• Dahili Hafıza: 256 GB
 • Ekran Boyutu: 7,6 inch
 • Mobil Ram Boyutu (GB): 12 GB
 • Pil Gücü: 4400 mAh
 • Yüz Tanıma: Var
 • Kamera Çözünürlük: 12MP+12MP+12MP
 • Kamera Çözünürlük Aralığı: 15 MP+
 • Kablosuz Şarj: Kablosuz Hızlı Şarj
SM-F926BZGDTUR / 128902

Samsung Galaxy Z Fold3 5g 256 Gb Akıllı Telefon Yeşil

28.599 TL

Kurumsal Fiyat Teklifi

Kurumsal fiyat teklif talebiniz alınmıştır.
Sizi 0850 222 56 56 numaralı hattımızdan arayacağız.
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

?
Eski Telefonu'nu yenisi ile değiştirmek ister misin ?
Faydalan
Dahili Hafıza:
Pil Gücü:

ben çok beğendim katlanır ekran farklı deneyim..kamerası kötü,şarjı iyi,dış ekran kötü,iç ekran iyi,s pen pro büyük, spen fold edition ideal,ekran katlaninca kötü açılınca harika..taşıması sıkıntı katlaninca çok kalınlasıyor bunu sorun etmezseniz aşık olursunuz

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Samsung Galaxy Z Fold3 5g 256 Gb Yeşil Özellikleri

Samsung Galaxy Z Fold3 5g 256 Gb Akıllı Telefon Yeşil
 

SAMSUNG GALAXY Z FOLD3

 

Hayatı ikiye katlayın.
 
Mükemmel ve dayanıklı bir 5G akıllı telefondan istediğiniz her şey bir arada.1 Onu daha önce hiç görmediğiniz bir izleme, çalışma ve oyun oynama deneyimine sahip olabilmeniz için dev bir ekrana dönüşecek şekilde katlanıp açılabilir yaptık.

 

TASARIM

Ve onunla tanışma zamanı
 
* Dış tasarım ülkeye göre farklılık gösterebilir.

 

ÇARPICI ŞEKLİ

Öne çıkar, dikkat çeker, katlanır
 
Galaxy Z Fold3 5G Esnek Modu sayesinde benzersiz dik durabilme özelliğiyle mükemmelliğin kapılarını açar.2 Bu simetrik ve dengeli tasarım, kendinizi yeni nesil akıllı telefon çağında özgür bırakabilmenizi sağlar.
 
* Görsel tanıtım amacıyla simule edilmiştir.

BOYUT

Kompakt tasarımın faydasını hissedin.
İçinde ve dışındaki büyük ekranlarıyla şimdiye kadarki en ince Galaxy Fold. Katlandığında kusursuz 6.2inç'lik bir akıllı telefona dönüşür.3 Açıldığında ise, yeni özellikler sunan geniş bir ekrana sahip olursunuz.

DENEYİM

Hepsi cebinizde.

SÜRÜKLEYİCİ GÖRÜNÜM

Biir şeyler izlemenin yeni yollarını keşfedin
7.6 inç'lik Sonsuz Esnek Ekran göz kamaştırıcı bir şekilde açıldığında, Ekran Altı Kamera gizlenir ve geride ekranda görünenden başka bir şey kalmaz.5,6 Bu 22.5:18 AMOLED Sonsuz Esnek Ekranda kamera deliği yoktur. Böylece gerçekten sürükleyici bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Dolby Atmos

Görünüm deneyimi Dinamik AMOLED 2X ekranla sınırlı değil. Dolby Atmos ve stereo hoparlörlerle seslerin sizi sarmasına izin verin.

ÇOKLU GÖRÜNÜM

Eşsiz görünümüyle en yüksek verimi sağlayın
One UI, bu ekstra alan için duyusal, PC tarzı etkileşimler sunar. Favori uygulamalarınız Galaxy Z Fold3 5G'nin Ana Ekranından en iyi şekilde yararlanmanız için optimize edilmiştir. Artık tek bir bakışta daha fazla içerik görebilirsiniz.
*Ekran düzeni Ayarlar'dan değiştirilebilir. Ekran düzeni ayarlarının etkinliği uygulamaya göre değişebilir.

En zor işler bile artık çok kolay

S PEN FOLD EDITION
Tüm yaratıcı çizimleriniz için
 
Katlanabilir bir cihazdaki ilk S Pen.8 Gerçek bir yazma hissi verir. Kalemi ekrana koyun ve mükemmel hassasiyeti parmaklarınızda hissedin. Ve Esnek Mod ile eller serbest şekilde video izleyebilir, görüntülü arama ve daha fazlasını yapabilirsiniz.2 Ekranı ikiye bölerek daha verimli çalışmanıza olanak tanır; örneğin, ekranın üst yarısında 
 
Üçüncü taraf uygulamalarında Esnek Mod panelini açamıyor musunuz? Ayarlardan Labs'ı aktifleştirin ve ekranın değişimine tanık olun.9

ÇOKLU GÖREV

Sayı saymak kadar basit
Büyük ekranı aynı anda üç uygulamaya bölün, ardından açılır pencere aracılığıyla beş uygulama daha açın.10,11 Çoklu görevlerinizi anında yapmak için daha sonra açmak üzere uygulama gruplarını Edge paneline kaydedin. Ardından aynı anda bir şeyler seyredin, sohbet edin ve çok daha fazlasını yapın. Telefonunuz PC benzeri bir verimlilik sağlar, ancak avcunuza sığacak kadar taşınabilirdir.
 
*Görsel tanıtım amaçlıdır. Gerçek UI değişiklik gösterebilir.
 
*Dış tasarım ülkeye göre farklılık gösterebilir.
Microsoft uygulamalarınızla uyumlu çalışır. Daha iyi bir çalışma ortamı sağlar ve yapılacaklar listesini en kısa sürede tamamlamanıza olanak tanır.
 
*Microsoft Office aboneliği gerektirir, ayrı satılır.
 
Çoklu görevi desteklemeyen bir uygulamayla mı çalışmanız gerekiyor? Ayarlar'dan Labs'ı etkinleştirin ve uygulamayı bölünmüş ekrana ekleyin.9

Daha fazla ekran.

Daha fazla oyun.

Daha fazla zafer.

120HZ EKRAN

Eğlenceyi ikiye katlayın
 
Hem Kapak Ekranında hem de Ana Ekranda 120HZ akıcı bir oyun deneyimi ve görüntüleme sağlar. Size avantaj sağlamak için en aksiyon dolu anlarda bile görüntüyü net ve etkin tutar. 5nm işlemci, oyununuza hız katar.
 
*Ana Ekranda tam ekran oyun oynamak, Samsung Galaxy cihazınızda Labs kurulumu gerektirebilir. Bazı uygulamalar Labs tarafından desteklenmeyebilir.
 

SAĞLAMLIK

Birçok öncü detay tek bir cihazda toplandı
 
*Dış tasarım ülkeye göre farklılık gösterebilir.

SUYA DAYANIKLILIK

Sudan korkmayın.Çünkü suya dayanıklı.Dünyanın suya dayanıklı ilk katlanabilir akıllı telefonu. IPX8 derecesi yağmura yakalansanız bile dert etmeden telefonunuzu açabileceğiniz anlamına gelir.12

 

DIŞ GÖRÜNÜM

Oldukça sağlam.
 
Cesurca katlayın. Galaxy Z Fold3 5G, katlarken, dokunurken, yazarken ve mesajlaşırken telefonunuzu koruyan dayanıklı materyallerle üretilmiştir.

 

Şimdiye kadarki en güçlü alüminyum çerçevemiz

Kendine güvenmeni sağlayacak bir güç. Bu inanılmaz telefonun iskeleti süper dayanıklı ancak hafif Armor Aluminum çerçeveden oluşur. Bu çerçeve 10% daha dayanıklıdır ve menteşesini daha iyi korur.13

 

 

Beklentilerin ötesine geçmek için tasarlandı

Galaxy Z'deki en sağlam camımız. Galaxy Z Fold3 5G'nin dış kapak ekranı ve arka kapağı, rakibi alüminosilikattan 4 kat daha iyi çizilme direncine sahip Corning® Gorilla® Glass Victus™ ile üretildiği için darbelere ve 2m'ye kadar düşmelere dayanıklıdır.
 
*Dış tasarım ülkeye göre farklılık gösterebilir.

Her katlamada mükemmel esneklik

Ana Ekran, katlanabilir ekran teknolojimizdeki en büyük gelişme olan Samsung Ultra İnce Camdan yapılmıştır. Panel tabakası ve koruyucu film eklenmesiyle %80 daha dayanıklıdır.13,14

*Dış tasarım ülkeye göre farklılık gösterebilir.

KAMERA

ÇEK, ÇEK, PAYLAŞ
 

ÇOKLU KAMERA SİSTEMİ

İçerik üretim merkezi
 
Hiçbir Samsung Galaxy telefonu böyle fotoğraf ve video çekemez. Çekim tarzınızı değiştirin ve üç farklı noktadaki beş farklı kamerayla görüntülü aramalar yapın. Esnek Modunun eller serbest özgürlüğünü keşfedin.2,6

 

GÖRÜNTÜ YAKALAMA

Ön izleme ve gözden geçirme tek bir noktada
Az önce çektiğiniz fotoğrafı Galeri'ye gitmeden görün. Esnek Modu için katlayın veya düzeni değiştirmek için kameradaki Görüntü Yakalama Modunu açın.2,16

Efsanevi fotoğrafları katlayın

 • Selfie

  Arka ve Kapak Kameraları ile çektiğiniz selfie'ler paylaşmaya hazır.

 •  

 • Portre

  Anlık çekimleri portrelere dönüştürün. Arka Kamera'ya bir dokunuşla, alan derinliği ve ışıklandırma ekleyin.

 •  

 • Gece Modu

  AI gece çekimlerinizdeki renkleri ve berraklığı sağlar. Esnek mod ise ekstra ekipmana gerek kalmadan Arka Kamerayı sabitler.2

 •  

 • Hızlandırılmış Gece Çekimi

  Arka ve Kapak Kameraları, gece ışıklarını çekebilmeniz için size yardımcı olur. Uzun pozlama çekimleri, göz alıcı ışık hüzmeleriyle timelapse videosuna dönüşür.

 •  

 • Yönetmen Bakışı

  Anları birçok açı ve kameradan kaydedin. Kapak ve Arka Kamerayı aynı anda kullanabilirsiniz de.17

*Burada belirtilen tüm tanımlamalar ve açıklamalar ürünün gerçek tanımlamaları ya da açıklamalarından farklı olabilir. Samsung bu belgede ve burada belirtilen edilen üründe, yapılacak olan değişiklikleri bildirme zorunluluğu olmaksızın değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu belgede yer alan tüm işlevlere, özelliklere, tanımlamalara, GUI’ye ve bilgilere ek olarak, ürünün faydaları, tasarımı, fiyatlandırması, bileşenleri, performansı, kullanılabilirliği ve kapasitesi, bildirme zorunluluğu olmaksızın değişime tabidir. Sayfada yer alan içerikler yalnızca sunum amaçlı kullanılan temsili görsellerdir.
 
1. 5G kullanılabilirliği ve bağlantı hızı ülkeye, internet sağlayıcısına ve kullanıcıya göre değişebilir.
2. Esnek mod 75° ve 115° açıları arasını destekler. Kullanım kolaylığı düşünülerek, hareket halindeyken Esnek Modun korunmasının zor olabileceği belirtilir. Esnek modundayken telefonu sabit tutmanız önerilir.
3. Çaprazlama ölçüldüğünde Galaxy Z Fold3 5G'nin Kapak Ekran'ı 6.2" ve tam dikdörtgen şeklinde, yuvarlak köşeler de hesaplandığında 6.1" ölçülerindedir. Gerçek görüntü alanı, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.
4. Renk seçenekleri ülke ve operatöre göre değişebilir.
5. Çaprazlama ölçüldüğünde Galaxy Z Fold3 5G'nin Ana Ekran'ı 7.6" ve tam dikdörtgen şeklinde, yuvarlak köşeler de hesaplandığında 7.4" ölçülerindedir. Gerçek görüntü alanı, yuvarlak köşeler ve kamera deliği nedeniyle daha küçüktür.
6. Ekran Altı Kamerası (UDC) 4MP'e kadar destekler.
7. Ayrı satılır.
8. S Pen Fold Edition ve S Pen Pro ayrı satılır. Yalnızca Galaxy Z Fold3 5G için özel olarak tasarlanmış Samsung S Pen Fold Edition'ı veya S Pen Pro'yu kullanın. Galaxy Z Fold3 5G için tasarlanmamış tüm S Pen'ler veya diğer çizim kalemleri (başka üreticilerinkiler dahil) ekrana zarar verebilir.
9. Samsung Galaxy cihazınızda Labs kurulumunu gerektirir. Bazı uygulamalar Labs tarafından destenlenmeyebilir.
10. Bazı uygulamalar Çoklu Aktif Pencere özelliğini desteklemeyebilir.
11. Bölünmüş Ekran özelliğiyle Ana Ekranda en fazla 3 uygulama açılabilir. Toplamda 8 uygulama olacak şekilde, Açılır Pencere Görünümü ile 5 uygulama daha açılabilir.
12. Galaxy Z Fold3 5G IPX8 olarak sınıflandırılmıştır. IPX8, tatlı suda 1,5 metreye ve 30 dakikaya kadar kalma testi koşullarına dayanmaktadır. Sahil veya havuzda kullanımı tavsiye edilmez. Toza dayanıklı değildir.
13. Fold serisiyle kıyaslandığında.
14. Ana Ekrandaki koruyucu filmi çıkarmayın.
15. Samsung Care+ kapsamı ülkeye göre değişebilir ve indirimler uygulanabilir.
16. Görüntü Yakalama Modu, varsayılan kamera arayüzünün sol üst köşesindeki ikonla aktifleştirilebilir.
17. Yönetmen Bakışı, Ekran Altı Kamerası ile kullanılamaz.
18. Aksesuarlar ayrı satılır.
19. Tipik değer üçüncü taraf laboratuvar koşullarında test edilmiştir. Tipik değer, IEC 61960 standardı kapsamında test edilen pil numuneleri arasında pil kapasitesindeki sapma dikkate alınarak ulaşılan tahmini ortalama değerdir. Nominal (minimum) kapasite 4275mAh'dir. Gerçek pil ömrü ağ ortamına, kullanım biçimlerine ve diğer faktörlere bağlı olarak değişebilir.
20. Ortalama/tipik kullanıcı profiline göre hesaplanmıştır. Varsayılan ayarda 5G Sub6 ağları kullanılarak SM-F926U'nun ön sürüm versiyonları ile ABD'de 2021.06.23–07.01 tarihleri arasında Strategy Analytics tarafından bağımsız olarak değerlendirilmiştir (5G mmWave ağında test EDİLMEMİŞTİR). Gerçek pil ömrü, ağ ortamına, kullanılan özellik ve uygulamalara, arama ve mesajlaşma sıklığına, şarj edilme sayısına ve diğer faktörlere göre değişebilir.
21. 25W Seyahat Adaptörü ve Kablosuz Hızlı Şarj Aleti ayrı satılır.
22. Gerçek depolama alanı ülke, model, dosya boyutu ve formatına göre değişebilir.
23. Samsung Galaxy cihazınızda OneDrive senkronizasyonunun kurulu olması gerekir. Ücretsiz 5GB cloud depolamasından yararlanın ya da daha fazla depolama alanı için aboneliğinizi yükseltin.
24. İkili SIM ve eSIM kullanılabilirliği ülkeye ya da operatöre göre değişebilir. Nano SIM kartı ayrı satılır.
Teknik Özellikler
Ekran Boyut Aralığı

7'' Üstü

Telefon Tipi

Katlanabilir Dokunmatik

İşlemci Tipi
İşlemci Hızı

2.84 GHz+2.4 GHz+1.8 GHz

İşlemci Türü

Snapdragon 888

İşlemci Sayısı

8 Çekirdek

İşlemci Hızı Aralığı

2.73+ GHz

Ram Özellikleri
Ram Kapasitesi

12 GB

Ekran Özellikleri
Ekran Boyutu

7,6 inch

Ekran Çözünürlüğü (px)

2208x1768

Ekran Renk

16 Milyon

Ekran Boyutu Aralığı

6.5+ inch

Ekran

Dynamic AMOLED

Ekran

Dokunmatik

Ekran

Işıklı Ekran

Super Amoled

Var

Full HD

Var

Ekran Yenileme Hızı

120 Hz

Telefon özellikleri
Şarj Girişi

USB Type-C

Kulaklık Girişi

yok

Ana Kamera Çözünürlük Ara

12 MP

Ön Kamera Sayısı

1

Çift Hat

Yok

Kamera Özellikleri
Kamera Çözünürlük

12MP+12MP+12MP

Kamera Çözünürlük Aralığı

15 MP+

Digital Zoom

Var

Ön Kamera Çözünürlüğü

10 MP

Ağır Çekim Video Kaydı

Var

Otomatik Odaklama

Var

Video Kayıt Çözünürlüğü

1080p

Arka Kamera Sayısı

3

1080p Video Kaydı

Var

4K Video Kaydı

VAR

Ön Kamera Çöz. Aralığı

5 - 10 MP

Bağlantı Özellikleri + Portlar
Mobil Veri Hızı

4.5G Uyumlu

Wi-Fi standartları

Bilinmiyor

USB Type-C

Var

Güç
Pil Gücü

4400 mAh

  İzle

Kablosuz Şarj

Kablosuz Hızlı Şarj

Multimedya
Yüz Tanıma

Var

Suya Dayanıklılık

Var

Parmak İzi Okuyucusu

Var

Multimedya Özellikler

Çift Kamera

Bellek
Dahili Hafıza

256 GB

Mobil Ram Boyutu (GB)

12 GB

Mobil Ram Boyutu

12 GB RAM

Baskı Hızı
Piksel Yoğunluğu (PPI)

374 ppi

Diğer
Ekstra Özellik(ler)

Dual SIM

Genel Özellikler
Cep Telefonu Modeli

Galaxy Z Fold3

Renk Grubu

Yeşil

Telefon Modeli

Galaxy Z Fold3

Renk

Yeşil

Menşei

ÇİN

Garanti

24

İşletim Sistemi
İşletim Sistemi

Android

  İzle

Depolama birimi
Desteklenen Hafıza Kartı

Yok

Max. Hafıza Kartı Boyutu

Bilinmiyor

Ağırlık & boyutlar
Ağırlık

271 gr

Genişlik

128,1 mm

Kalınlık

6,4 mm

Yükseklik

158,2 mm

Navigasyon
NFC

Var

GPS

VAR

Tasarım
Su Sıçrama Dayanıklılık

IPX8

Batarya
Batarya Kapasitesi

4000-4500 mAh

Bu ürünle toplam 5 yorum yapıldı.

(5) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • Cep telefonlarında anlaşmalı bankaların kurumsal ticari kartlarına taksit imkanı

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 28.599 TL 28.599 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 28.599 TL 28.599 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı