En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Navigasyon Cihazları

Navigasyon cihazı markaları goldmaster, navking route66, piranha, telefunken, tomtom navigasyon cihazları en uygun fiyatlar ile Vatan Bilgisayar'da

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
Fiyat Aralığı Bilgi
Multimedya Özellikler Bilgi
Ekran Boyu Bilgi
Harita Yazılımı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Tüketici Elektroniği Navigasyon Cihazları modellerinde 1 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:1 
ÖZEL ÜRÜN

    Navigasyon Cihazları

    Navigasyon cihazı aracınızda seyahat ederken ulaşmak istediğiniz yeri doğru ve kısa yoldan bulmanızı sağlayan bir kılavuzdur. Navigasyon, daha önce hiç gitmediğiniz bir adresi bile yön göstererek bulmanızı sağlar. Trafiğin yoğun olduğu yollara girmemenizi sağlar. Yol tarifini sizlere hem sesli yapar hem de navigasyonunuzun ekranında yolun durumunu gösterii. Seslendirme; sağa veya sola girmenizi, hangi kavşaktan döneceğinizi sizlere sesli olarak bildirir. Navigasyon cihazının içindeki programların güncel olmasına dikkat edilmelidir. Yeni yollar, yeni mekânlar açıldığı için navigasyonunuzu güncellemenizde fayda vardır. İçinde bulunan harita göstergesi gitmek istediğiniz yerin yolarını net bir şekilde gösterir. Bir yere ilk gittiğinizde onu hafızasına kaydederek bir dahaki seferinde sizlere otomatik olarak tarif edecektir. Navigasyonunuzu araç bilgisayarınıza bağlayarak da kullanabilirsiniz.

    Navigasyon alırken kompakt, istediğiniz yere kurulabilmesine, içindeki programın basit olmasına ve kolay yol tarifi yapabilmesine dikkat edilmelidir. Goldmaster, Navking Route66, Tomtom marka navigasyon cihazlarını incelemek için www.vatanbilgisayar.com adresimizdeki ‘’Navigasyon Cihazları’’ kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.