Kampanya Koşulları

  1. Bu kampanya 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında satın alınan seçili LG OLED ve QNED modelleri için geçerli olup, stoklarla sınırlıdır.
  2. Kampanya kapsamında OLED83G26LA modeli 8.000 TL, OLED83C24LA modeli 6.000 TL, OLED77G26LA modeli 6.000 TL, OLED77C24LA modeli 5.000 TL, OLED65G26 modeli 4.000 TL, OLED65C24LA modeli 3.000 TL, OLED55G26LA modeli 3.000 TL, OLED55C24LA modeli 2.000 TL, 86QNED996PB modeli 8.000 TL, 75QNED996PB modeli 5.000 TL, 86QNED916PA modeli 4.000 TL ve 75QNED916PA modeli 3.000 TL tutarında Opet yakıt puan hediyeli olacaktır. Tüketicilerin kampanya çerçevesinde tedarik edilecek hediye promosyon hakkından faydalanabilmeleri için kampanya tarihleri içerisinde belirtilen modelden satın almış olmaları, satın aldıkları ürünün kurulumunu LG yetkili servisine yaptırmaları ve 15 Eylül 2022 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki ilgili katılım formunu doldurmaları gerekmektedir. Hediye hakkından yararlanılabilmesi için ürün kurulumu yapılması şarttır. Satın alınan TV’nin kurulumunun gerçekleştirilmemiş olması veya online katılım formunun belirtilen tarihe kadar doldurulmaması halinde tüketici kampanyadan faydalanamaz ve kendisine ilave bir hak tanınmaz. Bir ürüne ilişkin olarak gerçekleştirilen birden fazla kurulum kaydı olması durumunda, ilk önce kurulum yaptıran tüketicinin kaydı kabul edilecek ve bu tüketici hediyeye hak kazanacaktır.
  3. www.lgkampanya.com adresinden yapılan başvuruların eksiksiz ve doğru olması durumunda, başvuruyu yapan tüketicilere, başvuru tarihini takip eden 15 iş günü içerisinde, LG Türkiye tarafından SMS yolu ile kampanyadan kazandıkları hediye ile ilgili olarak bilgilendirme yapılacaktır. Kendilerine başvuru sırasında paylaştıkları cep telefonu ile bilgilendirme yapılmayan tüketicilerin başvuruları geçersiz olabilir veya LG Türkiye’ye ulaşmamış olabilir. Başvuruyu yapmalarını takip eden 15 iş günlük sürenin içerisinde tarafına herhangi bir SMS ulaşmayan tüketiciler başvuruları ile ilgili olarak LG Müşteri Bilgi Merkezi’ni 444 6 543 (LGE) arayarak veya https://www.lg.com/tr/destek/musteri-destek/whatsapp adresinde detayları belirtilen LG Türkiye WhatsApp destek hattından sorgulama yapabilirler.
  4. Başvurusu LG Türkiye tarafından onaylanan tüketicinin kampanyadan kazandığı hediye yakıt puan tüketicinin katılım formunda belirtmiş olduğu cep telefonuna OPET tarafından yüklenecektir. Tüketicinin cep telefonuna yüklenen hediye yakıt puanı 30 Kasım 2022 tarihine kadar sadece Paro sistemine dahil olan ve hâlihazırda Opet Kart işlemlerinin gerçekleştirildiği tüm Opet ve Sunpet istasyonlarında akaryakıt (Benzin, Motorin) alımlarında parçalı veya tüm olarak harcanabilecek olup, otogazda (LPG) geçerli olmayacaktır. OPET istasyonlarında ödeme sırasında tüketicinin kampanyaya kayıtlı cep telefonunu yanında bulundurması zorunludur. Tüketicinin ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen doğrulama şifresini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmesi gerekmektedir. Kullanılmayan hediye yakıt puanlar 1 Aralık 2022 tarihinde silinmiş olacaktır.
  5. Çeyizlik paketi satın alan müşterilerin, kampanyadan faydalanabilmeleri için 31 Aralık 2022 tarihine kadar kurulum yapmaları gerekmektedir. Çeyiz paketi kaydı oluşturan müşteriler, kurulum sonrası ; kurulum belgesi ve fatura bilgilerini çağrı merkezi üzerinden ileterek kampanyadan faydalanacaktır. Belirtilen tarihe kadar kurulum yapmayan müşteri, kampanyadan faydalanamayacaktır. Puan son kullanım tarihleri sadece çeyizlik paketi müşterileri özelinde yüklenme tarihine göre güncellenecektir.
  6. Kampanya kapsamında satın alınan asıl üründe Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’dan doğan istisnalar hariç iade kabul edilmeyecektir. Asıl ürünün herhangi bir sebeple iade edilmesi ve ücretinin geri ödenmesi durumunda hediye edilen ürünün de iade edilmesi gerekmektedir. Aksi halde asıl ürünün iadesi kabul edilmeyecektir.
  7. Bu kampanyaya katılmak için satın alınan ürünlerin, LG Electronics Ticaret A.Ş. tarafından temin edilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde katılımcı kampanyadan yararlanamaz.
  8. Bu kampanya başka bir LG kampanyası ile birleştirilemez, hediye edilen ürünler ayrıca satılamaz, devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. LG Türkiye ve Opet belirtilen kampanyanın tarih ve şartlarında değişiklik yapma veya tamamen iptal etme hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılacaktır.
  9. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye LG Müşteri Bilgi Merkezi’nden 444 6 543 (LGE) ulaşılabilir.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı