• Ekran Kartı Chipset Marka: AMD®
 • Grafik İşlemci: Radeon RX 590
 • Çekirdek Hızı Maks.: 1560 Mhz
 • Çekirdek Hücre Sayısı: 2304 Stream
 • Bellek Tipi: GDDR5
 • Bellek Kapasitesi: 8GB
 • Bellek Hızı: 8400 MHz
 • Bellek Arayüzü: 256 Bit
11289-01-20G / 92582

Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı

2.374 TL
Bu ürünle birlikte alabileceğiniz ürünler

i7 işlemcide çalışırmı bu ekran kartı benim şuan nvidia gt 770 var bunu alsam kullanabilirmiyim ? uyum sorunu olurmu ?

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB Ekran Kartı

SAPPHİRE RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256BİT AMD RADEON DX12 RGB EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ

SAPPHIRE 11289-01-20G EKRAN KARTI

 

NITRO Boost

Hızaşırtmayı mı planlıyorsunuz yoksa maksimum performans mı arıyorsunuz? SAPPHRE NITRO kartlar, Nitro Boost takmak ve etkinleştirmek için 8 pinli bir güç konektörü ile birlikte gelir.

Dual-X Cooling

SAPPHIRE'nin ünlü Dual-X Cooling'i, iki büyük ama sessiz fan ve son teknoloji ürünü radyatör tasarımı ile güçlendiriliyor. 95mm kanatlarımızın yeni formu, standart soğutma tasarımlarına kıyasla daha düşük gürültüde daha yüksek hava akımı ve üstün soğutucu kapsama alanı anlamına gelir. Bunlar, testlerimizde kovanlı rulmanlara göre% 85 daha uzun kullanım ömrüne sahip çift bilyalı rulmanlı fanlara sahiptir.

Black Diamond Chokes 4

Black Diamond Choke'larımız normal chokelara göre %10 daha soğuk ve %25 daha fazla enerji tasarrufludur. Bu özel chokelar, dahili soğutucularını kullanarak oyun stabilitesini koruyacak ve bobin sızlanmasını en aza indirmeye yardımcı olacaktır.

Kullanışlı VR

SAPPHIRE NITRO Oyun Serisi kartları, VR ile çalışmak üzere özel olarak tasarlanmış Çift HDMI bağlantı noktalarına sahiptir. İki HDMI bağlantı noktasına sahip olarak, aynı anda hem HD monitör hem de son teknoloji VR kulaklığınız olabilir. Bağlantı noktaları, en fazla güncelleme olan 18Gbps bant genişliğine sahip 32 ses kanalına sahip HDMI 2.0b ve 2160P gibi 4K 50/60 çözünürlükleri desteklerken, eski HDMI özelliklerine göre geriye dönük olarak tamamen uyumludur.

Dual BIOS Switch

16.000 Saat Kapasitörleri

Yüksek kaliteli alüminyumdan üretilmiş uzun ömürlü kondansatör, ürünün ömrünü uzatır. Daha uzun bir ürün ömrü için normal alüminyum kapasitörden çok daha üstün özelliklere sahip olan yüksek polimer, alüminyum kapasitörler kullanılarak daha yüksek güvenilirlik ve daha iyi hızaşırtma mümkündür. Çalışma sıcaklıkları 20 ° C'ye düştüğünde, ürün ömrü 10 kat artar, çalışma sıcaklığı 20 ° C arttığında, ürün ömrü sadece% 10 azalır.

 

Akıllı Fan Control II

Akıllı fan kontrolü, kart hafif yükdeyken bir veya daha fazla fanın daha düşük gürültü için durdurulmasını ve cihaz sıcaklığı yükseldiğinde otomatik olarak yeniden başlatılmasını sağlar.

Çerçeve Hızı Hedef Kontrolü

Çerçeve Hızı Hedef Kontrolü (FRTC), bir uygulamayı tam ekran modunda oynatırken kullanıcıların maksimum çerçeve hızını ayarlamalarını sağlar; FRTC'nin GPU güç tüketimini (ekran yenileme hızından çok daha yüksek çerçeve hızlarında çalışan oyuncular için) azaltmasını ve bu nedenle grafik kartındaki ısı üretimi ve fan hızı/gürültüsünü azaltmasını sağlar. Çerçeve Hızı Hedef Kontrolü, yalnızca oyun sahalarında 3D olarak oluşturulmuş performanslarda değil, aynı zamanda, çerçeve hızlarının gereksiz yere yüzlerce FPS'e sıçrayabileceği açılış ekranlarında, yükleme ekranlarında ve menülerde performansı ayarlar. Kullanıcılar, FPS tarafından 60'ın çok ötesinde verilen yanıtlardan faydalanırken, menülerde ve benzerlerinde görülen ufak FPS'i sınırlamak için çok yüksek bir başlık koymak isteyebilirler.

DirectX® 12

DirectX® 12, Microsoft®'un yeni, "konsol benzeri" bir grafik API'sı olup, oyun geliştiricilerine PC donanımının daha doğrudan ve açık şekilde kontrol edilmesini sağlıyor. Bu doğrudan veya "açık" kontrol, daha yüksek donanım çıkışı ve nihayetinde kullanıcılar için daha fazla performans sunmak için AMD Radeon ™ GPU'ların donanım kaynaklarını daha iyi ortaya koyuyor. Basitçe söylemek gerekirse; daha akıllı yazılımlarla çok daha verimli bir donanım! Bir oyun geliştiricisinin takdirine bağlı olarak, bu üstün verimlilik daha yüksek çerçeve hızında, daha düşük gecikme süresinde (VR), daha düşük güç tüketiminde, daha iyi görüntü kalitesinde veya dörtlünün hesaplanan dengelerinde harcanabilir. Herhangi bir senaryoda, oyuncular, en sevdikleri DirectX® 12 oyununu çalıştırmak için AMD donanımını seçmekten büyük fayda sağlamaya devam ediyor.

 

AMD FreeSync Teknolojisi

Teklemek yok. Kopmak yok. Sadece oyun oynamak var. AMD FreeSync ™ teknolojisi, uyumlu grafik kartının ve monitörün, kusursuz görüntü kalitesi için kare hızlarını dinamik olarak değiştirmesine olanak tanır. Endüstri Standardı Display Portu Freesync, endüstri standardı display portunu kullanır. Adaptive-Sync Ekran yırtılmasını, olağan gecikme ve bekleme olmadan yok eder. Uyumlu monitörün yenileme hızını, ne kadar değişirse değişsin içeriğinizin kare hızıyla senkronize eder. Monitör ortakları AMD'nin sürücüleriyle şimdi geçerliliğini onaylıyor.

AMD XConnect™ Teknolojisi

AMD XConnect teknolojisi ile takın ve oyuna başlayın. Harici bir Radeon ™ grafik kartı bağlamak ve kullanmak her zamankinden daha kolay. AMD XConnect ™ teknolojisi ile Radeon ™ Graphics ile yapılandırılmış harici GPU muhafazaları, tıpkı harici GPU'lar için bir USB flash sürücü gibi herhangi bir zamanda, uyumlu bir ultra ince dizüstü bilgisayara veya 2-1 Thunderbolt ™ 3'e bağlanabilir ve bağlantısını kesebilir!

AMD Eyefinity Teknolojisi

Oyun, verimlilik ve eğlence için çoklu gösterim teknolojisi Sizi, geleneksel PC ekranlarının sınırlarının ötesine götürüyoruz. AMD Eyefinity teknolojisi, ekran alanınızı çarparak geleneksel masaüstü bilgisayar kullanımının sınırlarını genişletir. Birden fazla monitörle oyunlar daha yoğun hale gelir, iş istasyonları daha kullanışlı hale gelir ve daha üretken hale gelirsiniz (bir çalışmaya göre ortalama% 42 daha verimli). PC oyunlarını bir sonraki gerçeklik seviyesine götürün ve daldırın. Çoğu modern oyun üç ekranda harika görünüyor ve yalnızca AMD Radeon ™ grafikleri göz kamaştırıcı bir oyun deneyimi için beş ekran arasında oynama olanağı sunuyor. Altı ekrana kadar diğer kombinasyonlar ve yapılandırmalar çok iş görür. Hayalinizdeki ekranı oluşturun.

 

AMD CrossFire™

Birden çok GPU'nun gücünden yararlanın AMD CrossFire ™ teknolojisi nihai çoklu GPU performans oyun platformudur. Oyun hakimiyetini çözen AMD CrossFire ™, oyun performansını önemli ölçüde artırmak için paralel çalışan iki veya daha fazla ayrı grafik kartının gücünden yararlanır. AMD CrossFire ™ teknolojisi için hazır grafik kartları neredeyse her bütçeye uyar. AMD CrossFire ™ teknolojisi, iki, üç veya dört GPU'yu bir araya getiren esneklik sayesinde, aşırı performans isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözümdür.

AMD LiquidVR

LiquidVR ™, sanal varlık içindeki durumların, nesnelerin veya karakterlerin “gerçek” göründüğü, sürükleyici bir farkındalık durumu olan “varlık” olarak bilinen ve yaratarak VR'yi olabildiğince konforlu ve gerçekçi kılmaya adanmış bir AMD girişimidir.

 

Sanal Süper Çözünürlük

Sanal Süper Çözünürlük (VSR), yerel SSAA desteği olmayan oyunlarda Süper Örneklemeli Kenar Yumuşatma (SSAA) simülasyonunu yapmak için oyun ve motor için agnostik olan bir AMD özelliğidir. VSR, daha fazla oyun grafik ayarı kontrolü için diğer yerel oyun içi kenar yumuşatma ile birlikte de kullanılabilir. VSR, oyunların daha yüksek çözünürlüklerde oluşturulmasına izin verir (4K'ya kadar; aşağıdaki “Sanal Süper Çözünürlük Desteği” tablosuna bakın) ve sonra onları daha düşük bir yerel ekran çözünürlüğüne düşürür. Bunu kullanarak, en sevdiğiniz oyunları oynarken 1080p'lik bir ekranda bile 4K'ya kadar rakip kaliteyi elde edebilirsiniz.

HDR Hazır

Yüksek Dinamik Aralık (HDR), TV'lerinin veya monitörlerinin görüntü kalitesiyle ciddi ilgilenen oyuncular ve üst düzey kullanıcılar için son teknolojidir. İnsan görüşünün keskinliğinden sonra modellenen HDR, uyumlu ekranlarla gösterilebilen renk aralığı ve kontrast oranlarını büyük ölçüde genişletiyor. Bir HDR ekranında oynatılan HDR'ye hazır oyunlar ve filmler, en çarpıcı SDR içeriğine kıyasla gelişmiş kontrast ve sofistike nüans ile çarpıcı, renkli ve canlı gözüküyor.

 

Gelişmiş Birleştirilmiş Video Kod Çözücü 3 (UVD 3)

En son Blu-ray filmleri veya diğer HD içeriği tam 1080p (ve ötesinde) ekran çözünürlüğünde izleyin. Video kod çözme görevlerinin büyük kısmını CPU'dan GPU'ya aktararak daha serin, daha sessiz ve daha dengeli bir sisteme olanak tanıyan gelişmiş Unified Video Decoder 3 (UVD 3) ile zengin özelliklere sahip bir video deneyiminin keyfini çıkarın.

Dual Ball Bearing - 1.85 Kat Fazla Uzun Ömür

Fan millerindeki çift bilyeli yataklar yumuşak bir çalışma ve uzun ömür sağlar ve tozdan arındırmak için tasarlanmıştır. Sessiz bir soğutma çözümü olan iki bilyalı rulmanlı fan, yüksek verimli bıçak tasarımına sahiptir.

Uzun Ömürlü Siyah Polimer Kapak

Yüksek kaliteli alüminyum uzun ömürlü kondansatör, sadece bileşen ömrünü uzatmakla kalmaz aynı zamanda ürün güvenilirliği ve hız aşırtma yeteneğini de geliştirir. Çalışma sıcaklıkları 20°C düştüğünde ürün ömrü on katına kadar çıkacaktır. Buna ek olarak, çalışma sıcaklığı 20°C arttığında, ürün ömrü yalnızca %10 azaldı.
Bağlantı : Display, HDMI, DVI-D
Bellek Hızı : 8400 MHz
Bellek Tipi : GDDR5
Bit Değeri : 256 Bit
Chip Seti : AMD
Çekirdek Hızı : 1560 MHz (Boost)
DirectX Desteği : 12
Display Çıkışı: 2 Adet
DVI Çıkışı : Yok
DVI-D : Var
DVI-I : Yok
Geliştirilmiş Teknolojiler : Crossfire, OpenGL, OpenCL
Grafik Bellek :8 GB
Grafik İşlemcisi :AMD Radeon RX 590
Güç Tüketimi : 250 W
HDMI Çıkışı :2 Adet
Mini Display Çıkışı : Yok
Minimum Güç Kaynağı (PSU) : 500 W
Overclock (Hız Aşırtma) : Var
Soğutma : Fanlı Soğutma

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

AMD®

  İzle

Grafik İşlemci

Radeon RX 590

Çekirdek Hızı Maks.

1560 Mhz

Çekirdek Hücre Sayısı

2304 Stream

Bellek Tipi

GDDR5

Bellek Kapasitesi

8GB

Bellek Hızı

8400 MHz

Bellek Arayüzü

256 Bit

HDMI

2

DisplayPort

2

DVI

1

Maks. Çözünürlük

5120 x 2880

HDCP Desteği

Var

Soğutma

Aktif

Soğutma Fan Sayısı

2

Güç Tüketimi

235 W

Direct X

12

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

OpenGL

4.5

Boyutlar (cm)

26 x 13.5 x 4.3 cm

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 28 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(28) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 791,33 TL 2.374 TL
5 474,80 TL 2.374 TL
6 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.187,00 TL 2.374 TL
3 + 3 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 791,33 TL 2.374 TL
6 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.187,00 TL 2.374 TL
3 791,33 TL 2.374 TL
4 593,50 TL 2.374 TL
5 474,80 TL 2.374 TL
6 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 791,33 TL 2.374 TL
2 + 4 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 474,80 TL 2.374 TL
3 + 3 395,67 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.374 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.374 TL 2.374 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 791,33 TL 2.374 TL
4 + 2 395,67 TL 2.374 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı