Kıyma Makineleri

Kıyma makinesi fiyatları, modelleri ve kıyma makinesi markaları uygun fiyatlar ve ödeme seçenekleri ile Vatan Bilgisayar'da. Hemen tıklayın güvenle satın alın.

Mutfak Ürünleri kategorisinde Kıyma Makineleri modellerinde 2 adet ürün bulundu.

Kıyma Makineleri

Büyük yapıdaki bulunan kuzu, dana, sakatat gibi etleri, son derece küçük parçalara ayırarak, kıyma haline getirmek için, mutfakta önemli bir yere sahip kıyma makinelerini kullanabilirsiniz. Özellikle kg olarak yüksek miktarda et ürününü kıymaya dönüştürme işleminde, çok büyük yardımcınız olacaktır. Yeni nesil kıyma makinelerinde, farklı inceliklerde kıyma çekebilme özelliğinin olması sayesinde ihtiyacınıza uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Kullanılan bıçaklar yüksek kaliteli paslanmaz özelliğinde olduğu için çok uzun süre kullanabilir olması, yeniden bıçak alamaya ihtiyaç duymamanıza sebep olur.

Son teknolojiye sahip kıyma makinelerini kullanarak, sucuk, salam gibi ürünleri, kendiniz evde kolaylıkla yapabilirsiniz.

İçerisinde bulunan metal yiyecek koyma tepsisi, plastik yapılı itme sapı, kaymayı önleyen ayak yapısı, sert etler için kullanılan ters döndürme işlevi, içli köfte aparatı gibi özelliklerinin bulunması, kullanımınızı son derece kolaylaştıracaktır. Ayrıca tıkanmayı engellemek için kullanılan geri alma fonksiyonu, et itme aparatı, metal başlığı çıkarmak için kilit düğmesi gibi özelliklere de sahip kıyma makineleri mevcuttur. Kıyma makinelerini kullanımdan, yani et çekme işleminden sonra, en çok düşündüren konulardan biri makinenin temizliği olduğu için, yeni nesil kıyma makineleri, ayrılabilir parçalar ile yapılandırılmıştır.

Kıyma makinelerini, manuel kıyma makineleri, elektrikli kıyma makineleri ve ticari kıyma makineleri olarak ayırabiliriz. Manuel kıyma makineleri, basit kullanım şekline ve basit bir tasarıma sahiptir. Elektrikli kıyma makinelerini, daha hızlı kullanım ve daha fazla miktarda eti çekmek için kullanabilirsiniz. Ticari kıyma makinelerini ise, daha çok marketler ve kasaplar tarafından tercih edilir. Bunun sebebi kilolarca eti hızlı bir şekilde işlemden geçirebilmeleridir. Artık birçok evde kendine yer ayıran kıyma makineleri, Arnica, Arzum, Fakir, Tefal gibi markalar tarafından üretiliyor.

Kullanımınıza ve amacınıza uygun olarak hangi tip kıyma makinesini almanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Şu Anda En Çok Görüntülenenler

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı