• Dahili Hafıza: 256 GB
 • Ekran Boyutu: 6.8 inch
 • Mobil Ram Boyutu (GB): 12 GB
 • Ekran Boyutu Aralığı: 6.6 inç - 7.0 inç
 • İşletim Sistemi Türü: Android
 • Pil Gücü: 5000 mAh
 • Yüz Tanıma: Var
 • Kamera Çözünürlük: 200 MP
SM-S928BZKCTUR / 143389

Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256 Gb Akılı Telefon Titanyum Siyah

69.999 TL
Dahili Hafıza
0 saat 0 dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoda.
0 saat 0 dakika içinde sipariş verirseniz yarın kargoda.

?
Teslimat Seçenekleri
Standart teslimat (ücretsiz): Yurtiçi ve Kolay Gelsin kargo ile verilen siparişler ortalama 2 iş gününde gününde tarafınıza teslim edilir.
Mağazadan teslim: Dilediğiniz mağazamızdan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
Eskiyi Getir Yeniyi Götür
Eski telefonunuzu alıyoruz, yepyeni telefonunuzu benzersiz değişim fırsatlarıyla veriyoruz!
Faydalan
Garanti Süresini Uzatmak İster misiniz ?
Ek Garanti Nedir?
+1 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

11.500 TL
+2 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

15.500 TL
+3 yıl Ek Garanti

İlk Yıl Sigorta Dahil i

16.999 TL
Dahili Hafıza:
Ekran Boyutu:
Pil Gücü:

S23 ultradan S24 ultraya geçtim. İki telefon arasında çok fazla fark yok. Yalnız s24 ultranın titanyum kasası telefonun her zaman soğuk kalmasını sağlıyor. Ekranın düz olması güzel olmuş, ekran koruyucuları takmak ve s Pen kullanımı için yararlı. Yapay zekayı her yerde görüyorsunuz. Ekran parlaklığı mükemmel. Seste de bariz bir artış var, daha güçlü olmuş diyebilirim. Diğer ozellikler s23 ultra ile aynı denilebilir. Ben orijinal Samsung kılıfı aldım, çok sağlam ve malzemesi kaliteli ancak telefonu çıplak kullanmak sanki daha iyi. Kılıf çok kabalaştırdı. Fibabanka ile 3 taksitte alınıyor. Tavsiye ederim.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Samsung Galaxy S24 Ultra Özellikleri

Samsung Galaxy S24 Ultra 12/256 Gb Akılı Telefon Titanyum Siyah
 

SAMSUNG GALAXY S24 ULTRA

 
Galaxy AI ile yapay zeka çağı başladı

 

Live Translate. İletişim kurmanın en kolay yolu

Live Translate sayesinde artık telefondayken gerçek zamanlı çeviri alabilirsiniz. Dil bariyerlerini ortadan kaldırın. Siz kendi dilinizde konuşun karşı taraf aynı anda kendi diline çevrilmiş halini duysun.
 
*Live translate için bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabı'na giriş yapılması gerekir. Live Translate yalnızca önceden yüklenmiş Samsung Telefon uygulamasında kullanılabilir. Bazı diller için dil paketi indirilmesi gerekebilir. Özelliğin kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.

Google ile Circle to Search: Aradığını bul

Circle to Search ile arama yapmanın yeni bir yolunu keşfedin.
 
Ne olduğunu merak ettiğiniz bir bitkinin fotoğrafına mı rastladınız? Daire içine alın ve ta-da, Google Arama sonuçlarını göreceksiniz. Artık sosyal medya uygulamasından çıkmadan hızlı bir şekilde arama sonuçlarını görebilirsiniz.
 
*Sahneler kısaltılmıştır ve görüntüler tanıtım amaçlıdır. Sonuçlar sadece açıklama amaçlıdır. Sonuçlar görsel eşleşmelere bağlı olarak değişebilir. İnternet bağlantısı gerektirir. Kullanıcıların Android'i en son sürüme güncellemeleri gerekebilir. Ürün işlevselliği uygulamanıza ve cihaz ayarlarınıza bağlı değişebilir. Bazı özellikler belirli uygulamalarla uyumlu olmayabilir. Hizmetler ülkeye ve dile göre değişir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.

Yapay zekanın gücüyle notları göz açıp kapayıncaya kadar kısaltın

İster jet hızıyla yazıyor ister yavaşça bir şeyler not alıyor olun, Not Asistanı uzun bir metni sizin için kısaltır. Sadece yazmaya başlayın ve daha sonra net, gözden geçirmesi kolay bir özet haline getirin.
 
*Not Asistanı bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabı'na giriş yapılmasını gerektirir. Karakter sınırı geçerlidir. Özelliğin kullanılabilirliği dile göre değişebilir. Sonuçların doğruluğu garanti edilmez.

Foto Asistanı Boyutlandırın ve rötuş yapın.

Yeri yanlış olan bir şey mi var? Çekim bittiğinde yerini değiştirin. Yapay zeka destekli yeni düzenleme seçenekleri, nesnelerin yerini değiştirmek ve geride bıraktıkları alanı akıllıca doldurarak istediğiniz fotoğrafı elde etmenizi sağlar.
 
*Yaratıcı Düzenleme bir ağ bağlantısı ve Samsung Hesabı'na giriş yapılmasını gerektirir. Yaratıcı Düzenleme ile yapılan düzenleme sonrasında, 12 MP'ye kadar yeniden boyutlandırılmış bir fotoğraf elde edilir. Görüntünün yapay zeka tarafından oluşturulduğunu belirtmek için kaydedildikten sonra görsel üzerine görünür bir filigran eklenir. Oluşturulan görselin doğruluğu ve güvenilirliği garanti edilmez.

Şimdiye kadarki en güçlü Quad Tele zoom

Uzun mesafe çekimleri için endişe etmeyin. Artık optik veya optik kalitesinde zoom ile 2x, 3x, 5x ve hatta 10x yakın çekim yapabilirsiniz. Ayrıca, yeni ve güçlü Tele OIS, daha az yakınlaştırma bulanıklığı için çekimi sabitlemek üzere eskisinden daha geniş bir yapıya sahip.
 
*3x ve 5x mesafeler optik zoom. 2x ve 10x mesafeler ise optik kalitesinde zoom'dur.
*Kamera Asistanı uygulamasındaki ayarlardan 2x zoom etkinleştirilmelidir. Kamera Asistanı Galaxy Store'dan indirilebilir.
*Optik kalitesinde zoom, Adaptive Pixel sensörü tarafından etkinleştirilir.
*Galaxy S23 Ultra ile kıyaslandığında.
 

Şimdiye kadarki en hiper-realist mobil oyun deneyimi

Galaxy için geliştirilen yeni Snapdragon® 8 Gen 3 ile zafer sizin olabilir. Daha hızlı işlemci, istediğiniz tüm oyunlar için ihtiyacınız olan gücü sağlar. Hiper-realist gölgeler ve yansımalar için ışın izleme ile üstün grafik sonuçlar gerçek zamanlı olarak karşınızda.
 
*Galaxy S23 Ultra ile kıyaslandığında.
*Snapdragon markalı ürünler Qualcomm Technologies, Inc. ve/veya iştiraklerinin ürünleridir.
*Galaxy S24 Ultra'nın Buhar Haznesi, Galaxy S23 Ultra'nınkinden %92 daha büyüktür.
*Galaxy S23 Ultra ile karşılaştırıldığında AP performans iyileştirmeleri gösterilmiştir. Gerçek performans kullanıcı ortamına, koşullara ve önceden yüklenmiş yazılım ve uygulamalara bağlı değişebilir.
 

Geçiş yapmak çok kolay

Smart Switch sayesinde, diğer telefonlardan geçseniz bile fotoğraflarınız, kişileriniz, takviminiz ve uygulamalarınız sizinle kalır.
 
*Android™ cihazlardan kablolu aktarımlar için alıcı cihazın Android™ 4.3 veya üzeri, gönderen cihazın ise Android 4.3™ veya üzeri bir sürüme sahip olması gerekir. Aktarımlar kablosuz bir bağlantı aracılığıyla kablo gerektirmeden tamamlanabilir. Kablosuz bağlantılar için, alıcı cihazın Android™ 4.0 veya daha yeni bir sürüme ve gönderen cihazın Android™ 4.0 veya daha yeni bir sürüme sahip olması gerekir. Alıcı Galaxy cihazında "Ayarlar "dan Smart Switch Mobile'ı açın veya Galaxy Store'dan Smart Switch Mobile uygulamasını indirin. Mevcut veri ve içerik, aktarım yöntemine göre değişebilir.
 
*iOS'tan kablolu aktarımlar için alıcı cihazın Android™ 4.3 veya üzeri, gönderen cihazın ise iOS 5 veya üzeri olması gerekir. Aktarımlar kablosuz bağlantı veya iCloud aracılığıyla kablo olmadan tamamlanabilir. Kablosuz bağlantılar için alıcı cihazda Android™ 4.0 veya üzeri, gönderen cihazda ise iOS 12 veya üzeri olmalıdır. iCloud aktarımları için alıcı cihazda Android™ 4.0 veya üzeri, gönderen cihazda ise iOS 5 veya üzeri olmalıdır. Alıcı Galaxy cihazında "Ayarlar "dan Smart Switch Mobile'ı açın veya Galaxy Store'dan Smart Switch Mobile uygulamasını indirin. Kablosuz aktarımlar için iPhone veya iPad'inize App Store'dan iOS için Smart Switch uygulamasını indirin. Mevcut veri ve içerik, aktarım yöntemine göre değişebilir.
 
*Farklı veri gruplarını aynı anda aktarırken kablolu bağlantı kullanılması önerilir.

Samsung Galaxy S24 Ultra

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S24 Ultra eşsiz özellikleriyle satışa çıkıyor! Samsung Galaxy S24 Ultra fiyatı, sınırları aşan güç ve estetik görünümüyle kullanıcılara üstün performans deneyimi sunacak. Galaxy S24 Ultra ile yapay zeka çağı başlıyor! S24 Ultra güvenli alışveriş deneyimi için vatanbilgisayar.com ‘da.

 

Samsung Galaxy S24 Ultra Özellikleri;

 

• 200 MP yapay zeka destekli ana kamerasıyla her bir karede ayrıntıları, renk zenginliğini ve profesyonelliği ön plana çıkaracak!

• S24 Ultra, 100x zoom özelliği ile uzaktaki detayları keşfetmek ve her anı yakalamaya fırsat tanıyor. Galaxy S24 Ultra ‘da çekim performansınızı en üst düzeye taşıyacak olan 2x/3x/5x/10x dörtlü telefoto lens bulunuyor.

• Samsung Galaxy S24 Ultra, performans sınırlarını zorlamak için Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ile güçlendirildi. Kullanıcılara hız, akıcılık, ve oyun deneyimlerinde üstün performans sunarak kullanıcı deneyimini en üst düzeye taşıyor.

• 5000 mAh bataryasıyla uzun süreli pil ömrü, hızlı şarj desteği ve uzun süreli kullanım imkanı sağlıyor. 0’dan %65’e kadar yaklaşık 30 dakikada şarj edebiliyor.

• Android 14 ile yapay zeka çağı başlıyor! Samsung Galaxy S24 Ultra Android 14 yapay zeka destekli işletim sistemi teknolojinin en güncel ve yenilikçi halini sunuyor.

İşlemci Tipi

İşlemci Hızı

3.36GHz,2.8GHz,2GHz

İşlemci Türü

Qualcomm | SM8650

İşlemci Sayısı

8 Çekirdek

İşlemci Hızı Aralığı

3.36GHz,2.8GHz,2GHz

Ekran Özellikleri

Ekran Boyutu

6.8 inch

Ekran Boyutu Aralığı

6.6 inç - 7.0 inç

Ekran Çözünürlüğü (px)

3120X1440 (Quad HD+)

Ekran Özellikleri

Dynamic AMOLED 2X

Ekran Özellikleri

Renkli Ekran

Ekran Yenileme Hızı

120 Hz

Kamera Özellikleri

Kamera Çözünürlük

200 MP

Kamera Çözünürlük Aralığı

50 mp

Digital Zoom

Var

Ön Kamera Çözünürlüğü

200 MP

Ön Kamera Çöz. Aralığı

120 MP ve üstü

Ağır Çekim Video Kaydı

Var

Otomatik Odaklama

Var

Video Kayıt Çözünürlüğü

8K 60FPS

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Şebeke Frekansı

5G

Wi-Fi standartları

Wi-Fi 7 802.11 a/b/g/n/ac/ax/be 2.4G+5GHz+6GHz, EHT320, MIMO, 4096-QAM

Güç

Pil Gücü

5000 mAh

  İzle

Kablosuz Şarj

Var

Multimedya

Yüz Tanıma

Var

Suya Dayanıklılık

Var

Parmak İzi Okuyucusu

Var

Bellek

Dahili Hafıza

256 GB

Mobil Ram Boyutu (GB)

12 GB

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi Türü

Android

Genel Özellikler

Cep Telefonu Modeli

s24 ultra

Renk Grubu

Siyah

Kutu İçeriği

USB Kablosu (Type-C'den Type-C'ye), garanti belgesi, sim çıkarma iğnesi

Renk

Siyah

Garanti

24

Menşei

Vietnam

Ağırlık & boyutlar

Ağırlık

233 gr

Genişlik

79 mm

Kalınlık

8,6 mm

Yükseklik

162,3 mm

Bu ürünle toplam 19 yorum yapıldı.

(19) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • Cep telefonlarında anlaşmalı bankaların kurumsal ticari kartlarına taksit imkanı

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Maximum Kart'ınızla tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 500 TL indirim kazanın! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 69.999 TL 69.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 69.999 TL 69.999 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı