8.000 TL YAKIT PUAN HEDİYELİ
 • Paket ağırlığı: 68,9 kg
 • Bluetooth versiyonu: 5.0
 • Ekran çözünürlüğü: 7680 x 4320
 • Kulaklık çıktı sayısı: 1
 • Dijital optik ses çıkışı: 1
 • Menşe ülkesi: Güney Kore
 • Entegre kart okuyucu: Yok
 • Oyun modu: Var
Vatan'da Alışveriş Kredisi
Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
86QNED996PB / 129992

LG 86QNED996 86inc 219 cm 8K UHD webOS Miniled Smart TV,Uydu Alıcılı

99.999 TL

Akbank, YapıKredi ve Garanti müşterilerine alışveriş kredisi fırsatı.
Toplam Yorum: (0) İlk Yorumu Sen Yap

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Lg 86QNED996 86" 8K UHD webOS Smart Miniled TV Özellikleri

LG 86QNED996 86inc 219 cm 8K UHD webOS Miniled Smart TV,Uydu Alıcılı

LG 86QNED996 8K UHD

SMART MİNİLED TV

 

8K Ultra HD Görüntü Kalitesiyle LCD TV Teknolojisinin Zirvesi
 
Quantum Dot NanoCell Teknolojisi ile Daha Zengin ve Net Renkler
 
75 inç'e Kadar Uzanan Ekran Boyutu
 
LG α9 4. Nesil 8K Akıllı İşlemci ile Gelişmiş TV Deneyimi
 
Dolby Vision IQ, Dolby Atmos, HDMI 2.1, HFR, VRR, webOS Smart TV Deneyimi

Quantum Dot + NanoCell + Mini LED = LCD TV'lerin Zirvesi

LG QNED mini LED, LCD TV'ler için yeni bir çağın başlangıcı! Öncü ekran, yepyeni bir izleme deneyimi sunmak için mini LED paneli Quantum Dot NanoCell Teknolojisi ile birleştiriyor.

 

LCD TV'ler için Yeni Dönem

LG QNED mini LED, LCD TV'yi hiç olmadığı kadar ileriye taşıyor. Gelişmiş parlaklık, mükemmele yakın siyah ve parlak renkler, çarpıcı ultra büyük ekranda sergileniyor.

 

Mini LED'lerin gücü.

Yaklaşık 30.000 mini LED, daha parlak ve net görüntüler sunarken, 2.500'e yakın benzersiz karartma bölgesi, hassas arka ışık kontrolü ve yüksek kontrast sağlar. Sonuç: Geleneksel LCD TV'lerden daha yüksek düzeyde ayrıntı ve daha doğru renk üretimi.

 

NanoCell, Quantum Dot ile buluşuyor.

Quantum Dot NanoCell Teknolojisi, NanoCell Plus ve Quantum Dot'un birleşik gücüyle daha çarpıcı bir görüntü sunar. Bu benzersiz teknoloji birleşimi, daha zengin ve daha doğru renkler oluşturmak için renk üretimini iyileştirir.

 

Gerçek Siyah Deneyimi

Yaklaşık 2.500 benzersiz karartma bölgesi; hassas arka ışık kontrolü ve ultra yüksek kontrast oranı sağlar. Bu, en karanlık sahnelerde bile daha ayrıntılı bir görüntü için siyahları daha derin ve renkleri daha canlı hale getirir.
 

Daha Canlı Renkler

Mutlak Renk ile spektrumun daha fazlasını deneyimlemeniz için LG QNED miniLED'in mükemmel renk üretimi, daha geniş bir gam ve daha canlı renkler yakalamak için ustalıkla geliştirilmiştir. Bu, izlediğiniz her şeyin tam olarak amaçlandığı gibi görünmesini sağlar.

Büyük Ekran, Sayısız Ayrıntı

Detayları arttırın. Mini LED'ler, yüksek kaliteli, büyük ekran TV oluşturmak için LG QNED mini LED'deki Gerçek 8K ekranımızla buluşuyor. Yeni ekran teknolojisi, izlediğiniz her şeyi, en büyük ekranımızda bile gelişmiş ayrıntı ve netlikte göstererek, en sevdiğiniz içeriğin içinde kaybolmanızı her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Nefes Kesici Bir Manzara

LG QNED mini LED, herhangi bir evin iç mekanını geliştirmek için ustaca tasarlanmıştır. Minimal çerçeveleri ve duvara montaj için optimize edilmiş ince, şık gövdesiyle, her boyuttaki LG QNED mini LED duvarınıza tam olarak oturur. Bu, en büyük TV'mizin bile alanınıza mükemmel bir şekilde uyum sağladığı ve evinizin içini bir sanat eseri gibi yenilediği anlamına gelir.

 

Kanıtlanmış 8K Ultra HD Görüntü

CTA'ya göre, çözünürlüğü tanımlarken kontrast değeri %50 veya daha fazla olmalıdır - CM değeri ne kadar yüksekse görüntü o kadar net olur. LG QNED Mini LED, çarpıcı bir görüntüyü daha da muhteşem hale getiren %95,8 CM seviyesiyle uluslararası standartları fazlasıyla aşıyor.
 

Hayranlık Uyandıran Görüntü

LG QNED mini LED, yaşam alanınızı geliştirmek için ustaca tasarlanmıştır. Minimal çerçeveler ve duvara montaj için optimize edilmiş ince, şık gövde ile her boyuttaki LG QNED mini LED duvarınıza tam olarak oturur. Bu, en büyük TV'mizin bile yaşam alanınıza mükemmel bir şekilde uyum sağladığı ve evinizin içini bir sanat eseri gibi yenilediği anlamına gelir.

 

QNED Sinema. Hayran Bırakan Performans

LG QNED mini LED, nefes kesen sinematik bir performans sunar. Çarpıcı siyahlar ve daha parlak ekran, yeni bir sürükleyicilik düzeyi için hemen hemen her yönden geliştirilmiş bir görüntü üretir. LG QNED miniLED TV, her seferinde nefesinizi kesecek.

 

Eğlence Üssü

Tüm Favorileriniz Birarada
 
Netflix, Apple TV ve Amazon Prime Video uygulamalarıyla favori içeriklerinizi en üstün kalitede deneyimleyin. En yeni filmler, diziler, belgeseller ve daha fazlasına tek bir tuşla erişin. Arkanıza yaslanın ve yeni nesil TV deneyiminin keyfini çıkarın.
 

Dolby Vision IQ ve Dolby Atmos

Profesyonel olarak geliştirilmiş görüntü ve ses deneyimi
 
Yeni eklenen Dolby Vision IQ özelliği ile ortam ışığı tespit edilir ve en iyi görüntü kalitesi için izlediğiniz içerik ortam ışığına göre uyarlanır. Dolby Atmos ise her nesnenin hareketini gerçekçi bir şekilde yakalar ve 360º surround ses performansı sunar. Dolby Vision IQ ve Atmos bir araya geldiğinde sürükleyici bir sinema deneyimi yaşatır.
 

FILMMAKER MODE™

Yapımcıların amaçladığı görüntü kalitesi
 
Hollywood’un önde gelen film yapımcıları tarafından desteklenen yeni Filmmaker Modu ile doğru görüntü oranları, renkler ve kare hızları mükemmel bir şekilde korurken, hareket yumuşatma, gürültü azaltma ve keskinleştirme gibi bazı işlem sonrası efektler devre dışı bırakılarak, film yapımcılarının görsel vizyonu izleyiciyle buluşturuluyor.
 

HDR 10 Pro

Üstün HDR deneyimi
 
LG'nin kendi HDR teknolojisi, HDR10 Pro daha gerçek renkler, daha parlak vurgular ve daha iyi kontrast aralığı sağlayarak gerçek sinematik deneyimi size sunar.
 

QNED Oyun Deneyimi Ayrıcalıklarla Dolu

LG QNED mini LED, oyun deneyiminizi güçlendirmek için bir dizi özellik içerir. Mutlak Renk ve Game Optimizer; pürüzsüz, gerçeğe yakın bir oyun deneyimi sunarken, mini LED ekranımızın geliştirilmiş parlaklığı ve siyahları, kesin doğruluk sağlar. Oynadığınız her şeyi gerçek dışı bir gerçekçilik düzeyiyle deneyimleyin.

 

Game Optimizer

Kolay oyun kontrolü
 
Game Optimizer ile tüm oyun ayarlarınız artık tek bir yerde. Game Optimizer ile oyun ayarlarında kolaylıkla değişiklik yapabilir, NVIDIA G-SYNC ve AMD FreeSync teknolojileri arasında hızlı geçiş yapabilirsiniz.
 

Yeni Nesil Oyun Deneyimi

Rakipsiz kombinasyon
 
LG x Xbox ile ortaklığı, yeni nesil oyunları en üst kalitede deneyimlemenizi sağlar. Çarpıcı görüntü kalitesi ve ultra hızlı tepki süreleri sayesinde oyunlarınızı, Xbox'ınızla en iyi şekilde oynarsınız.
 

ALLM, eARC

Üst Düzey Oyun Standardı
 
HDMI 2.1 spesifikasyonlarını karşılayan daha yüksek kare hızı, ALLM (Otomatik Düşük Gecikme Modu) ve eARC (Geliştirilmiş Ses Dönüş Kanalı). Bu özellikler, hızlı hareket eden içeriği daha yüksek çözünürlükte görüntülemenize, ayrıca akıcı ve senkronize grafikler elde etmenize olanak tanır. Daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlar.
 

QNED Spor Rakipsiz TV Deneyimi

LG QNED mini LED, profesyonel ligler için üretildi. Geniş ekranı ve Bluetooth Surround Ses uyumluluğu ile LG QNED mini LED, tam stadyum atmosferini evinize getirir.
 

Spor Alarmı

Maçı Kaçırmayın
 
Maç bildirimleri özelliği maçtan önce, maç sırasında ve maçtan sonra ekran üzerinde belirerek sizi bilgilendirir. Maçın ne zaman başlayacağını ve skor güncellemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.
 

Bluetooth Surround Ready

Büyük Maçlar için Güçlü Ses
 
Bluetooth Surround uyumluluğu ile stadyumdaki atmosferi evinize taşıyın. Uyumlu LG Bluetooth hoparlörleri TV'nizle eşleştirerek surround ses efektini yaratabilirsiniz.
 

4.Nesil α9 8K Akıllı İşlemci

Gelişmiş TV İzleme Deneyimi
 
Güçlü 4.nesil α9 8K işlemci, görüntü kaynağını tanıyarak görüntü ve sesi optimize eder ve daha üstün bir görsel ve ses deneyimi sunar.
 

AI Görüntü

Görüntü Optimizasyonu
 
Bir milyondan fazla görsel veri noktasından oluşan geniş bir veritabanı kullanan derin öğrenme algoritması, içeriğinizi tanır, parazitleri giderir ve görüntü kalitesini optimize eder. Yeni Sahne Algılama özelliği artık gösterilen sahnenin türünü analiz edebilir ve görüntüyü buna göre iyileştirebilir.
 

AI Ses

Daha üstün bir ses deneyimi
 
İşlemci, 17 milyondan fazla ses veri noktasından öğrenerek içerik türüne bağlı olarak en uyun sesi sunmak için ses kaynağını analiz eder ve sesi optimize ederek daha sürükleyici bir ses deneyimi sağlar.
 

AI 8K Çözünürlük Yükseltici

Görüntü Kalitenizi Yükseltir
 
AI işlemci, izlediklerinizi analiz etmek ve yerel olmayan 8K içeriği şaşırtıcı derecede sürükleyici 8K'ya dönüştürmek için derin öğrenme algoritmaları kullanır. Ortaya çıkan görüntü, en büyük ekranlarımızda görüntülendiğinde bile, belirgin şekilde daha yüksek tanım ve ayrıntı seviyeleriyle daha keskindir.
 

AI ThinQ

Gücünü yapay zekadan alıyor
 
Akıllı LG ThinQ teknolojisi ile televizyonunuzu evinizdeki yaşamın merkezi haline getirin. LG ThinQ, Türkçe destekli akıllı ses tanıma özelliğiyle Ev IoT ekosisteminizi uzaktan kumanda gerektirmeden kontrol etmenizi sağlar.
 

Eğlence Üssü

Yeni webOS arayüzü ile tanışın
 
Yeni tasarlanan ana ekran, kişiselleştirilmiş içerik önerilerini gösterir, favorilere daha kolay erişmenizi sağlar ve bağlı cihazlarınızı tek bir yerden kontrol etmenize olanak tanır.
 

Yeni Sihirli Kumanda

Daha kolay ve hızlı Smart TV deneyimi
 
Karşınızda yeni tasarımı ile kullanımı en kolay ve en rahat hareket sensörlü TV kumandası. Tek tuşu dokunarak ya da Türkçe sesli komot vererek TV'nizi kontrol edebilirsiniz. Sihirli Kumanda ile her türlü fonksiyonu kullanabilmek için sadece işaretlemeniz, tıklamanız, sürüklemeniz yeterli.
 

Türkçe Sesle Kontrol

TV'nizi sesle kontrol edin
 
LG ThinQ AI yapay zeka teknolojisi ile favori içeriklerinize ve uygulamalara karmaşık adımlarla uğraşmadan kolaylıkla erişebilirsiniz. Türkçe akıllı ses tanıma özelliğine sahip LG OLED TV size önerilerde bulunur ve isteklerinizi anında yerine getirir.

Ambalajlama bilgisi

Paket ağırlığı

68,9 kg

Ambalaj yüksekliği

1215 mm

Uzaktan kumanda çeşidi

Magic Remote

Uzaktan kumanda

Var

Masaüstü ayağı

Var

Ambalaj genişliği

2090 mm

E-kılavuz

Var

Ambalaj derinliği

285 mm

Ambalaj tipi

Kutu

Soundbar dahil

Yok

Akıllı kumanda dahil

Var

Ağ Bağlantıları

Bluetooth versiyonu

5.0

Wi-Fi

Var

Wi-Fi standartları

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Ethernet LAN bağlantısı

Var

Miracast

Var

Web tarama

Var

Bluetooth

Var

Web tarayıcı

Var

Ekran

Ekran çözünürlüğü

7680 x 4320

Yerel açı oranı

16:9

Ekran şekli

Düz

Yerel yenileme hızı

120Hz

Diagonal ekran boyutu

217 cm

HD türü

8K Ultra HD

Ekran boyutu

86 inch

Görüntüleme teknolojisi

QNED MiniLED

Bağlantı

Kulaklık çıktı sayısı

1

Dijital optik ses çıkışı

1

Entegre kart okuyucu

Yok

HDMI versiyonu

44563

Ortak arayüz Plus (CI+)

Var

Genel arayüz

Var

PC dahili (D-Sub)

Yok

HDMI port sayısı

4

HDCP

Var

DVI bağlantı noktası

Yok

Tedarikçi özellikleri

Menşe ülkesi

Güney Kore

Performans

Oyun modu

Var

Resim işleme teknolojisi

LG AI Picture Pro

4K video ölçekleyici

Var

NVIDIA G-SYNC

Yok

Oyun özellikleri

Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM)

AMD FreeSync

Yok

Teletekst

2000 Sayfa

Altyazı fonksiyonu

Var

Teletekst fonksiyonu

Var

Yerel karartma

Var

Ses azaltma

Var

Tasarım

Kaydırılabilir ekran

Yok

Ürün rengi

Gümüş

VESA montajı

Var

Pano montaj arabirimi

600 x 400 mm

Ayak rengi

Gümüş

Renk adı

Light Steel Silver

Model yılı

2021

Ağırlık & boyutlar

Ayak genişliği

119,6 cm

Genişlik (standsız

191,7 cm

Genişlik (ayaklı)

1917 mm

Derinlik (Ayaklı)

452 mm

Uzunluk (standsız)

109,8 cm

Derinlik (standsız)

2,99 cm

Ayakta derinlik (inç)

45,2 cm

Ağırlık (standsız)

54,9 kg

Yükseklik (ayaklı)

1175 mm

Ses

Gömme ses dekoderleri

Dolby Atmos,Dolby Digital

Hoparlör sayısı

6

RMS dereceli güç

60 W

Gömme subwoofer

Var

Ses modları

AI Sound Pro

Yönetim özellikleri

Uyku zamanlayıcı

Var

OSD dilleri sayısı

37

Google Desteğiyle Çalışır

Var

Ses kontrolü

Var

Amazon Alexa ile çalışır

Var

Programlama süresi

8 Gün

ECO modu

Var

Samsung Bixby ile çalışır

Yok

Smart TV

Apple AirPlay 2 desteği

Var

İşletim sistemi yazılımı

Web OS

Video uygulamaları

All 4, Amazon Prime Video, Apple TV, BBC iPlayer, BritBox, Catch-up TV, Acı biber, Disney+, Freeview Play, ITV Hub, Mediaset Play, My5, NOW TV, Netflix, RaiPlay, Rakuten TV, Twitch, YouTube

Smart TV

Var

HbbTV

Var

Ekrana ikizleme

Var

İşletim sistemi versiyonu

6,0

İnternet TV

Var

Enerji yönetimi

Güç tüketimi, etkin

0,5 W

Enerji verimliliği ölçeği

A’dan G’ye

TV kanal ayarlama

Ayarlayıcı çeşidi

Dijital

Genel Özellikler

Menşei

Güney Kore

Garanti

24

Bu ürünle toplam 0 yorum yapıldı.

(0) Bu Ürün 0 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0
Bu Ürüne Yorum Yapın
Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
 • CardFinans artı taksit kampanyaları 150 TL-30.000 TL arası işlemlerde geçerli olup, Enpara, Fix Card ve ticari kartlar dahil değildir.

 • Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

 • Bonus Flexi ve Bonus Genç kartlarda +4 taksit geçerli değildir.

 • Garanti ile vade farksız 12 Taksit Fırsatı! Detaylı bilgi için tıklayın.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 99.999 TL 99.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 99.999 TL 99.999 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 49.999,50 TL 99.999,00 TL
3 33.333,00 TL 99.999,00 TL
4 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 2 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 33.333,00 TL 99.999,00 TL
4 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 33.333,00 TL 99.999,00 TL
4 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 + 1 24.999,75 TL 99.999,00 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 33.333,00 TL 99.999,00 TL
4 24.999,75 TL 99.999,00 TL

Akbank Direkt Öde ile ister Direkt Kredi, ister hesaptan havale seçeneği ile ödemenizi kolayca yapabilirsiniz. Direkt Kredi'yi tercih ederek alışverişinizi ödeme anında 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. Taksit seçenekleri ürünün kategorisine göre farklılık gösterir. Akbank Direkt Öde ile ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Akbank kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Banka taksit seçeneğine göre vade farkı uygulayabilir. Ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra www.vatanbilgisayar.com'a yönlendirileceksiniz.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile şubeye gitmeden anında ödeme kolaylığı Vatanbilgisayar.com’da!

Bu seçenekten sadece YapıKredi müşterileri yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Yapı Kredi Online Alışveriş Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

750 TL - 25.000 TL arasındaki siparişleriniz için alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz.

36 Aya varan vade seçenekleriyle ödeme yapabilirsiniz. Kredi vadesi 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında maksimum 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3, bilgisayarlarda 12, tabletlerde ise 6 ay ile sınırlıdır. Diğer ürünlerde 36 aya kadar vade seçimi yapılabilir.

Şubeye gitmenize gerek kalmadan, kredinizi anında kullanabilirsiniz. Ödeme yapmak için yönlendirileceğiniz sayfada Yapı Kredi kullanıcı bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması durumunda kredi belgeleri Yapı Kredi İnternet Şube üzerinden dijital olarak onaylanacak ve kullanılan kredi tutarının siparişiniz doğrultusunda Vatan Bilgisayar hesabına aktarılması sağlanacaktır. Henüz Yapı Kredi müşterisi değilseniz size en yakın Yapı Kredi şubesini ziyaret ederek müşteri olabilir, Yapı Kredi Alışveriş Kredisi’nden faydalanabilirsiniz.

Sigorta ücreti ve tahsis ücreti gibi ek masraflar bulunmamaktadır.

Üründen cayma ve krediden cayma ayrı süreçlerdir. Siparişinizi iptal etmeniz ya da satın aldığınız ürünü iade etmeniz durumunda sipariş tutarınız Vatan Bilgisayar tarafından Yapı Kredi hesabınıza aktarılacak olup, kredinizin kapatılması için ayrıca banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Ürün kategorisine göre vade seçeneklerini aşağıda görebilirsiniz.

Ürün Kategorisi Maksimum Vade
5000 TL ve üstü Cep Telefonu alışverişleri 3 ay
Tablet alışverişleri 6 ay
Bilgisayar ve 5000 TL altı Cep Telefonu alışverişleri 12 ay
Diğer tüm kategorilerden yapılan 750 – 15.000 TL arası alışverişler 36 ay

Garanti Alışveriş Kredisi

Mevcut Garanti BBVA müşterileri ve Garanti BBVA ile ilk kez çalışacak yeni müşteriler yararlanabilir.

Ödeme seçeneklerimiz arasında yer alan Garanti Kredisi ile dilediğiniz ürünü 36 aya varan vade seçenekleri ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Garanti Alışveriş Kredisi ile anında kredi kullanarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. İnternet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 750 TL – 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 36 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için internet alışverişlerinizde ödeme yaparken Garanti Alışveriş Kredisi’ni seçmeniz yeterlidir. Bu ödeme seçeneğini seçtiğinizde, Garanti Bankası sayfasına yönlendirileceksiniz. Yönlendirildiğiniz Garanti Bankası sayfasında banka Müşteri Numaranızı veya TCKN’nizi girerek, internet bankacılığı parola ve şifreniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup banka ödemenizi onayladıktan sonra tekrar VATANBİLBİLGİSAYAR.com sayfasına otomatik olarak yönlendirilecek ve ödeme işleminiz tamamlanacaktır.

Gösterilen geri ödeme tutarları ön bilgilendirme niteliğinde olup, genel faiz oranları kullanılarak hesaplanmıştır. Faiz oranlarını bankanız belirlemekte olup, kişiye ve vadeye göre farklılık gösterebilir. Nihai faiz oranı bankanızın internet/mobil şubesinde seçeceginiz kriterlere göre belirlenecektir.

Taksit Adedi Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme

Alışveriş Kredisi kullanım koşulları

Sepet tutarınızın en az 750 TL, en fazla 25.000 TL olması gerekir.

Maksimum vade bilgisayarlarda 12, tabletlerde 6, 5000 TL ve altındaki cep telefonlarında 12, 5000 TL üzerindeki cep telefonlarında 3 ay ile sınırlıdır. Kredi kullanım koşulları ve kredi değerlendirmesi ilgili bankalar tarafından yapılmakta olup Vatan Bilgisayarın’nın herhangi bir etkisi yoktur. Kredi taksitlerinin ödenmesi dahil, kredi ile ilgili tüm işlemler kredi kullanılan banka üzerinden yapılır. Sipariş iptal ve iadelerinde standart prosedür geçerlidir. Siparişiniz iptal / iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamakta, krediden cayma talebiniz olur ise bankanız ile bireysel olarak iletişime geçmeniz gerekmektedir. Sipariş tarihinden kredi kapama tarihine kadar oluşan faizin sorumluluğu kredi kullanan müşteriye aittir. Banka, faiz oranı, vade ve diğer kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir

TESLİMAT

 

Standart Teslimat;
Standart teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin, Yurtiçi ve Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 3-4 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Televizyon ve Klima siparişleriniz ise Horoz Lojistik ile gönderilmektedir. Ortalama 6 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin,Yurtiçi ya da Horoz Lojistik’i seçerek Standart Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Hızlı Teslimat;
Hızlı teslimat seçeneğinde siparişleriniz Kolay Gelsin Kargo’yla gönderilmektedir. Siparişiniz faturalandıktan sonra ortalama 2 iş gününde adresinize teslimatı sağlanmaktadır. Siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Kolay Gelsin Kargo’yu seçerek  (adresiniz uygunsa teslimat aşamasında çıkacaktır) Hızlı Teslimat seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 250 TL ve üzeri ürünlerde kargo ücretsizdir. *Hızlı teslimattan yararlanmak için siparişini vereceğiniz ürünün stok durumunun uygun olması ve teslimat adresinin Kolay Gelsin Kargo’nun hizmet bölgesinde olması gerekmektedir. Kolay Gelsin’in teslimat yaptığı iller; Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Yalova

Mağaza Teslim;
Mağazadan teslim seçeneğinden faydalanabilmek için siparişinizi verirken, teslimat aşamasında Mağaza Teslim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlandıktan sonra seçtiğiniz mağazamızdan hemen teslim alabilirsiniz.

*Mağaza teslim seçeneği yalnızca 3D Secure kullanılarak verilen siparişlerde geçerlidir, teslimat yalnızca kredi kartı sahibine yapılmaktadır.
7 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler iptal edilerek ücret iadesi işlemi başlatılacaktır.

Siparişinizi mağaza teslim seçeneği ile vermek istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

 1. Satın almak istediğiniz ürünü sepete ekleyin ve Teslimat aşamasında gidin.
 2. Teslimat aşamasının altındaki mağazadan teslim seçeneğini seçin.
 3. Teslim almak istediğiniz mağazayı seçerek siparişinizi tamamlayın.
 4. Siparişinizi verir vermez seçmiş olduğunuz mağazadan ürünü hemen teslim alabilirsiniz.
 

 

 

İADE VE İPTAL

 

Siparişiniz henüz faturalanmadıysa;
Hesabım Siparişlerim bölümünden sipariş iptal talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. İadeniz ortalama 1-2 iş gününde bankanıza bildirilmiş olacaktır.

Siparişiniz kargo sürecindeyse;
0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak ya da 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp Hattımız’a iptal talebinizi iletebilirsiniz. Bu durumda gönderi tarafımızca kargodan geri çekilecektir. Ürün tarafımıza ulaştığında iade işlemleriniz başlatılacak ve ortalama 3 iş gününde iadeniz bankanıza bildirilecektir.  

Siparişinizi teslim aldıysanız;
Cayma hakkınızı kullanmak için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde aşağıdaki şekillerde tarafımıza başvurabilirsiniz.

 1. 0850 222 56 56 numaralı çağrı merkezimizi arayıp dahili 1’i tuşlayarak arayabilirsiniz.
 2. 0537 851 18 12 numaralı Whatsapp hattımıza yazabilirsiniz.
 3. [email protected] adresimize e posta gönderebilirsiniz.
 4. Size en yakın mağazamıza ürünü götürebilirsiniz.
 5. İade ve iptal sayfasından kurye çağır butonunu kullanarak adresinize kurye çağırabilirsiniz. 1F176A iade koduyla tarafımıza ürünü gönderebilirsiniz.


*Cayma hakkınızı kullanmak istediğiniz ürünü tarafımıza gönderirken tüm kutu, aksesuar ve faturasıyla birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncellemeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Sysmark kurulumu yapılır ve bilgisayar yeniden başlatılır, ardından en güncel Sysmark patchi yüklenir.
 • Sysmark kurulumu tamamlandıktan sonra cihazın güç yönetimi sayfasından uyku modu devre dışı bırakılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olması gerekir.
 • Sysmark uygulaması açılarak, ayarlar kısmında bulunan “Iterations” kısmı 3 yapılır ve test başlatılır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘FPS’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam ve Riot Client aracılığıyla oyunların kurulumu yapılır
 • FPS skorlarının ölçülmesinde MSI Afterburner kullanılmıştır. Cihaz üzerine MSI Afterburner programı kurulur.
 • Oyunlar önce FHD (1920x1080) ardından HD(1280x720) çözünürlükte 15 dk oynanır ve ortalama skor sisteme işlenir.
 • Oyunların içinde yer alan grafik ayarları, cihaz üzerine kurulduğunda çıkan default ayarlarda bırakılmıştır.

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘PCmark’ TEST ADIMLARI

 • Cihaza format atılarak Windows 10 Home İngilizce işletim sistemi kurulur ve cihazın güncelleştirmeleri yapılır.
 • Driver Pack Solution programı ile tüm komponentlerin sürücülerinin son sürümleri yüklenir.
 • Cihaza Steam platformu yardımıyla PC Mark kurulumu yapılır.
 • Başlat arama çubuğunda View All Problem Reports kısmından içerisinde bulunan tüm hatalar temizlenir.
 • Bluetooth, wi-fi ve ethernetin bağdaştırıcı sayfasından açık olacak şekilde test başlatılır.
LG 86QNED996 86inc 219 cm 8K UHD webOS Miniled Smart TV,Uydu Alıcılı

Bu ürün stoğa gelince size haber verilebilmesi için e-posta izni vermeniz gerekiyor.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı