Navigasyon Cihazları

Navigasyon cihazı markaları goldmaster, navking route66, piranha, telefunken, tomtom navigasyon cihazları en uygun fiyatlar ile Vatan Bilgisayar'da

Tüketici Elektroniği kategorisinde Navigasyon Cihazları modellerinde 0 adet ürün bulundu.

ARADIĞINIZ KRİTERLERE
UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

 

Navigasyon Cihazları

Navigasyon cihazı aracınızda seyahat ederken ulaşmak istediğiniz yeri doğru ve kısa yoldan bulmanızı sağlayan bir kılavuzdur. Navigasyon, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bile yön göstererek bulmanızı sağlar. Trafiğin yoğun olduğu yollara girmemenizi sağlar. Yol tarifini sizlere hem sesli yapar hem de navigasyonunuzun ekranında yolun durumunu gösterir. Seslendirme; sağa veya sola girmenizi, hangi kavşaktan döneceğinizi sizlere sesli olarak bildirir. Navigasyon cihazının içindeki programların güncel olmasına dikkat edilmelidir. Yeni yollar, yeni mekânlar açıldığı için navigasyonunuzu güncellemenizde fayda vardır. İçinde bulunan harita göstergesi gitmek istediğiniz yerin yolarını net bir şekilde gösterir. Bir yere ilk gittiğinizde onu hafızasına kaydederek bir dahaki seferinde sizlere otomatik olarak tarif edecektir. Navigasyonunuzu araç bilgisayarınıza bağlayarak da kullanabilirsiniz.

Navigasyon alırken kompakt, istediğiniz yere kurulabilmesine, içindeki programın basit olmasına ve kolay yol tarifi yapabilmesine dikkat edilmelidir. Goldmaster, Navking Route66, Tomtom marka navigasyon cihazlarını incelemek için www.vatanbilgisayar.com adresimizdeki ‘’Navigasyon Cihazları’’ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı