• Menşei: Çin
 • Garanti: 24
 • Ekran Kartı Chipset Marka: NVIDIA®
 • Çekirdek Hızı: 1279 Mhz
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
GTX960 GAMING 2G / 76154

MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.

Dusuk bitve gb de ancak farcry ı 70 fpsde oynatabiliyo(ultra ve 4k da)

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128BİT NVİDİA GEFORCE DX12 EKRAN KARTI ÖZELLİKLERİ

MSI GTX960 GAMING 2G


EN YÜKSEK PERFORMANS GTA V gibi yeni nesil oyunları üst seviye grafik ayarlarda oynamak istiyorsanız MSI GTX 960 GAMING 2G tam size göre. MSI GAMING Ekran kartları kutudan çıkar çıkmaz size en üst seviye performansı vermek için tasarlanmıştır. Daha önceden en uygun frekans için ayarlanmış modellerimiz ve kullanımı kolay hızaşırtma aracımız Gaming App ile oyunlarda yüksek performansın keyfine varırsınız. İçiniz rahat olsun, MSI Gaming App ile yapılan tüm hızaşırtmalar "GARANTİ ALTINDADIR". GTX 960 grafik işlemcide üst seviye performans için şimdi bir MSI GTX 960 GAMING 2G alın ve yeni nesil oyunların keyfini çıkarmaya başlayın.

Yepyeni bir Grand Theft Auto V® deneyimine hazır olun


Rekorları alt üst eden RockStar Games®'in GTA V için tavsiye ettiği ekran kartının iki nesil üstü olan MSI GTX 960 GAMING 2G ile konsollardan çok daha yüksek bir grafik kalitesi ile GTA V'i PC'nizde oynayabileceksiniz. PC sürümü ile daha yüksek çözünürlük ve grafik detayı sunacak olan GTA V'de ayrıca yoğun trafik, daha geniş çizim mesafesi, geliştirilmiş yapay zeka, yeni yaban hayatı ve gelişmiş hava ve hasar efektleri geliyor. Dahası kullanıcı modları ile yepyeni bir deneyim yaşayacaksınız. Bu deneyimin tadını çıkarmak için MSI GTX 960 GAMING 2G biçilmiş kaftan. RockStar Games'in sistem GTA V için yayınladığı sistem tavsiyeleri içiN:

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/203428177-Grand-Theft-Auto-V-PC-System-Specs adresini ziyaret edebilirsiniz.

Twin Frozr V - DAHA SOĞUK, DAHA SESSİZ, DAHA İYİ OYUN KEYFİ


Her yeni grafik işlemci nesli ile performans bir seviye daha artıyor. Aynı şekilde her yeni Twin Frozr nesli ile size daha sessiz ve daha serin çalışan ekran kartları sunuyoruz. MSI olarak tüm kullanıcıların taleplerini değerlendirdik ve sizin için Twin Frozr V soğutma tasarımımızı geliştirdik. Özel tasarım kanatlara sahip güçlü fanları ile daha sessiz çalışırken ekran kartınızı ve üzerindeki bileşenleri mükemmel bir şekilde soğutur.  18 ay boyunca geliştirdiğimiz ve kalite ve kararlılığını internet kafe gibi yoğun kullanım olan mekanlarda test ettiğimiz Twin Frozr V size ihtiyacınız olan performansı verecek. MSI GTX 960 Gaming 2G'de kullanılan Twin Frozr V'in muhteşem soğutma ve sessizlik performansını anlamak için İngiltere'nin ünlü donanım sitesi Bit-tech'in yaptığı karşılaştırmalı testi referans alabilirsiniz. Twin Frozr V soğutmalı MSI GTX 970 Gaming 4G, 100 üzerinden 93 Puan ile diğer tüm rakiplerini geride bırakarak soğutma ve sessizliğinin de katkısıyla BİRİNCİ sıraya yerleşti. Bu da MSI'ın performans ve soğutma tasarımındaki liderliğinin bir işareti. İncelemeyi

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2014/09/19/nvidia-geforce-gtx-970-review/14 adresinde bulabilirsiniz.

Zero Frozr ile "SIFIR SES"


MSI, 7 sene önce ekran kartlarında ilk kez kullanarak sektöre öncülük ettiği sessiz fan teknolojisinin geliştirilmiş sürümü Zero Frozr ile ekran kartının sesini tamamen ortadan kaldırıyor. League of Legends, Dota 2, BioShock Infite ve StarCraft gibi grafik işlemciye aşırı yük bindirmeyen uygulamlarda fanların dönmesi tamamen durdurularak tamamen sessiz 0 dB'lik bir gürültü oranı sunuyor. Grafik işlemci 60 C'yi geçtiğinde ise fanlar yavaşça dönmeye başlayarak sessizliğini ve serinliğini devam ettiriyor. Sadece üst seviyede sahip olabileceğiniz bu teknolojiyi MSI GTX 960 GAMING 2G ile beğeninize sunuyor.

MSI GAMING APP


MSI ekran kartları ile gelen MSI Gaming App ile ekran kartınızın hızını tek tuşa ayarlayabilirsiniz.  3 farklı mod arasında OC modu ile ekran kartınızın limitlerini zorlayabilir, Gaming modu ile oyunların keyfini çıkarabilir, Silent modu ile de geceleri sessizce çalışabilirsiniz. EyeRest bölümü altında bulunan  Scenemax teknolojisi ise görüntü kalitesini iyileştirirken gözünüzün yorulmasını engelleyen seçenekler içerir.

 
OC - Hızaşırtma Modu

GPU ve soğutmayı en üst seviyeye çıkararak ekran kartınızın performansını üst limite çıkarır. Bu ayar ile yapılan hız aşırtmalar GARANTİ altındadır.

 
Gaming - Oyun Modu (Fabrika ayarı)

Oyunların zevkine varabilmeniz için performans ve soğutmayı en ideal dengeye getirir.

 
Silent - Sesiz Modu

Düşük fan sesi ile sessiz bir ortamda geceleri rahatça çalışmanızı sağlar.

MSI Gaming App EyeRest Özelliği


MSI Gaming App ile gelen EyeRest özelliği görüntüyü ihtiyacınıza göre kolayca ayarlamanızı sağlar. Gaming App üzerindeki göz ikonuna basarak bu bölümü kolayca aktif hale getirebilirsiniz.
Eye Rest (Göz dinlendirme) ModuEkranda gözü yoran mavi ışık dengesini azaltarak gözlerinizin daha az yorulmasını sağlar.
Gaming ModuKontrastı artırıp renkleri daha canlı hale getirerek oyunu yapımcılarının görmenizi istediği gibi gösterir.
Movie ModeGamma ve kontrast oranlarını otamatik olarak ayarlayarak film ve videoları en ideal çekilde gösterir.

ÇİFT FANLI SOĞUTMANIN MUCİDİNDEN

Twin Frozr V


Dünyanın ilk çift fanlı ekran kartı soğutucusu olan Twin Frozr, varolduğu günden beri soğutma ve sessizlikte sektöre öncülük etmiştir. Bu özelliğinden ödün vermeyen MSI şimdi sizlere soğutma ve akustik bakımından en gelişmiş termal tasarımı sunuyor.
MSI Twin Frozr V'de bulunan 10 cm çapında iki güçlü Torx fan özel kanatları sayesinde inanılmaz bir hava akımı oluşturur. Bir önceki nesil ile karşılaştırıldığında Twin Frozr V yüzde 5 daha fazla hava akımı sunarken sıcaklığı da 10 °C'ye kadar düşürür.
Bu fanların altında ise fanların üflediği alanı %90 oranında kaplayan dev bir ısıçukuru bulunur. Airflow Control Teknolojisi ise fanlardan gelen hava akımının ısıçukuru ile maksimum temasını sağlayarak soğutma performansını artırır. Isıçukuruna lehimlenmiş ısı borularının GPU ile direkt temasını sağlayan SuperSU mimarisi ısının en hızlı şekilde ekran kartından atılmasını olanak tanır.

TORX FAN


Özel tasarım fan kanatları güçlü ve düzenli bir hava akımı profili oluşturur. 

 

SUPERSU PIPE

Özel tasarım dev ısı boruları ısının GPU ve bileşenlerden hızla uzaklaştırılmasını sağlar.


HYBRID FORZR

GPU 50 °C'nin altındayken fanlar durur, sonrasında ise ısıya göre devirlerini ayarlarlar. 


AIRFLOW CONTROL

Fanların ürettiği hava akımının ısıçukuryla temasını artırarak ısıyı hızlıca uzaklaştırır.

Military Class (Askeri Sınıf) Bileşenler


Performansı belirleyen faktörlerden birisi de kullanılan bileşenlerin kalitesidir. Bu yüzden MSI Gaming serisi ekran kartlarında sadece MIL-STD-810G sertifikasına sahip bileşenler kullanır. ABD ordusu tarafından talep edilen bu sertifika MSI Gaming serisi ekran kartlarındaki bileşenlerin yüksek sıcaklıktan ani şoklara birçok zor koşula dayanıklı olduğunu ispatlar.

 
Hi-c CAP

Hi-c CAP nükleer reaktör ve uydular gibi yüksek dayanıklılık ve kararlılığa ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan çok küçük fakat çok verimli bir kapasitördür.  Yüzde 93 enerji verimliliği sağlarken az yer kaplayarak soğutma için daha geniş bir alan sağlar. Hi-c CAP'leri üst seviye anakartlarında da kullanan MSI pazarda enerji verimliliği en yüksek kartlara sahiptir.

 
Super Ferrite Chokes

Demir çekirdeğe sahip süper geçirgen Super Ferrite boğumlar rakiplere nazaran 35 °C daha soğuk çalışırken enerji verimliliğini %20 oranında artırır. Böylece ekran kartınızın frekansını çok daha yüksek değerlere hızaşırtabilirsiniz.

 
Solid CAP

Alüminyum çekideği ile MSI Katı kapasitörler düşük ESR değeri ile yüksek performans sunarken ağır yükte bile 10 seneye kadar kullanım ömrüne sahiptir.

MSI AFTERBURNER


MSI'ın geliştirdiği Afterburner, dünya çapındaki hızaşırtma yarışmalarının en popüler ekran kartı hızaşırtma aracıdır. Gelen talep üzerine MSI'ın marka bağımsız tüm ekran kartı kullanıcılarına açtığı Afterburner ile ekran kartınız ile ilgili bilgilere kolayca erişebilir, hemen hemen tüm ayarlarını kolayca yapabilirsiniz.

 
TÜRKÇE dahil onlarca dil desteği ile gelen 64 bit uygulamalarla uyumlu Afterburner'ın arayüzünü masaüstünüze uygun bir görsel ile kolayca özelleştirebilirsiniz.  

 
İsterseniz Afterburner'ı iOS veya Android telefonunuza yükleyerek CEP TELEFONUNUZDAN HIZAŞIRTMA yapabilir, beraberinde gelen Kombustor benchmark yazılımı ile ekran kartınızın limitlerini test edebilirsiniz.

MSI Predator


Afterburner ile beraber gelen Predator yazılımı ile oynadığınız oyunları video veya resim olarak kaydedebilir, daha sonra Youtube, Twitch gibi sosyal medya platformları üzerinden arkadaşlarınıza ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu gösterebilirsiniz.

EN YENİ NVIDIA TEKNOLOJİLERİ MSI'DA!


NVIDIA Maxwell™NVIDIA'nın inanılmaz performans ve benzersiz güç verimliliği sunan en gelişmiş mimarisidir. Eski oyunların bile grafik kalitesini yükselten Dinamik Süper Çözünürlük gibi ileri teknoloji özellikler sunar. NVIDIA GPU Boost 2.0Bu yenilikçi teknoloji, oyunculara PC performanslarını hassas kontrollerle maksimum seviyeye çıkarma olanağı sağlar. , NVIDIA Adaptive Vertical SyncAdaptive VSync Yüksek resim karesi hızlarında kopmaları ortadan kaldırmak için VSync'i etkinleştirilir. Düşük resim karesi hızlarında ise takılmaları en aza indirgemek için etkisizleştirilir.

NVIDIA G-SYNC TEKNOLOJİSİ


NVIDIA G-SYNC monitörleri, ekran kopmalarını ve Vsync girdi gecikmelerini ortadan kaldıran devrim niteliğindeki NVIDIA teknolojisine sahiptir ve mevcut monitör panellerinin olanaklarını geliştirerek bugüne kadar hiç görülmeyen en akıcı, en hızlı, en hassas oyun deneyimini yaşatır.

NVIDIA GEFORCE EXPERIENCE


GeForce Experience sizi yeni NVIDIA sürücü sürümleri hakkında otomatik olarak bilgilendirir. Sürücüyü masaüstü bilgisayarınızdan ayrılmadan, tek tıklama ile doğrudan güncelleyebilirsiniz.

 
Oyunlarınızı Otomatik Olarak Optimize Edin.

 GeForce Experience, PC'nize göre optimum ayarları sunmak için NVIDIA bulut veri merkezinin gücünü kullanır. Oyununuzun ayarlarını tek bir tıklama ile optimize edin. Veya tercih ettiğiniz çerçeve hızını veya görüntü kalitesini ayarlamak için kaydırma çubuğunu kullanın.

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Ekran Kartı Özellikleri

Ekran Kartı Chipset Marka

NVIDIA®

  İzle

Çekirdek Hızı

1279 Mhz

VGA Slot

PCI Express 3.0

  İzle

Bu ürünle toplam 60 yorum yapıldı.

(60) Bu Ürün 4 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL

CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 944,00 TL 2.832 TL
4 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 944,00 TL 2.832 TL
4 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 1.416,00 TL 2.832 TL
3 944,00 TL 2.832 TL
4 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
4 708,00 TL 2.832 TL
2 + 2 708,00 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.832 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 2.832 TL 2.832 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 944,00 TL 2.832 TL
4 708,00 TL 2.832 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.
MSI GTX960 GAMING GDDR5 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX12 Ekran Kartı

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı