Harici Diskler

Harici disk fiyatları, ucuz harici disk modelleri taksitli ödeme seçenekleri sadece Vatan Bilgisayar'da.

OEM Ürünleri kategorisinde Harici Diskler modellerinde 20 adet ürün bulundu.

 

Harici Diskler

Harici Diskler bilgisayarınızda depolama yapan sabit diskler ile aynı işlevi gören taşınabilir bellek alanıdır. Harici Disk’ler, USB Bellek’lere benzer ancak daha yüksek depolama alanına sahiptirler. Bilgisayarınızda yeterli alan bulunmaması durumunda dosyalarınızı başka bir alana taşımanıza yardımcı olan aygıtlardır. Böylece dosyalarınızı her zaman yanınızda bulundurabilirsiniz. Harici Diskler; bilgisayar, televizyon ve oyun konsollarına da bağlanabilir.

Harici Disklerin birçok özelliği vardır. İşletim sistemlerine göre Harici Disk’ler üretilmektedir. Windows, Mac veya tüm işletim sistemleriyle uyumlu Harici Disk’ler bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre bir Harici Disk seçmeniz yararınıza olacaktır. Ethernet, USB 2.0, USB 3.0 Harici Disk’lerin bazı bağlantı özelliklerindendir. Ethernet bağlantı özelliği, modeminiz ile Harici Diskinizi birbirine bağladığınızda içerisindeki bilgilere erişmenizi sağlamaktadır. Bu özellik ile internetinizin olduğu her yerde Harici Diskinizdeki verileri görebilirsiniz. Harici Disk’ler ethernet bağlantısı özelliği ile zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlar. Aynı zamanda işlerinizdeki verimliliğin artmasını sağlar.

Harici Disk boyutları 2.5 inç ve 3.5 inç olarak değişiklik gösterebilir. 3.5 inç boyutundaki Harici Disklerin performansı daha yüksektir ama 2.5 inç boyutları küçük olduğundan daha rahat taşınabilmektedir. İhtiyacınıza uygun depolama alanına sahip bir Harici Disk seçmeniz gerekmektedir.1 TB, 4 TB, 8 TB, 16 TB gibi birçok depolama alanına sahip Harici Disk’leri sitemizdeki filtre özelliğinden yararlanarak inceleyebilirsiniz.

Toshiba, WD, Seagate gibi birçok marka Harici Disk, uygun fiyatlarla ve çeşitli taksit seçenekleriyle Vatan Bilgisayar’da.

Karşılaştırma Listesi

Kampanyalardan haberdar olmak için şimdi eposta onayı verin, fırsatları kaçırmayın!

Onaylıyorum
uyarı mesajı