Notebook Soğutucu

Notebook stand soğutucu ve özel notebook netbook soğutucuları ve fanları uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri sadece Vatan Bilgisayar'da

Aksesuar Ürünleri kategorisinde Notebook Soğutucu modellerinde 35 adet ürün bulundu.

 

Notebook Soğutucular

Notebooklar, dizaynı gereği bir desktop bilgisayar kadar geniş olmadığından içerisinde bulunan parçalar çalışırken ısındığından ve hava dolaşımı az olduğundan özellikle sıcak havalarda çok fazla ısınırlar. Parçaların normalden fazla ısınması ile bilgisayarınızda kasmalar olabilir. Bunun önüne bir notebook soğutucu kullanılarak geçilebilir. Notebook soğutucu seçerken öncelikle notebookunuzu iyi incelemeniz gerekmektedir. Nerelerde ısınma olduğunu ve notebookun alt kısmındaki deliklerin ve aralıkların konumunu tespit etmeniz gerekmektedir. Sonrasında alacağınız soğutucunun ızgaralarına ve fanlarına bakmanız, bunların notebookunuzla uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekecektir.

ADDISON, INCA, TRUST, XIGMATEK, ZILENCE, ZALMAN gibi markaların notebook soğutucu çeşitlerini ve cazip fiyatlarına Vatan Bilgisayar mağazalarından ve www.vatanbilgisayar.com adresinden inceleyip satın alabilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı