• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Pil teknolojisi: Lityum-İyon (Li-Ion)
 • Ambalaj derinliği: 85 mm
 • Pille çalışır: Var
 • Ürün tipi: Kulaklık
 • Pil türü: Yerleşik batarya
 • Mikrofon idare tipi: Yönsüz
WFLS900NB.CE7 / 134253

Sony LinkBuds S Tamamen Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık - Siyah

Renk
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

?

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Sony LinkBuds S Özellikleri

Sony LinkBuds S Tamamen Kablosuz Gürültü Engelleme Özellikli Kulaklık - Siyah

SONY WFL-S900N LİNKBUDS S KABLOSUZ KULAKLIK

Hep açık
 
LinkBuds S sayesinde günlük dünyalarınızla bağlantınızı hiç kaybetmezsiniz. Ultra küçük ve hafif olan LinkBuds S, gün boyu rahatça takılabilir ve çevrenizdeki insanlar ve yerlerle bağlantıda kalmanızı sağlar. LinkBuds S, dikkatiniz dağılmadan dinlemek için yüksek kaliteli gürültü engelleme ve optimum ortam sesi arasında otomatik olarak geçiş yapar.

 

LinkBuds

Hiçbir dünya durmasın
 
LinkBuds serisi, sürekli takılacak kadar rahattır ve hayatınıza uyum sağlayacak kadar akıllıdır; insanlarla ve sevdiğiniz eğlenceyle bağlantınızı korur.
 
En yeni güncellemelerimizi ve sınırlı süreli tekliflerimizi almak için hemen kaydolun. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın, hiçbir şeyi kaçırmayın.
 

Sizin renginiz ne?

Uyumlu kutularla sunulan üç güzel mat renk arasından birini seçip kişiliğinizi gösterin.
 

Dünyalarınızla bağlantıda olun ve optimum deneyimi yaşayın

Gün boyu rahatlık, doğal ortam sesi veya gürültü engellemeyle LinkBuds S’in günlük hayatınızda nasıl köprü kurduğunu görün. Bunlara bir de Uyarlanabilir Ses Kontrolünü, müzik ve görüşmelerde sürükleyici ses kalitesini ekleyin.
 

Hiçbir dünya durmasın

Gün boyu bağlantıda ve kontrolde kalmanızı sağlamak için sabit ve tam oturmayla küçük, hafif ve akıllı.

Gün boyu rahatlık için küçük ve hafif

Yaklaşık 4,8 gram ağırlığıyla Linkbuds S, gürültü engelleme özellikli, Hi-Res, tamamen kablosuz kulaklıkların en küçüğü ve hafifidir. Hem kompakt bir sürücü geliştirip hem Bluetooth® Audio SoC (System on Chip) sistemini ve yüksek kaliteli gürültü engelleme işlemcisini tek bir çipe entegre ederek boyutu küçük tuttuk.

Rahat ve tam oturma

LinkBuds S, istikrarlı oturuş için kulağa tam uyum sağlayan şekil ile ergonomik tasarımı birleştirir. LinkBuds S’i, dünyanın ilk kulak içi kulaklığını piyasaya sürdüğümüz 1982’den bu yana toplanan kapsamlı kulak şekli verilerinin yanı sıra birçok kişi açısından rahat olacak ideal bir şekil sağlamak için çeşitli kulak tiplerinin hassasiyetiyle ilgili değerlendirmeleri de kullanarak tasarladık.

Doğal ortam sesi ve yüksek kaliteli gürültü engelleme

Bu kulaklık başlıkları, hem çevrenizle etkileşim kurmak istediğinizde doğal ortam sesi hem de odaklanmanız gerektiğinde yüksek kaliteli gürültü engelleme sunar. LinkBuds S, bulunduğunuz yere ve yaptığınız şeye göre Ortam Sesi Modu ile gürültü engelleme arasında otomatik olarak geçiş yapar.

Gün boyu takabileceğiniz şekilde, ortam sesini yaptığınız şeye göre ayarlar

Uyarlanabilir Ses Kontrolü, nerede olduğunuzu ve ne yaptığınızı algılayan akıllı bir işlevdir; bu bilgilere göre, ideal dinleme deneyimi için ortam sesi ayarlarını yapar. Zamanla davranışlarınızı öğrenip iş yeri ya da favori kafeniz gibi sık sık ziyaret ettiğiniz yerleri tanır ve sesi duruma uygun şekilde ayarlar.

Net görüşmeler ve sürükleyici ses

Tanıdığınız kişilere ve sevdiğiniz içeriklere kolayca bağlanın. Gürültü olmadan ultra net görüşmeler yapın ve dikkatiniz dağılmadan muhteşem sesle müzik dinleyin.

Ultra net, gürültüsüz görüşmeler

Kulaklığın dışındaki ve içindeki mikrofonları optimum şekilde kontrol eden Hassas Ses Alma Teknolojisiyle ve gelişmiş ses sinyali işlemeyle, gürültülü ortamlarda dahi konuşmalar ultra nettir. Gürültü engelleme algoritmamız, 500 milyonu aşkın ses örneği kullanan AI makine öğrenmesiyle, ortam gürültüsünü bastıracak ve sesinizi net şekilde ortaya çıkaracak biçimde geliştirilmiştir.

Sürükleyici ses, otantik müzik

Yüksek uyumlu diyafram içeren yeni bir 5 mm sürücü birimi, LinkBuds S’in boyutunun küçük kalmasına yardımcı olur. Boyutuna rağmen, güçlü bas ve kristal netliğinde vokaller üreterek tüm müzik türlerinin en iyi yönlerini ortaya çıkarır. Zengin orta aralıklı ses müzikte, filmlerde ve podcast’lerde insan seslerinin net bir şekilde üretilmesini sağlar. Ayrıca LinkBuds S, gelişmiş gürültü engellemeyle dikkat dağıtan şeyleri de azaltır.

High-Resolution Audio keyfini kablolar olmadan çıkarın

LinkBuds S, sektörde benimsenen ses kodlama teknolojimiz LDAC sayesinde High-Resolution Audio Wireless desteği sağlar. Alışıldık Bluetooth® sesinden yaklaşık üç kat daha fazla veri ileten LDAC, özel kablolu bağlantıya olabildiğince yakın, olağanüstü kalitede Yüksek Çözünürlüklü Ses içeriklerinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Tüm sıkıştırılmış dosyalarınızda gerçek zamanlı restorasyon

DSEE Extreme™, Edge-AI (Yapay Zeka) ile sıkıştırılmış müzik dosyalarını gerçek zamanlı yükseltir. Enstrümanları, müzik türlerini ve her bir şarkının kendine özgü unsurlarını dinamik şekilde tanıyarak, sıkıştırmada kaybolan yüksek aralıklı sesi geri getirir.
 

Zahmetsizce bağlanın ve kontrol edin

Akıllı özelliklerimiz, gün boyu eğlence içeriklerinize erişmenizi ve bunların keyfini çıkarmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.
 

Teknoloji sayesinde daha iyi mobilite

Sony ve Microsoft, insanların dünyada daha rahat dolaşmasını sağlayacak bir teknoloji geliştirmek için bir araya geldi. LinkBuds S, Microsoft Soundscape uygulamasını destekler. Eşsiz entegrasyon, daha zengin 3D ses tabanlı navigasyon için yenilikçi deneyimler sağlar; LinkBuds S’e yerleştirilmiş sensörler ise gerçek bir gözler yukarıda ve eller serbest deneyim sunar.
 

Sony | Headphones Connect uygulamasıyla güvenle dinleyin

Dünya Sağlık Örgütü’nün (WHO) yönergeleriyle kulaklığınız tarafından kaydedilen ses basınç verilerini karşılaştırarak ne kadar güvenle müzik dinlediğinizi kontrol edin. Dinlerken ses seviyesi fazla yüksek olduğunda işletim sistemi bildirimleri alın.
 
LinkBuds S’te sezgisel dokunmatik kontrol ayarları da bulunur.Headphones Connect uygulamasını kullanarak her kulaklık başlığına kendi işlevlerinizi atayabilirsiniz.

Konuştuğunuzda sadece ortam sesini duyun

Speak-to-Chat özelliğini biriyle konuştuğunuz anda müziği otomatik duraklatacak şekilde ayarlayabilir, böylece sadece ortam sesini duyup sohbet edebilirsiniz; kulaklığınızı çıkarmak istemiyorsanız veya elleriniz doluysa işinize yarayabilir. Sohbetiniz bittiğinde müzik otomatik olarak yeniden çalmaya başlar.

Anında durdurma. Anında çalma.

Kulaklık başlıklarını kulaklarınızdan çıkardığınızda müzik durur; yakınlık sensörü, kulaklık başlıklarından birini mi yoksa her ikisini mi taktığınızı tespit eder. Kulaklık başlığını yeniden taktığınızda ise müzik tekrar başlar.
 

Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım – “Hey Google” veya “Alexa” diyerek istediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirin. Müzik dinleyin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bildirim alın, hatırlatma ayarlayın. Kulaklığın gürültü engelleme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edin, Google Assistant veya Siri kullanarak Microsoft Outlook’ta e-postalarınızı dinleyip etkileşim kurun ve Microsoft Teams toplantılarına katılın.
 

Favori müziğinize ve ses ortamlarınıza Hızlı Erişim

Hızlı Erişim ile, bu kablosuz kulaklık başlıklarını iki-üç dokunuşla Spotify’da müzik çalmaya veya Endel kişiselleştirilmiş ses ortamlarına dönecek şekilde yapılandırabilirsiniz; akıllı telefonunuza dokunmanıza gerek yoktur.
 
Her şey parmaklarınızın ucunda
LinkBuds S’te sezgisel dokunmatik kontrol ayarları bulunur; örneğin, sol kulaklık başlığına dokunarak Gürültü Engellemeden Ortam Sesine geçebilir, uzun dokunuşla Hızlı Dikkat işlevini kullanabilir veya sağ kulaklık başlığına iki kere dokunarak sonraki parçaya geçebilirsiniz.
 
Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun
LinkBuds S, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. Kulaklığınızı nerede bıraktığınızı bir ses sayesinde veya akıllı telefonunuzda Google’ın Cihazımı Bul uygulamasından bilinen son yerine bakarak bulmanızı sağlar.
 
Bilgisayarınızla kolay eşleştirme
Swift Pair sayesinde kulaklığınızı Windows 11 veya Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 11 veya Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

Yeni nesil Bluetooth® ses

Bu kulaklık başlıkları, oyun için ideal şekilde ultra düşük gecikmeli, yeni nesil bir Bluetooth® sesi olan LE Audio için hazırdır.

Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

Diğer parazit yaratan cihazların etrafında dahi düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi için, Bluetooth® sinyali her iki kulağa da aynı anda iletilir. Güçlü Entegre İşlemci V1 sayesinde atlama yaşanmayan, istikrarlı kablosuz sesin keyfini çıkarırsınız.
 

Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds S, hem stil hem çevre bilinciyle tasarlanmıştır.
 

Geri dönüştürülmüş plastik malzemeler

LinkBuds S’te, otomobil parçalarından alınan geri dönüştürülmüş plastik malzemeler kullanılır.
 

Kendi ambalajında plastik yoktur

Ürünlerimizin çevre üzerindeki etkisini azaltmaya olan bağlılığımızın yansıması olarak LinkBuds S’in ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.
 

Önünüzdeki güne hazır olun

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve gün boyu yetecek pil gücüyle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyin.

Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu Sony kulaklık başlıklarını durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Şarj ettikten sonra, kulaklığınızı 6 saatlik bir tam iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 14 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani evden her çıktığınızda 20 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 5 dakikalık hızlı şarj size 60 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Headphones Connect uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

Ultra küçük kutu, ideal uyum

Şık, yuvarlak tasarımı ve uyumlu renkleriyle şarj eden kutu, LinkBuds S modelini mükemmel şekilde tamamlar. Hareket halindeki bir yaşam için elinizde veya cebinizde rahatça taşıyabilirsiniz.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklık ile 360 Reality Audio özelliğinin keyfini sürebilirsiniz.
 

Kişisel bir sinematik deneyim

BRAVIA XR™ ve Kablosuz Verici WLA-NS7 ile.
 
BRAVIA XR ve WLA-NS7 kablosuz vericiyi kullanan bu kulaklık başlıklarıyla, kulaklarınıza göre uyarlanan, heyecan verici bir Dolby Atmos® ve 360 Spatial Sound deneyimi yaşayın.

360 Spatial Sound Personalizer

Sony | 360 Spatial Sound Personalizer uygulamasıyla, sizin için optimize edilmiş bir ses deneyimi yaşarsınız. Uygulama, kulak şeklinizi kaydedip analiz eder ve BRAVIA XR TV’lerle eşleştirildiğinde, bu kulaklığın size özel konumsal bir ses alanı oluşturmasını sağlar.

Dolby Atmos Deneyimi

BRAVIA XR TV’ye bağlı bir Sony WLA-NS7 kablosuz vericiyle, kulaklığınız Dolby Atmos deneyimini yaşayabilmeniz için çevrenizde ideal fantom hoparlör düzeni oluşturur. Sahneye kendinizi kaptırın ve aksiyonun tam ortasındaymış gibi hissedin.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Batarya

Pil teknolojisi

Lityum-İyon (Li-Ion)

Pille çalışır

Var

Pil türü

Yerleşik batarya

Talk time (ANC on)

3,5 Saat

Şarj kaynağı

USB

Hızlı şarj

Var

Hızlı şarj

10 dakika

Pil şarjda ikazı

Var

Ambalajlama bilgisi

Ambalaj derinliği

85 mm

Ambalaj yüksekliği

91 mm

Ambalaj genişliği

67 mm

Performans

Ürün tipi

Kulaklık

Takma tipi

Kulak içi

HD voice

Var

Uluslar arası koruma kodu

IPX4

Kulaklık türü

Binoral

Koruma özellikleri

Su geçirmez

Apple Siri ile çalışır

Var

Kontrol tipi

Dokunmatik

Önerilen kullanım

Aramalar/Müzik

Amazon Alexa ile çalışır

Var

İletişim LED göstergeleri

Batarya seviyesi

Ürün rengi

Siyah

Google Desteğiyle Çalışır

Var

Mikrofon

Mikrofon idare tipi

Yönsüz

Mikrofon tipi

Ankastre

Paket içeriği

Garanti kartı

Var

Pakete dahil kablolar

USB C Tipi

Ekstra kulaklık

Var

Bağlantı

Kablosuz yöneltici alanı

10 m

Bluetooth

Var

Bluetooth versiyonu

5.2

Bağlantı teknolojisi

True Wireless Stereo (TWS)

Kulaklık

Akustik sistem

kapalı

Sürücü ünitesi

5 mm

Kulaklık çeşidi

Kulak içi

Kulaklık frekansı

20 - 20000 Hz

Mıknatıs tipi

Neodim

Sürücü türü

Dinamik

Ağırlık & boyutlar

Sağ kulaklık ağırlığı

4,8 g

Şarj kılıfı ağırlığı

38 gr

Sol kulaklık ağırlığı

4,8 g

Bu ürünle toplam 1 yorum yapıldı.

(1) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.199 TL 2.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.199 TL 2.199 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.099,50 TL 2.199,00 TL
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.099,50 TL 2.199,00 TL
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.099,50 TL 2.199,00 TL
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.099,50 TL 2.199,00 TL
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.099,50 TL 2.199,00 TL
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 733,00 TL 2.199,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 733,00 TL 2.199,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı