Hoparlör

Hoparlör modelleri ve fiyatları çeşitli taksit imkanları ile uygun fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Hemen satın al.

Çevre Birimleri kategorisinde Hoparlör modellerinde 136 adet ürün bulundu.

(0)
MD-BT260

MIKADO MD-BT260 KABLOSUZ MİKROFONLU KULE HOPARLÖR

Web'e Özel Sepette 200 TL İndirim 5.206 TL
5.406 TL
KARGO BEDAVA
(0)
MD-BT124

MIKADO MD-BT124 30W USB/BT/TF/TWS Kablosuz Mikrofonlu Hoparlör

Web'e Özel Sepette 200 TL İndirim 5.758 TL
5.958 TL
KARGO BEDAVA
(3)
SN-820

SNOPY SN-820 1+1 SPEAKER

395 ,90 TL
BUGÜN KARGODA
 

Hoparlör Speaker

Hoparlör elektrik sinyallerini ses sinyallerine çevirir. Hoparlör ayarı ile istenildiği zaman ses arttırılır ve azaltılır. Radyo, bilgisayar, telefon, televizyon, mp3 ve benzeri aygıtlardan aktarılan sesi insanların işitebileceği duruma getirir.

Hoparlör alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Öncelikle ihtiyacınıza uygun bir ses sistemi seçmeniz gerekmektedir. Hoparlör gücünün yüksek olması yüksek bir ses almanızı sağlayacaktır. Watt, hoparlörün ses çıkış gücünü ifade eder. 2 watt, 10 watt, 20 watt, 40 watt gibi birçok hoparlör gücü çeşidi bulunmaktadır.

Taşınabilir hoparlör, 1+1, 2+1, 5+1 bazı ses sistemleri çeşitlerindendir. Taşınabilir hoparlörler oldukça kullanışlıdır. Örneğin; seyahat halindeyken telefonunuza veya tabletinize bağlayarak yüksek seste müzik dinleyebilirsiniz. Genel olarak küçük bir yapıya sahip olduklarından taşınabilme kolaylığı sağlamaktadır. Portable hoparlörler ise bluetooth özelliğine sahiptirler. Tablet, telefon, notebook gibi cihazlar aracılığıyla bağlanılır ve kablosuz bir şekilde sesi dışarıya aktarır. 1+1 ve 5+1 ses sistemleri arasında da farklar vardır. 5+1 ses sisteminden yüksek bir performans elde edebilirsiniz.

Vatan Bilgisayar kaliteli markaları sizlerle buluşturur. Logitech, Trust, Snopy, JBL, Frisby gibi birçok marka hoparlör uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

 

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı