• Soket Tipi: Soket 1151
 • Ram Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3600 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2800 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Z170A GAMING M5 / 78618

MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

6700k ile kullanıyorum performansı gayet iyi.. fabrikasyon o/c profilleri mevcut. 2400mhz ve üzeri RAM kullanmak istediğinizde BIOS üzerinden XMP'yi çalıştırmanız gerek. Aksi takdirde RAM'leriniz 2133Mhz frekansında çalışır. Bazı arkadaşlar display port olmamasından şikayetçi. Bu anakartı satın alacak arkadaş mutlaka ekran kartı satın almıştır. Günümüz ekran kartlarının hepsinde fazlasıyla DisplayPort mevcut. Tümleşik Grafik işlemci için bu anakart zaten gereksiz.

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart

MSI Z170A GAMING M5 INTEL Z170 SOKET 1151 DDR4 3600MHZ(O.C.) USB 3.1 ANAKART ÖZELLİKLERİ

MSI Z170A GAMING M5 ANAKART


OYUNA HÜKMET

Oyuna hükmetmek için güçlü bir sisteme ihtiyacınız var. MSI Enthusiast GAMING anakartlarda bulunan "“M for Master” eki, gerçek anlamda öne çıkan ve sizi oyunda bir sonraki seviyeye taşıyabilecek bir tasarıma sahip olduğunu gösterir.

EŞSİZ BELLEK PERFORMANSI VE KARARLILIK


DDR4 Boost XMP LED

Geleneksel bellek tasarımlarında bellek sinyalleri genellikle diğer bileşenlerin yaydıkları elektromanyetik girişim sinyalleri nedeniyle bozulmaya uğrar ve sistem performansını düşürerek kararsızlaşmasına neden olurlar. MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu tasarım bellek sinyallerinin en iyi performans ve kararlılık için saf bir şekilde iletilmesini sağlar.

 
Ek bir XMP LED ışığı, Extreme Memory Profile teknolojisinin en iyi bellek hızı ve kararlılık ayarları ile devrede olduğunu gösterir.

GAMING DNA TASARIMI


İçten dışa oyun için donatıldı. Detaylara verilen önemi, kırmızı-siyah görünümü ve PCB baskısına kadar herşeyi, gelecek nesil MSI GAMING anakartları bir kez daha öne çıkarıyor.

 

DRAGON HEATSINK

MSI Ejderhasına sahip Dragon Heatsink, elinizde orijinal bir GAMING anakart tuttuğunuzun bir kanıtı.

 

SAĞLAM KAPLAMALI HEATSINK TASARIMI

Sağlam üst sınıf kaplamalı heatsink, stil ve performansı bir arada sunarken sisteminizin en uzun oyun seanslarında bile soğuk kalabilmesini sağlıyor.

EN DÜŞÜK GECİKME İLE OYUNA HÜKMEDİN


MSI GAMING LAN ile rakiplerinizi savaş alanında bozguna uğratmaya hazır olun. Tüm bileşenler her zaman en iyi ve gecikmesiz online oyun deneyim için özenle seçildi.

KILLER™ ILE GERÇEK OYUN AĞI


GAMING DNA'sıyla tasarlanan Killer™ LAN, online ve LAN eSporlarda şampiyona seviyesinde optimize edildi.

 
Yeni Killer E2400 Akıllı Ağ Platformu, Advanced Stream Detect 2.0 ile geliyor; online oyunlar ve yüksek kaliteli medya akışları için maksimum ağ performansı sunuyor. Killer™ LAN oyun trafiğini otomatik olarak algılayıp diğer ağ trafiğine göre daha önce işleyerek otomatik olarak daha hızlı, daha akıcı ve takılmasız bir oyun içi peformans sunar.

OYUN İÇİN OPTİMİZE EDİLMİŞ BANT


GENİŞLİĞİ YÖNETİMİ


Optimize edilmiş trafik önceliği ve düşük gecikme ile size en iyi online oyun deneyimini sunmak için tasarlanmış olan MSI GAMING LAN Manager, gecikmeye karşı duyarlı oyun uygulamalarını otomatik olarak sınıflandırır ve öncelik tanır.

 
MSI GAMING LAN MANAGER

Oyunlara diğer uygulamaların üzerinde öncelik tanır

Uygulamaların trafik önceliklerini yönetme olanağı sunar

Her uygulama için bant genişliği kullanımını özelleştirmenizi sağlar.

LAN PROTECT


15KV'lık akım koruması ile ağınız yıldırım düşmesi veya statik elektrik gibi sebeplerden oluşan ani akım dalgalanmalarına karşı korunur. LAN Protect, size en iyi ağ deneyimini sunacak bir LAN bağlantı tasarımıdır. RJ45 konnektörü içindeki kırmızı LED ışığı, korumanın devrede olduğunu gösterir.

KULAKLARINIZI STÜDYO KALİTESİNDE


SES İLE ÖDÜLLENDİRİN


Nahimic ses teknolojisi ile güçlendirilmiş Audio Boost 3 ile en yüksek ses kalitesini üst sınıf bileşenlerle sunuyoruz. Böylece nefes kesen, kristal berraklığında ses ve müzik deneyimini 8 kanal HD ses veya yüksek empedanslı kulaklıklarla deneyimleyebilir, oyununuza gerçek anlamda hükmedebilirsiniz.

Nahimic Ses Teknolojisi ile Sınırların Ötesini Duyun


Oyun pazarına öncülük etmek için MSI, oyun bilgisayarlarını Nahimic ses teknolojisi ile donatarak ses performansını yeni bir seviyeye taşıyor. Nahimic şimdi yüksek çözünürlüklü 7.1 sanal ses ve geliştirilmiş ses efektleri sunuyor.

 

Gerçekliğin sınırlarını zorlayan bir ses deneyimiYenilikçiliğin zirvesindeki Nahimic ses teknolojisi, kalite ve kesinliğini askeri ve havacılık sektörlerinde bu güne kadar kanıtladı. Şimdi Nahimic, oyun arenasında da ses getirmeye hazır!

Virtual Surround


Sizi aksiyonun tam ortasına yerleştiren 360° ses

 

Voice Leveler

En ufak ses detaylarını bile mükemmel bir şekilde üreten benzersiz ses ve diyalog berraklığı

 

Bass Boost

Yoğunlaştırılmış bas ile son derece güçlü bir ses

 

Noise Gate & Reduction

Mikrofon kalitesi: sürekli ses şiddeti ve gürültü azaltma ile mükemmel diyalog ve algılama yeteneği

 

HD Audio Recorder

Son olarak, Nahimic HD Audio Recorder özelliğini ilk kez tanıtıyor: Bu işlev, stüdyo kalitesinde sesler sunarak yayınladığınız oyunları ölümsüzleştiriyor - hepsi tek bir tıklamayla!

GAME BOOST


Game Boost ile tek bir tuşa basarak sisteminizi anında hızlandırın ve oyunlarda daha fazla FPS değerlerine ulaşın! İsterseniz XMP özellliğini Click BIOS üzerindeki XMP düğmesi ile de devreye sokabilirsiniz.

GAMING HOTKEY


Gaming Hotkey klavyenizi oyunlarda çok daha fonksiyonel hale getirir. Tek yapmanız gereken tuşlara istediğiniz işlevi veya makroyu atamak. Böylece ister tek tuşla sevdiğiniz oyunu başlatın, isterseniz hızaşırtma profilini yükleyin ve overclock yapın. İmkanlarınız sınırsız!

 
Klavyenizdeki herhangi bir tuşu özelleştirin

8 adıma kadar makro programlayabilme

Kullanıcı dostu, kolay arabirim

Tek tuşla favori oyununuzu başlatın

Tek tuşla hız aşırtma

SINIRSIZ ÖZGÜRLÜK, MAKSİMUM KOLAYLIK


En sık kullandığınız ardışık komutları tek tuşla verin. İstediğiniz tuşu kullanmakta özgürsünüz.

Hotkeys


Kendi tuş kombinasyonlarınızı tanımlayın

 

Windows tuşları

İstediğiniz uygulamaayı veya klasörü hızlıca açın

 

MSI® Smart tuşları

Tek dokunuşla oturum açın (program şifreleri)

 

Login Keys

Tek dokunuşla oturum açın (program şifreleri)

2 KAT DAHA HIZLIMSI USB 3.1 GEN2


En sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden eskisinden daha hızlı taşıyın. USB 3.1 Gen2, 10Gb/sn'ye ulaşan inanılmaz veri transfer hızına olanak tanıyor!

 

Benefits

USB 3.1 Gen1'den 2 kat daha hızlıUSB 2.0'den 20 kat daha hızlı10Gb/sn'ye kadar transfer bant genişliğiPC ve çevre aygıtlarınızın transfer hızını arttırır

 

Ters çevrilebilir tasarımlı Type-C konnektör

USB 3.1 Gen2 ile gelen tüm performans artışlarının yanında USB Type-C konnektörün kullanım kolaylığına dah sahipsiniz. Bu ters çevrilebilir konnektör ile USB cihazlarınızı zahmetsizce takabilirsiniz.

SATA EXPRESS İLE HIZLI DEPOLAMA


SATA Express, PCI-Express üzerinden yüksek hızlı depolama sunarak en yeni nesil SSD disklere 16 Gb/sn'ye kadar hız desteği verir.

 

TWIN TURBO TASARIMI

Gen3 x4 ile 32Gb/sn'ye kadar hızlarla Turbo M.2, standart bir SATA III bağlantısında en az 5 kat daha hızlıdır! MSI anakartlarda yıldırım hızında bir sistem açılışı, inanılmaz çabuk açılan oyun ve uygulamaları deneyimleyin.

 

TURBO U.2 HOST CARD (SEÇIME BAĞLI)

U.2 Ana denetleyici kartı, 32 Gb/sn'ye kadar hız sunar ve gelecek nesil 2.5 inç SSD'lerin U.2 konnektörü üzerinden bağlanmasına olanak tanır. Eklenen redriver yongası sayesinde transfer hızını yükseltir.

HIZAŞIRTMA İÇİN TASARLANDI


MSI'ın efsanevi hızaşırtma anakartlarıyla sayısız dünya rekoruna sahip bir geçmişe dayanan bu anakart, damarlarında hızaşırtma taşıyor. OC devre kartından Military Class bileşenlerine kadar kökten uca ağır hızaşırtma için tasarlanmış özellikleri ile MSI anakartınızın sınırları aşmak için üretildiğini biliyorsunuz!

OC ENGINE İLE SINIR GÖKYÜZÜ


OC Engine, MSI Z170 anakartlar için güçlendirildi. Bu harici saat üreteci, kurulumunuzda mümkün olan en yüksek hızaşırtmaya ulaşabilmeniz için gerekli özgürlüğü gerçek anlamda sunuyor. OC Engine 2 aynı zamanda daha düşük kararsızlık ve daha düşük güç tüketimi ile en zorlu koşullarda bile çok daha yüksek kararlılık sunuyor. Sınır gökyüzü!


OC ESSENTIALS


Hızaşırtmacıların "İsviçre Çakısı" ile tanışın! OC Essentials, anakartınızdan en iyi performansı alabilmeniz için kararlılığı arttıran, hata gidermede yardımcı olan, sisteminizin tamamını denetim altında tutmanızı sağlayan ve basit yönetim sağlayan tüm özelliklere sahip bir grup araçtan oluşuyor. Böylece tamamen hızaşırtmaya odaklanabilirsiniz.

STEELSERIES CERTIFIED


MSI & SteelSeries ile en iyi oyun deneyimine hazır olun!

 

Oyun meraklılarına özel ürünler üreten SteelSeries, MIS GAMING anakartlarına resmi olarak "SteelSeries Certified (SSC)"’ onayı verdi. Bu sertifikasyon, MSI GAMING anakartlar ve SteelSeries ürünlerinin performans gereksinimlerine ve kararlılıklarıma bağlı olarak hazırlandı. Yani SteelSeries kulaklığınız, fareniz ve diğer yüksek kaliteli oyun cihazlarınız en iyi MSI GAMING anakartlarla çalışır!

GAMING CERTIFIED


GAMING anakartlarımız oyun laboratuvarlarımızda, internet kafelerde ve dünyanın en iyi eSpor oyuncuları tarafından yine dünyanın en popüler oyunlarıda kararlılık ve en iyi performans için test edilmiştir. 24 saatlik kesintisiz online ve offline oyun testleri ile MSI, tümleşik ağ konfigürasyonu, ses iletimi ve FPS performansını mükemmel bir seviyeye ayarlayarak sizlerin de en iyi oyun performansına ulaşmanızı sağlar.

 
Yalnızca bu testlerden geçen anakartlar GAMING CERTIFIED statüsüne erişir ve gerçek bir MSI GAMING anakart olduklarına dair sertifikalandırılırlar.

MILITARY CLASS 5 BİLEŞENLER


Military Class 5, yüksek kaliteli bileşenlerde en yeni nesildir. Titanium Choke, DrMOS mosfet, Hi-c CAPve Dark CAP, PC'nizin en zor oyun koşullarında bile kararlı çalışmasını sağlar.

 

Titanium Choke

Titanium Choke, Titanyum çekirdeği ile termal ve ısıl toleransta çok daha yüksek başarıya sahiptir. Bu sayede 220 derece sıcaklıkta bile çalışabilir, %40 daha yüksek akım kapasitesine sahiptir ve güç verimliliğinde %30 artışla hızaşırtmada daha yüksek kararlılık sunar.

 

Hi-c CAP

Hi-c CAP, çok ufak boyutlarina ragmen son derece verimli bir kapasitördür. CPU soketi etrafinda genis fanlar kullanmaniza olanak tanimak için yeterli bos alan saglamasinin yaninda %93 enerji verimliligi de sunar. Hi-c CAP kapasitörler sayesinde MSI anakartlar pazarda en yüksek enerji verimliligine sahip anakartlardir.

 

DARK CAP

Aluminyum çekirdek tasarimi ile Dark CAP, üst sinif anakartlarin simgesi

haline gelmistir.Daha düsük ESR (esdeger seri direnç) ve 10 yildan uzun parça ömrüne sahiptir.

BİRDEN FAZLA EKRAN KARTLI SİSTEMLER İÇİN

OPTİMİZE EDİLDİ


SLI /CROSSFIRE DESTEĞİ


Bu anakart, SLI / CrossFire desteği sunar. Optimal PCI-Express yuvası yerleşimi ile daha rahat yerleşim ve hava akışı sağlar.

Böylece SLI veya Crossfire kurulumlarınızda en iyi grafikleri en yüksek FPS ile çalıştırabilir, görüntülerin ekrandan dışarı fırladıklarına şahit olabilirsiniz.

YEPYENİ, ÖDÜL SAHİBİ CLICK BIOS 5


Geliştirilen, ödül sahibi CLICK BIOS 5'i inceleyin ve sisteminizin oyunlarda maksimum performans göstermesi için ayarlayın. MSI CLICK BIOS, UEFI BIOS'un Windows 10 için optimize edilmiş özelliklere sahip yeni neslidir.


Sisteminizi 2 modda kontrol edin: EZ modu, sık kullanılan işlev ve ayarlar için. Advanced modu ise detaylı ve ince ayarlarla sisteminizin performansını arttırmak için


Oyun performansınızı arttırmak için birçok seçenekÖdül alan tasarıma sahip gelece nesil UEFI BIOSYüksek çözünürlüklü, çok dil desteğine sahip, ölçeklendirilebilir Kolay kullanımGeliştirilmiş hızaşırtma

HIZAŞIRTMA ARTIK ÇOK DAHA KOLAY


Hem anakartınız, hem de ekran kartınızda hızaşırtmayı aynı anda kontrol edebileceğiniz MSI® GAMING APP ile rakiplerinizi geride bırakın.


Tercih ettiğiniz modu seçin ve tek bir düğmeye basın:


/ Silent / Gaming / OC /

CPU-Z MSI GAMING EDITION


MSI, CPUID ile birlikte çalışarak MSI GAMING ejderhasının da yer aldığı yeni ve özel bir CPU-Z versiyonu sunuyor. CPU-Z ile CPU hızı, bellek hız ve zamanlamaları, anakart BIOS versiyonu gibi sisteminizin önemli bileşenleri hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Super charger


MSI Super Charger ile, akıllı telefonunuz, tabletiniz veya taşınabilir konsolunuz için sıradan USB şarj cihazlarından daha fazla güç sağlayabilir, böylece PC'nizde oyun oynamadığınız zamanlarda cihazlarınızı şarj ederek duvar prizlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırabilirsiniz.

BAĞLANTI ÖZELLİKLERİ


GAMING silahlarınızdan en iyi şekilde yararlanabilmek için cihazları optimize edilmiş portlara bağladığınızdan emin olun

1.PS/2 Gaming Device Yuvası

2.USB 3.1 Gen 2 Type-A Yuvaları

3.USB 3.1 Gen1 Yuvaları

4.Killer™ LAN Yuvası

5.USB Gaming Device Yuvası

6.DVI Yuvası

7.USB 3.1 Gen2 Type-C Yuvası

8.HDMI Yuvaları

9.USB 3.1 Gen1 Yuvası

10.HD Ses çıkışları ve Optik S/PDIF Çıkışı

Show Off or Just Make for FunBest Live Streaming App Ever


XSplit Gamecaster, oyun anlarinizi kolayca kaydederek Twitch, YouTube ve Ustream gibi birçok kanalda yayinlamaniza olanak tanir. Kullanımı ve öğrenmesi çok kolaydırOyunlarinizi arkadaslarinizla, ailenizle, hatta dünya ile paylasmanizi saglayan kolay kullanimli bu yazilimla ister heyecanli oyun anlarinizi paylasin, ya da isterseniz öylesine kaydedinŞimdi güncellenmiş versiyonu ile oyun videonuzu düzenleyip doğrudan Gamecaster üzerinden sosyal medya sayfalarınızda paylaşabilirsiniz.

GAMING DEVICE PORT


MSI Gaming Device Port, üst kalite oyun farelerinde hiz yeteneklerini sonuna kadar kullanabilmeniz için en iyi baglanti özelliklerini sunar. Böylece oyunlarda fareniz daha akici ve daha hizli tepki verebilir.

 

Oyunlarda

Daha çabuk tepkiÖzelleştirilebilir fare ayarlarıAyarlanabilir fare iletişim hızıDaha akıcı oyun deneyimiHızlı reaksiyon

 

Teknik avantajları

Siradan konnektörlere göre 3 kat daha fazla altinTakma-çikarma islemlerine 10 kat daha dayanikliOksitlenmeyi önler

1. Özellikler bölgelere göre değişiklik gösterebilir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Lütfen özellikler konusunda bölgenizdeki satıcı ile temasa geçiniz.

 
2. Ürün renkleri ekran ayarları ve fotoğraf nedeniyle satılan modelden farklı olabilir.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket 1151

Ram Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

Intel Z170

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3600 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2800 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Genel Özellikler

Garanti

24

Menşei

Çin

Bu ürünle toplam 16 yorum yapıldı.

(16) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 725,33 TL 2.176 TL
4 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 725,33 TL 2.176 TL
4 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.088,00 TL 2.176 TL
3 725,33 TL 2.176 TL
4 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 544,00 TL 2.176 TL
4 544,00 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.176 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.176 TL 2.176 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 725,33 TL 2.176 TL
4 544,00 TL 2.176 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
MSI Z170A GAMING M5 Intel Z170 Soket 1151 DDR4 3600MHz(O.C.) USB 3.1 Anakart

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı