesiyle tasarlanan WH-1000XM5 ambalajı lastik içermez. Ürün kutusu, Sony’ye özel geliştirilen, geri dönüştürülmüş, sürdürülebilir malzemeyle üretilir. WH-1000XM5’te otomobil parçalarından gelen geri dönüştürülmüş plastik malzeme kullanılır.
 

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.
 

Kişisel bir sinematik deneyim 

BRAVIA XR™ ve Kablosuz Verici WLA-NS7 ile.
 
BRAVIA XR ve WLA-NS7 kablosuz vericiyi kullanan bu kulaklıkla, kulaklarınıza göre uyarlanan, heyecan verici bir Dolby Atmos® ve 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın. 
 
360 Spatial Sound Personalizer
Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla, sizin için optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşarsınız. Uygulama, kulak şeklinizi kaydedip analiz eder ve BRAVIA XR TV’lerle eşleştirildiğinde, bu kulaklığın size özel konumsal bir ses alanı oluşturmasını sağlar.
 
Dolby Atmos Deneyimi
BRAVIA XR TV’ye bağlı bir Sony WLA-NS7 kablosuz vericiyle, kulaklığınız Dolby Atmos deneyimini yaşayabilmeniz için çevrenizde ideal fantom hoparlör düzeni oluşturur. Sahneye kendinizi kaptırın ve aksiyonun tam ortasındaymış gibi hissedin.

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Paket içeriği

Taşıma kutusu

Var

Pakete dahil kablolar

USB

Garanti kartı

Var

Performans

Kulaklık türü

Binoral

Ürün rengi

Siyah

Google Desteğiyle Çalışır

Var

Konum sensörü

Var

Amazon Alexa ile çalışır

Var

Kontrol tipi

Dokunmatik

Takma tipi

Saç bandı

Önerilen kullanım

Aramalar/Müzik

Ses kontrolü

Dokunmatik

Menşe ülkesi

Malezya

HD voice

Var

Kablo uzunluğu

1,2 metre

Kontrol ünitesi tipi

On-ear control unit

Apple Siri ile çalışır

Var

İletişim LED göstergeleri

Şarj oluyor, durum

Ürün tipi

Kulaklık

Batarya

Pil performansı

1200 mAh

Pil ömrü

40 Saat

Pil teknolojisi

Lityum-İyon (Li-Ion)

Pil şarjda ikazı

Var

Pil türü

Yerleşik batarya

Pille çalışır

Var

Hızlı şarj

Var

Şarj kaynağı

USB

Giriş gerilimi (kulaklık)

3,8 V

Talk time (ANC on)

24 Saat

Bağlantı

Bluetooth

Var

Bağlantı teknolojisi

Kablolu & Kablosuz

Kablosuz yöneltici alanı

10 m

USB Bağlantısı

Var

Bluetooth versiyonu

5.2

Bluetooth profilleri

A2DP,AAC,AVRCP,HFP,HSP,LDAC,SBC

Kulaklık

Kulaklık çeşidi

Kulakla ilgili

Mıknatıs tipi

Neodim

Özdirenç

48 ?

Sürücü türü

Dinamik

Kulaklık hassasiyeti

102 dB

Kulaklık frekansı

4 - 40000 Hz

Akustik sistem

kapalı

Sürücü ünitesi

3 cm

Ambalajlama bilgisi

Ambalaj genişliği

75,9 mm

Ambalaj yüksekliği

276,2 mm

Ambalaj derinliği

216,7 mm

Mikrofon

Mikrofon idare tipi

Yönsüz

Gürültü yok etme etkisi

Var

Mikrofon tipi

Ankastre

Ağırlık & boyutlar

Ağırlık

250 gr

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • Garanti ile vade farksız 12 Taksit Fırsatı! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.799 TL 6.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.799 TL 6.799 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.399,50 TL 6.799,00 TL
3 2.266,33 TL 6.799,00 TL
4 1.699,75 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.399,50 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.266,33 TL 6.799,00 TL
4 1.699,75 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.699,75 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.266,33 TL 6.799,00 TL
4 1.699,75 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.699,75 TL 6.799,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.266,33 TL 6.799,00 TL
4 1.699,75 TL 6.799,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
Sony WH-1000XM5B Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık -Siyah

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı