100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

100 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA

En Çok Satanlar

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Mikrodalga Fırınlar

En uygun fiyatlı indirimli mikrodalga fırınlar en çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar'da! En kaliteli mikrodalga fırın fiyatları için hemen tıklayın!

Özellik Filtreleme
Kelime ile Filtrele Bilgi
  Küçük Ev Aletleri Mutfak Ürünleri Mikrodalga Fırınlar modellerinde 0 adet kayıt bulundu.

   ARADIĞINIZ KRİTERLERE
   UYGUN ÜRÜN BULUNAMADI.

   ALIŞVERİŞE BAŞLA

   ÖZEL ÜRÜN
     

    Mikrodalga Fırınlar

    Mikrodalga fırın, günümüzde her evde olması gereken mutfak aletlerinden biridir. Genel olarak ızgara ve buz çözme amacıyla kullanılmaktadır. Çalıştığı andan itibaren içerisindeki ışınlar yemeğe bütün açılardan temas ederek pişmesini sağlar. Hızlı bir şekilde ısınmasından dolayı zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Simit, poğaça, ekmek, sufle gibi yiyecekleri saniyeler içerisinde tüketmeye hazır hale getirdiğinden birçok işyerinin de vazgeçilmezi haline gelmiştir.

    Mikrodalga fırınların Watt (güç) özellikleri genel olarak 700 Watt veya 1450 Watt arasında değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyacınıza göre büyüklükte bir ürün seçmeniz elektrikten tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Büyük bir hacme sahip mikrodalga fırın ile az miktarda yiyecek pişirmeniz fazla elektrik harcanmasına neden olacaktır. Maddi tasarruf için A enerji sınıfı bir ürün de tercih edebilirsiniz. Zaman ayarı mikrodalga seçiminde büyük önem arz eder. Yemeklerin yapılmasında, ısıtılmasında veya kızartılmasında dakikalar önemli olduğundan büyük kolaylık sağlamaktadır. Cam kapak ile pişen yiyeceği, cihazın kapağını açmadan görmenizi sağlar. Seçeceğiniz ürünün iç malzemesinin paslanmaz çelik olması uzun yıllar kullanılmasının da faydalı olacaktır.

    Vatan Bilgisayar kaliteli ve güvenilir markalarla sizleri buluşturur. Mikrodalga fırınlar uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.