100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Notebook Soğutucu

Notebook stand soğutucu ve özel notebook netbook soğutucuları ve fanları uygun fiyatlar ve taksit seçenekleri sadece Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
ADDISON (7)
INCA (6)
TRUST (3)
XILENCE (1)
ZALMAN (2)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Aksesuar Ürünleri Notebook Soğutucu modellerinde 21 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/2  Ürün Sayısı:21 
ÖZEL ÜRÜN
     

    Notebook Soğutucular

    Notebooklar, dizaynı gereği bir desktop bilgisayar kadar geniş olmadığından içerisinde bulunan parçalar çalışırken ısındığından ve hava dolaşımı az olduğundan özellikle sıcak havalarda çok fazla ısınırlar. Parçaların normalden fazla ısınması ile bilgisayarınızda kasmalar olabilir. Bunun önüne bir notebook soğutucu kullanılarak geçilebilir. Notebook soğutucu seçerken öncelikle notebookunuzu iyi incelemeniz gerekmektedir. Nerelerde ısınma olduğunu ve notebookun alt kısmındaki deliklerin ve aralıkların konumunu tespit etmeniz gerekmektedir. Sonrasında alacağınız soğutucunun ızgaralarına ve fanlarına bakmanız, bunların notebookunuzla uyumlu olup olmadığına bakmanız gerekecektir.

    ADDISON, INCA, TRUST, XIGMATEK, ZILENCE, ZALMAN gibi markaların notebook soğutucu çeşitlerini ve cazip fiyatlarına Vatan Bilgisayar mağazalarından ve www.vatanbilgisayar.com adresinden inceleyip satın alabilirsiniz.