Mikser

Mikser fiyatları, modelleri mikser seti markaları uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Hemen tıklayın güvenle satın alın.

Mutfak Ürünleri kategorisinde Mikser modellerinde 5 adet ürün bulundu.

Mikserler

Mutfakta sıklıkla kullandığımız, yemekler için kullanacağımız malzemeleri karıştırmaya, çırpmaya ve birbiriyle harmanlanmasına yarayan elektrikli mutfak aletlerinin bir üyesi olan mikserleri, çok farklı teknik özellik ve tasarımlar da piyasa da bulabilirsiniz. Arzum, Grundig, Fakir, Philips ve Tefal gibi markalar tarafından üretilen mikserleri, ihtiyacınıza göre farklı fonksiyonlarda bulabilirsiniz. El mikserlerini, çorba, püre gibi işlemlerde kullanabilirsiniz.

Watt değeri, hız kademe ayarı, paslanmaz çelik yoğurma ve karıştırma aparatları, hamur yoğurucu aparatları gibi fonksiyonları ile mikserler, mutfakta olmazsa olmaz yardımcımız haline geldi. Turbo özelliği ile farklılık kazanmış, birçok farklı hıza kademesine sahip aynı zamanda hafif ve ergonomik tasarımlı mikser ürünlerini vatanbilgisayar.com adresi üzerinden ziyaret edebilir, ihtiyacınıza en uygun özellikteki mikseri kolayca sipariş verebilirsiniz.

Mikserlerde bulunan paslanmaz metal çırpıcıları, normal karıştırma işlemlerinizde, karışımınızı pürüzsüz hale getirmek için kullanabilir, aynı şekilde paslanmaz metal hamur aparatlarını da özellikle kek gibi yiyecekleri hazırlarken yoğurma işleminde kullanabilirsiniz. Mikserinizi, turbo özelliğine getirerek yapmak istediğiniz karıştırma ya da yoğurma işlemlerinizi son derece hızlı ve pratik olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kimi mikser ürünlerinde kullanıcı kolaylığı sağlamak amacıyla düşünülmüş, eject fonksiyonu sayesinde, mikseriniz ile işiniz bittikten sonra veya farklı bir aparat kullanmak için hali hazırda takılı olan aparatı, elinizi sürmeden ve herhangi bir güç harcamadan tek tuş ile mikserden çıkarabilirsiniz. Temel anlamda karıştırma, çırpma ve harmanlama gibi işlemleriniz için çok büyük ebatlı mutfak robotları yerine mikser ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı