Hoverboard

Hoverboard fiyatları ve modelleri en uygun fırsatlarla Vatan Bilgisayar'da! En iyi Hoverboard ve taksit seçenekleri için tıklayın!

Tüketici Elektroniği kategorisinde Hoverboard modellerinde 1 adet ürün bulundu.

 

Hoverboard

Günlük hayatımızda sahilde, yolda, süper marketlerde alışveriş merkezlerinde karşılaştığımız Hoverboard (elektrikli kaykay) oldukça popüler hale geldi. Kendi dengesini kurmayı sağlayan scooter olarak da biliniyor. Dinamik denge prensiplerine bağlı olarak kullanıcının denge noktasını hesaplayan hız sensörüne sahip bir ulaşım aracı olan Hoveboard hem eğlenmenizi hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar. İş yerinde elektrikli kaykayınızı kullanabilir günlük alışverişlerinizi büyük marketlerin içinde yorulmadan yapabilirsiniz. Hoverboard kullanıcıları ilk sürüş denemesini yaparken denge bozulması yaşanması durumunda yanlarında tutabilecek birinin olmasına dikkat etmelidirler. Ayrıca kask, dizlik ve kol koruyucuların takılması da oldukça önemlidir. Elektrikli kaykayın üzerinde sabit bir şekilde durmanız yeterlidir, Howerboard kendi dengesini sağlayacaktır. İleri veya geri gitmek için vücudunuzu eğmeniz dönüşler için ise ayak bileklerinizi kullanmanız gerekir. Hoverboard bataryası ev elektrik şebekesi ile şarj edilebilir. Üzerinde bulunan sensörler eğimli ve engebeli yollarda hızını ayarlayabilir. Denge notasını hesaplayan hız sensörü de bulunmaktadır. Yaklaşık 100 ile 130 kilo arasında bulunan ağırlığı taşıyabilir fakat tekerlek boyutu 6 inç altında olan modeller en fazla 90 kilo taşıyabilir. Su geçirmezlik seviyesi de hoverboard satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biridir.

Birbirinden farklı tasarımlı Hoverboard çeşitlerimizi görmek için www.vatanbilgisayar.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı