• Fotoğraf Hassasiyeti: 33 Megapiksel
 • Ekran Boyutu: 3 inch
 • Digital Zoom: Belirtilmemiş
 • Optik Zoom: 2.5X
 • Video Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
 • ISO Hassasiyeti: Otomatik (100 – 51200 )
 • Desteklenen Hafıza Kartı: SD Kart
 • Pil Çeşidi: Lithium-ion
ILCE7M4KB.CEC / 135693

Sony Alpha A7 Mark IV 28-70mm Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

105.999 TL
35.333 TL'den başlayan taksitlerle
Peşin Fiyatına Taksit İmkanı

Kurumsal Fiyat Teklifi

Kurumsal fiyat teklif talebiniz alınmıştır.
Sizi 0850 222 56 56 numaralı hattımızdan arayacağız.

?
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi ve Kolay Gelsin kargo ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde gününde tarafınıza teslim edilir.
Ekran Boyutu:
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Sony Alpha A7 Mark IV Özellikleri

Sony Alpha A7 Mark IV 28-70mm Aynasız Full Frame Fotoğraf Makinesi

SONY ALPHA A7 MARK IV FOTOĞRAF MAKİNESİ

Standartları yeniden belirliyor. Yeni nesil içerik oluşturucular için
 
Hem fotoğraf hem de video kaydında çığır açan performansıyla α7 IV, nefes kesen görüntülerin yanı sıra yerinde teslim ve dağıtım sunan, ideal bir hibrittir. α7 IV, günümüzün yaratıcılarının sanatsal vizyonlarını gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış bir fotoğraf makinesidir.

 

Marka Elçilerimizin Alpha 7 IV ile deneyimlerini okuyun

Avrupa marka elçilerimizden dördü, duyurusu yapıldığında Alpha 7 IV’ü ilk kullananlardan oldular. Alpha Universe platformumuzda, yaşadıkları deneyimleri okuyun ve onları iş başında izleyin.

Sadelik hiç bu kadar iyi olmamıştı

İlham almaya hazır olun. α7 IV’ün gerçekçi çözünürlüğü ve olağanüstü AI destekli otomatik netlemesi, son görüntüleme teknolojisinde birinci sınıf özelliklerle tamamlanır.

Yeni 33 MP Full Frame arkadan aydınlatmalı CMOS görüntü sensörü

Hem fotoğraflarda hem de videolarda olağanüstü performans ve mükemmel görüntü kalitesi sunan α7 IV’ün yeni 33,0 megapiksel Exmor R™ CMOS görüntü sensörü yüksek hızlı okuma, yüksek hassasiyet, düşük gürültü ve son derece doğru renk üretimi sağlar.

BIONZ XR™ ile öncü görüntü işleme seviyesi

α7 IV, daha iyi görüntü kalitesi ve renk üretimiyle çok daha yüksek performans sunmak için en yeni görüntü işlemcisi teknolojisini kullanır. Yüksek işleme hızları, rahat kesintisiz çekimin yanı sıra veri aktarımı sırasında duyarlı kullanım sağlar.

Daha yüksek çözünürlük, daha iyi renk üretimi

Yeni 33 MP görüntü sensörü ve işleme motoru görüntü kalitesinde çıtayı yükseltir
 
α7 IV ve güçlü Exmor R sensörü, α7 III’ten daha yüksek piksel sayısı ve daha yüksek çözünürlüğün yanı sıra sadece sayıların ötesine geçen iyileştirmeler için, Sony’nin orijinal görüntü teknolojisinde önemli bir evrimi temsil eder. Yeni renk tonlaması ve ayrıntı işlemenin yanı sıra yumuşak, doğal görünen insan cildi dokuları elde edin.

On adet Yaratıcı Görünüm ön ayarıyla hızlı görsel atmosfer

On adet Yaratıcı Görünüm ön ayarı ve sekiz parametreyle fotoğraflarınızda, videolarınızda ve canlı akışlarınızda hızla bir atmosfer yaratabilirsiniz. Üstelik post düzenleme gerekmediği için, vizyonunuzu çekimden hemen sonra paylaşabilirsiniz.

Akıcı tonlamalar için 10 bit HEIF fotoğraf biçimi

Fotoğraf çekimi için geleneksel RAW ve JPEG, ayrıca HEIF (Yüksek Verimli Görüntü Dosyası) biçimini seçebilirsiniz. Akıcı 10 bit renk derinliği, ince ve doğal tonlamaların elzem olduğu çekimlerde gökyüzü ve portre nesnelerinde gerçekçilik sağlar. 

5 eksenli optik görüntü sabitleme

Gövde içi sabitleme ünitesinden 5,5 kademeye kadar deklanşör hızı telafisi
 
α7 IV’ün yüksek hassasiyetli sabitleme ünitesi ve cayro sensörleri, görüntü sabitleme algoritmalarıyla birlikte çalışarak 5,5 kademeye kadar deklanşör hızı telafisi elde eder ve fotoğraf makinesinin 33,0 MP görüntü sensörünün yüksek çözünürlük performansını en üst düzeye çıkarır.

Sony’nin flaş üniteleri, fotoğraf makinesinin yüz algılama sistemiyle koordine olur

Sony’nin yeni flaş üniteleri, güçlü yüz algılama özelliklerinden faydalanıp doğal görünen cilt tonları üretmek için pozlamayı ayarlayarak α7 IV ile eksiksiz bir iletişim kurar. Hassas beyaz dengesi senkronizasyonu ve P-TTL ölçümüyle, “Hi” seviyesine varan kesintisiz seri çekim hızlarında, rakipsiz güvenilirlik ve yaratıcı imkanlar için ani ışık değişiklikleriyle hızlı hareket eden nesneleri dahi güvenilir bir şekilde pozlayın.

Flaş üniteleri için harici kontrol

Çekimler sırasında daha fazla kolaylık için, α7 IV’e bağlanan uyumlu flaş ve kablosuz radyo kumanda üniteleri, artık doğrudan fotoğraf makinesi arayüzünden kontrol edilebilir.

Hızlı Hibrit AF artık daha iyi

Aşama algılamalı AF ve kontrast algılamalı AF’yi birleştiren Hızlı Hibrit AF sistemi, daha yüksek hız, doğruluk ve takip performansı için daha da iyileştirildi. Sony 4D FOCUS teknolojisiyle geniş ve yoğun AF alanı, 759 aşama algılamalı AF noktasıyla hem fotoğraf hem videoda görüntü alanının yaklaşık %94’ünü kapsar.

Hızlı tampon bırakmayla 10 kare/saniye kesintisiz çekim

α7 IV’ün yüksek kapasiteli tam belleği, hızlı BIONZ XR işlemcisi ve daha yüksek bellek kartına yazma hızı sayesinde, hem mekanik hem de elektronik deklanşör, AF/AE takibiyle 10 fps’e kadar 800 karenin üzerinde çekim yapmanızı sağlar.

Sony’nin akıllı AI Tabanlı Gerçek Zamanlı Takip özelliği

Sony’nin eşsiz nesne tanıma algoritması renk, desen (parlaklık) ve nesne mesafesi (derinlik) verilerini kullanarak konumsal bilgileri gerçek zamanlı olarak işler. Nesnenin (insan, hayvan veya kuş) gözlerinin ve yüzünün son derece yüksek hassasiyetle algılanması ve takip edilmesi için AI kullanılır. Siz takibi seçin, gerisini makineye bırakın.

Daha İyi Gerçek Zamanlı Eye AF

Kompozisyona odaklanmanız için hedeflenen gözün netliği korunur
 
Son görüntü işleme motorunun yüksek hızı, nesne yukarı, aşağı veya yana bakıyor olsa dahi, Gerçek Zamanlı Eye AF performansını büyük ölçüde artırır. Ayrıca sadece ekrana dokunarak Dokunmatik Takiple karedeki herhangi bir nesnenin Gerçek Zamanlı Takibi başlatılabilir, aynı zamanda göz algılanırsa Gerçek Zamanlı Eye AF de başlatılabilir.

Evcil hayvan fotoğrafları artık çok kolay

Zor hayvan fotoğrafları için hızlı, doğru netleme
 
Fotoğraf makinesinin nesne algılama tipini önceden "Hayvan" olarak ayarlarsanız hem yaban hayatı çekimlerinde hem de evcil hayvanların fotoğrafları ve videolarında daha başarılı olmak için bir hayvanın gözlerini otomatik olarak algılayıp takip edebilirsiniz. Hayvan gözü algılama, hayvanın yüzü ters olsa dahi, güvenilir takip ve doğru netlemeyle iyileştirilmiştir.

Kuşlar için Gerçek Zamanlı Eye AF

Kuş gözü algılama, hem fotoğraf hem de video çekiminde desteklenir
α serisinde ilk defa kuş gözü algılama fotoğrafların yanı sıra videolarda da kullanılabilir; tek yapmanız gereken, önceden nesneyi "kuş" olarak ayarlamak. Fotoğraf makinesinin inanılmaz hızı ve hassasiyeti, ister bir yere konmuş ister uçuyor olsun, belirli bir kuşu otomatik olarak takip edebilir ve herhangi bir hızlı ve öngörülemez harekete rağmen, gözleri sabit bir şekilde netlemeye devam eder.
 
Akıcı, doğal görünen çekimle 4K 60p videolar
Hızlı hareket eden nesnelerin akıcı görüntüleri için α7 IV’ün yepyeni görüntü sensöründen ve geniş dinamik aralığından faydalanarak gruplanma olmadan tam piksel okumayla, artık 4K 60p’ye kadar video kaydı yapabilirsiniz.
 
Muhteşem ifadeli, zengin ayrıntılı görüntüler için 7K yüksek hızlı örnekleme 
30p’ye kadar 4K video kaydederken, Full Frame 7K yüksek hızlı örnekleme yapılabilir ve sonuçta yüksek çözünürlüklü, ayrıntılı 4K görüntüler elde edilir. Amacınıza en uygun modu seçin ve gerisini fotoğraf makinesine bırakın.
 
10 bit 4:2:2 kayıtla görüntü kalitesinde üst seviye 
Görüntü tonlamasında, post işlemede ve kompozisyonda çok daha fazla esneklik için 10 bit derinlik ve 4:2:2 renk örneklemeyle, ayrıca Uzun GOP veya All-Intra kare kodlamasıyla fotoğraf makinesi içinde kayıt yapın.
 
Uzun GOP’a ek olarak All-Intra kodlama desteklenir
All-Intra kayıt, 600 Mb/sn’ye varan bit hızlarında her kareyi bağımsız olarak kodlayarak karmaşık hareketleri daha doğru yakalar ve daha verimli düzenleme iş akışları sağlar.
 
[1] All-Intra (All-I) [2] Uzun GOP [3] Görüntü Grubu
 
XAVC HS ile üstün kalite ve daha küçük dosya boyutları
XAVC HS kayıt formatı, üstün görüntü kalitesi ve daha küçük, alan tasarruflu dosya boyutları için AVC/H.264 kodlamanın iki katı sıkıştırma verimliliği elde etmek amacıyla HEVC/H.265 kodlamadan yararlanır.
 

Daha ifadeli videolar için görünümünüzü seçin

S-Cinetone™, Yaratıcı Görünüm ve S-Log3 desteği
VENICE gibi CineAlta kameraların geliştirilmesiyle elde edilen teknolojiye dayanan S-Cinetone renk matrisi, post düzenleme olmadan muhteşem cilt tonlarıyla etkileyici bir görünüm üretir. Yaratıcı Görünüm ön ayarları, fotoğraf makinesi içinde başka ilginç görsel atmosferler oluşturur veya daha akıcı post prodüksiyon iş akışları için S-Log3 gamayı kullanarak fotoğraf makinesinin tam dinamik aralığına (15+ durak) erişebilirsiniz.
 

Yeni Nefes Telafisi

a7 IV, lens ve fotoğraf makinelerini paralel olarak geliştirmemizden faydalanarak özel olarak Sony E mount lenslerde, yenilikçi Netleme Nefes Telafisi sağlar. Video çekimi sırasında, bazı lenslerle yığma netleme yaptığınızda oluşabilecek görüş alanı kaymasını en aza indirerek Sony E mount lens yelpazesinin çeşitliliği sayesinde, yeni yaratıcı imkanlarla etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz.
 

Alan derinliğini görselleştirmek için Netleme Haritası

Profesyonel oluşturucuların taleplerine yanıt veren yepyeni Netleme Haritası özelliği, çekim yaparken alan derinliğini kolayca görselleştirmenizi sağlar. Kullanım sırasında, netleme (derinlik haritası) bilgileri gerçek zamanlı olarak canlı önizlemenin üzerine eklenir, böylece hangi alanların netlendiğini veya netlenmediğini kolayca görebilirsiniz.
 
AF Yardımı, AF kullanılırken netleme geçişlerini destekler
Sinema Grubundan FX6’dan alınan AF Yardımı işlevi, otomatik ve manuel netleme arasında sorunsuzca geçiş yapar. Netleme halkası MF’ye döndürülerek ve netleme farklı bir nesneye geçirilerek yığma netleme yapılabilir; halkanın döndürülmesi bittiğinde AF’ye geri dönülür. 
 
Gerçek yaratıcı özgürlük için ince netleme ayarı 
α1 ve α7S III gibi üst düzey modellerde de kullanılan ince netleme ayarı özellikleri yığma netleme, AF hedefini hızla değiştirme ve son derece özelleştirilebilir nesne takibi hassasiyeti gibi yaratıcı video seçenekleri sağlar.
 

Yüksek performanslı “Aktif Mod” görüntü sabitleme 

Elde video çekimi için güvenilir destek
Video çekimi için Aktif Mod sabitleme, fotoğraf makinesinin son derece hassas sabitleme ünitesine, cayro sensörlerine ve sofistike algoritmalarına dayanır. Gereken telafi miktarını hassasiyetle algılayıp sabitleme uygulayarak, α7 IV’ün kompakt boyutundan ve mobilitesinden ödün vermeden sabit 4K video çekimi sağlar. 
 

Video çekiminde Sony lenslerin avantajları

Video çekiminde Sony E mount lensleri kullanmanın getirdiği dört eşsiz avantajı öğrenin. Sony lensler ile kameraların kombinasyonu, video oluşturma deneyiminizi geliştirir.
 
Daha iyi görüntü sabitlemeyle muhteşem görüntüler
α7 IV, cayro ve lens verilerini meta veri olarak kaydettiği için, Catalyst Browse/Prepare yazılımını kullanarak fotoğraf makinesi titremesini daha da düzeltebilir ve çekimden sonra dahi görüntü sabitleme ayarları yapabilirsiniz. 
 
Mükemmel ses kalitesi için dijital ses arabirimi
Çoklu Arayüz (MI) Yuvası, kablosuz bağlantı sağlayarak bozulma olmadan yüksek kaliteli ses için dijital ses sinyalini doğrudan aktarır; aynı zamanda güç sağlar ve mikrofon piliyle ilgili endişeleri ortadan kaldırır. 
 
Entegre mikrofon rüzgar gürültüsü engelleme
Rüzgar gürültüsü engelleme "Otomatik" olarak ayarlandığında ve rüzgar gürültüsü algılandığında, yeni geliştirilen sinyal işleme teknolojisi kullanılarak gürültü diğer sesler etkilenmeden büyük oranda azaltılır. 
 

α7 IV’ünüzü anında bir web kamerasına dönüştürün

Full Frame α7 IV’ü yüksek performanslı bir web kamerasına dönüştürmek için tek gereken bir USB bağlantısıdır. Karmaşık gelişmiş kurulumlara gerek yoktur; sadece fotoğraf makinesini bilgisayara veya akıllı telefona USB üzerinden bağlayıp "Canlı Akış (USB Akış)" seçimiyle hazır olabilirsiniz.
 
4K / Full HD Live
α7 IV, genellikle USB fotoğraf makinelerinde bulunan UVC (USB Video Sınıfı) / UAC (USB Ses Sınıfı) standartlarını destekler, yani önceden özel yazılımlar hazırlamanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken USB üzerinden bağlanmak ve 4K’ya varan çözünürlükte canlı yayına hazırlanmaktır. 
 
Canlı akış için hızlı ve kolay kurulum
α7 IV canlı akışı kolaylaştırır. USB üzerinden bir bilgisayara bağlandığınızda, fotoğraf makinesi ekranında USB işlev seçme menüsü açılır. "Live Stream (USB Streaming)" (Canlı Akış (USB Akış)) seçimini yaparsanız önceden kurulum yapmak zorunda kalmadan, anında o moda geçersiniz.
 
Değiştirilebilir lensler, canlı akış sırasında ifade seçeneklerinizi genişletir
Genişten telefoto netleme uzaklıklarına kadar uzanan, 60’ı aşkın orijinal Sony E mount lensle, akışınız veya paylaşımınızda kullanabileceğiniz ifade seçenekleri neredeyse sınırsızdır.
 
Yumuşak Cilt Efekti
α7 IV’ün dahili Yumuşak Cilt Efekti; kırışıklıkları, lekeleri ve solgun görünen alanları yumuşatıp gözleri ve ağzı vurgulayarak cildin parlak ve güzel görünmesini sağlar. Bu özellik fotoğraflarda, videolarda ve canlı akışta kullanılabilir.
 

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı anında paylaşın

α7 IV, paylaşımı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır, böylece yeni görüntülerinizi ve vizyonunuzu dünyayla hemen paylaşabilirsiniz.
 
Imaging Edge Mobile™ ile ek özellikler kullanılabilir
Sony Imaging Edge Mobile ile paylaşım ve bağlanabilirlik artık daha da kolay ve güçlü. Düşük güçlü Bluetooth® bağlantısı kullanarak makinenin Wi-Fi ayarlarını hızla yapılandırın ve otomatik görüntü aktarımlarında daha fazla kontrolden yararlanın. 
 
5 GHz Wi-Fi
Kablosuz LAN işlevi, geleneksel 2,4 GHz bandının yanı sıra 5 GHz bandında da kullanılabilir (IEEE 802.11a/b/g/n/ac standartları desteklenir). 5 GHz iletişimin avantajları arasında daha hızlı veri aktarımı da bulunur.
 
Arka planda FTP dosya aktarımı
Bu özellikle; kablosuz LAN, yüksek hızlı kablolu LAN (USB Type C® bağlantı noktasına takılan uyumlu USB-Ethernet adaptör kablosuyla) veya USB bağlantılı akıllı telefon üzerinden fotoğraf ve video dosyalarını belirli bir uzak FTP sunucusuna aktarın. 
 

Seçim ve düzenleme iş akışında iyileştirmeler

α7 IV’te, görüntü seçimine ve düzenlemesine yönelik bir dizi bireysel iyileştirme bulunur; bunlar, büyük miktarda verinin verimli bir şekilde yönetilmesini sağlayan, genel olarak daha akıcı bir iş akışı sağlar.
 
Daha hızlı erişim ve seçim için Ayırma Kareleri oluşturun
İstenen sahneleri hızla bulmak için görüntüler arasına Fotoğraf Ayırma Kareleri eklenebilir; gri oklu siyah arka plan yeni bir sahneyi veya bölümü gösterir.
 
Video işaretleyicileri (nitelik işaretleri) ekleme
Favori çekim veya sahneleri işaretlemek için "nitelik işareti" veya bayrak işareti olarak kullanılan iki tip çekim işareti, kaydedilen video çekimine kolayca eklenir, oynatma sırasında bir işaretten sonrakine hızla geçmek için ana kadran kullanılır.
 
Aktarılacak dosya seçimi için çok sayıda seçenek
Aktarılacak dosyalar değerlendirme, çekim işareti, koruma durumu veya dosya biçimi gibi kriterlere göre seçilebilir. Tek dosyalar manuel olarak özel bir düğmeyle aktarılabilir. 
 
Özel Fotoğraf/Video/S&Q kadranı
Fotoğraf/Video/S&Q kadranını çevirdiğinizde, makine menüleri, düğme atamalarını, ayrıca diyafram açıklığı ve deklanşör hızı gibi ayarları seçtiğiniz moda uygun şekilde anında değiştirip fotoğraf makinesinin hibrit yapısından faydalanmanızı sağlar. 
 
Daha iyi menü yapısı
Profesyonel fotoğrafçıların ve videografların görüşlerine uygun şekilde, tek bakışta daha iyi görünürlük sağlamak için α7S III ve α1’de kullanılana benzer bir menü yapısı benimsedik.
 
Yüksek çözünürlüklü 3,68 milyon noktalı Quad-VGA OLED vizör
Fotoğraf makinesinin Quad-VGA OLED vizörü, 37,3 FOV ve 23 mm yüksekliğinde görüş noktasıyla, α7 III vizörü çözünürlüğünün yaklaşık 1,6 katı çözünürlük sunar. 
 
Esnek çekim için yana açılan, değişken açılı arka monitör
Kolayca yana açılan ve 3:2 en/boy oranı sunan 3,0 tipi 1,03 milyon noktalı LCD dokunmatik panelli monitör ile hem fotoğraf hem de video çekimlerinde geniş konumlandırma ve kadrajlama özgürlüğü sağlanır. 
 
Sezgisel dokunmatik işlemler
Dokunmatik kullanım artık çekim sırasında Dokunmatik Takip gibi AF işlemlerinde de mümkündür. Bu özellik, oynatma sırasında parmakla zum yapabilme imkanıyla birlikte daha sezgisel kullanım sağlar.
 
Özelliklere kolay erişim için özelleştirilen "Sağ Arka Kadran"
α7 IV’te, önceki pozlama telafisi kadranı yerine serbestçe özelleştirilebilen bir arka kadran bulunur; bu kadran, ISO kontrolü, Yaratıcı Görünüm veya diğer ayarlara hızlı erişim sağlar.
 

Çevre üzerinde sıfır etkiyi hedefliyoruz

Dünyanın güzelliğinden ilham alan Sony, hem dünyanın korunması için kendine düşeni yapıyor hem de içerik oluşturucuların daha da güzel ve yaratıcı görüntüler üretmesine yardımcı oluyor. 2040 yılına kadar Sony Group genelinde çevre üzerinde sıfır etkiye ulaşma hedefiyle, çevreyi korumak için çok sayıda girişimi hızlandırıyoruz.
 

Planımızın α7 IV’e uygulanması

α7 IV, çevrenin korunmasına yönelik çalışmalarımız kapsamındadır
Yeni Sony ürünleri gibi α7 IV'te de geliştirme, üretim, ambalaj ve lojistik için tüm çevresel yaşam döngüsü değerlendirildi. Gövde parçalarında yüksek performanslı geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir plastik, ayrıca geri dönüştürülebilir ambalaj kullanıldı. Üretim tesislerimiz, üretimin enerji etkisini azaltmak için yenilenebilir, büyük ölçekli güneş enerjisi üretiminden de faydalanıyor.

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

3 inch

Dokunmatik Ekran

Var

Kamera Özellikleri

Digital Zoom

Belirtilmemiş

Optik Zoom

2.5X

Ağır Çekim Video Kaydı

Var

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Wi-Fi

Var

Wi-Fi

Var

Wi-Fi

Var

Güç

Pil Çeşidi

Lithium-ion

Multimedya

Video Çözünürlüğü

3840 x 2160 (4K)

Bellek

Desteklenen Hafıza Kartı

SD Kart

Sensör

Fotoğraf Hassasiyeti

33 Megapiksel

ISO Hassasiyeti

Otomatik (100 – 51200 )

Genel Özellikler

Renk

Siyah

Garanti

24

Menşei

Çin

Ağırlık & boyutlar

Ağırlık

658gr

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • World kartlarda Albaraka ve Vakıfbank geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 105.999 TL 105.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 105.999 TL 105.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 52.999,50 TL 105.999,00 TL
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 52.999,50 TL 105.999,00 TL
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 52.999,50 TL 105.999,00 TL
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 52.999,50 TL 105.999,00 TL
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 52.999,50 TL 105.999,00 TL
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 35.333,00 TL 105.999,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı