• Kullanım Şekli: Kablosuz
 • Empedans (Ohm): Belirtilmemiş
 • Hoparlör Çapı: 40 mm
 • Bağlantı Özellikleri: Bluetooth 5.0
 • Bağlantı Özellikleri: Usb Verici
 • Mikrofon: Var
 • Kablo Uzunluğu: Kablosuz
 • Aksesuar Tipi: Bluetooth Kulaklık
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Web'e Özel Fiyat
WHG900NW.CE7 / 134924

SONY INZONE H9 GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KABLOSUZ GAMİNG KULAKLIK

6.039 TL
1.509 TL'den başlayan taksitlerle

Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi Kargo ve Horoz Lojistik ile verilen siparişler ortalama 3-4 iş gününde, Kolay Gelsin ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde tarafınıza teslim edilir.
Mağazadan teslim: Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

SONY INZONE H9 GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KABLOSUZ GAMİNG KULAKLIK ÖZELLİKLERİ

SONY INZONE H9 GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KABLOSUZ GAMİNG KULAKLIK

SONY INZONE H9 GAMİNG KULAKLIK

Keşfet Harekete geç Kazan
 
Duyularınızı keskinleştirin ve aksiyona hazırlanın. INZONE H9 oyun kulaklığımız, üstün işitme ve keskin refleksler için uzamsal ses ve gürültü engelleme ile tamamen odaklanmanızı sağlar. Onlar sizi görmeden rakiplerinizi algılayarak kendi sınırlarınızı aşın.

 

Oyunun kurallarını değiştiren üstün işitme

Oyun için 360 Spatial Sound'a sahip INZONE H9 gürültü engelleme özellikli kablosuz oyun kulaklığımızın, en güç algılanan sesleri duymanıza ve görevler sırasında ilk tepki veren olmanıza nasıl yardımcı olduğunu görün.
 

Hassas hedef algılamayla önce siz harekete geçin

Onlar sizi görmeden seslerini duyun. Oyun için 360 Spatial Sound ve kanıtlanmış donanım teknolojimiz ile, rakiplerinizin nerede olduğunu ve ne kadar uzaklıkta olduğunu algılayabilirsiniz. Gölgede veya duvarların ve nesnelerin arkasında saklanan oyuncular bile uzun süre gizlenemez.

 

Oyun için 360 Spatial Sound'u Keşfedin

INZONE Hub PC yazılımıyla etkinleştirilen Oyun için 360 Spatial Sound, oyuna yönelik olarak yeni geliştirilen bir sanallaştırıcıya sahiptir. Bu sanallaştırıcı, oyun üreticilerinin de amaçladığı şekilde, çok kanallı ses sinyallerinden konumsal ses üretir. Ayrıca, 360 Spatial Sound Personalizer akıllı telefon uygulamasıyla, tamamen kişiselleştirilmiş oynanış için kulak şeklinize göre optimize edilen uzamsal ses elde edersiniz.
 

Oyun için 360 Spatial Sound'u Deneyimleyin

Favori cihazlarınızda spatial sound'u denemek ister misiniz? Kulaklığınızı takın ve kendinizi sese bırakın. Rakibinizin konumunu, hareketlerini ve daha fazlasını tam olarak hissedin.
 

Gelişmiş teknoloji akustiği optimize eder

INZONE H9 kulaklığımızı oyununuzdaki arkaplan müziğine hayat verecek şekilde tasarladık. Farklı kafa şekillerine ve boyutlarına rahatça uyacak kadar esnek, simetrik bir akustik yapı, ses kalitesini ve uzamsal akustik hassasiyetini geliştirir.

Her oyun sesi özgün şekilde üretilir

Müzik kulaklıkları alanındaki uzmanlığımızla geliştirilen INZONE H9 diyaframı, sürükleyici bir oyun deneyimi için özgün düşük frekansların yanı sıra son derece yüksek frekanslı sesleri yüksek uyumlulukla üretmesini sağlayan benzersiz bir biçime sahiptir.

Güçlü bas frekansları

INZONE H9'ün muhafazasındaki oluklar, patlama ve motor gibi derin seslerin son derece gerçekçi olmasını sağlayan güçlü bas için düşük frekanslı ses üretimini kontrol ve optimize eder. Çevresindeki oyun dünyasında yaşananları ve yoğunluğu duyun.

Rahatça saatlerce oyun oynayın

Uzun süreler oyun oynayabilmeniz için INZONE H9'ü son derece konforlu olacak şekilde geliştirdik. Yandan minimal bir baskı uygulayarak, takıldığında güvenli ve sağlam olacak şekilde tasarlanan bu kulaklık, aralıksız saatlerce aksiyona hazırdır.
 

Kafanıza mükemmel uyum sağlayan yastıklar

Geniş, yumuşak kafa bandı yastıkları, uzun süre kullanımlarda konfor için ağırlığı kafanıza eşit şekilde dağıtır.

 

Kulakların çevresine tam oturur

Yumuşak oturan deri kulaklık yastıkları, kafanızın yan tarafıyla teması optimize ederek kulaklarınız üzerindeki baskıyı en aza indirecek biçime sahiptir. Esnek kulaklık yastığı malzemesi, konfor, güvenilirlik ve ses yalıtımı için tasarlanmıştır.

Sadece oyun, başka ses yok

Birden çok mikrofonla gürültü engelleme özelliği olan INZONE H9, ısıtıcılar ve bilgisayar fanlarından inşaat gürültüsüne kadar performansınızı düşüren tüm sesleri engeller. Yenilmediğiniz oyunlar için sınıf lideri 1000X serisindeki İkili Gürültü Sensörü Teknolojisini kullandık.

 

Kendinizi kaptırın, farkında olun 

Oyun oynarken telefon, kapı zili sesi veya eşinizin konuşması gibi önemli ortam seslerini hiçbir zaman kaçırmayın. Müzik kulaklıklarımızda kullanılan Ortam Sesi Modu, kulaklıktaki bir düğmeye basarak gürültü engelleme ve ortam sesi arasında anında geçiş yapmanıza olanak tanır. 

Net iletişim sayesinde takımınızı zafere götürün

Görevleri net ve kesin bir şekilde koordine edin. Yukarı kaldırılabilir esnek bir çubuk biçimli ve sessize alma özelliğine sahip bir mikrofon, ekip üyeleriyle oyun içinde zahmetsizce iletişim kurmanıza olanak tanır.

Ses odaklı, çubuk biçimli mikrofon

Çubuk biçimli, yüksek kaliteli mikrofon, tasarımı sayesinde ağza daha fazla yaklaştırılabilir, böylece her zaman net bir şekilde duyulmanızı sağlar. Mikrofon çift yönlü olduğu için sesinizi oyun sırasında en coşkulu anlarda bile net bir şekilde alır.

Konuşmak için indirin

Mikrofonu kullanmak istediğinizde indirin ve ağzınıza yakın olacak şekilde ayarlayın. Epey esnek olduğu için açısı herhangi bir pozisyona ayarlanabilir.

Yukarı kaldırarak sessize alın ve muhafaza edin

Oyun oturumunuzun sonunda mikrofonu kolayca sessize alıp muhafaza etmek için yukarı kaldırmanız yeterlidir. 

Discord Onaylı

Kulaklığınız Discord ses, video ve metin iletişim hizmetiyle iyi performans gösterdiğini bilerek çevrimiçi oyunlarda arkadaşlarınızla rahatça sesli sohbet edin.
 

Kablosuz tasarım ve düşük gecikme ile rahatça oyun oynayın

INZONE H9 kablosuz oyun kulaklığımız size, kablolar nedeniyle engellenme stresi olmadan oyun oynama özgürlüğü verir. Ayrıca düşük gecikme sayesinde, incelikli ses ve görüntü senkronizasyonuyla bir an bile duraksamayacaksınız. 

2,4 GHz kablosuz bağlantıyla düşük gecikme

Birlikte verilen USB alıcı vericiyle kurulan 2,4 GHz kablosuz bağlantı sırasında bir düşük gecikme algoritması, oyundaki ses kaynağından kulaklığın ses çıkışına gelen gecikmeyi azaltarak daha hızlı tepki verebilmenizi sağlar.

Eş zamanlı 2,4GHz ve Bluetooth® bağlantısı

2,4 GHz kablosuz bağlantısı kuruluyken Bluetooth® üzerinden bir akıllı telefona bağlanın. USB kablosuz bağlantısını kullanarak oyun oynarken Bluetooth üzerinden akıllı telefonla arama ve sesli sohbet yapabilirsiniz.

Gün boyunca görevleri tamamlayacak kadar güçlüdür

Tek bir şarjla 32 saate kadar aralıksız çalışabilen bu kulaklıkla gün boyu ve hatta gece oyun oynamanın keyfini çıkarın.

10 dakikalık hızlı şarj

Hemen şarj etmeniz mi gerekiyor? 10 dakikalık hızlı şarj size acil durumlar için bir saatlik oyun süresi verir.

Şarj ederken oynayın

Şarjınız mı bitiyor? Kulaklığınızı birlikte verilen uzun USB kablosuyla şarj edin ve oyuna devam edin.

Zahmetsiz kullanım için sade oval tasarım

INZONE H9 kulaklığımızda, oyun sırasında işlevleri kolayca değiştirebilmeniz ve ayarları düzenleyebilmeniz için ergonomik tasarımlı kontrol düğmeleri ve tuşları bulunur. 

Sol tarafta bulunan kontroller

Ses seviyesi tuşu, Gürültü Engelleme/Ortam Sesi Modu ve mikrofonu sessize alma düğmesi dahil olmak üzere ana kontroller sol kulaklık başlığındadır. Ayrıca, çubuk biçimli mikrofon ve şarj LED'i bulunan USB bağlantı noktası da vardır.

Sağ tarafta bulunan kontroller

Güç ve Bluetooth® düğmelerinin yanı sıra oyun/sohbet dengesi düğmesi sağ kulaklık başlığındadır.

Oynanışı kişiselleştirin

INZONE Hub PC yazılımımız, çeşitli ses ve donanım ayarları dahil olmak üzere geniş bir işlem yelpazesinde özelleştirme yaparak INZONE H9 deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanır. EQ işlevini kullanarak daha yüksek netlik ve sürükleyicilik için ses frekanslarında oyununuza göre ince ayar yapın.
 

PlayStation®5 için mükemmel

INZONE H9, daha fazla uzamsal ifade için PlayStation® 5'in Tempest 3D AudioTech'inin sunduğu sarıp sarmalayan sesin keyfini çıkarmanızı sağlar. Daha iyi performans için PlayStation®5 konsolları ve özel PS5™ işlevleriyle sorunsuz çalışır.
 
Ekrandaki ayarlar
Kulaklığınızdaki ayarları düzenleyin ve ayarları PS5™ Kontrol Merkezi'ndeki ekrana yansıtarak görün.
 
Oyun/Sohbet dengesi
Oyun sesleri ile sesli sohbet arasındaki ses seviyesi dengesini INZONE H9 kulaklığınızdan değiştirin.
 

Sürdürülebilirlik düşüncesi

Ürünlerimiz hem şık hem de çevreyi düşünen tasarıma sahiptir. INZONE H9'ün ambalaj malzemesi, Sony'nin ürün ve uygulamalarının çevresel etkisini azaltmaya yönelik taahhüdünü yansıtacak şekilde plastik içermez ve sadece geri dönüştürülmüş malzemeler ve dokusuz selülozla üretilmiştir.
 

Kutunun içeriği

INZONE H9 kulaklığınızın ambalajını açtığınızda bir USB-C şarj kablosu (1,5 m) ve bir USB alıcı verici bulacaksınız.
 

INZONE oyun monitörleriyle duyularınızı keskinleştirin

INZONE monitörlerimiz oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkarır ve becerilerinizi en iyi şekilde sergilemenize yardımcı olur.

Teknik Özellikler

Kullanım Şekli

Kablosuz

Empedans (Ohm)

Belirtilmemiş

Hoparlör Çapı

40 mm

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Bağlantı Özellikleri

Bluetooth 5.0

  İzle

Bağlantı Özellikleri

Usb Verici

Multimedya

Mikrofon

Var

Kablo

Kablo Uzunluğu

Kablosuz

Genel Özellikler

Aksesuar Tipi

Bluetooth Kulaklık

Renk

Beyaz

Garanti

24

Menşei

Çin

Performans

Takma tipi

Kulaküstü

Ağırlık & boyutlar

Ağırlık

330 g.

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.039 TL 6.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 6.039 TL 6.039 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 3.019,50 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.013,00 TL 6.039,00 TL
4 1.509,75 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.509,75 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.013,00 TL 6.039,00 TL
4 1.509,75 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 1.509,75 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 2.013,00 TL 6.039,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 1.509,75 TL 6.039,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
SONY INZONE H9 GÜRÜLTÜ ENGELLEME ÖZELLİKLİ KABLOSUZ GAMİNG KULAKLIK

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı