100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Müzik Aletleri

Müzik aletleri modelleri, bateri, davul, gitar, klavye, mızıka ve piyano gibi müzik enstrümanları uygun fiyat ve taksitlerle Vatan Bilgisayar'da.

Özellik Filtreleme
Markalar Bilgi
CASIO (4)
JWIN (7)
Fiyat Aralığı Bilgi
Kelime ile Filtrele Bilgi
Aksesuar Ürünleri Müzik Aletleri modellerinde 11 adet kayıt bulundu.
Karşılaştır
  Sayfa:1/1  Ürün Sayısı:11 
ÖZEL ÜRÜN
     

    Müzik Aletleri

    Hayatımızda müziğin önemli bir yeri vardır. Müzik yapmak için kullanılan aletlere müzik aleti denir. Telli müzik aleti çeşitlerimizden olan gitar; ahşap gövdeli, altı telli, perdeli ve tellere parmakla, pena ile vurularak çalınan bir müzik aletidir. Klasik, akustik, elektro, bas, perdesiz, 7 telli, 12 telli, lap steel, weissenborn gitar olmak üzeri çeşitleri bulunmaktadır. Mızıka; 1800’lü yıllarda Christian Friedrich Buschmann tarafından bulunmuştur. Üflenen havanın etkisinde titreşerek farklı tonlarda ses veren metal levhacıklar bulunur. Havayı bu levhacıklara üfleyerek ya da içinize çekerek bir hava akımı oluşur. Diatonik mızıka, kromatik mızıka, tremolo mızıka, orkestra melodi mızıka, akor armonika mızıka, chenggong mızıka, akor düdüğü gibi çeşitleri de bulunmaktadır. Org; sesin körükle verilen tahta veya metal borulardan geçerek oluştuğu, klavyeli ve pedallı bir müzik aletidir. Küçük ve büyük ses borularından oluşur. Pedallar borulara hava gönderirken, tuşlar da ait oldukları borulardan istenilen seslerin elde edilmesini sağlar.

     

    Casıo ve Jwin marka müzik aletlerimizi incelemek için www.vatanbilgisayar.com adresimizdeki ‘’Müzik Aletleri’’ kategorimizi inceleyebilirsiniz.