En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

PHILIPS Ütüler

PHILIPS Ütü fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi kazanlı ütü, buharlı ütü ve taksit seçenekleri için tıklayın!

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ARZUM (6)
BRAUN (3)
FAKIR (7)
PHILIPS (20)
TEFAL (10)
Fiyat Aralığı Bilgi
Güç Bilgi
2700 W (2)
2100 W (3)
2300 W (1)
2400 W (5)
2600 W (3)
3000 W (6)
Kelime ile Filtrele Bilgi
Şok Buhar (g/dk) Bilgi
Taban Bilgi
Seçimleriniz
20 ÜRÜN
Markalar
PHILIPS Küçük Ev Aletleri Elektrikli Ev Aletleri Ütüler modellerinde 20 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:20 
 

Ütüler

Ütüler kıyafetlerimizin şık ve güzel görünmesini sağlar. Ütü, genellikle elektrik ile ısınır ve kırışık kumaşları düz duruma getirir.

Ütülerin güç (Watt) özellikleri vardır. Bu özellik, ütünün ısınma süresini ifade etmektedir. Örneğin; 2800 Watt özelliğine sahip bir ütü, 2200 Watt özelliğine sahip bir ütüden daha çabuk ısınır ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ancak Watt özelliği yükseldikçe harcadığınız elektrik de artmaktadır. Kazanlı ütülerin maliyeti daha yüksektir ancak çok fazla ütülenmesi gereken kıyafetiniz varsa size kolaylık sağlamaktadır. Kalabalık aileler için kazanlı ütüler daha çok tercih edilmektedir. Aynı zamanda kırışıklıkların daha kolay açılmasını sağlar. Buhar kazanlı ütülerin su haznesi, buharlı ütülere göre daha yüksektir. Bu sayede tek seferde daha fazla buhar üretilmesini sağlar. Su haznesinin büyük olması, su doldurmanız gereken süreyi geciktirir ve kesintisiz bir ütü deneyimi sağlar. Buhar kazanlı bir ütü satın alırken basınç kapasitesinin (bar) yüksek olmasına dikkat etmeniz gerekir. Fazla kıyafet ütülemiyorsanız buharlı bir ütü ihtiyacınızı karşılayabilir. Buharlı bir ütü ile kıyafetinizi hızlı bir şekilde ütüleyip, dışarı çıkabilirsiniz. Ütülerin kablo uzunlukları değişiklik gösterebilmektedir. Uzun kabloya sahip bir ütü, işinizi kolaylaştırabilir.

Alüminyum, yapışmaz teflon, paslanmaz çelik, seramik taban bazı ütü tabanı çeşitlerindendir. Seramik taban günümüzde daha çok tercih edilmektedir. Tabanı çelik olan ütüler düğme ve fermuara zarar verebilir. Yapışmaz teflon taban ütüler kıyafetler üzerinde kolayca kayarak rahat bir ütü deneyimi sağlar. Alüminyum tabanlı ütüler ise belirli bir süre sonra yapışkanlık yapabilir. Ütüler güvenlik önlemleri konusunda size yardımcı olabiliyor. Otomatik kapanma özelliğine sahip bir ütü tercih etmeniz, dalgın bir anınızda olası bir faciayı önleyebilir. Ütünüzün temizliğine dikkat ederek ömrünün uzamasını sağlayabilirsiniz. Otomatik temizleme özelliği bulunan ütüler, kireç temizleme işlemini kısa sürede sizin için yapabilmektedir.

Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markaları sizlerle buluşturur. Kaliteli bir ütü sahibi olmak için kampanyalarımızı takip edebilirsiniz. Buharlı ütüler ve kazanlı ütüler arasından modelleri inceleyebilir ve ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Arnica, Arzum, Fakir, Philips, Sinbo, Tefal ve birçok marka ütü, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.