• Soket Tipi: Soket AM4
 • RAM Tipi: DDR4
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2133 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2400 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2667 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 2933 MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3000 (OC) MHz
 • Ram Hafıza Bus Hızı: 3200 (OC) MHz
X470 AORUS ULTRA / 91252

GIGABYTE X470 AORUS ULTRA GAMING AMD Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200MHz(OC) Anakart

1.424 TL
237 TL'den başlayan taksitlerle
5 (Toplam Yorum: 2) Yorum Yap

GIGABYTE X470 AORUS STOKLARINIZA NE ZAMAN YENİSİ GELİR

Bu Ürüne Bakanlar Bunlara da Baktı

Bu Ürünü Alanlar Bunu da Aldı

GIGABYTE X470 AORUS ULTRA GAMING AMD Soket AM4 Ryzen™ DDR4 3200MHz(OC) Anakart

GIGABYTE X470 AORUS ULTRA GAMING AMD SOKET AM4 RYZEN™ DDR4 3200MHZ(OC) ANAKART

GIGABYTE X470 AORUS ULTRA


GAMING ANAKART


AMD X470 AORUS anakart; 8 + 3 Hybrid Dijital PWM, Thermal Guard ile Çift M.2, ALC1220-VB, USB DAC-UP 2 Tasarım, CEC 2019'a hazır.


Çift Kanallı ECC' siz Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM


Ayarlanabilir Voltajlı USB DAC-UP 2


Radeon ™ Vega Graphics / Ryzen ™ 1. Nesil / 7. Nesil A Serisi / Athlon ™ X4 İşlemcilerle AMD Ryzen ™ 2. Nesil / Ryzen ™ Destekler


Dual Armor ve Ultra Durable ™ Tasarımı ile 2 Yollu CrossFire / SLI Grafik Desteği


CEC 2019'a Hazır, Tek Bir Tıklamayla Güçden Tasarruf Edin


CFOS Speed Internet Accelerator ile Intel® Ethernet LAN


EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları


Ultra Durable™ 25KV ESD ve 15KV LAN Dalgalanma Koruması


Anti-Kükürt Direnç Tasarımı


Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği


8 + 3 Faz Hibrid Dijital PWM Tasarımı


Thermal Guardlı NVMe PCIe X4 ile Çift Ultra Hızlı M.2


RGB FUSION ile Çok Noktalı LED Işık Gösteri dizaynı, Dijital LED ve RGB LED şerit desteği

Tasarım Konsepti


AORUS X470 Oyun Anakartları, bir kartalın kanatlarından esinlenmiş bir tasarım konseptine sahiptir. I / O zırhının zarif tasarımı, kanat şeklini andırırken, pençe izleri ve hava akımı tasarımı, kanatların etkileyici aerodinamik özelliklerinden ilham alır.


AMD X470 Chipset tabanlı GIGABYTE X470 AORUS Oyun ana kartları, 2. Nesil AMD Ryzen ™ İşlemcilerini destekliyor. Bu pano seçimleri yeni bir kimlik tasarımı ile geliyor ve Jen3 PCIe şeritleri, USB Tip-C ™ ile geleceğe hazır bağlantı ve ayrıca yeni yonga setinin tüm performanslarını ve yeniliklerini sunarken gelişmiş Ses özelliği de dahil olmak üzere geniş bir yelpazedeki fiyat noktalarını ve özelliklerini kapsamaktadır. . Anakartlar, bu yeni AMD X470 platformundaki 2. Jen AMD Ryzen ™ İşlemciler performansını, performansı önemseyen kullanıcılara en iyi deneyimi sunan, güncellenmiş bir güç tasarımıyla temsil ediyor.

Hibrid Dijital PWM + Düşük RDS (Açık) MOSFET


AORUS X470 anakartlar, anakartın en güce aç ve enerjiye duyarlı bileşenlerinin güçlerini geliştirmenin yanı sıra geliştirilmiş sistem performansı ve nihai donanım ölçeklenebilirliği teslim etme konusunda inanılmaz bir hassasiyet sunarak 2. Jen AMD Ryzen ™ işlemcilerini desteklemek için 8 + 3 fazlı PWM + Alt RDS (açık) MOSFET tasarımını kullanıyor.

RAID'de Çift NVMe M.2 PCIe SSD'ler


PCI-E x4 NVMe PCIe SSD'ler ile Aşırı Performans


AORUS X470 anakartlarda bulunan Çift M.2'ler sayesinde, RAID Dizilerini yapılandırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

AORUS M.2 Isı Koruması


GIGABYTE Ultra-Verimli M.2 Termal Koruma


Dayanıklılık göz önüne alındığında, GIGABYTE, M.2 sürücüler için termal bir çözüm sunar - M.2 Termal Koruma, ısının bir sorun haline gelmeden önce azaltılmasına ve dağılmasına yardımcı olduğu için M.2 cihazlarından darboğazları önler.

Katı Pin Güç Konnektörleri

İyi bir Bağlantı Kurun ve Tellerin Kapasitesini Düşürün

AORUS X470 anakartlar, CPU aşırı yüklenirken kararlı güç kaynağı sunmak için ATX 24pin ve ATX 12V 8pin güç konektörlerine sahiptir.

 

Sağlam Pin Güç konnektörü avantajları

Elektrik için daha büyük temas alanı

Daha yüksek güç ve üretilen ısıyı sürdürmek için daha fazla metal miktarı

Ultra dayanıklı ve uzun ömürlü

 

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi


VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.


Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

ALC1220-VB Sürükleyici Oyun Heyecanı VİBes

Tüm Yeni Realtek High-End HD Ses Kodeği

ALC1220 120dB (A) Akıllı Kulaklık Amplifikatörlü SNR HD Ses, düşük ses ve distorsiyon gibi sorunları önleyerek, baş aşınan ses cihazınızın empedansını otomatik olarak algılar. Yeni VB serisi ses denetleyicisi, sesinizi hem ön / arka mikrofon SNR ile 110 / 114dB (A) 'ya kadar dünyaya canlı bir şekilde aktarır.

 

Üstün WIMA & Ses Kapasitörleri


AORUS anakartları Hi-Fi sınıf WIMA FKP2 kapasitörler ve yüksek kalite Chemicon ses kapasitörlerinin bir kombinasyonunu sunar. Üst düzey ses kapasitörleri yüksek kaliteli ses ekipmanı için uygunken, bas ve zengin yüksek frekanslarda zengin ses sağlamak için en son teknolojiyi kullanan WIMA FKP2 kapasitörler, yüksek kaliteli Hi-Fi sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bunun özel AOURS AMP-UP Audio teknolojisine eklenmesi, en zorlu audiophiles için ideal yerleşik ses çözümünü sunar.

USB DAC-UP 2 Özel Tasarım Güç Dizaynı ile Ayarlanabilir Gerilim USB Bağlantı Noktası


AORUS, USB DAC-UP teknolojilerini USB DAC-UP 2 ile geliştirir.


USB DAC-UP 2, voltaj düşüşünü telafi etme yeteneği ekleyerek temiz, izole ve düşük gürültülü güç sağlamaya devam ediyor.


Sanal gerçeklik öncüleri ve oyuncuları, pahalı aksesuarlarının ve çevre birimlerinin AORUS USB DAC-UP 2 ile bağlantı veya güç yetersizliği sorunlarıyla karşılaşmamalarını sağlayabilir. Oyun motorları büyük miktarda güç çekiyor ve firma şartnamelerine gereksinim duyuyorlar. USB DAC-UP 2 Meydan okumak için hazır.

GbE Bariyerini Parçalar!


Intel Next-Jen Wireless çözümü 802.11ac Wave 2 fonksiyonunu destekliyor, gigabit kablosuz performansını sağlıyor, sorunsuz video akışı, daha iyi oyun deneyimi, az düşürülmüş bağlantı ve 1.73Gbps'ye kadar hız sağlıyor. Bir önceki nesle kıyasla hızı ikiye katlayın.

CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN


Intel® GbE LAN, kalabalık bir LAN ortamında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

Endüstrinin Önde Gelen LAN Statik-Elektrik ve Dalgalanma Koruması


GIGABYTE anakartları, IC'leri geleneksel IC'lere kıyasla ESD direnç düzeylerinin 3 katına kadar kullanır. Bu, anakartın ve bileşenlerinin statik elektrikten kaynaklanan olası hasarlara karşı daha iyi korunmasına yardımcı olur. GIGABYTE anakartlar, anakartınızı ve PC'nizi güç dağıtımındaki herhangi bir dalgalanmadan koruyan özel anti-dalgalanma IC'lerine de sahiptir. PC, herhangi bir potansiyel düzensiz ve tutarsız güç dağıtımı ile başa çıkmak için donatılmıştır.

USB Tip-C™ Ön Panel Konnektörü

Yeni nesil bağlantıyla donatılan AORUS Gaming Anakartları zaten geleceğin şasisini destekliyor. USB 3.1 Jen2 için yerleşik USB Tip-C ™ başlığı, bir USB 3.1 Jen2 sürücüyü bağlarken veya yeni mobil cihazınızı şarj ederken erişiminizi kolaylaştırır.

 

Hızlı USB 3.1 Jen. 2 Desteği

En yeni USB 3.1 Jen 2, şaşırtıcı 10Gb / s aktarım hızları sunuyor. USB 3.1 Jen 1'den 2 kat daha hızlı ve mevcut USB aygıtlarıyla tam uyumlu çalışır.

 

Geleceğe Bağlan - USB Type-C™


Dünya’ nın Sırada ki Evrensel Konnektörü


USB 3.1-Gen 2 ile Geri Dönüştürülebilir USB Tip-C ™

AORUS Anakartları ile RGB Fusion, Dijital LED'lerle daha da iyi. * RGB Fusion, kullanıcılara PC'ler için dahili RGBW / Dijital LED ışık şeritlerini kontrol etme seçeneği sunuyor. Dijital desteği LED ile zaten renkleri ve desenleri ile bir dolu özelliği olan AORUS Anakartlarında RGB Fusion şimdi yükseltilir. Her LED'in dijital olarak adreslenebilir olduğu harici dijital LED şeritler * ile kullanıcılar daha fazla desen, stil ve ışıklandırma deneyimi yaşayabilir.


AORUS Oyun Anakartları 5v veya 12v dijital LED aydınlatma şeritlerini ve 300 LED ışığını destekleyecektir. Dijital LED'li RGB Fusion, gelmek üzere 9 yeni desen ve çeşitli hız ayarları ile birlikte gelir.


*Dijital LED'ler yalnızca belirli Anakartlarda bulunur, dış LED Şeritleri, Dijital LED Şeritleri Anakartın satın alınması sırasında verilmemektedir.

Çok Bölgeli Işık Gösterisi Tasarımı


Artık her zamankinden daha fazla LED özelleştirme sunarak, kullanıcılar PC'lerini yaşam biçimlerini yansıtacak şekilde uyarlayabilirler. Tam RGB desteği ve yeniden tasarlanmış RGB Fusion uygulamasıyla, kullanıcı, anakartı çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrol sahibi olur.

RGBW ve UV Işık Şeritleri Desteği


RGBW/UV LED Şeritleri için Bağımsız Programlanabilen Onboard Pin Header


Yeterince parlak değil mi? RGBW pim başlığına standart 12V harici RGB, RGBW veya RGB / UV ışık şeritleri takabilir ve rengini RGB Fusion yazılımından kontrol edebilirsiniz. Özel beyaz LED'li bir RGBW ışık şeridi kullanarak, kullanıcılar daha parlak ve canlı renk tonları yaşayacaktır.

RGB Fusion (Gelişmiş mod)

Tüm yeni RGB Fusion yazılımı ile kullanıcılar renk seçimiyle önceden belirlenmiş farklı LED aydınlatma yapılandırmalarına erişebilirler. LED' leri en sevdiğiniz müziklerle senkronize edebilir veya CPU sıcaklığını belirtmek için renklerini değişmesini sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Gerçek aydınlatma deneyimi için, kendi efektleri ve renk geçişleri ile birlikte belirli alan ve geçiş süreleri ile birlikte bireysel alana göre tamamen uyarlanabilen Gelişmiş Mod seçeneği vardır.

Smart Fan 5


Smart Fan 5 kullanıcıları, bilgisayarlarının soğuk kalırken performansını koruyabilmesini sağlar. Smart Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakart üzerindeki farklı konumlardaki farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda PWM ve Voltaj modu fanlarını destekleyen Smart Fan 5, hibrit fan başlıklarıyla anakartın sıvı soğutma desteğini daha da kolay hale getirir.

Fan Stop


Fan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı

Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Smart Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz.

Tüm Hibrid Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.


Yeni Smart Fan 5 Yazılımı

Sistem kullanımı senaryonuza uyacak şekilde, Sessiz'den Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin. Her fan veya pompa için tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.


Koordine Çalışan Sensörler ve Vantilatörler

Her bir fan, herhangi bir tanımlanmış sıcaklık kaynağı girdisine (CPU fanı hariç) göre farklı hızlarda çalışacak şekilde özelleştirilebilir.


Fan Eğrisi

Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile belirli sıcaklıklara dayalı fan eğrilerini özelleştirin.

KÜKÜRTLENMEYE KARŞI KORUMA BAŞLADI


Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Durable Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

Hata Teşhis LED'leri


Bir Bakışta Donanım Sorun Giderme


Sistem BIOS'u tarafından denetlenen dahili LED'ler, kullanıcıların hızlı bir şekilde harekete geçebilmesi için hangi ana bileşenin (CPU / DDR / VGA / HDD) hatalı olduğunu hızlı bir şekilde teşhis etmesine olanak tanıyan bir arıza olup olmadığını gösterir.

GIGABYTE, Patentli DualBIOS ™ Tasarımı


GIGABYTE Ultra Durable™ anakartlar, GIGABYTE DualBIOS™ özelliğine sahiptirler. GIGABYTE’ dan gelen bu özel teknoloji, PC’ nizin en kritik komponentini, BIOS’ sunuzu tartışmasız korur. GIGABYTE DualBIOS™’ un anlamı, anakartınızın “Ana BIOS” ve “Yedek BIOS” olmak üzere iki adet BIOS’ u vardır ve virus saldırılarından, donanım arızalarından, yanlış OC ayarlarından veya güç hatalarından kaynaklanan BIOS hatalarına karşı güncelleme işlemi sırasında kullanıcıları korur.

Kolay Kurulumlu "G-Connector" Dizaynı


Alan kısıtlı ve göstergeler küçücük olduğu için ön panel konektörlerinin küçük kabloları ile başa çıkmak zor olabilir. G-Connector ile,Tüm FP kablolarını bir kerede bağlayarak, süreci basitleştirebilirsiniz. Bir sonraki bilgisayarınızı inşa etmek ve size bazı hayal kırıklıklarından tasarruf etmek için üretildi.

EasyTune™

GIGABYTE'ın EasyTune sahip olduğu kullanıcı dostu arayüzü ve basit kullanımı sayesinde, kullanıcıların sistem ayarlamalarını, hafıza saatini ve voltaj gücünü Windows ortamında kolayca ayarlamalarına imkan sunmaktadır. Smart Quick Boost ile, bir tık ile sisteminizi otomatik olarak hızaşırttırabilir ve en ihtiyacınız olduğu zamanda ekstra performans sağlayabilirsiniz.

 

@BIOS

GIGABYTE @BIOS uygulaması, sisteminizin BIOS'unu basit ve kaygan bir grafik kullanıcı arayüzü kullanarak Windows içinden güncellemenizi sağlar. @BIOS, GIGABYTE sunucularından en son sürümü otomatik olarak indirebilir veya BIOS'unuzu bilgisayarınızdaki bir dosyadan güncelleyebilirsiniz. @BIOS ayrıca mevcut BIOS'unuzu bir dosyaya kaydetmenizi, önceki BIOS'unuzu bir görüntüden kurtarmanızı ve BIOS'unuzu bir görüntüye yedeklemenizi sağlar.

 

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi

GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

 

3D OSD

3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.

TriDef® SmartCam | Özel Akış Modu


Her bir GIGABYTE anakartının tam akış çözümü olmasını kolaylaştırmak için, TriDef® SmartCam yazılımı içerdiğinden, yeşil bir ekran kullanmadan zemini artık kaldırabilirsiniz. SmartCam uygulaması sayesinde artık canlı filtreler uygulayabilir ve yalnızca akarken değil Skype gibi diğer video uygulamaları aracılığıyla arka planınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu herzaman, istediğiniz yerde oynatın


Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

 • Tek bir tıklama kadar kolay güç tasarrufu

  CEC Gereksinimi: PC güç tüketimi kapalı moddayken, bekleme modunda, bekleme modundayken belirli bir seviyenin altında olmalıdır. GIGABYTE anakartlar, yüksek güç verimliliği sağlayan donanım bileşenleri ve ince ayarlı BIOS'ları ile, boş modda daha düşük güç tüketimi elde edebilir ve yeni CEC 2019 (California Energy Commission) güç tüketimi gereksinimine tamamen uygundur.

Anakart Özellikleri

Soket Tipi

Soket AM4

RAM Tipi

DDR4

Anakart Chipseti

AMD® X470

Ram Slot Sayısı

4

Özellikleri

Ram Hafıza Bus Hızı

2133 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2400 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2667 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

2933 MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3000 (OC) MHz

Ram Hafıza Bus Hızı

3200 (OC) MHz

Genel Özellikler

Menşei

Çin

Garanti

24

Bu ürünle toplam 2 yorum yapıldı.

Bu Ürünü Puanlayın

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

GİRİŞ YAP / ÜYE OL
(2) Bu Ürün 5 Puan Almıştır
5 Yıldız
%0
4 Yıldız
%0
3 Yıldız
%0
2 Yıldız
%0
1 Yıldız
%0

Tüm yorumları görüntülediniz.

CardFinans 2+4 taksit kampanyasına Enpara kredi kartları, Fix Card’lar ve ticari kartlar dahil değildir.

Paraf ve Cardfinans kartlarında 150 TL altı işlemlerde artı taksitler yansımayacaktır.

Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 474,67 TL 1.424 TL
5 284,80 TL 1.424 TL
6 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 712,00 TL 1.424 TL
3 474,67 TL 1.424 TL
5 + 1 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 474,67 TL 1.424 TL
2 + 4 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 712,00 TL 1.424 TL
3 474,67 TL 1.424 TL
4 356,00 TL 1.424 TL
5 284,80 TL 1.424 TL
6 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 474,67 TL 1.424 TL
2 + 4 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
2 + 3 284,80 TL 1.424 TL
3 + 3 237,33 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.424 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
Peşin 1.424 TL 1.424 TL
Taksit Sayısı Aylık Tutar (TL) Toplam Tutar (TL)
3 474,67 TL 1.424 TL
4 + 2 237,33 TL 1.424 TL

Hatalı olduğunu düşündüğünüz ürün için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu Kategoride En Çok Bakılanlar

TESTLER SIRASINDA KULLANILAN ‘SYSMARK 2018’ TEST ADIMLARI

 • Bilgisayarın BIOS ayarları fabrika ayarlarına geri döndürülür.
 • Notebook formatlanır, yeni işletim sistemi kurulur. Yapılan testler Microsoft Windows 10 Home Single Language (ENG) kullanılmıştır.
 • Sysmark 2018 gereksinimlerinden dolayı, klavye ingilizce olarak ayarlanır.
 • Driver Pack Solution programı ile Bilgisayar üzerine driver’ların son versiyonları yüklenir.
 • Sysmark 2018 test gereksinim olarak aşağıdaki göstergeler tanımlanan değerlere ayarlanır.
  • Network adaptörleri = Açık
  • Görev çubuğu = Görünür
  • Arama bölümü = Görünür
 • Hata günlükleri temizlenir. ‘Error Failed report’
 • Grafik ayarı 1280*800 olarak ayarlanır. Eger bilgisayar bu çözünürlüğü desteklemiyor ise 1366*768 ayarlanacaktır.
 • Sysmark 2018 uygulması kurulur.
 • Bapco web siteside yayınlanmış son güncelleme olan Sysmark 2018 v1.0.2.58 Patch 2 paketi yüklenir. Sysmark 2018 sürümü bu güncelleme ile ‘v 1.0.0.48’ versiyonun yükselmektedir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Required ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Recommended ayarları tüm testlerde ‘Enable’ durumuna getirilir.
 • Sysmark 2018’i çalıştırdıktan sonra System Configuration Tool ayarlarında Optional ayarları tüm testlerde ‘Disable’ durum getirilir.
 • Tum yapılan testler 3 Iteration şeklinde çalıştırılmıştır.

Karşılaştırma Listesi

uyarı mesajı