Mikrodalga Fırınlar

En uygun fiyatlı indirimli mikrodalga fırınlar en çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da! En kaliteli mikrodalga fırın fiyatları için hemen tıklayın!

Mutfak Ürünleri kategorisinde Mikrodalga Fırınlar modellerinde 0 adet ürün bulundu.

ARADIĞINIZ KRİTERLERE
UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

Mikrodalga Fırınlar

Yiyeceklerin son derece hızlı bir şekilde ısınması için, elektrikli mutfak aletleri kategorisine dahil olan, mikrodalga fırınları kullanabilirsiniz. Hızlı ve pratik olan her şeyin daha çok önem kazandığı bu zamanda, mikrodalga fırınlar ön plana çıkmıştır. Son derece hızlı bir şekilde yiyecek menüsüne sahip olmak için, dondurulmuş yiyecekleri tercih ettiğiniz zaman, mikrodalga fırınlardan yardım alabilirsiniz. Mikrodalga fırınların gril özelliği bulunan modellerinde, ızgaralar yapabilirsiniz aynı zamanda çeşitli yemekleri de pişirebilirsiniz. Artık birçok mutfakta yerini alan mikrodalga fırınlar, güç seviyesi ve watt gücüne göre ayrılabildiği gibi ekstra sahip olduğu dokunmatik ekran, bulaşık makinesinde yıkanabilir parça yapısı gibi özellikleri ile de tercih edilebilir.

Mikrodalga fırınlar ayrıca, ısıtma işlemini olabildiğince elektrikten tasarruf ederek de yapar, bu sayede hem zamandan hem elektrikten kazanmış olursunuz. Ortalama olarak 800 watt gücündeki bir mikrodalga fırın kullanarak birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca bazı mikrodalga fırınların buharlı pişirme özelliği, seramik iç kaplamalı yapısı, aşırı ısınmayı engellemek amacıyla eklenen sıcak tut özelliği, sağlıklı pişirme fonksiyonu, cam kap ile kullanıma uygunluk, hızlı buz çözme özelliği, ECO modu fonksiyonu ile güç tüketiminde tasarruf etme özelliği, çizilmeye ve pas tutmaya karşı dayanıklı yapı, Ceramic Inside fonksiyonu ile kolay temizleme özelliği, parmağınızı hisseden ekran özelliği, LED gösterge paneli özelliği gibi özelliklere sahiptir. Bu özelliklere ek olarak koku giderme fonksiyonu ile, balık gibi ağır ve istenmeyen kokulu yiyecekleri de korkmadan mikrodalga fırınınızda kullanabilirsiniz.

Döner tabla özelliği ile mikrodalga fırında kullandığınız yiyeceklerin her tarafını eşit şekilde ısıtabilirsiniz. Kendisinde var olan hazır programlar sayesinde, herhangi bir ayar yapmadan ısıtacağınız yiyeceğin son derece hızlı bir şekilde hazır olmasını sağlayabilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı