• İşletim Sistemi Türü: Android
 • Pil Gücü: 4500 mAh
 • Kamera Çözünürlük: 64 MP+2 MP+2 MP
 • İşlemci Hızı: 4 x A73 2.4 GHz + 4 x A53 1.9 GHz
 • Suya Dayanıklılık: Yok
 • Ekran Boyu Aralığı: 6.1 inch – 6.5 inch
 • İşlemci Türü: Qualcomm Snapdragon 680
 • İşlemci Sayısı: 8 Çekirdek
CPH2363_Siyah / 134301

OPPO Reno7 (8GB+128GB) Akıllı Telefon Kozmik Siyah

Kutu içeriğinde şarj adaptörü bulunmamaktadır.

11.185 TL
Renk
Bu ürün tükendi. Yukarıdaki diğer seçenekleri satın alabilirsiniz.

?
Eskiyi Getir Yeniyi Götür
Eski telefonunuzu alıyoruz, yepyeni telefonunuzu benzersiz değişim fırsatlarıyla veriyoruz!
Faydalan
Pil Gücü:

guzel telefon çok hafif ama kapatma tusu kendı basına işe yaramıyor çok sacma ses açma ve kapatma tusunu birlikte basınca kapatma yeniden baslat vs cıkıyor odada işkence sarj baslıgı ve kulaklık yok sadece sarj kablosu var

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

OPPO Reno7 (8GB+128GB) Kozmik Özellikleri

OPPO Reno7 (8GB+128GB) Akıllı Telefon Kozmik Siyah
 

OPPO RENO 7

İlham Yanı Başında!

IMX709 İLE ULTRA ALGILAYICI SELFİE

Özel Sürüm: En İyi Ön Kamera Görüntü Sensörü
 
OPPO tarafından özel olarak tasarlanan ve Sony donanımıyla üretilen IMX709 ön kamera görüntü sensörü, daha yüksek düzeyde ışık yakalama yeteneğine sahiptir. Daha fazla ışık yakalayarak, parlak ve net görüntüler çekmenizi sağlar.

OPPO'NUN YENİ NESİL RGBW SENSÖRÜ

Standart RGGB sensörü ile karşılaştırıldığında bu yeni nesil RGBW sensörü, ışığa daha duyarlı beyaz pikseller sunarak %60 oranında daha fazla ışık yakalar.¹
 

SELFIE HDR

Profesyonel Selfieler Çekin
 
Yapay zeka destekli kamera, özellikle arkadan aydınlatmalı sahnelerde parlaklığı optimize etmek için otomatik olarak ayarlanır ve çok daha net ayrıntılara sahip selfieler elde edersiniz.
 

BOKEH PARLAK PORTRE

Işığı Lehinize Kullanın!
 
Bulanıklaştırmak için tek dokunuş yeterli! Gelişmiş algoritmamız, arka planınızı hassas bir şekilde odaktan çıkaracak ve size harika bir bokeh efekti sunacaktır. Tek bir dokunuşla kendi DSLR benzeri şaheserinizi yaratabilirsiniz.
 
* Bokeh Parlak Portresi arka kamerada da mevcuttur.
 

PORTRE RÖTUŞ

Doğal Güzelliğinizi Yakalayın
 
OPPO Reno7'nin daha doğru güzellik geliştirmeleri için kullandığı 390'dan fazla yüz algılama noktası vardır. Özelleştirilmiş şablonumuz, 8 güzellik aracı ve 100 seviye ile daima en iyi şekilde görünmenizi sağlamak üzere optimize edilmiştir.

ARKA KAMERA

64MP YAPAY ZEKA ÜÇLÜ KAMERA
 
64 MP Ana Kamera
 
2 MP Mikrolens
 
2 MP Derinlik Kamerası
Her Işık Koşulunda Net Fotoğraflar
64 MP Ana Kamera, her sahnenin bir başyapıt ve her çekimin ise kusursuz olmasını garanti ederek yepyeni bir netlik düzeyi sunar.
 
Ultra Net 108 MP Görüntü
Ultra Net 108MP Görüntü, daha önce hiç olmadığı kadar net bir doku sunar. Bu inanılmaz çözünürlük, bir başka harika fotoğraf elde etmek için, çektiğiniz fotoğrafın herhangi bir bölümünü yakınlaştırmanıza olanak tanır.
 
Hızlı Anlık Görüntü
Hareketli veya hareketsiz olması farketmeksizin çoklu kare yakalama modu netlik sağlar ve bulanıklığı azaltır.
 

MİKROLENS

Mikro, Yeni Makrodur
 
Her ayrıntıyı keşfetmek için 30x'e kadar büyütmeye sahip mikro lensli kamerayı kullanın.² Genişletilmiş odak lensi yelpazesiyle parmaklarınızın ucundaki benzersiz mikro evreni keşfedin.
 

Fiberglass Deri Tasarım³

Yüksek Kaliteli, Şık ve Güçlü
 
Onlarca prosedür, onu hafif kılan ve birinci sınıf bir dokunuş veren ve endüstride bir ilk olan Fiberglass Deri Tasarımımızın ortaya çıkışına tanıklık ediyor. Tüm bunların yanı sıra birçok katı test ise dayanıklılığını ve güvenilirliğini garanti ediyor.
 

ULTRA İNCE RETRO TASARIM

Yörünge Işığı
Yörünge Işığı, size gelen aramaları, yeni bildirimleri ve daha fazlasını hatırlatmak için bir galaksi gibi parlayacak.
 
Düz kenarlı çerçeve ve kamera modülü çubuğu ile klasik estetik bir arada. Ancak modern yaşamın gereksinimlerine de gereken özeni gösterdik ve bu ultra ince tasarımı saatlerce bile elinizde tutsanız, çok rahat olduğunu göreceksiniz.

PÜRÜZSÜZ DENEYİM

Sorunsuz Bir Deneyim için Optimize Edilmiş Çalışma
 
ColorOS ve Android tabanlı Yapay Zeka Sistem Güçlendirici, telefonunuzun her zaman tepki vermesini ve en iyi performansı göstermesini sağlar.

RAM ARTTIRMALI QUALCOMM SNAPDRAGON

Hızlı. Verimli. Uzun ömürlü.
 
Yeni nesil Qualcomm® Snapdragon™ 6nm işlemci, güç tasarrufu sağlarken uzun süreli üstün performans sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kullanılmayan ROM'dan 5 GB'a kadar ödünç alan RAM Genişletme, en sevdiğiniz uygulamalarınız arasında geçiş yaparken size sorunsuz bir telefon performansı sağlar.
 

33W SUPERVOOC™ & 4500mAh PİL

Daima Yüksek Güç
 
33W SUPERVOOC™ ve 4500mAh Büyük Pil kombinasyonu ile asla şarjınızın bitmesinden endişe etmeyin¹⁰. 5 dakikalık şarjla 100 dakikalık video izleme¹¹ süresi elde edin ve 15 dakikada ise %32'a kadar şarj edin.¹²
 

90Hz AMOLED GÖZ YORMAYAN EKRAN

Renkli Dünyayı Gözlerinizle Kucaklayın
 
6.4" delikli ekran¹³, 90Hz yenileme hızı ve 180Hz dokunmatik örnekleme¹⁴ ile kolay etkileşimler ve yüksek tepki ile daha yumuşak bir gezinme sağlar. AMOLED FHD+ göz koruma ekranı, gözlerinizi zararlı mavi ışıktan korur.

OPPO KALİTESİ

OPPO size daima güvenebileceğiniz ürünler sunmaya çalışır. OPPO Reno7 size ulaşmadan önce birinci sınıf güvenlik, dayanıklılık ve işlevsellik sağlamak için düşme, suya dayanıklılık, radyasyon, hava koşulları, hafif düşme ve sinyal dahil altı ana testten geçmiştir.

IPX4 Suya Dayanıklı

OPPO Reno7 ile artık su kaynaklı telefon arızaları konusunda endişelenmemize gerek yok. IPX4, bu telefonun herhangi bir yönden gelen su sıçramalarından dolayı zarar görmeyeceği anlamına gelir.¹⁷

SÜRÜKLEYİCİ OYUN DENEYİMİ

Yapay Zeka Kare Hızı Sabitleyici
Akıllı çerçeve sabitleyici, yüksek sistem yükleri altında sabit kare hızları sağlar ve daha akıcı bir oyun deneyimi için cihazınızın aşırı ısınmasını veya yavaşlamasını engeller.
 
Oyun Odak Modu
Sürükleyici bir oyun deneyimi için Oyun Odak Modu sayesinde dikkatinizi hiçbir şekilde dağılmadan kazanmaya odaklanın. Çağrıları, bildirimleri ve navigasyon hareketlerini kısıtlayarak rahatsız edilmemeyi seçin ve böylece hiçbir kritik anı kaçırmayın.

Hava Hareketleri

Elleriniz dolu mu? Sorun değil. Akıllı sensör, aramaları yanıtlamak ve en sevdiğiniz sosyal medya uygulamalarında gezinmek için havada kaydırma hareketlerini etkinleştirir.¹⁹

Uyarlanabilir Uyku

Sensör ekrana bakıp bakmadığınızı algılar ve siz bakarken ekran kapanmaz.²⁰
 

Ekran Çevirisi

105 dil desteğiyle dil engellerini aşın. Tam ekran özelliği ile metin ve görsellerin çevirisi kolaylıkla yapılabilir.
 

Akıllı Bildirim Gizleme

Ekrana birden fazla kişinin baktığı tespit edildiğinde bildirimler geri çekilerek gizlenir.²¹
 

Gizlilik için Güvenlik Kimlik Doğrulaması

Kullanıcı veri depolama şifrelemesini, iletim şifrelemesini, hassas verilerin kimliğini gizlemeyi ve daha fazlasını uygulamak için güvenli şifreleme teknolojisini kullanıyoruz.
 
Açıklamalar:
1. Veriler OPPO laboratuvarlarından alınmaktadır. Gerçek veriler, test yazılımı sürümü ve özel test ortamı nedeniyle biraz farklılık gösterebilmektedir.
2. Mikrolens kamera büyütmesi, ekrandaki bir nesnenin boyutunun gerçek boyutuna oranını ifade etmektedir.
3. Fiberglass Deri Tasarım yalnızca Gün Batımı Turuncusu versiyonunda kullanılmaktadır.
4. Burada yer alan veriler yalnızca laboratuvar test verileridir, günlük kullanım için kalite garantisi yerine geçmemektedir. Gerçek durum, belirli test ortamlarına bağlı olarak biraz değişebilmektedir.
5. Kalınlık ve ağırlık, OPPO laboratuvarlarında toplanan verilere dayanmaktadır. Gerçek boyut ve ağırlık, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir.
6. Tüm veriler, laboratuvarlar tarafından belirli koşullar altında gerçekleştirilen testler aracılığıyla elde edilmiştir ve yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek veriler; gerçek uygulama ortamı, cihazlar ve yazılım sürümleri nedeniyle değişebilmektedir. Tüm veriler gerçek kullanıma tabidir.
7. Qualcomm® Snapdragon™ 680 4G Mobil Platform bilgileri Qualcomm® resmi web sitesinden alınmıştır. Ve buradaki görüntü yalnızca referans amaçlıdır. Lütfen gerçek ürüne bakınız.
8. RAM Genişletme, orijinal fiziksel RAM'e sanal RAM eklemektedir. Veriler, laboratuvar testinde kullanılan modelden toplanmıştır; gerçek sonuçlar modele bağlı olarak değişebilmektedir.
9. SUPERVOOC marka işareti ve logoları, OPPO Mobile Telecommunications Corp., Ltd.'ye ait ticari markalardır.
10. Eşdeğer pil kapasitesi 4500 mAh'dir (tipik değer). Buradaki görüntü sadece referans amaçlıdır. Lütfen gerçek ürüne bakınız.
11. "5 dakika şarj etme ile 100 dakika video izleme" ifadesi laboratuvar koşullarında gerçekleştirilmiştir. Gerçek sonuçlar, test ortamındaki farklılıklar nedeniyle değişebilmektedir.
12. OPPO laboratuvarlarında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır. "%100", ekranda görüntülenen pil seviyesinin %100'e ulaşması olarak tanımlanmaktadır. Gerçek şarj süresi, ortamdaki veya bireysel cihazlardaki farklılıklar nedeniyle (ısı değişimleri, pil yaşı vb.) değişebilmektedir.
13. Ekran boyutu çapraz olarak ölçülür. Yuvarlatılmış köşeler ve kamera deliği nedeniyle gerçek görüntülenebilir alan daha azdır.
14. Ayarlar'da 90Hz veya 60Hz modunu seçebilirsiniz. 90 Hz modunu seçtiğinizde, uyumluluk sorunları nedeniyle bazı uygulamalar 60 Hz yenileme hızında çalışmaktadır.
15. Reno7'nin ekranı, mavi ışığın zararlı etkilerini azaltma yeteneğine dayalı olarak SGS tarafından Göz Koruma Sertifikası almıştır. Bu sertifika https://www.sgs.com adresinde bulunabilir.
16. Burada yer alan veriler yalnızca laboratuvar test verileridir, günlük kullanım için kalite garantisi yerine geçmemektedir. Gerçek durum, belirli test ortamlarına, test yazılım sürümüne ya da belirli bir sürüme bağlı olarak biraz değişebilmektedir.
17. Günlük kullanımda kalite garantisi olarak değil, OPPO laboratuvarlarında gerçekleştirilen testlere dayanmaktadır. Gerçek durum, test yazılımı sürümüne, belirli test ortamına ve belirli sürüme bağlı olarak biraz değişecektir.
18. Yapay Zeka Kare Hızı Sabitleyici özelliği yalnızca LOLM, Mobile Legend, Free Fire, PUBG, Subway Surfers, Call of Duty: Mobile ve Genshin Impact oyunları için mevcuttur. Yürürlükteki yasalar, hükümet politikaları ve belirli oyunlar için hizmet şartlarındaki farklılıklar nedeniyle, işlevsellik ve kullanılabilirlik bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak değişebilir.
19. Hava Hareketleri ile gezinme şu anda yalnızca Facebook, Instagram, TikTok ve YouTube uygulamaları için geçerlidir. Hava Hareketleri ile çağrı yanıtlama, yalnızca sesli aramalar için geçerlidir ve görüntülü aramalar ya da üçüncü taraf arama uygulamalar için geçerli değildir.
20. Uyarlanabilir Uyku özelliğinin kullanılması için manuel olarak açılması gerekmektedir.
21. Akıllı Bildirim Gizleme Özelliğinin kullanılması için manuel olarak açılması gerekmektedir.
22. Ürün resimleri sadece referans amaçlıdır. Lütfen gerçek ürüne bakın. Belirli ürün özellikleri ve açıklamaları, tedarikçiler veya üreticilerdeki değişiklikler gibi nedenlerle değişebilir. Sayfadaki veriler OPPO tarafından tasarlanmış teknik parametreler tarafından sağlanır ve test verileri laboratuvarlardan ve tedarikçilerden toplanır. Gerçek koşullarda, veriler test yazılımı sürümüne, belirli test ortamına ve belirli sürüme bağlı olarak biraz farklılık gösterecektir.

İşlemci Tipi

İşlemci Hızı

4 x A73 2.4 GHz + 4 x A53 1.9 GHz

İşlemci Türü

Qualcomm Snapdragon 680

İşlemci Sayısı

8 Çekirdek

İşlemci Hızı Aralığı

2.01 GHz – 2.50 GHz

Ekran Özellikleri

Ekran Boyu Aralığı

6.1 inch – 6.5 inch

Telefon özellikleri

Arka Kamera Sayısı

3

Ön Kamera Sayısı

1

Çift Hat

Var

Kamera Özellikleri

Kamera Çözünürlük

64 MP+2 MP+2 MP

Ön Kamera Çözünürlüğü

32 MP

Otomatik Odaklama

Var

Video Kayıt Çözünürlüğü

6.43" AMOLED FHD (2400 x 1080)

Ağır Çekim Video Kaydı

Yok

Bağlantı Özellikleri + Portlar

Şebeke Frekansı

LTE (4G)

Wi-Fi standartları

Wi-Fi

Güç

Pil Gücü

4500 mAh

  İzle

Multimedya

Suya Dayanıklılık

Yok

İşletim Sistemi

İşletim Sistemi Türü

Android

İşletim Sistemi

Android 12

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Navigasyon

NFC

VAR

Ağırlık & boyutlar

Kalınlık

73.2 mm

Ağırlık

175 gr

Batarya

Pil performansı

4385 mAh

Ekran

Ekran boyutu

6.43 inch

Ekran çözünürlüğü

2400 x 1080

Yazılım

Platform

Android

Kamera

Arka kamera tipi

Üçlü kamera

Ağ Bağlantıları

Sim Kart Yeterliliği

Çift SIM

Tasarım

Form faktörü

Bar

Ürün rengi

Siyah

Depolama birimi

RAM kapasitesi

8 GB

Bu ürünle toplam 10 yorum yapıldı.

(10) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
Bu Ürün Hakkında Soru Sorun

SORU SOR

Soru sorabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • Cep telefonlarında anlaşmalı bankaların kurumsal ticari kartlarına taksit imkanı

 • Garanti Bankası ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir.

 • Paraf ticari kartlarda artı taksit geçerli değildir

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 11.185 TL 11.185 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 11.185 TL 11.185 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
Yukarıda yer alan tablodaki açıklama, taksit tutarı ve toplam geri ödeme tutarındaki bilgiler Şirketimiz tarafından örnek olarak gösterilmektedir. Alışveriş kredinize ilişkin taksit tutarı, faiz oranı, sigorta seçeneği ve geri ödeme tutarı bilgilerine Fibabanka A.Ş.’ne ait web sitesi ve mobil uygulamadan ulaşabilirsiniz.

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
12.000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 12.000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 12.000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 12.000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

Vakıfbank Alışveriş Kredisi

Masterpass üzerinden Vakıfbank müşterileri yararlanabilir.

Alışveriş Kredisi, 10.000 TL’ye kadar olan alışverişlerinizde 3 ay faizsiz vade seçeneğinden yararlanmanızı sağlar. Alışveriş Kredisi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Ödeme adımında Alışveriş Kredisi bölümünde Vakıfbank’ı seçmeniz yeterlidir. Seçiminizin ardından bankanıza ait Masterpass’e kayıtlı kartınızla veya TCKN ile ilerleyebilirsiniz. Banka Politikaları gereği Kredi kullanabilir olmanız halinde çıkacak ekranda size uygun taksit fırsatını seçip kredinizi kullanabilirsiniz

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi kargo le gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Hepsijet XL veya Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Hepsijet XL ile sevk edilen siparişler ortalama 3-4 gün içinde, Horoz lojistik ile sevk edilen siparişleriniz ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin, Yurtiçi, Horoz Lojistik veya Hepsijet XL’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 500 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir.

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), Whatsapp destek 0850 222 56 56 hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak, 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Hattımız’a veya [email protected] mail adresimizden iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1051129816 iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.
 6. 6. Televizyon ve klima iadeleriniz için çağrı merkezimizden 0850 222 56 56 (1), 0850 222 56 56 numaralı Whatsapp Destek Hattımızdan veya [email protected] mail adresimizden bilgi ve destek alabilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10-11 İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak , upd ve driverler hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • WOT oyunu MSI After Burner programı ile test modunda , Mount And Blade 2 ve Metro Exodus oyunları kendi içerisinde bulunan benchmark modları ile çalıştırılarak ve hiçbir şekilde müdahele edilmeden ortalama FPS skorları alınır.
 • Oyunlar önce FHD , artından HD çözünürlükte test edilir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları , cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine sadece W11 olacak, upd. ve driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır.
 • Cihaza steam platformu aracılığı ile PCMark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘CrossMark’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerinde sadece W11 olacak ve upd. driverlar hazır hale getirilecek şekilde ayarlanır
 • Crossmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır
 • Crossmark kurulumu yapıldıktan sonra güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır
 • Başlat arama çubuğundan View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin açık olması gerekir.
 • Crossmark uygulaması açılarak ayarlar kısmında bulunan Iteratıon kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘Cinebench’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın üzerine Cinebench R23 programı yüklenir.
 • Öncelikle Multi Core , sonrasında Single Core testleri uygulanır
Ürün, favori listenize eklendi.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı