• Mikrofon: Var
 • Kullanım Şekli: Kablosuz
 • Renk: Gri
 • Bağlantı Özellikleri: Bluetooth 5.2
 • Bağlantı Özellikleri: USB TYPE-C
 • Empedans (Ohm): Belirtilmemiş
 • Menşei: Çin
 • Garanti: 24
WFL900H / 132823

SONY LinkBuds TAMAMEN KABLOSUZ BLUETOOTH KULAK İÇİ KULAKLIK - GRİ

2.099 TL
Renk
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Sony LinkBuds Gri Özellikleri

SONY LinkBuds TAMAMEN KABLOSUZ BLUETOOTH KULAK İÇİ KULAKLIK - GRİ
 

SONY LİNKBUDS BLUETOOTH

KULAK İÇİ KULAKLIK

 

Hep açık
 
LinkBuds sayesinde günlük hayatınızla bağlantınızı hiç kaybetmezsiniz. Gün boyu rahatça takın ve çevredeki sesleri berrak şekilde duyun, kulağınızda hiçbir şey hissetmeden ve kişisel fon müziğinizi hiç duraklatmak zorunda kalmadan insanlarla ve çevrenizle bağlantınızı koruyun. Her nerede ne yaparsanız yapın, LinkBuds günlük hayatınızla sevdiğiniz eğlence arasında köprü kurar.

Dünyalarınızla her zaman bağlantıda olun

LinkBuds’ın tam oturma, açık kulak tasarımı, yüksek görüşme ve ses kalitesiyle bağlantınızı nasıl koruduğunu ve size her gün dinlediğiniz müzik üzerinde nasıl kontrol kazandırdığını öğrenin.

Hiçbir dünya durmasın

Açık halka tasarımıyla küçük ve hafif olan LinkBuds, gün boyu dünyalarınız arasında bağlantı kurar.

Görüşmeleri ve müziği net şekilde duyun

Otantik bir dinleme deneyimi için konuşmalar son derece nettir ve tüm müzik parçalarınız iyileştirilir.

Günlük kullanım kolaylığı

Akıllı özelliklerimiz, LinkBuds kullanımını zahmetsiz kontrolle son derece kolaylaştırır.

Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds’ta, estetik parçalar için geri dönüştürülmüş plastik malzemeler ve plastik içermeyen ambalaj kullanılmıştır.

Su sıçramalarına ve güne hazır olun

LinkBuds, IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve uzun pil ömrüyle her zaman, her yerde hayatınıza devam etmenizi sağlar.

Hiçbir dünya durmasın

LinkBuds, kulağınızda hiçbir şey hissetmeden görüşmelerin, müziğin ve diğer çevrimiçi içeriklerin yanı sıra çevrenizdeki ortam seslerini de istediğiniz zaman berrak şekilde duymanızı sağlayan açık halka tasarımıyla dünyalarınız arasında kusursuz bağlantı kurar. Saatlerce rahatça takmak için tam oturan küçük ve hafif tasarım sayesinde, hiçbir şeyi kaçırmamanız için hayatınızla aranızdaki bağlantıyı her zaman korur.

Bağlantılı ve bilinçli

Ses berraklığı için diyafram merkezi açık olan, yeni geliştirilen halka tipi sürücü birimi, çevrenizdeki sesleri net şekilde duymanızı sağlar. Bir görüşme sırasında biri size seslendiğinde duyabilir ve müzik dinlerken arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.

Çok küçük ve hafif

Yaklaşık dört gram ağırlığıyla son derece küçük olan LinkBuds, bir minyatürleştirme mucizesidir. Geleneksel kulaklık başlıklarının aksine, hoparlör diyaframını örten koruyucu yüzey, muhafazaya entegre edilerek yer tasarrufu sağlanmıştır.

Tam oturur ve rahattır

LinkBuds, istikrarlı oturuş için kulağa tam uyum sağlayan şekil ile ergonomik tasarımı birleştirir. LinkBuds’ı tasarlarken, 1982’de dünyanın ilk kulak içi kulaklığının piyasaya çıkışından bu yana toplanan kapsamlı kulak şekli verilerini kullandık.

Görüşmeleri ve müziği net şekilde duyun

Kristal netliğinde sohbetler için gürültüsüz görüşmeler yapın. Favori sanatçılarınızın ve gruplarınızın sesinin her zaman güzel olması için Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) tarafından restore edilen sıkıştırılmış parçalarla, yüksek ses kalitesinde müzik dinleyin.

Ultra net, gürültüsüz görüşmeler

Gelişmiş ses sinyali işlemesi sunan hassas ses alma teknolojisiyle, gürültülü ortamlarda olsanız dahi, görüşmenin diğer tarafındaki kişi sesinizi net şekilde duyar. Gürültü engelleme algoritmamız, 500 milyonu aşkın ses örneği ile AI makine öğrenmesi kullanılarak çeşitli ortamlarda, ortam gürültüsünü bastıracak ve sesinizi net şekilde ortaya çıkaracak biçimde geliştirilmiştir.

Otantik, doğal ses

Net bir orta-yüksek aralıkla dengeli, yüksek kaliteli sesin keyfini çıkarın. Entegre İşlemcimiz V1, otantik bir dinleme deneyimi için minimum bozulmayla müziğinizin tüm ayrıntılarını üretir. Yüksek uyumlu (düşük geri tepmeli) diyaframla, özel olarak tasarlanan 12 mm halka sürücü, zengin ve dengeli ses sağlar.

Favori müziğinize seviye atlatın

Orijinal müzik kaynağı sıkıştırıldığında, parçaya ayrıntı ve zenginlik katan yüksek frekanslı öğelerini kaybeder. Dijital Ses Geliştirme Motorumuz (DSEE) bu öğeleri aslına sadık bir şekilde geri kazandırarak orijinal kayda daha yakın yüksek kaliteli ses üretir.

Günlük kullanım kolaylığı

Akıllı özelliklerimiz, eğlencenizin keyfini çıkarmanızı ve irtibatta kalmanızı hiç olmadığı kadar kolaylaştırır.

Sadece kulağın yakınına dokunun

LinkBuds küçük olabilir ama kullanılması zor değildir. Geniş Dokunma Alanıyla, müzik çalmayı kontrol etmek için istediğiniz kulağınızın önündeki çift veya üçlü dokunma alanını kullanabilirsiniz; yani kullanmak için LinkBuds’ın kendisine dokunmanız gerekmez.

Ses seviyesini otomatik olarak ortamınıza göre ayarlar

Uyarlanabilir Ses Seviyesi Kontrolü, ses seviyesini bulunduğunuz yere göre otomatik olarak optimize eden, akıllı bir işlevdir. Sessiz yerlerde daha düşük, gürültülü ortamlarda daha yüksek ses seviyesinin keyfini çıkarın.

Konuştuğunuzda sadece ortam sesini duyun

Speak-to-Chat özelliğini biriyle konuştuğunuz anda müziği otomatik duraklatacak şekilde ayarlayabilir, böylece sadece ortam sesini duyup sohbet edebilirsiniz; kulaklığınızı çıkarmak istemiyorsanız veya elleriniz doluysa işinize yarayabilir. Sohbetiniz bittiğinde müzik otomatik olarak yeniden çalmaya başlar.

Sesinizle kontrol edin

Eller serbest yardım alın. İstediğiniz sesli yardımcıyı etkinleştirmek için "OK Google" veya "Alexa" deyin. Eğlenin, arkadaşlarınızla iletişim kurun, bilgi alın, müzik ve bildirimleri dinleyin, hatırlatma ayarlayın… Kulaklığınızın kalan pil seviyesini kontrol etme gibi özelliklerini dahi sesinizle kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Google Assistant veya Siri kullanarak Microsoft Outlook’ta e-postalarınızı dinleyip etkileşim kurabilir ve Microsoft Teams’e katılabilirsiniz.
 • Hızlı Eşleştirme özelliği ile kulaklığınızı bulun

  LinkBuds, Google’ın yeni ve kullanışlı Fast Pair özelliğini destekler. Açılan kılavuza tek bir dokunuşla, LinkBuds, Android cihazlarınızla hızlı ve zahmetsiz Bluetooth® eşleşmesi sağlar. Kulaklığınızı çaldırarak veya akıllı telefonunuzda bilinen son konumlarına bakarak kulaklığınızı nerede bıraktığınızı kolayca bulabilirsiniz. Hatta kulaklığınızın pili azaldığında bildirim alırsınız, böylece kulaklığınızı zamanında şarj edebilirsiniz.

 • Bilgisayarınızla kolay eşleştirme

  Swift Pair sayesinde LinkBuds’ınızı Windows 11 veya Windows 10 dizüstü bilgisayarınız, masaüstü PC’niz veya tabletinizle hızla ve kolayca eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme modu seçildiğinde, yakındaki Windows 11 veya Windows 10 cihazlarda eşleştirme kılavuzu açılır.

 • Favori müziğinize hızlı erişim

  Hızlı erişimle, LinkBuds’ı birkaç dokunuşla, telefonunuza dokunmadan, Spotify’da müzik çalmaya devam edecek şekilde yapılandırabilirsiniz.

Teknoloji sayesinde daha iyi mobilite

Sony ve Microsoft, insanların dünyada daha rahat dolaşmasını sağlayacak bir teknoloji geliştirmek için bir araya geldi. LinkBuds, Microsoft Soundscape uygulamasını destekler. Eşsiz entegrasyon, eşsiz berraklığa sahip açık kulak ses tasarımıyla, sese dayalı daha zengin 3D navigasyon için yenilikçi deneyimler sağlar; LinkBuds’taki sensörler ise gerçek anlamda başınız yukarıda, eller serbest deneyim sunar.

Çevre düşünülerek üretildi

LinkBuds’ınız sadece şık olacak şekilde değil, aynı zamanda estetik parçalarda geri dönüştürülmüş plastik malzemelerin ve plastik içermeyen ambalajın kullanılmasıyla, çevre de düşünülerek tasarlanmıştır.

Geri dönüştürülmüş plastik malzemeler

LinkBuds’ta, otomobil parçalarından alınan geri dönüştürülmüş plastik malzemeler kullanılır.

Kendi ambalajında plastik yoktur

Ürünlerimizin çevreye olan etkisini azaltmaya olan bağlılığımızın bir yansıması olarak LinkBuds’ın ambalaj malzemesinde hiç plastik kullanılmamıştır.

Su sıçramalarına ve güne hazır olun

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık ve gün boyu yetecek pil gücüyle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinleyin.

Günlük kullanım için suya dayanıklılık

IPX4 sınıfı suya dayanıklılık sayesinde sıçramalar ve ter bu kulaklığı durduramaz, yani müzikle harekete devam edebilirsiniz.

Daha net, daha stabil Bluetooth® sinyali

Diğer parazit yaratan cihazların etrafında dahi düşük gecikme ve yüksek ses kalitesi için, Bluetooth® sinyali her iki kulağa da aynı anda iletilir. Güçlü Entegre İşlemci V1 sayesinde atlama yaşanmayan, istikrarlı kablosuz sesin keyfini çıkarırsınız.

Tüm gün dinleyin, dakikalar içinde şarj edin

Şarj ettiğiniz kulaklığı 5,5 saatlik iş günü boyunca kullanabilir, kutusunda ise bir 12 saat daha yararlanabilirsiniz. Yani dışarıda 17,5 saat boyunca dinleme imkanı elde edersiniz. Aceleniz mi var? Sadece 10 dakikalık hızlı şarj 90 dakikaya kadar çalma süresi sağlar ve Sony | Headphones Connect uygulaması, şarj kutunuzun şarj seviyesi %30’un altına düştüğünde sizi bilgilendirir.

Küçük, mükemmel biçimli kutu

Şık yuvarlak tasarımıyla ultra küçük olan şarj kutusu, hareket halindeyken elinize veya cebinize rahatça sığar. Bir düğmeye basarak açın.

Kutu içeriği

LinkBuds ambalajını açtığınızda, farklı kulak şekillerine uyum sağlayacak 5 farklı boyutta oturma desteği ve bir USB-C şarj kablosu bulursunuz.

Son derece etkileyici. Son derece gerçek.

Çevrenizi saran ses ile bütünleşin. Sanki canlı konserdeymişsiniz veya stüdyoda kayıt alan sanatçıyla berabermişsiniz gibi gerçekçi. 360 Reality Audio ile müzik hiç olmadığı kadar etkileyici ve gerçek. Bu kulaklıkla 360 Reality Audio özelliğini kullanın.

Teknik Özellikler

Kullanım Şekli

Kablosuz

Empedans (Ohm)

Belirtilmemiş

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.2

Bağlantı Özellikleri

USB TYPE-C

Multimedya

Mikrofon

Var

Genel Özellikler

Renk

Gri

Menşei

Çin

Garanti

24

Batarya

Pil teknolojisi

Lityum-İyon (Li-Ion)

Bekleme süresi

11 Saat

Pil şarjda ikazı

Var

Şarj kaynağı

USB

Hızlı şarj

Var

Konuşma süresi

2,5 Saat

Hızlı şarj

10 dakika

Pille çalışır

Var

Pil türü

Yerleşik batarya

Paket içeriği

Pakete dahil kablolar

USB C Tipi

Hızlı başlangıç rehberi

Var

Şarj standı

Yok

Performans

Ürün rengi

Siyah

HD voice

Var

Ürün tipi

Kulaklık

Amazon Alexa ile çalışır

Var

Uluslar arası koruma kodu

IPX4

Google Desteğiyle Çalışır

Var

Takma tipi

Kulak içi

Önerilen kullanım

Aramalar/Müzik

Apple Siri ile çalışır

Var

Kulaklık türü

Binoral

Auto-connect

Var

İletişim LED göstergeleri

Batarya seviyesi

Ağırlık & boyutlar

Şarj kılıfı ağırlığı

34 gr

Sağ kulaklık ağırlığı

4,1 g

Sol kulaklık ağırlığı

4,1 g

Mikrofon

Mikrofon tipi

Ankastre

Mikrofon idare tipi

Yönsüz

Bağlantı

Kablosuz yöneltici alanı

10 m

Bağlantı teknolojisi

True Wireless Stereo (TWS)

Bluetooth versiyonu

5.2

Bluetooth

Var

Kulaklık

Mıknatıs tipi

Neodim

Akustik sistem

Açık

Kulaklık türü

Kulaklık

Kulaklık çeşidi

Kulak içi

Sürücü türü

Dinamik

Ambalajlama bilgisi

Ambalaj derinliği

55 mm

Ambalaj yüksekliği

89 mm

Ambalaj genişliği

88 mm

Paket ağırlığı

160 gr

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Bonus Flexi,Bonus Genç ve ticari kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.099 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.099 TL 2.099 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.049,50 TL 2.099,00 TL
3 699,67 TL 2.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.049,50 TL 2.099,00 TL
3 699,67 TL 2.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.049,50 TL 2.099,00 TL
3 699,67 TL 2.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.049,50 TL 2.099,00 TL
3 699,67 TL 2.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 1 699,67 TL 2.099,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 699,67 TL 2.099,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
SONY LinkBuds TAMAMEN KABLOSUZ BLUETOOTH KULAK İÇİ KULAKLIK - GRİ

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı